05 травня 02:00
Час відправлення
07 травня 04:00
Час повернення
Є вільні місця!
990 UAH
1080 UAH
Замовити місце

Чернігівщина - легенди та сучасність!

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 1200 км.

Вперед за пригодами до найдавнішого історичного центру Лівобережної України - Чернігова! Чернігівщина друга за площею область, саме тут, зародилося відоме Чернігівське пиво і Ніжинські огірки, був винайдений рамковий вулик в сучасному його вигляді. Але це не єдині здобутки здешніх жителів, впродовж подорожі ми дізнаємось, чому Чернігів називають містом-легенд, доторкнемось до історії через пам'ятки культури, відвідаємо справжню Гетьманську столицю та помилуємося красотами р. Десна!

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Відповідальна:
Наталія Пархоменко
(067)378-35-82
(093)074-68-74
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Цього разу ми не просто робимо подорож. Це візит в рідне місто нашого організатора Наталії Пархоменко, яка  буде супроводжувати нас на протязі всього маршруту!

На початку нашої подорожі ми завітаємо в Батурин, де відвідаємо Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» 

Заповідник, без перебільшення, є перлиною і життєдайним духовним джерелом України  - безцінні  пам’ятки історії, архітектури, культури, археології і природи!

Архітектурно-меморіальний комплекс «Цитадель Батуринської фортеці» яскраво ілюструє вигляд найбільш укріпленої частини міської фортеці 1669-1708 рр. 


Палац Кирила Розумовського у Батурині – резиденція останнього гетьмана є єдиним творінням  видатного англійського архітектора Чарльза Камерона в Україні.

У нас буде можливість оглянути експозиції палацу зсередини! В ньому все так гарно облаштовано, що виникає почуття, що ми повертаємось у 18-те століття, коли пишність палацу  не мала меж! 

Будинок генерального суду Лівобережної України. Яскравий зразок  архітектури другої половини  ХVІІ ст.   Експозиція розповідає про історію судочинства ранньомодерної України,  родини Кочубеїв, романтичне і трагічне кохання юної Мотрони Кочубей і гетьмана Івана Мазепи.

 

В підвальному приміщенні музею особливе захоплення викликають воскові фігури в’язня та писаря генерального суду в майже реальній обстановці камери попереднього ув’язнення та камери  слідства. А надворі стоїть пасіка Прокоповича, який винайшов рамковий вулик :)


Ввечері прибуваємо в Чернігів

"В Чернігові найгарніший в'їзд в місто, який починається з пофарбованого в кольори прапору мосту і далі відкривається вигляд на Єкатерининську церкву! Ми раді вітати всіх гостей. А ще, коли довго не буваєш вдома, то з нетерпінням чекаєш саме цю картинку перед очима!"

Чернігів є одним із найдавніших міст України. За часів Київської Русі він був центром Чернігово-Сіверського князівства. Разом з Києвом, Чернігів став потужним воєнно-оборонним пунктом давньоруської держави.

Чернігівський Вал

В перший день ми зробимо коротеньку прогулянку містом. Знайомство з минулим Чернігова, безумовно, слід почати з Валу - колишнього Чернігівського дитинця. Це найдавніша частина міста, його колиска, духовний і, протягом багатьох століть, адміністративний центр. Не випадково саме тут сконцентровано найбільше число історичних будівель і музеїв. Серед них особливе місце займає величний Спаський собор - найдавніший із збережених на Русі. Він був закладений на початку 30-х років XI століття першим відомим по імені Чернігівським князем Мстиславом - сином хрестителя землі Руської Володимира Святославича.

На наступний день у нас запланована змістовна екскурсія містом. За гарної погоди, ми матимемо можливість поглянути на місто з висоти пташиного польоту, відвідати місце сили - знамениті Чернігівські печери, побачити самого Іллю Муромця та дізнатись чим живе Чернігів сучасний. 

Болдині гори

Назва цієї місцевості походить від давньоруського слова «болд», що означає дуб. У слов’ян-язичників дуб вважався святим деревом, тому існує думка, що в ті часи тут знаходився Святий дубовий яр та язичницьке капище, але археологічно воно не знайдено. Декілька дубів, як свідків давнини, збереглися до нашого часу. На сьогодні їм налічується від 200 до 400 років. Ця місцевість має свою літописну згадку під 1069 р. Пов’язано це було з заснуванням тут першим руським монахом Антонієм Богородичного монастиря «…Антоній возлюби Болдині гори і ту ся вселі…»

Серед церковних пам'яток, які ми побачимо, Спаський та Успенський собори, Троїцько-Іллінський монастир, П'ятницька церква, Борисоглібський собор, будинок Лизогуба, будинок колегіуму, Катерининська і Воскресенська церкви, 

Антонієві печери 

Унікальний підземний архітектурний комплекс заснований на початку ХІ ст. батьком руського чернецтва Антонієм Печерським – одним із засновників Києво-Печерського монастиря. 

Як не кажи, а завдяки пиву про чернігів знають всі! Ми матимемо можливість відвідати пивний завод, побачити, як варять пиво та скоштувати його на смак! Екскурсія з дегустацією відбувається по бажанню за додаткову плату - 40 грн.

Вечірня прогулянка на теплоході по просторах р. Десна. Наостанок, пропонуємо Вам помилуватись природою Черніговаі найбільш мальовничій притоці Дніпра - річці Десна!  Вартість такого задоволення 50 грн з людини. Захід відбудеться за спиятливих для роботи теплохода умов. Внесок оплачується  при посадці в автобус. При не сприятливх погодних умовах заплив не відбудеться, а гроші будуть повернені! Участь в заході немає вікових обмежень. Діти молодше 7 років лише в супроводі батьків та безкоштовно! 

А ще в Чернігові безліч малюнків на будинках:

Організатори залишають за собою право внесення часткових змін до програми чи її послідовності, з метою покращення якості подорожі!

Організаційний збір становить 990 грн для учасників Клубу (власників клубних карт) та 1080 грн для новачків.

Клубну картку можна отримати після третої поїздки з Бідняжками безкоштовно, або сплативши одноразовий членський внесок - 100 грн! За деталями звертайтесь до Організаторів!

З 1-го квітня орг. збір зросте на 20 грн, а з 15-го квітня ще на 50 то ж не зволікайте! :)

Орг. збір включає:
• проїзд комфортабельним автобусом;
• страхування подорожуючих;
• проживання;
• екскурсійний супровід;
• 10 грн. допомога учасникам АТО;
• організаційний супровід ;

Додаткові витрати:
• вхідні квитки Батурин (90 повний, 42 пільговий);

• вхідні квитки музеї Чернігова (0 - 50 грн);
• катання на теплоході (50 грн);
• особисті витрати;
• харчування.

Ціни на квитки вказані станом на 01.11.2017

Програма подорожі


Субота 05 травня :
02:00 Виїзд
10:00 - 11:00 Сніданок
11:00 - 15:00 Екскурсія "Батурин історичний"
15:00 - 16:00 Час на обід.
16:00 - 18:30 Переїзд в Чернігів
20:00 - 21:30 Вечірня екскурсія з легендами - «Чернігів стародавній» Вільний час
Неділя 06 травня :
08:00 - 09:00 Час для сніданку
09:00 - 13:00 Екскурсія містом
13:00 - 15:00 Вільний час, обід
15:00 - 16:00 Екскурсія на пивзавод (по бажанню, додатково 40 грн.) При кількості бажаючих не менше 10 чол.
17:00 - 18:00 Прогулянка на теплоході по р. Десна (по бажанню, додатково 40 грн.)
18:00 - 20:00 Час на вечерю, вільний час
20:00 Виїзд в м. Вінниця
Понеділок 07 травня :
04:00 - 05:00 Орієнтовний час повернення в Вінницю

Транспорт

 • Автобус SETRA (35 місць)
26 вільних місць із 35

Комфортний автобус туристичного класу.

312723191713951
3228242018141062
33
34292521151173
35302622161284
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Спорт Чернігів
25 вільних місць із 34

Готель знаходиться на території спортивного комплексу, зручності в номері!

Увага! Місце проживання може бути змінене зі збереженням конфігурації поселення!Зверніть увагу!
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.
 • В разі, якщо ви займаєте не усі місця у конкретному готельному номері, до вас будуть підселені інші Учасники подорожі.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до вас поселяться Учасники вашої статі.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Вікторія - 11 лютого 23:22
Доброго дня! Чи не розглядали Ви можливість у другий день подорожі заїхати до с. Вишеньки, до палацу Румянцева- Задунайського? Це близько 10 Ки від Чернігова. Там доволі гарно(якщо вірити фотографіям і боргами...

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.