15 грудня 23:45
Час відправлення
17 грудня 04:00
Час повернення
Залишилось місць: 2
400 UAH
440 UAH
Залишити відгук

В гості до Святого Миколая

Тип: Екскурсії, Розваги
Буде підкорено: 820 км.

У мальовничому куточку Покутсько-буковинських гір, який є чи не найдивовижнішим регіоном України знаходиться справжній «Маєток Святого Миколая» - місце, де живуть дитячі мрії та сподівання. Це туристично-мистецький комплекс, резиденція українського чудотворця, де мешкає Святий Миколай. Тут знаходиться кімната-музей новорічної-різдвяної іграшки. Ви можете побачити іграшки різних часів. Також тут можна отримати подарунок від дідуся та написати йому листа із найзаповітнішими бажаннями

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

 Туристично-мистецький комплекс

 «Маєток Святого Миколая»

   Не чекайте на день Святого Миколая та візиту найулюбленішого героя малечі, а разом із дітьми самі вирушайте до нього в гості та готуйте листа який зможете вручити йому особисто! На завершення мандрівки на нас чекає місто з неймовірною архітектурою - Чернівці. Ми відвідаємо Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича – справжня візитка столиці Буковини. Вперед за пригодами разом з ТК Бідняжка.

  Огляд казкової Садиби розпочнеться з робочої кімнати Святого Миколая. Тут він відповідає на листи та виконує дитячі прохання. За 8 років існування маєтку на адресу добродушного дідуся надійшло понад 10 тис. листів. Ви також можете написати лист та відправити його за адресою: 78600, м. Косів, вул. Дружби, 84, Івано-Франківська область, Святому Миколаю. Одна з туристок пише: "Зайшовши до цієї кімнати й побачивши всю цю кількість листів, я відчула, скільки енергії йде від них. Адже в кожному листі - справжні дитячі почуття (відкритість, надія, наївність, віра в дива...). Це так прекрасно, що ледь сльози не потекли..."

 Оглядаємо Миколаєву домівку далі. На другому поверсі знаходиться кімната-музей новорічно-різдвяної іграшки. Тут ви можете побачити іграшки різних часів. Найдавнішій з них уже понад сто років. По цих іграшках можна відчитувати нашу історію. Впізнаєте кукурудзу, шишки, сову-космонавта та інші іграшки, які були популярними в часи нашого дитинства. З роками вони змінювалися, модернізувалися, як і уся новорічно-різдвяна атрибутика. Тепер тут можна побачити чобітки, у яких отримують подарунки діти з європейських країн, Санта-Клаусів та Святих Миколаїв різних країн.

  Друзі, маємо можливість замовити подаруночки для себе та своєї дитини від Святого Миколая. Вказуйте під час реєстрації (вартість 60 грн. комплект). Сюди входить: керамічний дзвіночок, розмальовка, медовий пряник та льодяник. Також матимемо змогу відвідати майстер клас з виготовлення Новорічної іграшки на згадку. Вартість МК 10 грн./особа, хто бажає вказуйте під час реєстрації. Іграшки простенькі як на фото у дітей.

  Із трепетом заходимо у його спальню. Там дивовижне ліжко, застелене голубим покривалом. На подушках намальовані церковні куполи, біля ліжка — килимок, Миколаєві тапочки, на стіні — картина «Сон дитини». Там три подушки. Коли Миколай лягає на першу, то чує голос самого Бога. Прихилить голову на другу — одразу чує дитячі голоси, малята і доросліші діти мовлять святому, хто  якого подаруночка хоче. Приляже на третю, то дізнається, у кого які проблеми, та просить Бога дати всім здоров’я, щастя, любові, миру.  А під синьою пухкою ковдрою — зелена поляна, де ростуть квіти, грибочки, та молоденька травичка. На стіні біля ліжка висить прекрасне панно «Дитячий сон», зроблене самими ж дітьми. Аби Святий Миколай прийшов та сів на ліжко, треба попросити про це Ангеликів-дзвіночків. Для цього слід смикнути за ланцюжок. І поллється мелодійний передзвін, а Миколай дізнається, що до нього в гості прийшли чемні дітки.

  На другому поверсі — справжні Миколаєві апартаменти: світлиця з великим образом Святого Миколая, який є чи не в кожній українській хаті, з мішками подарунків. Є навіть підписи: «Для чемних дітей», «Для милосердних дітей». І для нечемних Миколай дещо припас — різочки. Нам розповіли, що нечемні хлопчики й дівчатка їх отримують. Миколай же ж все знає, пустощів перед ним не приховає жодна дитина. Але він добрий і радить підійти з тою різочкою до ватри, яке палає на подвір’ї, подумати над своєю поведінкою, пообіцяти найперше самому собі позбутися вади і спалити різочку, а разом із нею усе погане, обіцяють наступного року стати добрішими і чемнішими, тоді всі стають в коло і колядують, а потім моляться та просять Бога, аби дарував їм, їхнім батькам і всім людям здоров’я, а країні у цей нелегкий час мир та спокій. Навколо Миколаївської варти стоять дерев’яні стільці. Кожен стілець — це символ однієї з дванадцяти чеснот: мудрості, справедливості, сміливості, поміркованості, покірності, щедрості, чесності, любові до ближнього, помірності, терпеливості, старанності, працелюбності. Казка стає дійсністю! Тому вирушайте у гості до Святого Миколая у Карпати та подаруйте собі казку.

Чернівці - столиця Буковини

  У спадок від попередніх поколінь городян ми разом із архітектурними пам’ятками Чернівців: храмами, ансамблями майданів і вулиць, - отримали й пам’ятки словесні - імена околиць, кутів і вулиць старовинного міста. Ім’я самого міста Чернівці дійшло до нашого часу від першої писемної згадки нерушеним. Знаменита грамота господаря Олександра Доброго від 7 жовтня 1408 р., яка впорядковувала митну справу в цьому важливому пункті міжнародної торгівлі, подає назву Черновьци, Черновцы, мыто Черновьское, - відповідно до тодішніх традицій староукраїнської літературної мови.

Резиденція Буковинських митрополитів

   Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича – справжня візитка столиці Буковини. Заснований 4.10.1875 указом імператора Австро-Угорщини Франца Йосифа, на основі теологічного інституту, що існував з 1827 року. Головна будівля ЧНУ міститься в колишній резиденції буковинського митрополита. Центральний корпус з 29.06.2011 рішенням 35 сесії комітету світової спадщини ЮНЕСКО включений до списку Світової культурної спадщини.

   Резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації була збудована на місці старого єпископського будинку в 1864-1882 рр. Нині тут розмістилися центральні корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Цей унікальний архітектурний ансамбль з’явився на світ завдяки зусиллям єпископа Євгена Гакмана. У 1863 р. він домігся від австрійського цісаря дозволу на будівництво нової просторої резиденції, гідної столиці Буковини. Наступного року, одразу після освячення Кафедрального Свято-Духівського собору, владика Гакман уже заклав наріжний камінь у фундамент майбутньої резиденції.

Чернівецький український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

  Чернівецький театр імені Кобилянської побудований талановитими архітекторами Гельмером і Фельнером на початку ХХ століття. ‬Проект замовили у престижному архітектурному бюро‭ "‬Фельнер і Гельмер‭"‬.‭

    ‬У‭ ‬1900‭ ‬році Фельнер особисто приїхав до Чернівців для ознайомлення з місцевістю.‭ ‬У травні‭ ‬1902‭ ‬року проект театру вже був готовий,‭ ‬але до його будівництва не було готове місто.‭ ‬Не вистачало коштів.‭ ‬Офіційно працювати почали‭ ‬першого серпня‭ ‬1904‭ ‬року.‭ ‬Збудували театр за‭ ‬один рік і‭ ‬два місяці. Оформленням інтер’єрів займалися майстри з Чехії (Гудячек та Ягода). На Театральній площі перед театром розташована «Алея зірок». Мало хто знає,‭ ‬та в місті Фюрт у Німеччині є такий самий театр,.‭ ‬Це його брат-близнюк.‭ ‬Та,‭ ‬за рахунок того,‭ ‬що‭ ‬Театральна площа на кілька метрів‭ ‬вкопана‭ ‬— театр виглядає краще і вигідно відрізняється від німецького.

Пішохідна вулиця Кобилянської

  Промінцем від Центральної площі тягнеться вулиця Ольги Кобилянської – єдина у Чернівцях пішохідна вулиця. Дата народження тодішньої Молодіївської, а пізніше Панської вулиці відома точно: в 1786 році на розі Центральної площі та теперішньої Кобилянської був закладений перший мурований будинок, а перед тим на його місці довелося викорчувати чимало пеньків. На початку XX ст. старожитні хатки були витіснені дво- і триповерховими стильними кам'яницями, а саму вулицю забрукували. Ще живі ті чернівчани, котрі пам’ятають, як тодішню Панську двірники мили водою з милом по кілька разів на день, а поліціант примушував кожного «нечупару» з брудним взуттям гарно витерти ноги, перш ніж ступити на бруківку.

"Майстерня Карамелі" у Чернівцях

  Спостерігати за роботою кондитерів дуже цікаво. А опинитись на їхньому місці - ще цікавіше! Маленькі відвідувачі «Майстерні карамелі» мають унікальну нагоду створити власний карамельний шедевр. Простір для творчості дуже великий! Адже коли карамельну масу починають охолоджувати, вона стає пластичною, наче пластилін. Тоді з неї можна робити все що заманеться: фігурки казкових героїв, льодяники, цукерки, карамельки і все-все-все!

  Саме на вулиці Кобилянській буд. 2 знаходиться славнозвісна "Майстерня карамелі" - унікальне казкове місце де виготовляють натуральні цукерки ручної роботи. Чудові смакові якості продукції відзначено Асоціацією ласунів Україні, і завдяки використанню натуральних інгредієнтів, ця карамель отримала схвалення від Спілки турботливих матусь! Кондитерам майстерні вдалося перетворити приготування карамелі на справжнє шоу, яке щодня відбувається на очах гостей. Якщо бажаєте у ВІЛЬНИЙ ЧАС (згідно програми подорожі) піти на майстер-клас зі своїми дітьми, то обов'язково записуйтесь самостійно якомога скоріше (щоб вистачило місць) за телефоном (095) 474-34-41. Вартість МК від 60 грн. до 80 грн. тривалість 15-20 хвилин. Одночасно можуть робити 4 дитини. Під час запису узгодьте будь ласка Ваш час проведення майстер-класу у адміністратора закладу. 

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
370 грн. (для власників Клубних карт) 
410 грн. для нових учасників Клубу. 
УВАГА! З 02.12 орг. збір збільшиться на 30 грн. 
 

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 100 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Дітям до 12 років знижка 10%. Якщо дитина не займає місце в автобусі, а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей, або оплатити одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає:
• проїзд комфортабельним автобусом;
• екскурсія маєтком Святого Миколая;
• страховка на перевезення;
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
• податки;
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати: 
• оплачуються вхідні квитки у резиденцію Буковинських митрополитів: дорослий 35 грн./особа, студенти 25 грн., діти 15 грн.; 
• подарунок від Святого Миколая 60 грн./особа, МК з виготовленя Новорічної іграшки 10 грн./особа, та МК з виготовлення карамелі у Чернівцях 60 - 80 грн./особа.; 
• харчування; 
• особисті витрати.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса!

Програма подорожі


П'ятниця 15 грудня :
23:45 Збір на платформі центрального автовокзалу. Посадка в автобус, Старт о 23.45. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
Субота 16 грудня :
08:30 Орієнтовно до 8.30 прибуття у с.Пістинь. 8.30 Початок оглядової екскурсії садибою Святого Миколая. Поділимось на дві умовні групи, одна прийматиме участь у МК з розпису Новорічної іграшки (максимум 20 осіб) інша відправиться на екскурсію, потім групи поміняються.
11:00 - 14:30 До 11.00 збір біля автобуса, переїзд у Чернівці. Орієнтовно до 13.00 прибуття у місто. 13.00-14.30 Обід у закладах міста, вільний час.
15:00 - 16:00 Оглядова екскурсія Резиденцією митрополитів Буковини. Вхідні квитки у Резиденцію оплачуються додатково: дорослий 35 грн., 25 грн. студенти та 15 грн. діти. За наявності студентського квитка або учнівського.
16:00 - 19:00 Вільний час. Хто забажає зможе відправитись в Майстерню Карамелі та побачити як виготовляють цукерки, також можна прийняти участь у майстер класі з виготовлення вкусняшок. Якщо велика кількість наших учасників забажає відвідати МК то можливо відправку перенесемо трохи пізніше наприклад на 19.30, ситуацію будемо бачити по ходу.
19:00 Збір біля автобуса. Відправка на Вінницю. Орієнтовне прибуття до 04.00. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка при в'їзді у місто на Західному автовокзалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу, по дорозі ставати не будемо.

Транспорт

 • Неоплан Жовтий *
2 вільних місць із 54

514743393531272523191511731
524844403632282624201612842
4945413733292117139553
50464238343022181410654
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейІрина Кононюк
В гості до Святого Миколая (09 грудня 2017р.)
Дякуємо Дмитру за гарну подорож, також водію за уважність, все було просто СУПЕР!!!


Олена Шуляк
В гості до Святого Миколая, 15 грудня (14 грудня 2018р.)
Дуже добра і позитивна подорож.Це подорож для тих,хто вірить в казку і дива).А поіншому ніяк,бо побували посеред зимових засніженних Карпатських гір,де в маєтку живе і творить свої добрі справи справжнісінький Микола Чудотворну, де можна вручити особисто йому листа зі своїми побажаннями і отримати подарунки.В цьому маєтку я повернулася в час дитинства)Отож ,доки діти ,а також дорослі вірять в дива,треба їхати)
А Чернівці нагадали мені свою архітектурою і атмосферою Прагу і Відень.Місто радує своєю різноманітністю.Шкода тільки,що алея зірок була засипана снігом.Про красу Чернівців університет можна сказати так:якщо ви досі там не були і його не бачили,то неодмінно поїдьте і подивіться на цю красу.Якби в місті не було нічого,окрім університету,все одно сюди варто б було їхати і повертатися знов.Ексурсія по університету була цікава,а екскурсовод взагалі супер))).А ще б я додала до подорожі невеличку екскурсію по місту.Для дітей було цікаво власноруч виготовити льодяники.Велике дякую Дмитру і Аллі за чудову організацію подорожі і хорошу позитивну атмосферу в поїздці.Превелике дякую водієві за комфортну і безпечну поїздку, незважаючи на погодні умови.Загальне враження від подорожі чудове))) Дякую Бідняжечкам за пригоди)))Хочу ще)))Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.