15 грудня 23:45
Час відправлення
17 грудня 04:00
Час повернення
Залишилось місць: 2
400 UAH
440 UAH

В гості до Святого Миколая

Тип: Екскурсії, Розваги
Буде підкорено: 820 км.

У мальовничому куточку Покутсько-буковинських гір, який є чи не найдивовижнішим регіоном України знаходиться справжній «Маєток Святого Миколая» - місце, де живуть дитячі мрії та сподівання. Це туристично-мистецький комплекс, резиденція українського чудотворця, де мешкає Святий Миколай. Тут знаходиться кімната-музей новорічної-різдвяної іграшки. Ви можете побачити іграшки різних часів. Також тут можна отримати подарунок від дідуся та написати йому листа із найзаповітнішими бажаннями

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

 Туристично-мистецький комплекс

 «Маєток Святого Миколая»

   Не чекайте на день Святого Миколая та візиту найулюбленішого героя малечі, а разом із дітьми самі вирушайте до нього в гості та готуйте листа який зможете вручити йому особисто! На завершення мандрівки на нас чекає місто з неймовірною архітектурою - Чернівці. Ми відвідаємо Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича – справжня візитка столиці Буковини. Вперед за пригодами разом з ТК Бідняжка.

  Огляд казкової Садиби розпочнеться з робочої кімнати Святого Миколая. Тут він відповідає на листи та виконує дитячі прохання. За 8 років існування маєтку на адресу добродушного дідуся надійшло понад 10 тис. листів. Ви також можете написати лист та відправити його за адресою: 78600, м. Косів, вул. Дружби, 84, Івано-Франківська область, Святому Миколаю. Одна з туристок пише: "Зайшовши до цієї кімнати й побачивши всю цю кількість листів, я відчула, скільки енергії йде від них. Адже в кожному листі - справжні дитячі почуття (відкритість, надія, наївність, віра в дива...). Це так прекрасно, що ледь сльози не потекли..."

 Оглядаємо Миколаєву домівку далі. На другому поверсі знаходиться кімната-музей новорічно-різдвяної іграшки. Тут ви можете побачити іграшки різних часів. Найдавнішій з них уже понад сто років. По цих іграшках можна відчитувати нашу історію. Впізнаєте кукурудзу, шишки, сову-космонавта та інші іграшки, які були популярними в часи нашого дитинства. З роками вони змінювалися, модернізувалися, як і уся новорічно-різдвяна атрибутика. Тепер тут можна побачити чобітки, у яких отримують подарунки діти з європейських країн, Санта-Клаусів та Святих Миколаїв різних країн.

  Друзі, маємо можливість замовити подаруночки для себе та своєї дитини від Святого Миколая. Вказуйте під час реєстрації (вартість 60 грн. комплект). Сюди входить: керамічний дзвіночок, розмальовка, медовий пряник та льодяник. Також матимемо змогу відвідати майстер клас з виготовлення Новорічної іграшки на згадку. Вартість МК 10 грн./особа, хто бажає вказуйте під час реєстрації. Іграшки простенькі як на фото у дітей.

  Із трепетом заходимо у його спальню. Там дивовижне ліжко, застелене голубим покривалом. На подушках намальовані церковні куполи, біля ліжка — килимок, Миколаєві тапочки, на стіні — картина «Сон дитини». Там три подушки. Коли Миколай лягає на першу, то чує голос самого Бога. Прихилить голову на другу — одразу чує дитячі голоси, малята і доросліші діти мовлять святому, хто  якого подаруночка хоче. Приляже на третю, то дізнається, у кого які проблеми, та просить Бога дати всім здоров’я, щастя, любові, миру.  А під синьою пухкою ковдрою — зелена поляна, де ростуть квіти, грибочки, та молоденька травичка. На стіні біля ліжка висить прекрасне панно «Дитячий сон», зроблене самими ж дітьми. Аби Святий Миколай прийшов та сів на ліжко, треба попросити про це Ангеликів-дзвіночків. Для цього слід смикнути за ланцюжок. І поллється мелодійний передзвін, а Миколай дізнається, що до нього в гості прийшли чемні дітки.

  На другому поверсі — справжні Миколаєві апартаменти: світлиця з великим образом Святого Миколая, який є чи не в кожній українській хаті, з мішками подарунків. Є навіть підписи: «Для чемних дітей», «Для милосердних дітей». І для нечемних Миколай дещо припас — різочки. Нам розповіли, що нечемні хлопчики й дівчатка їх отримують. Миколай же ж все знає, пустощів перед ним не приховає жодна дитина. Але він добрий і радить підійти з тою різочкою до ватри, яке палає на подвір’ї, подумати над своєю поведінкою, пообіцяти найперше самому собі позбутися вади і спалити різочку, а разом із нею усе погане, обіцяють наступного року стати добрішими і чемнішими, тоді всі стають в коло і колядують, а потім моляться та просять Бога, аби дарував їм, їхнім батькам і всім людям здоров’я, а країні у цей нелегкий час мир та спокій. Навколо Миколаївської варти стоять дерев’яні стільці. Кожен стілець — це символ однієї з дванадцяти чеснот: мудрості, справедливості, сміливості, поміркованості, покірності, щедрості, чесності, любові до ближнього, помірності, терпеливості, старанності, працелюбності. Казка стає дійсністю! Тому вирушайте у гості до Святого Миколая у Карпати та подаруйте собі казку.

Чернівці - столиця Буковини

  У спадок від попередніх поколінь городян ми разом із архітектурними пам’ятками Чернівців: храмами, ансамблями майданів і вулиць, - отримали й пам’ятки словесні - імена околиць, кутів і вулиць старовинного міста. Ім’я самого міста Чернівці дійшло до нашого часу від першої писемної згадки нерушеним. Знаменита грамота господаря Олександра Доброго від 7 жовтня 1408 р., яка впорядковувала митну справу в цьому важливому пункті міжнародної торгівлі, подає назву Черновьци, Черновцы, мыто Черновьское, - відповідно до тодішніх традицій староукраїнської літературної мови.

Резиденція Буковинських митрополитів

   Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича – справжня візитка столиці Буковини. Заснований 4.10.1875 указом імператора Австро-Угорщини Франца Йосифа, на основі теологічного інституту, що існував з 1827 року. Головна будівля ЧНУ міститься в колишній резиденції буковинського митрополита. Центральний корпус з 29.06.2011 рішенням 35 сесії комітету світової спадщини ЮНЕСКО включений до списку Світової культурної спадщини.

   Резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації була збудована на місці старого єпископського будинку в 1864-1882 рр. Нині тут розмістилися центральні корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Цей унікальний архітектурний ансамбль з’явився на світ завдяки зусиллям єпископа Євгена Гакмана. У 1863 р. він домігся від австрійського цісаря дозволу на будівництво нової просторої резиденції, гідної столиці Буковини. Наступного року, одразу після освячення Кафедрального Свято-Духівського собору, владика Гакман уже заклав наріжний камінь у фундамент майбутньої резиденції.

Чернівецький український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

  Чернівецький театр імені Кобилянської побудований талановитими архітекторами Гельмером і Фельнером на початку ХХ століття. ‬Проект замовили у престижному архітектурному бюро‭ "‬Фельнер і Гельмер‭"‬.‭

    ‬У‭ ‬1900‭ ‬році Фельнер особисто приїхав до Чернівців для ознайомлення з місцевістю.‭ ‬У травні‭ ‬1902‭ ‬року проект театру вже був готовий,‭ ‬але до його будівництва не було готове місто.‭ ‬Не вистачало коштів.‭ ‬Офіційно працювати почали‭ ‬першого серпня‭ ‬1904‭ ‬року.‭ ‬Збудували театр за‭ ‬один рік і‭ ‬два місяці. Оформленням інтер’єрів займалися майстри з Чехії (Гудячек та Ягода). На Театральній площі перед театром розташована «Алея зірок». Мало хто знає,‭ ‬та в місті Фюрт у Німеччині є такий самий театр,.‭ ‬Це його брат-близнюк.‭ ‬Та,‭ ‬за рахунок того,‭ ‬що‭ ‬Театральна площа на кілька метрів‭ ‬вкопана‭ ‬— театр виглядає краще і вигідно відрізняється від німецького.

Пішохідна вулиця Кобилянської

  Промінцем від Центральної площі тягнеться вулиця Ольги Кобилянської – єдина у Чернівцях пішохідна вулиця. Дата народження тодішньої Молодіївської, а пізніше Панської вулиці відома точно: в 1786 році на розі Центральної площі та теперішньої Кобилянської був закладений перший мурований будинок, а перед тим на його місці довелося викорчувати чимало пеньків. На початку XX ст. старожитні хатки були витіснені дво- і триповерховими стильними кам'яницями, а саму вулицю забрукували. Ще живі ті чернівчани, котрі пам’ятають, як тодішню Панську двірники мили водою з милом по кілька разів на день, а поліціант примушував кожного «нечупару» з брудним взуттям гарно витерти ноги, перш ніж ступити на бруківку.

"Майстерня Карамелі" у Чернівцях

  Спостерігати за роботою кондитерів дуже цікаво. А опинитись на їхньому місці - ще цікавіше! Маленькі відвідувачі «Майстерні карамелі» мають унікальну нагоду створити власний карамельний шедевр. Простір для творчості дуже великий! Адже коли карамельну масу починають охолоджувати, вона стає пластичною, наче пластилін. Тоді з неї можна робити все що заманеться: фігурки казкових героїв, льодяники, цукерки, карамельки і все-все-все!

  Саме на вулиці Кобилянській буд. 2 знаходиться славнозвісна "Майстерня карамелі" - унікальне казкове місце де виготовляють натуральні цукерки ручної роботи. Чудові смакові якості продукції відзначено Асоціацією ласунів Україні, і завдяки використанню натуральних інгредієнтів, ця карамель отримала схвалення від Спілки турботливих матусь! Кондитерам майстерні вдалося перетворити приготування карамелі на справжнє шоу, яке щодня відбувається на очах гостей. Якщо бажаєте у ВІЛЬНИЙ ЧАС (згідно програми подорожі) піти на майстер-клас зі своїми дітьми, то обов'язково записуйтесь самостійно якомога скоріше (щоб вистачило місць) за телефоном (095) 474-34-41. Вартість МК від 60 грн. до 80 грн. тривалість 15-20 хвилин. Одночасно можуть робити 4 дитини. Під час запису узгодьте будь ласка Ваш час проведення майстер-класу у адміністратора закладу. 

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
370 грн. (для власників Клубних карт) 
410 грн. для нових учасників Клубу. 
УВАГА! З 02.12 орг. збір збільшиться на 30 грн. 
 

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 100 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Дітям до 12 років знижка 10%. Якщо дитина не займає місце в автобусі, а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей, або оплатити одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає:
• проїзд комфортабельним автобусом;
• екскурсія маєтком Святого Миколая;
• страховка на перевезення;
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
• податки;
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати: 
• оплачуються вхідні квитки у резиденцію Буковинських митрополитів: дорослий 35 грн./особа, студенти 25 грн., діти 15 грн.; 
• подарунок від Святого Миколая 60 грн./особа, МК з виготовленя Новорічної іграшки 10 грн./особа, та МК з виготовлення карамелі у Чернівцях 60 - 80 грн./особа.; 
• харчування; 
• особисті витрати.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса!

Програма подорожі


П'ятниця 15 грудня :
23:45 Збір на платформі центрального автовокзалу. Посадка в автобус, Старт о 23.45. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
Субота 16 грудня :
08:30 Орієнтовно до 8.30 прибуття у с.Пістинь. 8.30 Початок оглядової екскурсії садибою Святого Миколая. Поділимось на дві умовні групи, одна прийматиме участь у МК з розпису Новорічної іграшки (максимум 20 осіб) інша відправиться на екскурсію, потім групи поміняються.
11:00 - 14:30 До 11.00 збір біля автобуса, переїзд у Чернівці. Орієнтовно до 13.00 прибуття у місто. 13.00-14.30 Обід у закладах міста, вільний час.
15:00 - 16:00 Оглядова екскурсія Резиденцією митрополитів Буковини. Вхідні квитки у Резиденцію оплачуються додатково: дорослий 35 грн., 25 грн. студенти та 15 грн. діти. За наявності студентського квитка або учнівського.
16:00 - 19:00 Вільний час. Хто забажає зможе відправитись в Майстерню Карамелі та побачити як виготовляють цукерки, також можна прийняти участь у майстер класі з виготовлення вкусняшок. Якщо велика кількість наших учасників забажає відвідати МК то можливо відправку перенесемо трохи пізніше наприклад на 19.30, ситуацію будемо бачити по ходу.
19:00 Збір біля автобуса. Відправка на Вінницю. Орієнтовне прибуття до 04.00. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка при в'їзді у місто на Західному автовокзалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу, по дорозі ставати не будемо.

Транспорт

 • Неоплан Жовтий *
2 вільних місць із 54

514743393531272523191511731
524844403632282624201612842
4945413733292117139553
50464238343022181410654
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.