21 квітня 04:30
Час відправлення
23 квітня 02:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
23 квітня 2018р.
940 UAH
1030 UAH
Залишити відгук

Мальовнича Тернопільщина + тюльпанове поле

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 900 км.

Вирушаємо відвідати живописні місця та загадкові куточки, якими багата Тернопільщини. Всі вони мають свою цікаву історію і сповнені містичними загадками. Чудова мальовнича природа, дуже-дуже красиві місця, найбільший рівнинний водоспад України, замки, затишні містечка: Збараж, Вишнівець, Кременець та Чортків. Файне місто Тернопіль, яке славиться своїм особливим колоритом та місцевим драйвом!). А на завершення чудова можливість зробити фоточки на тюльпановому полі!)

Супроводжуюча:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Відповідальний:
Володимир Коваль
(097)967-84-94
Супроводжуюча:
Оля Салтан
(063)107-13-57
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Ізюминкою нашої мандрівки буде супровід від багатьом відомого та улюбленого екскурсовода Максима Жевняка!)

Збаразький замок є однією з наймальовничіших і найкраще збережених фортець на Тернопільщині та справжньою окрасою старовинного Збаража. 
Історія міста Збаража розпочалась на Старозбаразькій горі, де впродовж двох століть існував середньовічний замок. У 1589 р. татари зруйнували замок і князі Збаразькі вирішили не відбудовувати його, а перебратися до нового поселення, яке виростало неподалік. Перша згадка про сучасний Збараж, як місто датується 1583р. В середині XVIII століття відбулися зміни, які спричинили втрату фортифікаційної слави замку. Польські магнати Потоцькі перетворили замок на звичайне феодальне помістя. Пожежа 1896 року та воєнні дії майже повністю знищили замок. Відбудова пам’ятки триває і досі.
Містечко Вишнівець розташоване в Збаразькому районі Тернопільської області.
Перша письмова згадка про Вишнівець зустрічається в історичних джерелах з 1395 року. Тоді великий князь литовський Вітовт, позбавивши Дмитрія Корибута Сіверського князівства, дав йому кілька поселень на Волині, в т. ч. і Вишнівець, де було закладено замок. Замок був споруджений наприкінці 15 століття, однак фортеця активно почала споруджуватися на початку 16 століття, в часи початку активних татарських нападів. Замок в палац був перебудований в 18 столітті. Зараз від укріплень мало що залишилося, однак і по сьогоднішніх залишках стін можна судити про міцність вишневецького замку, який стоїть на пагорбі лівого берегу ріки Горинь.
Одне із найкрасивіших малих міст Галичини - Кременець. Де переплітаються неймовірні весняні краєвиди та історія.
Ось такий краєвид відкриється перед нами з Замкової гори  (висота якої 397 м над рівнем моря). 
На горі залишки колишнього замку ІX-XVІ ст. однієї з найвродливіших і той же час найжорстокішої жінки тих часів  - Бони. Від стін замку залишилися самі руїни, а більш-менш збереглася тільки в’їзна вежа. Але, не дивлячись на руйнацію, замок, якщо можна так сказати, дуже гарно виглядає, адже його руїни у гармонічному поєднанні з оточуючою природою мають дуже романтичний вигляд.
Історія Богоявленського Кременецького жіночого монастиря дуже складна і давня, так як пережив він багато. Своє існування він почав ще в 1633 році як чоловічий православний монастир, який побудували з дозволу короля Речі Посполитої. При монастирі Богоявлення Господнього були відкриті друкарня, в якій була видана одна з найбільш ранніх церковних підручників «Кременецька граматика», школа і лікарня. За весь час існування монастиря він був і єзуїтської колегією, і Волинської гімназією, і знову став чоловічим монастирем.
З 1953 року монастир став жіночим. Але в 1959 році був вже закритий. З 1990 року почалося відродження монастиря, коли в нього повернули його святиню - ікону Божої Матері. Через рік туди повернулися черниці. У 2001 році ікона була вкрадена невідомими, але через деякий час вона повернулася в храм у вигляді копії. Місцеві парафіяни вважають ікону цілющою.
 
Файне міста Тернопіль, перлини Галичини!)
Успіхом місто завдячує своїй давній історії, яка офіційно починається 1540 р. і сповнена багатьох перипетій. Тернопіль – єдине місто в Україні, в якому у період національно-визвольних змагань перебували уряди трьох держав – Директорії, УНР та Польщі. Колись Тернопіль був центром воєводства, губернії, повіту, краю і навіть столицею держави, Галицької соціалістичної радянської республіки. Це маленьке та затишне місто встигло побувати під владою Речі Посполитої, Австро-Угорської та Російської імперій, трохи протриматись у складі ЗУНР та надовго затриматись під радянською владою.
Справжньою “фішкою” міста є великий став, який стає надзвичайно красивим вночі, коли особлива магія панує в повітрі. І саме біля нього ми з вами будемо проживати.
Що вражає і чудує в Тернополі – так це його мініатюрні розміри: від невеликих різнокольорових будинків біля ставу до громадських вбиралень. З’являється відчуття, ніби бавишся всередині лялькового будиночку – усе посміхає та дихає казковістю. А ще Тернопіль – барвисте місто за будь-якої погоди.
Почнемо нашу прогулянку центром міста, вулицею Руською. Місцеві мешканці жартують, що у Тернополі всі задоволені, адже половина центральної вулиці називається Руською, а інша – Степана Бандери.
«Старий млин» Справжня тернопільська туристична Мекка. 
Посмакуємо галицькою кухнею! Страви готують за старовинними рецептами, що дісталися від різних народів, що населяли цю землю: українців, поляків, євреїв, австрійців. Для приготування використовують старовинні печі і гриль на дровах. Хліб, копчені ковбаси, борщ у кошику з хліба, запіканки – усе це готують за допомогою печі. До того ж «Старий млин» – це музей, побудований на фундаменті парового млина. Для зведення ресторану використовували близько 100 тисяч цеглин австрійсько-угорського періоду, а в його залах зберігається більше 3 тисяч музейних експонатів! Оформлення ресторану в українському стилі вам має сподобатись!
Тернопільська етномайстерня “Коза Дереза”
Авторський дизайн українських традиційних речей ручної роботи з екологічних матералів. Західна Україна, а особливо Тернопільщина – це скарбниця пам”яті й краси нашої країни. Збереження народних традицій, їх плекання й розвиток міцно асоціюються з цим пишним дивокраєм. 
У Тернопільській області є місто схоже на вишеньку посередині торта), містечко Заліщики, яке огорнене петлею Дністра. Населення налічує всього близько 10 тисяч чоловік, проте це не заважає бути йому популярним у широких і вузьких колах.
Ми відвідаємо це місце, в першу чергу, щоб насолодитися одним з найгарніших видів в Україні – панорамою міста з меандром Дністра з протилежного, буковинського берегу.
Назва міста Заліщики походить від місця проживання мешканців «за лісом», «за лісчиною». Спочатку це було село, яке з’явилося на території села Дубровляни (Добровляни) у 1469 році. А вже нинішнє місто утворилося 1750 року на території однойменного села.
Чортків – місто нерозказаних легенд!
Назва міста іноді насторожує тих, хто вперше її чує. Не менше лякає вона і мешканців Чорткова, які навіть намагалися підняти питання про перейменування його на більш богоугодну назву – Богородичне. А дарма, нічого «диявольського» у назві цього подільського містечка немає: вважається, що вона походить від одного з перших власників Єжи Чартковського, який у 1522 році збудував тут перший дерев’яний замок. Хоча, і це лише здогадки: ще у 1427 році поселення згадується як Чартковіце, що було власністю Прадонтича і належало до Теребовлянського повіту. 
У нас буде автобусна оглядова екскурсія міста та невеличка зупинка біля костелу.
Джуринський водоспад - місце сили!
Висота водоспаду сягає 16 метрів. Він вважається найвищим рівнинним водоспадом України. Утворився в результаті прориву річки Джурин у вузькій кам'янистій закруті. До цього річка огинала пагорб, на якому розташовані руїни Червоноградського замку. Раніше біля водоспаду працювала водяний млин, руїни якої видно і зараз.
Посеред долини на пагорбі розташовані чудові розвалини замку Червоноград, він же Червоногруд (1820 р.)
Чернівці
Місто, де з давніх давен співали найкращі колоратурні сопрано, де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше, ніж кав'ярень, а кучери фіакрів сперечалися про Карла Крауса.
Окрасою і ключовою спорудою в забудові Театральної площі Чернівців є музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, побудований як міський театр за проектом віденських архітекторів Ф.Фельнера і Г.Гельмера у 1903-1905 роках. Передувала цьому активність чернівчан в кінці ХІХ століття, котрі всією передовою громадою переконливо просили тодішнього мера збудувати у місті театр. Влада обійти увагою вимоги завзятих людей не могла і, в результаті, Чернівці отримали свою перлину. 
Окремої уваги заслуговує Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
Резиденція митрополитів Буковини і Далмації – однієї з найвидатніших пам’яток Чернівців, яка включена в список об’єктів всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО і, по праву, вважається візитною карткою Чернівців.
Всередині збереглися розкішні автентичні інтер’єри. Таке враження, що навіть лави та парти для студентів, залишились ще від часів побудови. А от сусідня Червона зала залишилась у первісному вигляді. Стіни її оздоблені шовком, дерев’яна стеля оздоблена орнаментами, підлога із червоного бука. На стіні висять величезні венеціанські дзеркала, створені за старовинною технологією, що вимагала п’яти шарів срібла.
Музей-кав'ярня "GRAND CAFFE" - вважається чернівецьким брендом, завдяки "Штрудель-шоу". Адже колись CZERNOWITZ були столицею Буковини.

Долині тюльпанів під Чернівцями.
Цвітіння цілої плантації тюльпанів ось уже понад 10 років перетворює невеличке село на найкраще місце для любителів квітів і просто тих, кому подобається весна. Понад 50 сортів тюльпанів привезених з Голландії вже понад десять років засіває на великих площах у селі Мамаївці сім'я Стратійчуків.
І тепер всі бажаючі приїжджають сюди, щоб відсвяткувати весну, помилуватися квітами і зробити кілька фотографій на пам'ять. Якщо нам пощастить, погода сприятиме, а весна "прийде" вчасно, то наша подорож співпаде із цвітінням "Тюльпанового поля".

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)

Харчування:

1 день (21.04): - сніданок та обід можна взяти з собою або замовити в закладі харчування; - вечеря в закладі міста Тернопіль

2 день (22.04): - сніданок в готелі (85 грн.); обід на природі біля водоспаду (вартість буде оголошена пізніше); -вечеря в закладі харчування в Чернівцях

Увага!  З 5 березня організаційний збір збільшиться на 50 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!


Організатори подорожі:

 – Іра Рибачок        – 096 94 76 310; 093 262 87 53    – ФБ: Іра Рибачок-Урсуленко  

– Оля Салтан  – 063 107 13 57; 067 407 89 66  – ФБ: Оля Салтан

 Звертайтесь, залюбки відповімо на всі Ваші запитання!)

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель "Галичина"
2-місний (стандарт 2-х місний з 1-но спальними ліжками, які легко трансформуються в двоспальне зі зручностями),
2-місний (стандарт 2-х місний з 1-носпальними ліжками зі зручностями)
2-місний (плюс 2-х місний з 2-х спальним ліжком зі зручностями)
Учасники Клубу 940 UAH 1050 UAH
Новачки 1030 UAH 1140 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 11 квітня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 13 квітня 09:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання в номерах зі зручностями;
 • екскурсійний супровід;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • харчування;
 • квиток на Замкову гору – дорослий 10 грн, студентський 7 грн, дитячий 2 грн;
 • вхідний квиток в Збаражський замок - 45 грн. дорослі, 20 грн. діти;
 • за бажанням! вхідний квиток в Чернівецький університет для дорослих - 35 грн, для студентів та учнів -20 грн., для діток - 15 грн.;
 • вхідний квиток тюльпанове поле - 30 грн. для дрослих, для дітей до 18 років — 20 гривень, і безкоштовно — для дітей до 6 років.;

Програма подорожі


Субота 21 квітня :
04:30 збір на платформі центрального автовокзалу, виїзд
10:00 - 12:00 приїзд до Кременця, екскурсія, прогулянка та відвідання Замкової гори
12:30 - 13:00 обід у місцевому закладі міста Кременець, або вільний час
13:00 - 14:30 переїзд у мальовниче містечко Вишнівець та екскурсія
15:00 - 16:00 приїзд в Збараж, екскурсія в Збаражський замок
16:30 приїзд до файного міста Тернопіль, поселення в готель
17:00 йдемо на вечірню екскурсію та прогулянку містом) У вільний час відвідаємо "Старий Млин"
Неділя 22 квітня :
08:00 сніданок в ресторані готелю
08:30 виселення з готелю та виїзд
10:00 відвідуємо містечко Чортків, (невеличка оглядова автобусна екскурсія)
11:30 - 13:00 переїзд до Джуринського водоспаду, милуємося водоспадом, фотографуємося. Відвідуємо замок Червоногорад
13:00 - 14:30 Заліщики, прогулянка та споглядання найгарнішої панорами України
15:10 - 16:30 переїзд в Мамаївці, на тюльпанове поле. Гуляємо, фотографуємося)
17:00 - 20:30 приїзд в Чернівці, екскурсія, прогулянка по місту. Вільний час.
Понеділок 23 квітня :
02:30 Орієнтовний час повернення у Вінницю

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
4 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель "Галичина"
4 вільних місць із 20

Готель «ГАЛИЧИНА»  розташований поруч із історичним центром міста в парковій зоні на березі мальовничого тернопільського озера, цілком відповідає статусу 3-х зірок та сучасним вимогам. Готель традиційно улюблене місце відпочинку туристичних груп, іноземних делегацій, зірок та політичних діячів.

Ми будемо проживати в номерах 1-но та 2-х місних номерах зі зручностями. В номерах є письмовий стіл, шафа для одягу, багатоканальне кабельне телебачення, безкоштовний Інтернет (Wi-Fi), телефон. У ванній кімнаті є фен і міні косметичні засоби.
Стандарт. Зручний і практичний номер з двома односпальними ліжками, які легко трансформуються в одне двоспальне. 

Стандарт покращений - просторий функціональний номер з двома окремими односпальними ліжками, які легко трансформуються в одне двоспальне. В номері поєднані 2 зони, які плавно переходять одна в одну - затишна вітальня і простора спальня.

Номер Плюс 2-х місний з 2-х спальним ліжком зі зручностями.  У номері передбачено два окремі ліжка, які легко трансформуються у одне двоспальне.

Номер з ліжком 1.40 см (може бути для 1 або 2 людей) зі зручностями Затишний сучасний номер з широким півтораспальним ліжком.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.