13 жовтня 22:30
Час відправлення
16 жовтня 05:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
16 жовтня 2017р.
900 UAH
990 UAH
Залишити відгук

Осінні мандри. Карпати-Львів-Самбір-Дрогобич-Кульчиці

Тип: Гори, Екскурсії
Буде підкорено: 1150 км.

А чи відчуваєш ти запах осені у повітрі? Чи помічаєш як вона дихає ласкою навкруги? Прислухайся до себе на мить. Вона полонить серце тихою казкою і викликає бажання поїхати у далеку мандрівку. Туди, де вбрані в осінні барви західні міста, чаруюча велич осінніх Карпат, п’янкі запахи від кондитерських Львова, древній Дрогобич. Туди де старовинні вулички Самбору неодмінно приведуть в гості до св.Валентина...

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
Відповідальна:
Юлія Ковальчук
(093)231-84-94
(067)953-89-02
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Кульчиці

 Друзі, цієї осені ми з вами завітаємо в гості до Юрія Кульчицького - «батька кави», саме так його називають у Європі. Українського козака-запорожця, який під час походу потрапив у турецький полон де і перейняв кавову культуру. Так, Кульчицький навчив Європу пити каву, адже саме він поширив турецьку кавову традицію, він вигадав рецепт славнозвісної "віденської кави" та заснував першу у Відні кав’ярню, яка називалась «Під синьою пляшкою». У ній Кульчицький подавав чорну, турецьку каву без цукру. Спочатку напій не надто смакував віденцям, тож українець почав експериментувати: додав до кави цукор та молоко, так з’явився рецепт "віденської кави". У Львові та у Кульчицях була відновлена експозиція кав'ярні, подібна тій, яку відкрив Юрій у Відні в 1683 р. Отже, друзі, ми маємо відчути дух Відня та спробувати каву «по-кульчицьки». На нас вже чекає наша віденська кава!) 

 Це незвичайне село Кульчиці також є батьківщиною кошового отамана Війська Запорізького Петра Конашевича-Сагайдачного. Ми відвідаємо чудовий музей Петра Сагайдачного та Юрія Кульчицького, в якому зібрані вишивки та старовинний одяг, колекція музичних інструментів музик минулого століття, меблі, посуд, іграшки. Працівники музею піднесено розкажуть про відомих земляків, історію та побут села, а ми слухаючи перенесемось у захоплюючий пригодницький роман. Вхід до музею - 15 грн з особи. 

Самбір - місто закоханих

 Самбір - місто до якого їдуть сотні закоханих пар з усього світу, а також  ті, хто шукає справжнє коханння...Запитаєте чому? Справа в тому, що саме тут – в церкві Різдва Богородиці знаходяться мощі Святого Валентина. Так-так, того самого Валентина – покровителя всіх закоханих! Існує давнє повір’я, що кожен, хто помолиться біля святих мощей пізнає велику любов й матиме щасливу сім’ю.

  Відомо, що св. Валентин був священником у Римській імперії. Коли імператор Клавдій заборонив вінчати воїнів свого війська, бо вважав, що одружений воїн уже не може бути таким же ж боєздатним та відданим імператору, як неодружений. св. Валентин наперекір імператорській волі таємно вінчав легіонерів. Довідавшись про порушення наказу імператор Клавдій посадив священника у в’язницю та наказав стратити. Незадовго до своєї страти молодий священник закохався  і в день своєї страти 14 лютого написав їй листа. З того часу зародилась традиція написання валентинок тим, кого кохаємо.
  У 1759 р., так як св. Валентин вважався покровителем Самбірсько-Перемиської єпархії, частинку його мощей  у невеличкому скляному саркофазі за наказом Папи Римського було перевезено у Самбір, де вони знаходяться й дотепер! 

  Самбір нагадує типове австро-угорське містечко кінця 19 століття. Чистеньке, затишне, з недорогими кав’ярнями та різнокольоровими  старовинними будиночками. Вулиці міста майже завжди заповнені туристами.  Є в древньому Самборі якась неповторна аура, яка робить його несхожим на інші. А що стосується архітектурних та історичних пам’яток, то у цьому сенсі Самбір вочевидь попереду багатьох інших невеликих міст України.​ Прогулюючись вузькими, коротенькими вуличками повз старі будинки та раритетні фонарі ми неодмінно відчуємо - у Самборі присутня своя, притаманна тільки цьому містечку атмосфера.

  У Самборі є історико-етнографічний музей «Бойківщина», який познайомить нас з життям, побутом та звичаями цього гордого гірського народу. Вхід до музею коштує: дорослі - 20 грн з особи, діти - 10 грн.

 

 В місті є чудова старовинна ратуша згори якої ми зможемо помилуватись краєвидами міста. Не далеко від ратуші стоїть монастир Бернардинців 1751 року, зараз в ньому розміщується Самбірське училище культури. Тут же, притулившись до монастиря, стоїть костел святого Станіслава. Зараз костел має досить екзотичне призначення. Він переобладнаний в концертний зал органної та камерної музики. Концерти проходять по суботах в 11.00. Вхід на ратушу  - 10 грн з особи.

Дрогобич - місто з присмаком солі

  Дрогобич - одне із найдревніших міст України з майже тисячолітньою історією. Дрогобич - друге за величиною місто у Львівській області. Розташоване неподалік Львова. Це красиве старовинне місто з історичними будівлями, пам'ятками архітектури та класичною ринковою площею. Як і про кожне місто з великою кількістю цікавих в архітектурному плані пам'яток, про Дрогобич в двох-трьох абзацах писати важко.

 Найдавніша історія міста пов’язана із солеварінням. Виготовлення солі відбувалося ще за княжих часів, і сіль, яку видобували тут, продавали по різних куточках Європи. На гербі міста зображено дев’ять бочок солі, які символізують дев’ять жуп (солеварень). І досі в Дрогобичі діє один із найстаріших у Європі солеварних заводів.

 Дрогобицький солеварний завод, він же АТ "Галка-Дрогобич" являється унікальною пам’яткою техніки - найстарішим промисловим підприємством України.  Цінність цього об’єкту також полягає у тому, що на сьогодні це єдине підприємство в Європі і фактично останнє подібне підприємство в Україні, де сіль виготовляють тим же методом, що й тисячоліття тому – виварюванням з природної мутно-жовтої соляної ропи упаркою води в великих чанах-панвах, а потім спікають в куски-топки. Проте зараз солеваріння – на межі зникнення. Більшість приміщень підприємства – в аварійному стані, а останній ремонт на підприємстві був зроблений у 1924 році. 

 Дрогобич забудований за зразком багатьох європейських середньовічних міст: ратуша, міська адміністрація – в центрі, з чотирьох сторін світу – будинки ремісників і торгівців, а по кутках – храми різних конфесій. Таке розташування сакральних споруд уособлювало рівність усіх національно-релігійних громад міста. Всередині Дрогобицької ратуші, що височіє над містом, є давній годинник із циферблатами на чотири сторони світу, що відбиває кожну годину.  В місті дуже багато цікавих місць і  вулиць, які варто відвідати. Панораму міста чудово видно з міської ратуші. Бажаючі зможуть піднятись на ратушу і помилуватись панорамою міста. Вхід на ратушу: дорослі - 10 грн з особи, діти - 5 грн з особи. 

  У Дрогобичі є три  дерев’яних церкви. Найвражаюча з них – церква Святого Юра (XV-XVII ст.), яка у 2013 році була внесена до списку Всесвітної спадщини ЮНЕСКО. 

Церква – один з найяскравіших зразків галицької народної архітектури.  Тут зберігся унікальний іконостас XVIІ ст. В церкві не проводять служби, вона являється відділом музею “Дрогобиччина”. Вхід коштує: дорослі - 30 грн з особи, діти - 10 грн з особи.

  Адміністративний центр міста - Площа Ринок. Місце зосередження туристів, фотографів і іншого люду, який вийшов погуляти містом, насолодитись розмовами та приємною атмосферою. Навколо площі знаходиться море кафешок і дрібних ресторанчиків в яких ми зможемо поласувати місцевими стравами і перепочити.

Тисовець - Перлина Карпат

  Після насиченого і активного дня, наповнені емоціями і враженнями ми поїдемо  туди,  де найкраще милуватись Карпатами. Туди де стрункі смереки, дивовижне, прозоре, цілюще повітря, незабутні панорами. Восени краєвиди тут особливі, все набуває нових форм, значення і тоне в теплих жовтогарячих кольорах, все навкруги бавиться, по-осінньому, ласкавими променями сонця. Туди варто їхати, щоб із першими променями сонця насолодитися мальовничим світанком та чаєм з карпатських трав. Село високо у горах, а це означає, що ми одними із перших привітаємо новий день. Заінтригувались?

 По дорозі у Польшу є село Орявчик та село Тисовець, які розташовані на відстаіні 4 км одне від одного. Та хоч вони і  високо в горах, цього разу нам не доведеться долати велетенську відстань пішки. Туди веде добротна дорога, а отже ми нею скористаємось і автобус привезе нас на місце призначення. Це чудове місце для відпочинку протягом всього року, адже в теплу пору тут можна цілком поринути у нескінченні простори карпатської природи, а взимку насолодитись катанням на лижах.

Тисовець є центром зимових видів спорту міжнародного значення. Тут є багато схилів для катання на лижах як професійних лижників, так і для початківців. Це місце називають перлиною Карпат, а швейцарці кажуть, що Здається, що цей райський куточок перенесений з Альп.

  Також у цих краях знаходиться найвища точка православ'я, яка занесена до книги рекордів України. Нею став храм святого пророка Іллі, зведений в Карпатах на висоті 1176 метрів над рівнем моря.

  Наші розваги у горах:

Збирання грибів. Збирання грибів залежить від погоди і якщо вона буде сприятливою, то ми урізноманітнимо наш відпочинок у Карпатах збиранням грибів! Це ще один вид активного відпочинку, про який знають не всі, проте, дізнавшись, сприймають із задоволенням. 

Сауна. Осінній багрянець надворі, туман схожий на пар, листя схоже на полум’я. Усе довкола натякає на те, що варто попаритися в сауні з віничком та відпочити душею і тілом. Вартість - 200 грн/година, 6 осіб.

Прогулянки по осінніх Карпатах. Можливість з висоти побачити барвисті осінні пейзажі, побувати на вершині гори, вдихнути чисте повітря карпатських гір – це прекрасний спосіб відновлення душевної рівноваги.

Розваги для дітей. Ваші маленькі непосиди знайдуть для себе багато осінніх розваг на свіжому повітрі. 

По осінньому смачне частування. Серед смачного та різноманітного меню карпатської кухні, декілька страв гарантовано стануть нашими улюбленими.

Катання на квадроциклах. У душі в кожного з нас є таємне прагнення до авантюризму. Якщо ви прагнете гострих відчуттів, бажаєте помандрувати гірськими дорогами та непрохідним бездоріжжям то є відмінний спосіб відправитися в пригодницьку подорож на квадроциклах по навколишніх лісах. Ще маленькими ми часто уявляли, як верхи на «кам’яному звірі» долаємо невідомі простори, а навкруги лише непрохідні дороги, шум вітру і велич простору, який прагнемо осягнути… Це прекрасний екстремальний відпочинок для людей, які знають смак життя! Лише сильна духом людина, сповнена авантюризму та жаги до нових відчуттів може сісти за кермо потужного  чотириколісного агрегата і проїхати на його «спині» певний маршрут. Якщо для Вас квадроцикл – це новизна, то досвідчений тренер надасть якісні професійні консультації щодо його керування, а також стане Вашим провідником під час поїздки, що до мінімуму зменшить ризики та страхи відпочиваючих, а натомість, подарує незрівнянні відчуття. І в дощ, і в сніг "кам’яний звір" нестиме нас кілометрами казки, підкоряючи все нові і нові простори. І не важливо, що це буде: гірські стежки чи бездоріжжя – на квадроциклі ми подолаємо усе…І ця прогулянка запам’ятається надовго! Вартість катання протягом 20 хвилин становить 200 грн 

Осінь у Львові

 Львів належить до тих міст, у яких є душа. Львів – місто дощу, сонця, кави, листівок, вишиванок, прогулянок, романтики. Тут кожна людина може знайти себе. Тут можливо все: одночасно побувати в Україні, в Польщі та Австрії, здійснити подорож у часі, насолодитися прогулянками по старих вуличках, відвідати визначні місця і пройтися маршрутом закоханих.

 Цікава пішохідна екскурсія містом дасть нам можливість відчути романтичний подих старовинного Львова у його неповторних старовинних вуличках, подвір'ях, парках та скверах. Ми весело проведемо час ласуючи смаколиками та гуляючи сувенірними крамничками. Ми гарантовано наповнимось позитивними емоціями на все життя.

Храм святих Ольги і Єлизавети (Костель Ельжбети) 

  Церква святих Ольги і Єлизавети – прекрасна перлина львівської неготичної архітектури. Костел збудовано на пам'ять про популярну імператрицю Єлизавету Баварську, відому як Сісі, дружину цісаря Австро-Угорщини Франца-Йосифа І. Храм вражає своїм простим і благородним інтер’єром - світлий простір, білі стіни, блискуча кам’яна підлога, величаві колони. На сьогодні ця будівля є найвищою в місті, її висота 88 метрів.

  Ми милуватимемось містом згори і у вечірній час. Ця пора дня має свої принади та переваги і свої унікальні фарби вечірнього Львова. Храм має оглядовий майданчик відкритий для вільного доступу, який складає гідну конкуренцію Високому замку і міській Ратуші. На оглядовому майданчику можуть знаходитись одночасно п'ятдесят людей. Вже сам підйом на оглядовий майданчик головної вежі може стати справжньою подією для художника, фотографа чи просто поціновувача витонченої архітектурної краси. Вартість входу на оглядовий майданчик - 10 грн. з особи.

Копальня кави у Львові

  Кажуть, що якщо доля занесла Вас до Львова - Ви повинні обов'язково відвідати це місце. Якщо ж доля все ще до Львова Вас не занесла - треба, аби вона негайно виправилась.

 Такого немає більше ніде. Львів – єдине місце на планеті, де добувають каву. Єдина у світі копальня кави, де на очах у відвідувачів каву видобувають з-під площі Ринок. Тут затишно, чудовий інтер'єр та фантастичний запах кави. 

Пам'ятайте! Мандрівка довжиною в тисячі кілометрів починається з одного кроку! Бажаємо вам приголомшливого відпочинку! І куражтесь від життя разом з ТК"Бідняжка":)

 

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
850 грн. (для власників Клубних карт) 
940 грн. для нових учасників Клубу. 
УВАГА! З 03.10 орг.збір збільшиться на 50 грн. Бронюйте раніше, щоб не переплачувати.

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 300 грн., а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів!

Нагадуємо, що  Клубну картку можна отримати пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей, або оплатити одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає: 
• проїзд комфортабельним автобусом; 
• проживання у готелі 1 доба; 
• страховка на перевезення; 
• екскурсійний та організаційний супровід до, під час, та після подорожі; 
• податки; 
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати: 
• Вхід у музей Сагайдачного та Кульчицького -15 грн; 
• Особисті витрати у кав'ярні "Під синьою пляшкою" в Кульчицях; 
• Вхід у солеварню коштує 15 грн. з особи; 
• Вхід на ратушу у місті Дрогобич коштує 10 грн. з особи; 
• Вхід на оглядову площадку у церкві святих Ольги та Єлизавети - 10 грн; 
• Катання на квадроциклі - 200 грн за 20 хвилин; 
• Сауна 200 грн. за годину, одночасно може відвідати сауну 6 осіб. 
• Доплата за двохмісне розміщення 50 грн./особа або 100 грн. за номер.

Відповідальний організатор: Ковальчук Юлія 0932318494 та 0679538902.

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

 

Програма подорожі


П'ятниця 13 жовтня :
22:30 Збір на платформі центрального автовокзалу (вул. Київська 8), там де відправляються рейсові автобуси. Посадка в автобус, Старт о 22.30. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв.
Субота 14 жовтня :
07:30 - 11:30 Орієнтовне прибуття у Самбір о 07.30 На ранок беріть з собою бутерброди та термоси до 08.00 перекус. З 08.00 по 10.30 оглядова екскурсія містом, тривалість 2,5 години, бажаючі зможуть піднятись на Міську Ратушу. З 10.30 до 11.00 вільний час. З 11.00 починається концерт органної та камерної музики, який зможуть відвідати всі бажаючі. В 11.30 збір біля автобуса, переїзд у Кульчиці.
12:00 - 13:30 До 12.00 орієнтовне прибуття у Кульчиці. З 12.00 по 13.30 екскурсія у музеєм та відвідання кав'ярні "Під синьою Пляшкою". Збір біля автобуса до 13.30 години, переїзд у Дрогобич.
14:00 - 18:00 Орієнтовно о 14.00 прибуття у Дрогобич. З 14.00 по 15.00 обід у місцевих закладах, вільний час. О 15.00 збір групи та початок оглядової екскурсії містом, відвідування солеварні, Міської Ратуші. Екскурсія триватиме 2,5 години. З 17.30 пол 18.00 вільний час. О 18.00 збір групи біля автобуса, переїзд в Орявчик.
20:00 - 21:00 Прибуття в Орявчик у Резиденцію Горицвіт, поселення у готель (візьміть паспорти).
Неділя 15 жовтня :
08:30 - 13:30 08:30 - сніданок у місцевому кафе. 10:00 - прогулянка до старовинної церкви, милуємось горами, фотографуємось. Бажаючі можуть покататись на квадроциклах. З 12:30 по 13.30 обід. О 13:30 збір групи біля автобус виїзд до Львову
13:30 - 16:00 Переїзд до Львова, орієнтовне прибуття до Львову до 16:00. Пішохідна екскурсія містом, яка триватиме 2 години. О 18:00 - підйом на оглядову площадку. З 19.00 по 22.00 вільний час, відвідування місцевих закладів (Копальні кави, Криївка і т.д.)
22:00 До 22.00 збір біля автобуса. Відправка на Вінницю. Орієнтовне прибуття до 05.00. Залежить від нашої організованості та стану дороги.

Транспорт

 • SETRA* (35 місць)
1 вільних місць із 35

29272319151311951
302824201614121062
33
312521177334
322622188435
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Резиденція Горицвіт
15 вільних місць із 48

Комплекс відпочинку "Резиденція Горицвіт" - розташований у мальовничій карпатській місцевості. На території комплексу знаходяться: ресторан, мангал, електросауна, альтанки. Є гаряча і холодна вода, автономне водяне опалення. Ми проживатимемо у номерах при двохмісному розміщенні double  (спільне ліжко) або twin (роздільні ліжка) та при трьохмісному розміщенні (double + single).

Двохмісний номер - це номер, в якому є 2-спальне ліжко, шафа для одягу, санвузол, де є туалет, умивальник, душова. Плюс є додаткове місце — розкладний диван. Тобто такий номер може бути як двомісним номером з спільним ліжком, так і двомісним з роздільними ліжками. Доплата за двохмісне розміщення 50 грн/особа або 100 грн за номер.

Трьохмісний номер -  це номер, в якому є 2-спальне ліжко, шафа для одягу, санвузол, де є туалет, умивальник, душова. Плюс є додаткове місце — розкладний диван. 

Чотирьохмісний номер - це номер, в якому є 2-спальне ліжко, шафа, журнальний столик, тумбочки, балкон, додаткове місце — розкладний диван (дві особи на дивані), санвузол, де є туалет, умивальник, ванна. Максимальна кількість проживаючих — чотири особи. 

   Сніданок в готелі та обід опллачуватиметься додатково. Вартість сніданку - 50 грн/особа, обіду - 70 грн/особа - вказуйте чи бажаєте замовляти  сніданок і обід під час реєстрації, оплата на місці. Сауна розрахована на 6 осіб, вартість 300 грн за 1 годину.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейАлександр Скачков
Осінні мандри. Карпати-Львів-Самбір-Дрогобич-Кульчиці (13 жовтня 2017р.)
Очень здорово, что бедняжки развиваются и составляют новые маршруты!
Всегда интересно побывать в новых, малоизвестных местах!
Теперь по пунктам)
Водитель лично мне очень понравился тем, что он не ныл при возникновении трудностей) по крайней мере я этого не слышал)
Отель вполне достойный, кормят вкусно)
Дима с Юлей постарались, чтобы эта поездка была разнообразной, красочной и интересной, спасибо вам!)
Немножко критики) обычно при подъезде к Западному автовокзалу всех заранее будили. В этот раз что-то пошло не так и некоторым участникам поездки было затруднительно быстро выйти из автобуса.
Ещё раз спасибо организаторам, в частности Диме и Юле, за ваш труд, за новые места, новые впечатления и эмоции


Руслан Буга
Осінні мандри. Карпати-Львів-Самбір-Дрогобич-Кульчиці (13 жовтня 2017р.)
Загальна оцінка добре. Орнанізатори приємні, старались. Мінус - що прибули у Вінницю раніше запланованого часу( десь біля 03год.ночі), про що не попередили завчасно.


Відповідь: Руслан, Дякуємо за відгук. На прибуття, у програмі подорожі ми ставимо запас часу, як правило 1-1,5 години. Оскільки це дорога і все може бути, краще перестрахуватись і приїхати раніше запланованого часу ніж навпаки!!!

Геннадий Селецкий
Карпатський калейдоскоп (27 квітня 2018р.)
Я так вижу тут только восторженные отзывы, а плохих никто не пишет. Итак, плохо было все с самого начала.
Началось все с того что автобус с Икаруса поменяли на Богдан (на Богдане в Карпаты, Карл!, на БОГДАНЕ!), потому что не набралось нужное количество людей. Сразу при посадке в Виннице были недовольные, но организаторша сразу сказала что я деньги не отдаю, вы либо не едьте (вам деньги никто не отдаст), либо едьте как есть. Все учасники от тура отказаться не захотели, поэтому пришлось всем ехать.
Приехали в село, а там центральная площадь, 2 костела и 2 церкви, так мы с утра до обеда обходили эти церкви, о чем в програме тура ничего не было сказано. Потом поехали в Дрогобич. Церковь Св. Юры действительно интересная, но в целом, екскурсия по городу достаточно пресная и скучная, смотреть не на что.
На следующий день поехали погулять в горы. При том что организатор Юлия была там не первый раз, мы пошли и зашли не туда, вернулись, ой опять не туда, снова вернулись, снова не туда, снова пошли, подумаешь - лишние 5км намотать в горах в итоге выехали на час позже, поехали смотреть водоспад. Подобие водоспада, конечно, уродство еще то! Ладно, хрен с ним, поехали в Тустань. Едем, и тут пробило заднее правое колесо. Час меняли на запаску. Приехали все таки в Тустань. Погуляли там, выезжаем домой в Винницу, проехали 15-20 км, и в 20км от Стрый взрываются 2 задние левые колеса. Одновременно. Время уже 8-9 часов вечера, начали думать что делать.
На шиномонтаж ехать, или новый автобус вызывать, короче, оказывается что шиномонтажи нигде не работают, потому что это закарпатье и это воскресенье и там никто в это время не работает. Короче начали тянуть время и морочить нам голову, что может нам на 2х колесах доехать 26 человек до Стрыя и там уже чтото думать, морочили голову, расказывали что сейчас приедет монтер и в поле забортирует ночью 2 колеса и мы поедем с ветерком, потом идея была в том чтоб переночевать в автобусе этом и утром поехать в Стрый на шиномонтаж, потом народ начал возмущаться чтоб организаторша дала номер телефона руководителя. Но оказывается что у меня нету руководителя, я никому не подчиняюсь. Изза того что тут становится понятным факт что организатору нужно будет расчитаться за новый автобус, а этому водителю лучше бы приехать обратно и заработать всячески начали тянуть время. После 4х часов стояния в поле, приехал бус, и забрал нас на Стрый. Там нам купили билеты на поезд до Львова, потому что до Винницы поездов не было. Бус остался в поле. Приехали во Львов в 2 часа ночи, а ближайший поезд в Винницу был только в 4 утра. Автобусов и бусов на Винницу не было. Можно было заказать автобус на 50 человек и полупустым гнать его, но оплатить нужно было за все 50 мест. Таким образом, ситуация начала напоминать бегство крыс с тонущего корабля, люди вымотаные и уставшие хотели как можно скорее свалить оттуда на чем нибудь, и несколько человек сами купили билеты. Организаторша ходила искала автобусы, но в конечном итоге говорит как вы смотрите на то чтобы посидеть тут до 7 утра и уехать на автобусе в Винницу?, это уже только дома я понял что тут план заключался в следующем - водитель буса, утром бы поехал на 2х колесах в Стрый, там его починили, он бы доехал до Львова и забрал оставшихся людей. Но, часть людей согласилась, а часть людей взяла билеты на поезд (их нам оплатила организатор Юлия), и мы оттуда благополучно выбрались. Что было с остальными участниками я не знаю. Но суть такова, что в критической ситуации организатор должен решать все сам, и дай бог чтоб все решалось быстро. Я не думаю что в турах автобусы не ломаются, но в любой подобной ситуации должен был приехать новый автобус (я не знаю откуда и я не знаю как, меня это вобще не должно волновать, я поехал на отдых а не на нервы) и забрать людей. И начинать нужно с того что на Богданах в Карпаты не ездят.
В любом случае, как бы там ни было, автобусы ломаются, и это мог быть другой автобус, но, на такие случаи в конторе должен быть план, что делать в таком случае сразу, либо вызывать новый автобус, либо бус, а не тянуть кота за хвост и расказывать басни что сейчас ночью в 11 вечера в поле приедет монтер Вася из Стрыя и забортирует руками 2 колеса и мы уедем.
Тур не понравился потому что програма так себе, организация тура еще хуже. Организатор очень слабенький, ситуацию не держит под контролем в критической ситуации. Пару попаданий на деньги - и рынок очистится от слабых организаторов.
В любом случае - новые эмоции мы получили, и хоть ездили не первый раз с Бедняжками, в иной раз, спрашивайте, что вы будете делать если в автобусе пробьет 3, не 2, а 3! колеса и не останется больше запасных и кто за это будет платить. Такое....Інна Мазур
Осінні мандри. Карпати-Самбір-Дрогобич (10 листопада 2017р.)
Єдний мінус осінніх подорожей-швидко темніє! Але якщо не обідати в перший день(перекусивши в автобусі по-дорозі до Дрогобича), а файно повечеряти після того,то тоді можна побачити все завидна... Зате,ми побачили нічний Дрогобич з Ратуші ))). Т.т. в усьому є свої плюси))) Скажу чесно,їхала заради гір та Тустані(добре що замінили Львів на Тустань) і гори,як завжди приємно вразили!!! Наша подорож була немов у казці: З осені в зиму та їз зими в осінь! Замість дощових злив,які обіцяв інтернет... Орявчик і Тисовець зустрів нас снігом, неймовірно красивими краєвидами та прекрасним настроєм. З кожної мандрівки я привожу не тільки сувеніри,настрій, емоції та спогади... а щей багато друзів-мандрівників! Дякую,Бідняжкам і тим,хто про них розказав! Я щаслива,що можу подорожувати з великою компанією та при цьому нікого не напрягаючи! )))


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Інна - 21 вересня 17:39
Дуже цікава подорож!!! Напишіть,будь ласка, через які міста проїжджає автобус... мене цікавить Камянець-Подільський чи Хмельницький?і в якій годині орієнтовно...
Юлія - 24 вересня 15:09
Інна, доброго дня! Ми будемо проїздом через місто Хмельницький, орієнтовно біля другої години ночі!)

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.