09 вересня 06:30
Час відправлення
09 вересня 23:45
Час повернення
Є вільні місця!
350 UAH
380 UAH
Замовити місце

Експериментаніум та авіаційний ангар

Тип поїздки: Івенти, Екскурсії, Розваги
Буде підкорено: 600 км.

Запрошуємо Вас та Ваших дітей поринути у атмосферу розваг та пізнавальної інформації. У столиці ми відвідаємо найбільший авіаційний навчальний ангар у Європі де представлені більше десятка різних літаків, гвинтокрилів та безліч допоміжної техніки, велика частина якої працездатна. Також на нас чекає музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» — науково-розважальний центр, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу.

Відповідальний:
Наталія Гаврилюк
(093)589-68-85
(097)172-80-10
Про подорож Програма подорожі Транспорт Обговорення

Про подорож

Екскурсія в ангар Національного Авіаційного університету

  Ми відвідаємо найбільший Авіаційний навчальний ангар (АНА) в Європі. Це міні-аеродром площею близько 7200 м.кв. довжиною у 120 метрів і шириною 60 метрів при висоті приміщення 22,5 метра, де розташувалися більше десятка різних літаків, гвинтокрилів та безліч допоміжної техніки, велика частина якої працездатна. Окрім літальних апаратів в АНА розташовані навчальні зразки реальної техніки, яка забезпечує технічне обслуговування авіаційної техніки (АТ) на землі. Це комплекс наземної спеціальної техніки: УПГ-400 (гідронасосна станція), ПАРМ (пересувні авіаремонтні майстерні), агрегатне приміщення спеціальних струмів. 

В ангарі, крім унікальності самої конструкції будівлі, багато унікальних експонатів:
- Єдиний в світі зберігся літак АНТ-7 (один з перших суцільнометалевих літаків КБ Туполєва, перший екземпляр якого був створений в 1929 році);
- Перший випробувальний Як-42 із стрілоподібним крилом;
- Перший серійний Ан-24;
- 9-й серійний Ту-154 - один з наймасовіших літаків Аерофлоту;
- Ротативний двигун внутрішнього згоряння 1913 року випуску;
- Найпотужніший турбогвинтовий авіаційний двигун НК-12ВМ потужністю 15 000 к. с;
- Стенд системи штурвального управління Ту-144;
- Елементи ракетного комплексу ППО - С-300

  Приміщення обладнано потужними електричними мережами промислових і спеціальних авіаційних струмів. Під час екскурсії авіаційна техніка вмикається під напругу. Ми побачимо, як обертаються гвинти, випускаються шасі, зможемо побувати всередині літаків та гвинтокрилів, відчути себе пілотами, посидівши за штурвалом. Препарування техніки дозволяє бачити «нутрощі» літака, конструкцію фюзеляжу, крил, різних літакових систем. На додаток по всьому ангару "валяються" зразки авіаційного озброєння і навіть елементи комплексу ППО. Все це потрібно для вивчення конструктивних і аеродинамічних особливостей різних механізмів. 

Фото взяті з сайту livejournal тут можете переглянути детальний фотозвіт

 Окремо представлені газотурбінні авіаційні двигуни Д-20П, НК-12МВ, НК-8-2у, а також унікальна колекція авіаційних двигунів початку минулого століття: «РОН» (1913 р.), М-11 (1927 р.), М-17 (1936 р.). Усі ЛА препаровані (мають вирізи), що надає можливість більш ефективного засвоєння складного навчального матеріалу з конструкції АТ. Літаки та гвинтокрили, що розташовані в АНА, працездатні та адаптовані до навчального процесу і мають наземне технологічне обладнання.

 Літаки стоять на спеціальних гідропідйомниках, для демонстрації прибирання-випуску шасі та щоб не впасти.

  Враховуючи наявність в АНА зразків реальних ЛА, був створений і функціонує Авіаційний навчальний центр з аварійних ситуацій (АНЦ АС) з відповідним тренажерним обладнанням, що дає змогу тренінгу льотних екіпажів, бортпровідників та персоналу наземних аварійно-рятувальних команд щодо реагування на будь-яку аварійну ситуацію в умовах, наближених до реальних.

  Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослий 40 грн./особа, студенти 30 грн./особа та діти 20 грн./особа при наявності посвідчення, дошкільнята безкоштовно. Екскурсія проводиться російською мовою.

Експериментаніум - музей популярної науки та техніки

  «Експериментаніум» − місце, де наука стає дійсно цікавою! Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» — це науково-розважальний центр, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Це 1400 кв.м захоплюючого дозвілля понад 250 експонатів, які не ховаються за вітринами! 

250 експонатів музею - це 250 експериментів!

  Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен його відвідувач може відчути себе справжнім дослідником, «доторкнутися» до науки. Тут власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, зазирають у нескінченність, створюють блискавку, змушують літати магніт і здійснюють чимало нових відкриттів. Хочеш перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмаринку під самісіньку стелю, намалювати хитромудрий візерунок за допомогою маятника? Може, мрієш посидіти за кермом справжньої пожежної машини,«розібрати» макет людини «на запчастини»? Тільки простягни руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути і на власні очі побачити, як працює той чи інший закон, про який йшлося на шкільних уроках.

  Постійна експозиція музею присвячена таким розділам фізики, як механіка, оптика, електрика, магнетизм і акустика. Окрему експозицію займає анатомія. А нещодавно відкрився новий відділ – «Таємниці води». Також у музеї ви знайдете багато різноманітних оптичних ілюзій, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти, ігрові експонати. Не загубитися у вирі цікавинок допомагають таблички з поясненням, що супроводжують експонати. Тому можна сміливо мандрувати світом науки абсолютно самостійно. Коли щось незрозуміло, на допомогу поспішають доброзичливі екскурсоводи.

 «Торкайся експонатів, експериментуй, проводь досліди!» − закликають в музеї «Експериментаніум». Саме завдяки цьому наука перестає бути нудною і до неї з'являється інтерес серед молоді, яку, здавалося б, уже неможливо відтягти від телевізорів і комп’ютерів.

  Для тих, кому захочеться продовжити експерименти вдома, у музеї є Магазин цікавих подарунків. В ньому можна придбати набори для юних експериментаторів, творчі набори, інтелектуальні ігри, головоломки та енциклопедії не лише для дітей, але й для дорослих. Вхідні квитки оплачуємо додатково: згідно таблиці наведеної вище, ***За наявносі відповідного посвідчення. Для дітей, які завітали до музею у день свого народження,- подарунок: 100% знижка на вхідний квиток до музею «Експериментаніум»! Акція діє для дітей віком від трьох до 16-ти років та лише за умови наявності у дорослого свідоцтва про народження дитини. Дітям яким до 16 років бажанно взяти свідоцтво про народження, щоб не виникало спірних питань. Якщо дітей буде більше 15 то дитячий вхідний квиток буде дешевший у цей день і становитиме 115 грн.

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
350 грн. (для власників Клубних карт) 
380 грн. для нових учасників Клубу. 
УВАГА! З 02.09 орг. збір збільшиться на 30 грн. 

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 100 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі, а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно. Діти віком до 10 років мають знижку в розмірі 10 % від огр. збору.

Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей, або оплатити одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає: 
• проїзд комфортабельним автобусом; 
• страховка на перевезення; 
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі; 
• податки; 
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати:
• оплачуються вхідні квитки згідно опису подорожі.
• харчування та власні витрати.

Відповідальний організатор: Гаврилюк Наталія (097)172-80-10 та (093)589-68-85

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

Програма подорожі


Субота 09 вересня :
06:30 Збір в карманчику, навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус, Старт 06.30. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
11:00 - 14:00 Орієнтовне прибуття у навчальний авіаційний ангар біля 11.00. Початок оглядової екскурсії о 11.30. Тривалість 1-1,5 години. До 14.00 збір біля автобуса переїзд.
15:30 - 18:30 Беріть бутерброди щоб перекусити на обід. Або за навності вільного часу, можна буде перекусити у центрі Києва. О 15.30 початок екскурсії в експериментаніумі, триварість година. Потім вільний час.
18:30 До 18.30 (19.00) збір біля автобуса, відправка на Вінницю. Прогнозоване повернення додому до 00.00 ночі. Залежатиме від нашої організованості та стану дороги.

Транспорт

  • Неоплан 31*
24 вільних місць із 31

2926252420161284
3028272319151173
31
2218141062
211713951
Зверніть увагу! У разі форс-мажорних ситуацій організатори мають право змінювати розсадження з урахуванням побажань користувачів.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.