28 грудня 17:00
Час відправлення
03 січня 10:00
Час повернення
Є вільні місця!
200 EUR
220 EUR
Замовити місце

Новий Рік у гірськолижній Польщі

Тип поїздки: Гори, Екстрим, Екскурсії, Гірськолижні
Буде підкорено: 1450 км.

Друзі, поїхали у неймовірну зимову Польщу на Новий Рік. Ми завітаємо в один з найкращих польських гірськолижних курортів - Криниця. Він відомий своїм особливим зимовим кліматом, засніженими гірськими схилами, сучасним павільйоном мінеральних вод, курортною архітектурою XIX століття. «Візитна картка» гірськолижного курорту Криниця - найсучасніша в Польщі канатна дорога гондольного типу на Явожину Криницьку, найвищу вершину в околиці. Вперед за Новорічними емоціями, зустрічати 2018 рік

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Новий Рік у Гірськолижній Криниці 

   Гірськолижний курорт Криниця розташований в південно-східній частині Судецьких Бескид на висоті 560-620 метрів в оточенні хвойних лісів. З північної, західної та східної сторін Криниця оточена горами. Найвища гора - Явожина Криницька (1114 м). Криниця, в перекладі з Польської, означає джерело, ключ.

   Курорт відомий своїм бурхливо розвиваючимся центром зимових видів спорту, альпійським садом, сучасним павільйоном мінеральних вод, парком, фунікулером на Паркову гору, курортною архітектурою XIX століття. Оплата додаткова.

   Гірськолижні подорожі у Криницю користуються популярністю серед любителів гірських лиж як Польщі, так і європейських країн. Гірська система Бескиди, на кордоні Польщі та Словаччини, славиться великою кількістю снігу і тривалим сніговим покривом, а це гарантує безпечне катання з початку зими до середини весни.

«Візитна картка» гірськолижного курорту Криниця - найсучасніша у Польщі канатна дорога гондольного типу на Явожину Криницьку, найвищу вершину в околиці (1114 метрів над рівнем моря). Довжина дороги - 2 211 м. Протягом години вона може із зручністю перевезти 1600 чоловік в просторих шести місних кабінках, що пересуваються зі швидкістю 5 м/с. Гірськолижний курорт Криниця має дві зони катання: комплекс Явожина (Jaworzyna), Слотвіни/Чарні Потік (Stotwiny/Czarny Potok). Криниця налічує 21 трасу та 16 підйомників.

Гірськолижний комплекс Явожина   

Характеристики комплексу: 
• Зона катання - 649-1114 м 
• Перепад висот - 465 м 
• Кількість трас - 7, Кількість підйомників - 7 
• Найдовша траса - 2 620 м (сертифікат ФІС, освітлена, штучне засніження) 
• Загальна пропускна здатність - 1 600 осіб на годину 
• Траси освітлені. На території комплексу розміщенні числені ресторани, кафе, бари.

   В планах подальша модернізація зимового курорту Криниця. У найближчому майбутньому тут планується проведення 8 нових трас, загальною протяжністю близько 13 км. Найдовша траса починається на вершині Явожини, а закінчується на нижній станції канатної дороги. Траса має ділянки з різними ступенями складності. Верхня ділянка доступна навіть для мало досвідчених лижників. З траси можна насолоджуватися панорамою Криниці, а в далекій перспективі видно широка панорама гір Нижнього Бескиду. Є тут також дуже хороші траси для початківців, з різницею висот всього 35 метрів. Також є траси, призначені виключно для досвідчених лижників, які мають нахил близько 25%.

Траси на Явожині: детальний опис трас на сайті тут
I, червона 2 620 м, нахил - 18%, сертифікат ФІС, освітлена, штучне засніження, ділянки різної складності, канатна дорога з кабінками 
II, червона, 900 м, 24%, штучне засніження, канатна дорога з кабінками 
III, червона, 900 м, 27%, продовження траси II, штучне засніження 
IV, блакитна, 650 м, 18%, штучно освітлена, засніження 
V, чорна, 1 000 м, 32%, штучне засніження, сертифікат ФІС 
VI, чорна, 650 м, 23% 
VII, зелена, 248 м, 15%, пологий фрагмент траси VI 

  Прокат спорядження на Явожині: орієнтовна вартість за комплект лижі/сноуборд 40-50 zl (300-350 грн./день). Також борди та лижі можна орендувати в Україні (взяти з собою) або вже на вибраному вами гірськолижному комплексі. Перевага такого вибору спорядження на місці: ви маєте змогу обміняти його, а прокат взятий з України, є вірогідність, може бути не зручним та тиснути. Студентам радимо зробити ISIC! Він дає можливість користуватись пільговим тарифом при купівлі скі-пас! 

  Ski-pass - абонементи на гірськолижні підйомники на Явожині, орієнтовна вартість 15-40 zl. Деталі по Ski-pass, умови та правила користування, можете переглянути тут , ціни минулорічні, так що очікуємо оновлених тарифів. Квиткові каси працюють з 10.00 до 17.00 (16.00).

  Які гроші брати з собою і скільки? Найкращий варіант брати євро які ми будемо обмінювати в обмінниках на злоті. Обмінники будуть по маршруту та у місті де ми проживатимемо. Можете покласти декілька тисяч гривень на картку Visa і MasterCard на випадок, якщо у вас закінчаться гроші, ви зможете їх використати. Конкретної відповіді скільки грошей потрібно САМЕ ВАМ, ми не знаємо, оскільки можливості та потреби у кожного різні. Також різна вартість на різні види підйомників і можливо вам не потрібне спорядження прокатне а ви матимете власне і наприклад не плануєте обідати. В середньому на день потрібно 20-50 євро. Щоб зекономити, візьміть з дому кип'ятильник, у готелі зможете запарити кашу (мівіну) швидкого приготування та напої (чай, кава), термос який можна буде брати з собою, у дорогу візьміть бутерброди. Приблизний крос курс: 1 євро (EUR) = 4,3-4,4 zl польських злотих, 1 zl (PLN) = 7,3 грн.

  У вільний час маємо наступні атракції: можемо піти покататись на санкостраді довжиною 800 метрів, деталі та опис sankostrada вартість одного спуску 5-6 zl. Також у Криниці є ковзанка на яку можемо завітати при нагоді: вартість 12 zl година катання та прокат ковзанів 5 zl. Також великою популярністю у туристів користуються поїздки на бричках. У зимовий час такі поїздки проводяться на санках, прикрашених палаючими факелами, а закінчуються вони вечерею біля багаття. Нас також чекає санний проїзд вечірнім лісом з факелами, після якого ми зможемо пожарити ковбаски на вогнищі, будуть національні танці та музики. Якщо бажаєте прийняти участь, вказуйте під час реєстрації. Вечір оплачується додатково 15 євро/особа за бажанням, оплата на місці. Друзі, зверніть увагу, що ми будемо святкувати Новий Рік у нашому готелі, святковий стіл (новорічна вечеря) оплачується додатково за бажанням 150 zl/особа, вказуйте під час реєстрації, меню та програма буде відомо згодом, тому якщо ви ще не визначились то можна буде дозамовити коли з'явиться інформація, оплата буде здійснюватись на місці. 

Гірськолижний комплекс Henryk-Ski в Криниці

   Гірськолижний курорт Henryk-Ski розташований на схилі Хрестової гори (812 м.). Він знаходиться в центрі Криниця-Здруй та складається з двох чотирьохмісних підйомників крісельного типу та бугельного підйомника. Відстань він нашого готелю до цього комплексу складає 500-700 метрів. 

  Середня пологість схилу робить цей курорт ідеальним для початківців та починаючих лижників та бордерів. На нижній підйомній станції знаходиться кафе, де лижники можуть зігрітись біля каміна, спробувати смачну місцеву кухню та відновити сили. 

  Прокат лижного спорядження а також його зберігання доступні у комплексі. Тут знаходяться кваліфіковані інструктори для початківців лижників та сноубордистів. Вартість денного абонементу складає 75-80 злотих. Детальніше про минулорічні тарифи Henryk-Ski можете переглянути тут . Очікуємо оновленої таблиці на 2017/2018 катальний рік. З цінами, правилами та умовами по прокату спорядження можете ознайомитись тут на сайті. 

Необхідні документи та перетин кордону з Польщею

  Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон  та підтвердження платіжоспроможності у розмірі мінімум 200-300 євро на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. Після оплати або внесення авансу, прохання надати копію першої сторінки вашого закордонного паспорта (для уточнення ваших паспортних даних та залишити на офісі, або копію можна зробити на офісі. Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

   Величезне прохання, до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Правила перетину кордону

   Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

Згідно митних правил дозволяється ввозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Телефон

  Під час подорожі телефонний зв'язок буде обмежений, тому радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатнью кількість коштів для екстренного зв'язку у надзвичайній ситуації.

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
200
(для власників Клубних карт) 
220
 для нових учасників Клубу. Велике прохання здавати кошти в Євро.
УВАГА! З 01.11 орг. збір збільшиться на 10
 . Дітям до 12 років знижка 10%. Повернення авансових платежів можливе до 01.12.2017, після 1 грудня авансові платежі не повертаються за будь-яких форс-мажорних обставин, оскільки авансові кошти перераховуються на бронювання місць у готелі. При відмові у такому випадку ви будете змушені шукати собі заміну самі!!!

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси, адже це Новорічні свята! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 100 , а потім, не пізніше 01.12.2017 потрібно доздати решту коштів! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках" та без надання окремого ліжкомісця, тоді її реєструвати не потрібно.

Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати після третьої подорожі з нашим Тур-Клубом (пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей), або оплатити одноразовий членський внесок у розмірі 100 грн. Одна картка діятиме  на 2-х осіб на всі наші майбутні мандрівки.

Орг. збір включає: 
• проїзд комфортабельним автобусом туристичного класу; 
• проживання у готелі (чотири доби); 
• двохразове харчування у готелі (сніданок та вечеря) згідно програми подорожі; 
• доїзди автобусом до гірськолижного комплексу Явожина згідно програми подорожі; 
• закордонне медичне страхування; 
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі; 
• податки; 
• 1 € допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати: 
• оплачуються абонементи на витяги, прокат спорядження та атракції гідно опису подорожі
; 
• доплата за двохмісне розміщення складає 10 €/особа за ввесь період або 20
за номер;
• інше харчування (наприклад обіди на території комплексу) та власні витрати.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро (097) 749 60 84  та (063) 954 03 48

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

Програма подорожі


Четвер 28 грудня :
17:00 До 17.00 – Збір навпроти центрального автовокзалу у карманчику (м.Вінниця вул. Київська 8), там де відправляються автобуси на моря. Посадка в автобус, Старт 17.00. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв.
П'ятниця 29 грудня :
08:00 - 09:00 Орієнтовно 8.00-9.00 - Приїзд у Криницю (все залежить від часу проходження кордону). Поселення в готель. Зверніть увагу!!! Можливо деякі номери будуть заброньовані, тому поселення у них можливе буде лише ввечері, в такому випадку ми надамо вам інший номер де можна буде залишити речі. Переодягаємось, снідаємо бутербродами (візьміть з собою їжу). Після збір біля автобуса, переїзд до гірськолижного комплексу Яворжина. Не забудьте закордонні біометричні паспорти! Паспорт потрібен при поселенні та на прокатах. Підбір спорядження на прокатах, прокат лиж 6-10 євро на день. За бажанням пообідати можете на території комплексу, або взяти з собою бутерброди. Доступ до автобусу не буде можливий, оскільки він повертається до готелю.
18:00 До 18.00 (18.30) збір біля автобуса, переїзд у готель. Зверніть увагу!!! По приїзду в готель на нас чекає вечеря о 19.00-20.00. Відпочинок.
Субота 30 грудня :
07:00 - 08:00 Сніданок в готелі з 07.00-08.00. До 08.00 збір біля автобуса, переїзд до ГК Яворжина. Знову катаємось на лижах та сноубордах. Вільний час.
17:00 До 17.00 (17.30) збір біля автобуса, переїзд у готель. По приїзду в готель на нас чекає вечеря о 18.00-19.00. Після вечері збираємось на каток або на санкостраду довжиною 800 метрів. День, коли ми зможемо відвідати каток будемо знати за тиждень до подорожі, тому ці атракції сплануємо вже під час мандрівки.
Неділя 31 грудня :
07:00 - 08:00 Сніданок в готелі з 07.00-08.00. До 08.00 збір біля автобуса, переїзд до ГК Яворжина. Знову катаємось на лижах та сноубордах. Вільний час.
18:00 - 18:30 До 18.00 (18.30) збір біля автобуса, переїзд у готель. По приїзду в готель, переодягаємось, готуємось до зустрічі Нового Року. У цей день вечерю ми перенесли на 2 січня (на день виїзду). Тому хто не планує замовляти новорічний банкет, змушений буде харчуватись окремо або замовляти вечерю собі додатково вже на місці. О 22.00 збираємось та розпочинаємо святкування!!! Зверніть увагу що святковий стіл оплачується додатково 150-160 zl/особа. Під час реєстрації вказуйте, якщо бажаєте долучитись до святкування, оскільки ми розраховуємо на кількість осіб. Ці кошти ми зберемо у перший день подорожі. Святкове меню буде відомо пізніше, слідкуйте на сайті в описі.
Понеділок 01 січня :
08:00 - 09:00 Сніданок в готелі з 08.00-09.00. До 9.00 збір біля автобуса, переїзд до ГК Яворжина. Знову розпочинаємо покатушки. Вільний час. До 16.30 (17.00) збір біля автобуса, переїзд у готель. Вечеряємо 17.00-18.00.
18:30 - 21:00 Після вечері збираємось на вечірню прогулянку на санях з факелами по вечірньому засніженому лісі. Після для нас зіграють національні музики, будуть танці, пляски та будемо жарити ковбаски на вогнищі. "Вечір з факелами" оплачуємо додатково 15 євро з особи, оплата в поїздці, якщо бажаєте прийняти участь вказуйте під час реєстрації. Приєднуйтесь до нашої компанії та проведіть вечір колоритно, смачно та яскраво.
Вівторок 02 січня :
07:00 - 08:00 Сніданок в готелі з 07.00-08.00. До 08.00 збір біля автобуса, переїзд до підйомників. До 16.00 збір біля автобуса, переїзд у готель. Вечеряємо 16.30-17.30. Переодягаємось, виселення з готеля, здача номерів.
17:30 - 18:00 До 17.30 (18.00) збір біля автобуса, відправка на Вінницю. По дорозі завітаємо до торгового центру. Орієнтовне повернення додому до 10.00 (11.00). Все залежатиме від нашої організованості, стану дороги, погодніх умов та від часу проходження кордону. Зупинка при в'їзді в місто (Західний автовокзал) та в карманчику Центрального автовокзалу.

Транспорт

 • Двоповерховий біло-синій
43 вільних місць із 54

5249
5350
5451
4541373531292723191511751
4642383632302824201612862
474339332521171393
4844403426221814104
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Tryumf
46 вільних місць із 48

  Тріумф - будинок відпочинку, що знаходиться у центрі Польського курорту Криниця. Він складається з двох корпусів розташованих один біля одного, поруч знаходиться Парк та гори. Поблизу розташований невеличкий гірськолижний курорт для початківців Henryk-Ski . Дістатись до якого можна пішки і знаходиться він на відстані 800-1000 метрів від нашого готеля. Про нього можете ознайомитись в описі подорожі. 

  Номери готелю мають балкони або тераси з прекрасним видом на Криниця-Здруй. Позаду корпуса знаходиться ліс, попереду дорога. Діє бездротовий інтернет Wi-Fi на території готелю. Недалечко від готеля є магазин.

  Ми проживатимемо у двохмісних, трьохмісних та чотирьохмісних номерах зі зручностями у номері а також буде три блока. Зручності у блоці розташовуватимуться на дві кімнати. Уважно читайте опис номера, наводячи букву "і" - інформація біля кожного номера. Якщо ви самі реєструєтесь у трьохмісний або двохмісний номер, то маєте розуміти що будете проживати з іншими особами, не обов'язково вашої статі, оскільки у цей номер можуть зареєструватись учасники нашого Клубу індивідуально, без участі організаторів. Доплата за двохмісне розміщення складає 10 євро/особа за ввесь період або 20 євро за номер.

Номера будинку відпочинку Тріумф досить простенькі, і місцями чимось нагадують "совдеп". На території готелю у нашому розпорядженні буде їдальня, що знаходитиметься у сусідньому корпусі, де ми будемо харчуватись два рази на день. Сніданок з 08.00-09.00 та вечеря 17.00-19.00. Зверніть увагу!
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.
 • В разі, якщо ви займаєте не усі місця у конкретному готельному номері, до вас будуть підселені інші Учасники подорожі.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до вас поселяться Учасники вашої статі.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.