03 вересня 07:00
Час відправлення
03 вересня 22:30
Час повернення
Є вільні місця!
275 UAH
300 UAH
Замовити місце

Мальовничі Буки та Олександрія! 3 вересня!

Тип поїздки: Екскурсії
Буде підкорено: 370 км.

Останні сонячні дні потрібно проводити прогулюючись парками та мальовничими алеями. Саме час насолоджуватись красою природи та теплом. Тому пропонуємо відвідати сучасний ландшафтний парк в Буках, де вас вразять водопади, скульптури, фонтани та храмовий комплекс. Вся територія дуже доглянута та мальовнича. Також ми побуваємо в дендропарку "Олександрія", де панує особлива атмосфера. А на завершення нас чекає Лотарея! І хтось з вас стане переможцем!

Відповідальна:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Відповідальний:
Валерія Вараниця
(063)051-70-61
Про подорож Програма подорожі Транспорт Обговорення

Про подорож

Ну що ж почнемо! "Буки"- ландшафтний парк, де знаходиться маєток Суслова. Власника агропромисловоої корпорації. Для парка він викупив частоку землі в 2.7 гектара всього за 20 тис, то було місцеве сміттєзвалище. Вивіз сміття. Привів до ладу, тепер ми можемо милуватись мальовничими пейзажами, водопадами, фонтанами та чудернацькими скульптурами.Одним словом там скільки всього, що не знаєш, що перше фотографувати.

В Буках над кам’яним каньоном розкинувся храмовий комплекс Святого Євгенія з двома ультрасучасними церквами та незвичною дзвіницею. За всю цю пишність арх. Юрій Іванович Бабич, інженер-будівельник та замовник Іван Суслов, отримали (2007р.) державну премію в галузі архітектури. Навіть Національний банк України викарбував срібну пам'ятну монету - Храмовий комплекс в с.Буки.  У нижній частині храму розташований баптистерій, для православних храмів - явище не часте, але створення баптистерія здатного охрестити дорослу людину зануренням - актуальна проблема сучасної Православної Церкви. Баптисарій має багате внутрішнє убранство, приміщення прикрашене мозаїкою, горельєфом та скульптурами апостолів.

Для дітей також є на що подивитись. На території маєтку є зоопарк. Правда він не дуже великий, проте лев, ведмеді, косулі там є. Хочу сказати, що кожного разу там щось прибавляється, тому не здивуюсь, якщо з'являться ще жителі.

Дендрологічний парк «Олександрія» розміщено  поряд з чарівною річкою Рось. Він належить до числа найбільших парків в Україні і має територію 400 га. Парк було створено понад 200 років тому, родиною великого землевласника, графа Ф. К. Браницького, як предмет родинної гордості та магнатської величі.

Незважаючи на складні історичні потрясіння, парк зберіг головні ландшафтні композиції і на сьогодні є унікальною пам’яткою садово-паркового мистецтва кінця XVIII — початку XIX ст. Над його створенням працювали відомі в Європі архітектори та садівники.
Композиційною основою парку є природний лісостеповий ландшафт, утворений дубовим лісом у поєднанні з галявинами, водопадами та озерами. Природні пейзажі органічно поєднані з архітектурними спорудами — павільйонами, альтанками, колонадами та містками виконаними в романтичному стилі. Гуляти по мальовничому парку, що може бути прекраснішим в цю пору року? Лише ти та природа! 

А на завершення нашої подорожі пропонуємо невеличку лотерею. Кожен з учасників подорожі може стати переможцем. А визначатись все буде дуже цікавим способом...)) Але це інтрига!

Організаційний збір:

- 275 грн для Учасників Клубу (власників клубних карт) 

- 300 грн для нових учасників Клубу.

З 22 серпня орг.збір збільшиться на 30 грн., тому не баріться!))Займайте кращі місця!!!

Клубну картку можна отримати після третьої поїздки з Бідняжками безкоштовно, або одразу, сплативши одноразовий членський внесок, 100 грн! За деталями звертайтесь до Організаторів!

Орг. збір включає:

– проїзд комфортабельним автобусом;

– супровід організатора;

– 10 грн. допомога військовим;

– податки.

 Додаткові витрати:

Вхідний квиток в дендропарк - 50 грн(дорослі);

                                                 - 30 (студенти);

                                                 - 25 грн (діти до 16);

Вхідний квиток в Буки- 30 грн.

Харчування.

Що взяти з собою?

1) Карімат, піджопнік ( щось на чому можна буде присісти на галявинці).

2) Бутерброди, термоси, печиво. На жаль по нашому маршруту немає кафешок, тому їжу беремо з собою.

 

Програма подорожі


Неділя 03 вересня :
07:00 Від'їзд з Вінниці. З карманчика, що навпроти центр. автовокзалу.
10:30 - 13:00 Екскурсія ландшафним парком в Буках. Там можна буде перекусити. Беріть з собою бутери та чай.
13:40 - 16:00 Прибуття в парк "Олександрія" , екскурсія 2 години.
16:00 - 17:30 Вільний час. Гуляємо парком, фотографуємось, насолоджуємось красою романтичного парку.
17:30 - 18:00 Приймаємо участь в лотереї. Можливо ти станеш переможцем?))
18:30 Збір в автобусі. Від'їзд до дому. Приблизне прибуття 22:30

Транспорт

  • Неоплан 31*
26 вільних місць із 31

2725211713951
28262218141062
29
302319151173
312420161284
Зверніть увагу! У разі форс-мажорних ситуацій організатори мають право змінювати розсадження з урахуванням побажань користувачів.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.