14 квітня 05:00
Час відправлення
14 квітня 23:30
Час повернення
Є вільні місця!
390 UAH
430 UAH
Замовити місце

Прогулянка Києвом!

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 600 км.

Ми подорожуємо більше ніж за 2 000 км від дому, але часто не знаємо нічого про місця, що знаходяться за 200 км., чи навіть 20...! Київ - столиця нашої держави, яка має дуже багато визначних місць, пам'яток архітектури та історії, незвичних музеїв.... Ми прогуляємось найцікавішими місцями, відвідаємо святині міста та завітаємо до експозицій. Приєднуйтесь!

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Відповідальна:
Наталія Пархоменко
(067)378-35-82
(093)074-68-74
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Старий Київ приваблює щороку мільйони туристів, які мають величезне бажання ознайомитись із зосередженими тут головними символічними місцями столиці – Софіївським і Михайлівським соборами, Золотими воротами, старовинними будинками і поблукати невеличкими і дуже затишними парковими зонами. Верхнє місто у всі часи було домівкою для добре забезпечених містян і політичної еліти, та й сьогодні воно є центром, в якому ділова активність найвища. Тут вирує бурхливе життя, у повітрі витає могутня енергетика столичного міста. 

Старий Київ має ще одну назву – Верхній. Ще є Нижній Київ і Поділ. Дуже активно район почав забудовуватися під час правління князів Володимира і Ярослава. Але під час нашестя монголо-татар він був практично повнісю зруйнований. Тільки на початку 19 століття Старе місто почало поволі відроджуватися.

Музей Великої Вітчизняної війни

Цей монумент можна не любити, але його неможливо не бачити – особливо в тому разі, якщо ви їдете до центру Києва з лівого берегу Дніпра. Статуя Батьківщини-матері є лише частиною Національного музею історії Великої Вітчизняної війни. До музейного комплексу відносять багато складових: площу перед монументом, скульптурні композиції, виставка техніки, та, власне, сам музей. 

По бажанню учасники зможуть відвідати музей, чи піднятися на оглядовий майданчик. Вартість квитка в музей 20 грн., підйоми на оглядові майданчики: «Екстрим» – 91,0 м. - 200 грн., «Краєвид» – 36,6 м - 50 грн.

Офіційний сайт музею
 

Майдан Незалежності

Серце Києва, без якого не обходиться жодна значна подія – чи то концерт світової зірки, чи зустріч старих друзів, чи навіть революція. Нове обличчя головна площа країни отримала після реконструкції в 2001 році, коли під землею було облаштовано торговий центр, а на поверхні споруджено монумент Незалежності.

Києво-Печерська лавра 

Це не лише знаменита дзвіниця, яку видно на десятки кілометрів навколо, а й 28 гектарів монастирсько-музейних комплексів, розташованих на схилах Дніпра. Лавра стала місцем як релігійного паломництва, так і однією з туристичних візитівок Києва, і є невід’ємною частиною міського скайлайну.

У центрі Києва, там, де перетинаються велелюдні столичні магістралі — вулиці Володимирська і Богдана Хмельницького, якраз посередині між золотоверхою Софією і класичною спорудою Національного університету імені Тараса Шевченка знаходиться будівля, Національна операку поетично назвали храмом муз, архітектурною перлиною Києва. Це — Національна опера України імені Тараса Шевченка.

Золоті ворота у Києві

Пам’ятка фортифікаційного будівництва 12 сторіччя, одна з небагатьох, які збереглися до нашого часу. Колись, ця споруда вражала своєю величчю та неприступністю

Михайлівський та Володимирський собори

Софіївська площа в Києві своєю назвою зобов'язана Софійському собору, побудованому в 1037 році. Цей православний храм вважається шедевром архітектурного мистецтва. Його побудовано у візантійському стилі, якому притаманні риси давньоруського і українського, як його ще називають мазепинського, бароко. Тут зосереджена багата культурна спадщина Київської Русі, починаючи архітектурними пам'ятниками, скульптурами і закінчуючи творами прикладного та ювелірного мистецтва.

На стінах Софії Київської збереглося близько 3000 кв. м. фресок, а спочатку було - 6000 кв. м. Мозаїку викладено на 260 кв. м. Протягом багатьох років Свята Софія Київська була резиденцією київських митрополитів, а також зразком справжньої сили духу для віруючих. Собор відігравав провідну роль в житті України і це не просто слова, оскільки саме тут відбувалися найважливіші події у становленні державності.

 Андріївський узвіз

Друга за популярністю вулиця Києва після Хрещатика, яка веде від Володимирської вулиці до Десятинної та Контрактової площі, що розташована на Подолі. За легендою, Андріївський узвіз отримав свою назву завдяки Святому Андрію Первозванному. Легенда свідчить, що колись на місці Дніпра було море, але коли Святий Андрій поставив на вершині пагорба хрест, вода відійшла. Тепер на цьому місці стоїть Андріївська церква – головна окраса вулиці.

Оглядовий майданчик Маріїнського парку

З нього видно дніпровські схили, Труханів острів, Гідропарк, Русанівку, Лівий берег і набережну. Є спеціальні біноклі.

Пейзажна алея

Мурали столиці

Незвичні скульптури

Галерея Євгенії Гапчинської

Галерею заслужено називають галереєю щастя, опинившись там ти немов потрапляєш в загадкову країну, наповнену веселими, до такої міри зворушливими чоловічками в різних образах і зі своїми історіями, які мимоволі змушують тебе посміхнутися, будь настільки сумний ти не був. Картини наповнені любов'ю, оптимізмом, теплом, радістю, і не залишивши байдужим як і дитини, так і самого зневірившись у житті людини.
Вхід вільний.


Організатори залишають за собою право внесення часткових змін до програми чи її послідовності, з метою покращення якості подорожі!

Організаційний збір становить 390 грн для учасників Клубу (власників клубних карт) та 430 грн. для новачків.

Клубну картку можна отримати після третої поїздки з Бідняжками безкоштовно, або сплативши одноразовий членський внесок - 100 грн! За деталями звертайтесь до Організаторів!

З 14-го березня орг. збір зросте на 40 грн, то ж не зволікайте! :)

Орг. збір включає:
• проїзд комфортабельним автобусом;
• страхування подорожуючих;
• екскурсійний супровід;
• 10 грн. допомога учасникам АТО;
• організаційний супровіді;

Додаткові витрати:
• вхідні квитки в музеї (по бажанню)*;
• особисті витрати;
• харчування.

*Вартість квитків в музей вказана станом на 1.11.2017

Програма подорожі


Субота 14 квітня :
05:00 - 05:15 Збір в карманчику центрального автовокзалу, виїзд
05:15 - 09:00 Час в дорозі, зупинка на заправці перед Києвом, де можна перекусити та/чи випити кави
09:00 - 12:00 Пішохідна екскурсія по Старому місту
12:00 - 13:00 Час на обід
13:00 - 18:00 Продовження екскурсії, відвідання музеїв
18:00 - 20:00 Вільний час в центрі міста
20:00 - 20:30 Збір, виїзд
23:00 - 00:00 Орієнтовне прибуття до Вінниці, зупинка на в’їзді в місто та на платформі Центрального автовокзалу

Транспорт

 • Neoplan (50 місць)
46 вільних місць із 50

504642383430282420161284
494541373329272319151173
4844403632262218141062
474339353125211713951
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Ольга - 08 лютого 08:46
Скажіть, будь ласка, чи планується подібна поїздка на пізніші дати від запланованої? Оскільки поїздка дуже цікава та інформативна - дуже хотілося б поїхати, але Ви пропонуєте їхати напередодні Поминальних днів, які традиційно проходять на території Вінницьких кладовищ, прилеглих сіл, містечок...

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.