19 квітня 20:00
Час відправлення
23 квітня 11:00
Час повернення
Є вільні місця!
105 USD
115 USD
Замовити місце

Жыве Беларусь!

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 1900 км.

Білорусь - найближча до нас Європа! Гарні дороги, чисті узбіччя, безмежні ліси і чисті ріки, замки, палаци, розкішні музеї, сучасна архітектура, якісні продукти харчування та усміхнені люди! - Така вона Європа в Білорусі! Відсутність мовного бар’єру та відносно доступні ціни роблять її дуже привабливою країною для мандрівок!)

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Відповідальна:
Наталія Пархоменко
(067)378-35-82
(093)074-68-74
Відповідальний:
Татьяна Смирнова
(063)690-16-65
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож


Національний парк «Біловезька пуща»

Першим пунктом нашої подорожі стане Національний парк «Біловезька пуща»  - один з найстаріших заповідників в світі!
Національний парк «Біловезька пуща» являє собою залишки реліктових первісних рівнинних лісів, які в доісторичні часи вкривали велику частину Європи. Поступово вони були вирубані, але, у відносно незайманому стані, у вигляді великого лісового масиву збереглись в Біловезькому регіоні. у 1992 році національний парк був включений до Списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Флора і фауна представлені великою кількістю рідкісних видів рослин і тварин. Тут знаходиться найбільша в світі популяція зубрів. 
Прогулятись парком з екскурсією можна буде пішки або на велосипеді.

Оплачується додатково піша екскурсія від 10 BYN, велоекскурсія від 15 BYN.

 

 

Брест

Важливою зупинкою в нашій подорожі буде м. Брест. 
Символом міста є меморіальний комплекс «Брестська фортеця-герой». Після нападу Німеччини на СРСР Брестя (колишня назва Бресту) відразу опинилося у глибокому тилу німецьких військ, але невелика група військових (залишки радянського гарнізону) продовжувала чинити спротив декілька тижнів. За цей подвиг Берестейська фортеця і отримала почесний статус фортеці-героя поряд із містами-героями колишнього Радянського Союзу. В фортеці панує атмосфера, яка не залишть байдужим нікого...оформлення меморіального комплексу, залишки від воєнної стірлянини, музика та зміна варти - все це створює відчуття жалоби та вічної пам'яті героїв, подвиг яких назавжди закарбувався в історії.

Оплачується додатково від 5 BYN.

Після відвідання західної частини Білорусі ми направляємось до її центру!
 

Несвіж

Наступним у нашому маршруті стане замок-палац Радзивілів у містечку Несвіж. Тут ми плануємо, окрім зовнішньої екскурсії, також внутрішню екскурсію замком, адже він має надзвичайно багаті фонди і дуже добру реставрацію. Нажаль,  такого рівня палаців зараз  в Україні не відвідаєш...

Вхідний квиток оплачується додатково - 14 BYN.

 

Мінськ

І, нарешті, ми вирушаємо  до столиці! Мінськ - затишне європейське місто! Починаємо відразу з автобусно-пішохідної екскурсії містом, під час якої зможемо оглянянути найцікавіші міста та дізнатись про історію Мінська та Білорусі в цілому!

Також йдемо гуляти вечірнім яскравим містом! Мінськ вночі нереально крутий! 

 


Хатинь

Наступний - 3й день нашої подорожі присвячений історії. Новинкою стане відвідання  Меморіального комплексу "Хатинь". 
Хатинь… Це людська пам’ять і безмірна печаль, виражена у бронзі і камені в пам’ять про події, що відбулися в роки Великої Вітчизняної війни. Хатинь – це символ людської скорботи про безвинних жертв фашизму, символ мужності і стійкості людей, які не втратили свою гідність навіть під нелюдськими тортурами фашистських катів. 22 березня 1943 року  батальйон увірвався в село Хатинь. Місцеві жителі не знали про те, що вранці в 6 км від Хатині партизани обстріляли німецьку автоколону, в результаті чого було вбито кілька фашистів. Але ні в чому не винним жителям села фашисти вже винесли смертний вирок. Все населення Хатині — старих, жінок і дітей прикладами автоматів зігнали в колгоспний сарай, який було підпалено.....

Офіційний сайт: www.khatyn.by/ru/

 

По поверненню з Меморіального комплексу у нас буде декілька годин вільного часу. Велолюбителі знову зможуть його використати з користю і , орендувавши ровера, прогататись по сучасних велодоріжках Мінська разом з екскурсоводом! 

Оренда велосипедів (3 години) оплачується додатково від 16 BYN.


Від'їзд вібудеться від Мінської національної бібліотеки, де ми зможемо піднятись на оглядовий майданчик і попрощатись із вечірнім містом! 
Біля бібліотеки є супермаркет та новий торговий центр, де можна закупитись білоруськими смаколиками.

Додатково оплачується підйом на оглядовий майданчик Мінської національної бібліотеки - близько 3 BYN.

 
 


Важлива інформація

Більшість пунктів програми не є обов'язковими до виконання усіма учасниками. Тобто за відсутності бажання й цікавості відвідувати той чи інший об'єкт, можна цього не робити, а планувати свій день самостійно!

За задумом організаторів, значна частина екскурсій вестиметься рідною мовою країни до якої ми їдемо, добре зрозумілою нам – білоруською! 

Гроші до Білорусі веземо лише в доларах та євро. Там вже мінятимемо їх на місцеві білоруські рублі (в офіційних точках обміну!). Курс обміну приблизно становить 1$ = 2 білоруські рублі (2 BYN). Також в Білорусії можна користуватися картками для безготівкового розрахунку Visa та MasterCard (комісію дізнавайтесь в банках, що видали Вам картки). 

Зверніть увагу: Організатори залишають за собою право внесення часткових змін до програми чи її послідовності, з метою покращення якості подорожі!

На всі вхідні квитки потрібно приблизно 30$ (60 BYN). Все інше, то вже на особистий розсуд. В цілях ЕКОНОМІЇ, студентам потрібно мати при собі СТУДЕНТСЬКІ КВИТКИ, - будуть знижки на екскурсії.

Один прийом їжі в закладах швидкого харчування коштує біля 5 BYN (дивлячись, які страви ви берете); у кафе та ресторанах від 10 BYN (знову дивлячись, що саме ви замовляєте). Для економії можна купувати продукти в магазинах. 

Так як ми їдемо за кордон, Ваш телефон буде у роумінгу. Тому радимо на час подорожі підключити собі відповідний тарифний план і поповнити рахунок на достатню кількість коштів для можливості бути на зв'язку в екстренних чи надзвичайних ситуаціях. Також, хто матиме бажання, зможе придбати собі місцевий стартовий пакет (але пам'ятайте, що за кордоном стартові пакети зазвичай оформляють за документом, що посвідчує Вашу особу).

Рекомендуємо Вам взяти із собою в дорогу невеличку подушку та плед, так Вам буде значно комфортніше під час нічних переїздів у автобусі. 

 

Правила перетину кордону 

Не забуваємо ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ. З 2018 року в'їзд на територію Білорусі  можливий лише по закордонному паспорту (як біометричному так і звичайному).

Велике прохання, заздалегідь надати копію першої сторінки закордонного паспорту! Копію можна зробити у нас в офісі. 

Просимо взяти усіх із собою кулькові ручки, для заповнення анкет на кордоні, це пришвидшить час його проходження.

Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

Згідно митних правил дозволяється ввозити без мита: 
- алкогольні напої та пиво в кількості до 3 літрів,
- 200 сигарет або 50 сигар (сигарил), 250 грамів тютюну або зазначені вироби в асортименті загальною вагою не більше 250 грамів.
При цьому ввезення алкогольних напоїв, пива, тютюну та тютюнових виробів може здійснюватися тільки фізичними особами, які досягли 18-річного віку. Якщо ж кількість ввезених алкогольних напоїв і пива перевищить 3 літри, необхідно буде сплатити митні платежі за єдиною ставкою 10 євро за 1 літр, а ввезення більше 5 літрів взагалі заборонено. Аналогічна заборона поширюється також на тютюн і тютюнові вироби, що ввозяться в кількості, яка перевищує вищезгадане.

 

Організаційний збір

Організаційний збір становить:

- 105 $ для учасників Клубу (власників Клубних карт) 
- 115 $ для нових учасників.

Нагадуємо, що Ви можете забронювати місце сплативши аванс в сумі 30 $. Велике прохання здавати кошти в доларах!

Стати Учасником Тур-Клубу Бідняжка та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі з Бідняжками, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Нагадуємо, що одна Клубна картка діє на 2-х осіб.

Зверніть увагу! З 19-го березня орг. збір зросте на 5 $!

Повернення авансових платежів можливе до 18 березня (включно), з 19 березня - авансові платежі НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ! 
З приводу повернення авансових платежів попередньо звертайтесь будь ласка у телефонному режимі до Організаторів даної поїздки!

Повний розрахунок за подорож необхідно здійснити до 9 квітня. 

Велике прохання здавати кошти в стабільній валюті.

 

Організаційний збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання в готелях (зі сніданками);
 • оглядові екскурсії згідно програми подорожі;
 • туристичний страховий поліс;
 • супровід та організаційну підтримку під час подорожі;
 • податки;
 • 1 $ на допомогу військовим;

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки згідно програми подорожі;
 • проїзд в громадському транспорті; 
 • харчування (крім сніданків у готелях);
 • власні витрати;
 • прокат велосипеда* 

* При реєстрації необхідно вказати, чи бажаєте Ви взяти участь в велоекскурсії. Організатори не можуть гарантувати наявності місць в групі для велоекскурсії для тих, хто не реєструвався завчасно! При несприятливих погодніх умовах екскурсія буде перенесена або відмінена.

Програма подорожі


Четвер 19 квітня :
20:00 Виїзд з карманчика, що напроти Центрального автовокзалу;
22:00 Виїзд для наших друзів із м. Житомир, Центральний автовокзал
П'ятниця 20 квітня :
09:00 Прыезд у Нацыянальны запаведнік «Белавежская пушча»
09:00 - 13:00 Аглядная экскурсія (дзелімся на 2 групы: пешую і велогруппы)
13:00 - 14:00 Вольны час, абед
15:00 - 16:00 Размяшчэнне ў гасцініцы (прыводзім сябе ў парадак, трохі адпачываем)
16:00 - 19:00 Экскурсія па Брэсцкай крэпасці
19:00 Адпачиваем, вольны час, вячэра
Субота 21 квітня :
08:00 - 11:00 Пераезд у Нясвіж
11:00 - 14:00 Аглядная экскурсія Нясвіжскім палацава-паркавым комплексам
14:00 - 15:00 Вольны час. Абед
15:00 Збор у аўтобусе і пераезд у Мінск
17:00 - 20:00 Аглядная экскурсія Мінскам
20:00 - 21:00 Размяшчэнне ў гасцініцы, вольны час
Неділя 22 квітня :
07:00 - 08:00 Сняданак
08:00 Выезд у Мемарыяльнага комплексу «Хатынь» !!! Увага! Мы будзем мець магчымасць знаходзіцца ў гасцініцы до 12:00, таму рэчы, якія вам больш будуць не патрэбныя запрашаем загрузіць у багажнік аўтобуса.
09:00 - 12:00 Аглядная экскурсія па мемарыяльным комплексе «Хатынь»
12:00 Збор у аўтобусе, вяртанне ў Мінск.
13:00 - 14:00 Збор для тых, хто ідзе на велоэкскурсию, абед і пераезд у пракат ровараў.
14:00 - 17:00 Велоэкскурсию Мінскам
17:00 - 20:00 Вольны час (будзе магчымасць зрабіць пакупкі ў гандлёвых цэнтрах Мінска)
20:00 Збор каля Нацыянальнай бібліятэкі
20:00 - 21:00 Развітваемся з Мінскам, праводзячы заход сонца з назіральнай пляцоўкі Бібліятэкі.
Понеділок 23 квітня :
08:00 - 09:00 Орієнтовний час повернення в Житомир
10:00 - 11:00 Орієнтовний час повернення в Вінницю

Транспорт

 • Neoplan (50 місць)
40 вільних місць із 50

504642383430282420161284
494541373329272319151173
4844403632262218141062
474339353125211713951
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Білорусь (Брест + Мінськ)
42 вільних місць із 50

Проживання у м.Брест

Мотель "Старе місто" розташований в одному із мікрорайонів міста Брест та має достатньо велику і гарнооблаштовану територію для комфортного та зручного відпочинку.

Ми будемо проживати у стандартних 2х-місних номерах з усіма зручностями. 

Номери DOUBLE мають одне двоспальне ліжко, а номери TWIN - два односпальних ліжка. Також у кожному номері є телевізор, холодильник, чайник, душ, туалет та фен. У всіх номерах мотелю працює безкоштовний Wi-Fi.

 

Проживання у м.Мінск

Готель "Вояж" - невеличкий, але досить комфортний готель м.Мінск. Знаходиться за 20 хв до станції метрополітену "Кунцевщина". Тому, щоб дістатися до центру вистачить всього 30-35 хв.

Ми будемо проживати у стандартних 2х-місних номерах з усіма зручностями. 

Номери DOUBLE мають одне двоспальне ліжко, а номери TWIN - два односпальних ліжка. Також у кожному номері є телевізор, душ, туалет, балкон та телефон. У готелі працює безкоштовний Wi-Fi.Зверніть увагу!
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.
 • В разі, якщо ви займаєте не усі місця у конкретному готельному номері, до вас будуть підселені інші Учасники подорожі.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до вас поселяться Учасники вашої статі.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Юлия - 20 грудня 11:01
Доброго дня! Ви будете їхати через Київ? Чи можливо приєднатись до вас у Києві?
Наталія - 04 січня 15:17
Юлия,через Київ не будемо - будемо через Житомир.
Татьяна - 20 грудня 11:29
Доброго дня! На жаль ми не будемо їхати через Київ. Наш маршрут проходить через Житомир, тому зможемо підібрати Вас там, якщо такий варіант Вам підходить.
Алла - 11 січня 10:47
Доброго дня! Ви будете їхати через Чернігів?
Наталія - 12 січня 09:41
Алла, наш маршрут Вінниця - Житомир - Рівне; Зателефонуйте мені, я розкажу, де краще підсісти з Чернігова; 0930746874

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.