21 липня 21:00
Час відправлення
25 липня 05:00
Час повернення
Місць немає!
730 UAH
780 UAH
Залишити відгук

Літні Карпати. Вікенд на Гуцульщині 22-24 липня!

Тип: Гори, Екскурсії
Буде підкорено: 950 км.

Друзі, літо це чудова нагода відпочити не тільки на морі, а також і в наших Карпатах! Смереки, гори, неймовірні краєвиди, чисте повітря, та звісно справжній, віковий гуцульський колорит, який можна зустріти тільки в столиці Гуцульщини - Верховині! ))

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Відповідальний:
Олександр Антонюк
(096)965-33-33
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Ця подорож нам неодмінно запам'ятається!:Літо

- Оглядовою екскурсією по Верховині з підйомом на вежу та чаюванням під смерекою))

- Гірською екскурсійною прогулянкою мальовничими місцями у гості до ТРЕМБІТАРЯ, де окрім трембіти ми почуємо також багато інших гуцульських інструментів, дізнаємось про побут гуцулів та скуштуємо місцевих страв, та початтуємось обідом від господаря! )

-У перший вечір до нас завітають гуцульські Вечорниці! )

Заберемося високо на полонину до чабанів щоб дізнатися особливості їхнього побуту та секретів приготування бринзи, зможемо посмакувати стравами із бринзою на місці та ще й додому прикупити!

- Після вранці завітаємо до 300-літньої дерев'яної церкви! Та при нагоді будемо мати особисту зустріч з незвичайною людиною місцевим отцем Іваном Рибаруком!

У другий вечір до нас завітає знахарка-мольфарка!

А на останок на нас чекає ЕКСТРІМ-прогулянка) на ГАЗ-66 на висоту 1500 м. до мальовничого озера Марічейка!

hbnvom1-Y8U

Першим ділом по приїзду до Верховини ми вирушимо на оглядову екскурсію цим прекрасним містом і поступово з долини підніматимемось у гори на оглядову вежу!)  Дорога до оглядової вежі веде через ліс, крутим підйомом, по природніх сходинках з кам’яних брил та коріння дерев. Внизу бречує потік Бречник з однієї сторони, а з іншої – стрімкий, зарослий смерековим лісом схил.

Там же на казковій галявині під вежею, винагородою за стрімкий підйом для нас стане чаювання ароматним цілющим карпатським чаєм!)

X0T4-2CNS0U nPov-Hd64Rk

l90QKMlLmCA

Далі вирушимо до справжнього трембітаря!) Наша стежка пролягатиме через струмки та перелази. Першим пагорбом на нашому шляху стане гора Швейково, вона відкриє нам панораму центру Верховини, вид на гору Магурка та Чорногірський хребет!)

P8ZnRAmAi60 E4xdCoT1dHM

6KLD2ZPjciU

На висоті 700 м. над рівнем моря, біля ошатної дерев’яної хати, нас зустрічатиме господар грою на трембіті!) Звук трембіти, який ввібрав в себе і чари гір і Карпатську незвідану силу громовиці заворожує всіх. Гостинно запрошує Ілюк Микола гостей до хати-музею, де відтворено старовинний побут гуцулів. Музей багатий на гуцульську одежу та гуцульські музичні інструменти.

музей

А також привітні господарі нагодують своїх гостей ситним обідом із традиційних гуцульських страв за одним великим столом, як на весіллі! )

Трембітар Обід

Для ближчого знайомства між нами), увечері на нас чекають ВЕЧОРНИЦІ з гуляннями, танцями, піснями та гуцульськими музиками! )) 

e6NfdyjgdPs Al25PpG41j4xLZtXLzboV4 5s3D4Zpf43gU3o7cfLrmhQ 9Ef6OXqPn6Y

**********

На вечір до нас завітає знахар-цілитель, подеюкують що і з мольфарством знається, але мольфарувати на свята товважається на гуцульщині великим гріхом! Він розкаже нам про знахарство і мольфарство в Карпатах, а також обкурить священим вогнем!

T_0xWywKldQ

                                                                   *************

До сьогоднішніх днів на полонинах побутує старий дідівський спосіб сироваріння. І багатьох туристів дивує, що життя на полонинах сьогодні таке ж, як кілька століть тому: у диму, без цивілізації, в єдності з природними стихіями, з побутом минулого століття.

MOTD9CfixpQ CsfEvbIaod4

o_Ocb0Ge3JY dEP8JojxxVo

У невеличкому приміщенні відстоюються у марлевих хустинках-торбинках сири, вийняті з казана. Всім цікаво піднятися у диму по сходинках аж на горище і подивитися, як величезні будзи коптяться у диму.

YqVFlYYLqqU usIbXD-ZDaI

Тільки на полонині можна скуштувати кілька дуже різних між собою видів сиру, з’їсти справжнього, звареного на полонинській сметані, банушу та придбати сиру чи вурди за собівартістю!)

O9IjpQCAttM DSC_1017

***********

Вдосталь смачно пообідавши, мальовничою стежкою серед карпатського лісу ми вийдемо до 300-літньої церкви, що у с. Криворівня!

Але, найціннішим скарбом там є отець Іван Рибарук, людина нереально прогресивних поглядів!) Він вголос піднімає питання про люстацію церкви, точно так як люстацію влади, міліції, прокуратури і т.д. Слухає Rок-Н, і не тільки. Пише філософські книги, веде свій блог! А у вечері ми зустрічаємо його у вишиванці таким же босоногим, на рок-фестивалі у його селі!))

А у якій церкві ви ще сиділи на підлозі, напроти босоногого отця у скромній полотняній аскетичній рясі?
Ми й не помітили, як промайнула година тієї зустрічі! При нагоді в кінці дня ми завітаємо ще раз у церкву на зустріч з отцем!

Отець

Радимо кожному, будучи у Криворівні, завітати до цієї церкви, але потрібно намагатись саме поспілкуватись з О. Іваном Рибаруком!)

                                                                   ************

Третій день обіцяє бути дещо екстремальним! )

По мальовничим українським Карпатам прокладено безліч туристичних маршрутів, кожен з яких вразить будь-якого гостя красою та неповторністю цих казкових місць. Відкриваються погляду природні картини, захоплюють уяву, надихають і дарують ні з чим незрівнянні емоції. А особливо вражаючими вважаються прогулянки до гірських озер, одне з яких – озеро Марічейка.

yLn00gisz20

Марічейка — озеро льодовикового походження знаходиться у масиві Чорногора, в межах Верховинського району, на висоті 1510 метрів над рівнем моря і, на відміну від інших, захищене навколо дивовижним ялиновим лісом і заростями гірської сосни, що оточують водну гладь.

До озера ми будемо діставатись позашляховиками ГАЗ-66! ) Майстер своєї справи дядя Вася зробить нашу подорож незабутньою ))
Для підйому на озеро з собою необхідно мати: дощовик, вітровку, зручне взуття, а також паспорт, (так як це прикордонна зона Румунії).

ГАЗ66

Друзі, у подорож (в кого є) беріть з собою Вишиванку! ))

Програма подорожі:

21 липня (Четвер)

21:00 - Збір на платформі центрального автовокзалу, виїзд.

22 липня (П’ятниця)

Друзі, за деяких непередбачуваних обставин у нас змінилось місце, та деякі умови проживання! Із новим розселенням по кімнатам можна ознайомитись у вкладці "НАШ ГОТЕЛЬ", переселення відбувалось з максимально можливим збереженням попередньої конфігураїї по номерам! Але в Околиці на жаль немає номерів зі зручностями. Детальніше про садибу можна переглянути на сайті - http://www.karpaty.info/ua/uk/if/vh/iltsi/houses/okolytsja/

Просимо віднестись з розумінням до форс-мажорних обставин!

8:00 - Орієнтовне прибуття с. Ільці, що поряд з Верховиною, поселення в садибу "Околиця", Але так як місткість садиби не може прийняти 55 чоловік декілька номерів будуть по сусідніх садибах з аналогічними умовами! Три садиби знаходяться на одному подвір'ї, їнших дві на сусідньому.

Наявні 2-х,3-х,4-х містні номери! Двохмістний номер дорожчий на 50 грн. з учасника за весь період перебування. У всіх садибах зручності на поверсі!

9:30 - початок оглядової екскурсії по столиці Гуцульщини, орієнтовна тривалість 2 години. Чаювання;

12:00 - Прогулянка до справжнього карпатського трембітаря, екскурсія від  господаря;

13:00 - Обід;

Також є змога замовляти харчування в садибі, орієнтовна вартість разового харчування - 50 грн.

Заселившись - відпочиваємо та насолоджуємось літнім вечором серед гір! )

- 21.00 початок вечорниць! )) Бажано мати з собою вишиванки для повноти вітчуттів! )

23 липня (Субота)

8:00 - Сніданок

9:00 - Переїзд до Буковецького перевалу, звідки ми почнемо підйом на полонину до вівчарів. Вся програма з дорогою, перебуванням та екскурсією на полонині займає близько 8 годин!

15.00 - Найсмачніший обід на полонині, такого банушу не готують ні де!)

17:00 - Повернення до садиби, відпочинок;

20:00 - Прогулянка до мольфара! ))

24 липня (Неділя)

8:00 - Сніданок;

9:00 - Сідаємо на бортові ГАЗ-66 і весело мандруємо до о. Марічейка;

17:00 - Повернення до готелю;

19:00 - Виїзд додому.

Орієнтовне прибуття до 6 ранку в понеділок 13 червня.

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами з  метою  її  покращення:)

Увага! Беріть з собою паспорти!

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами з  метою  її  покращення:)

Беріть із собою навушники до  телефонів чи інші ФМ-приймачі,  ми використовуватимемо РАДІОГІД!) Дуже зручний та корисний пристрій.

З собою мати зручне взуття, а також одяг для прогулянок гірською місцевістю!

Організаційний збір становить:

- 690 грн для учасників Клубу (з клубною карткою);

- 750 грн для новачків.

Розміщення в двохмісному номері дорожчий з одного учасника на 50 грн. за увесь період.

(Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати безкоштовно пред’явивши 3 магніти Бідняжок з минулих наших подорожей, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє на 2-х осіб.)

До орг збору входить:

- проїзд комфортабельним автобусом;

- проживання в садибі;

- екскурсійний супровід по верховині та околицям;

- екскурсійний супровід на полонину, та по ній;

- візит знахара-цілителя;

- туристичний страховий поліс;

- допомога військовим - 10 грн.

Додатково оплачується:

- витрати на харчування;

- обід у трембітаря - 60 грн (за бажанням), екскурсія у трембітаря - 20 грн;

- частування на полонині - 50 грн (за бажанням); екскурсія на полонині - 10грн;

- подорож на ГАЗ-66 - 160 грн. (участь обов'язкова, так як загальна вартість машини ділиться на всіх)

- екологічний збір по дорозі на Марічейку - 10 грн;

- Гуцульські Вечорниці - 70 грн! (участь обов'язкова, так як загальна вартість вечорниць ділиться на всіх)

З 5 липня орг. збір збільшиться на 40 грн. Не зволікайте!) То буде ФАЙНО!))

-9HOLH0-OaY

Програма подорожі


Четвер 21 липня :
21:00 - збір на платформі центрального автовокзалу, виїзд.
П'ятниця 22 липня :
07:00 - приїзд у Верховину, поселення по садибам.
07:30 - 08:30 - відпочинок після дороги.
08:30 - виїзд на екскурсію по Верховині
08:30
09:00 - 10:30 - екскурсія містом.
10:30 - 14:30 - прогулянка в гори, чаювання, екскурсія та обід у трембітаря.
14:30 - 15:30 - вільний час на сувеніри.
15:30 - виїзд до садиб, відпочинок, купання в Чорному Черемоші!)
19:00 - вечеря
21:00 - початок вечорниць.
Субота 23 липня :
09:00 - сніданок.
10:00 - виїзд на полонину.
10:40 - 15:00 - прогулянка гірськими краєвидами, перебування, обід на полонині.
15:00 - 16:30 - спуск з полонини. Візит у 300-річну церкву.
18:00 - виїзд до садиб.
19:30 - вечеря
22:00 - зустріч з мольфарем на березі Чорного Черемошу!
Неділя 24 липня :
07:00 - сніданок
07:40 - виїзд у с. Красник. Пересадження в ГАЗ-66, старт на о.Марічейка.
08:00 - 12:00 - тривалість дороги до озера.
12:00 - 13:30 - вільний час, пікнічок на березі Марічейки
13:30 - 17:30 - спуск з гори Піп-Іван.
18:00 - виїзд до садиб.
19:00 - вечеря
19:30 - виїзд додому.
Понеділок 25 липня :
04:00 - орієнтовне повернення у Вінницю. Зупинка на західному автовокзалі, та в карманчику навпроти центрального.

Транспорт

 • Neoplan синій 55+2 місць
1 вільних місць із 57

5349454137332925211713951
54504642383430262218141062
55
56514743393531272319151173
57524844403632282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Садиба Околиця та їх друзі - сусіди (с.Ільці)
0 вільних місць із 56

Раніше Бідняжки вже зупинялись в Околиці та у садибах поруч. Великою перевагою розміщення у невеличких садибах є постійний ділог з господарями. Можна сказати, певний культурний обмін!) Саме у такому випадку мадрівники відчувають якнайбільше гуцульського колориту. У кожній із садиб є можливість частувати смачнючих домашніх гуцульських страв!)

Від Околиці та сусідніх садиб досить близько до річки, де у сонячну спекотну погоду так добре скупнутись!)Будинок №1 (зручності на поверсі)
2-х місна кімната
2-х місна кімната
2-х місна кімната
2-х місна кімната
Будинок №2 Околиця (зручності на поверсі)
2-х місна кімната
2-х місна кімната
2-х місна кімната
3-х місна кімната 1 1 1
3-х місна кімната 2 1 (крісло)
4-х місна кімната (2+2)
Будинок №3 У Оксани (зручності на поверсі)
2-х місна кімната (2-х спальне ліжко)
2-х місна кімната (2-х спальне ліжко)
2-х місна кімната (2-х спальне ліжко)
2-х місна кімната (2-х спальне ліжко)
2-х місна кімната (1+1)
3-місний (двоспальне ліжко і крісло)
Будинок №4 (зручності на поверсі)
2-х місна кімната
2-х місна кімната
2-х місна кімната
2-х місна кімната
2-х місна кімната
2-х місна кімната (з речами господарів)
Будинок №5 (зручності на поверсі)
2-х місна кімната
2-х місна кімната
(4-х місна кімната (диван+крісло+крісло))
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.