20 серпня 06:00
Час відправлення
20 серпня 22:00
Час повернення
Залишилось місць: 1
290 UAH
320 UAH
Замовити місце

Черепашинці та музей коштовного каміння, 20 серпня

Тип поїздки: Екскурсії, Озера, Розваги
Буде підкорено: 400 км.

Мабуть кожен із вас чув про дорогоцінні камені (рубін чи сапфір) і хоча б раз мріяв їх потримати у руках. У нас буде нагода втілити її в реальність. На Житомирщині знаходиться єдиний в Україні музей коштовного та дорогоцінного каміння. У його вітринах демонструються зелені кристали берилу, ніжно-блакитні аквамарини та інші. Їх налічується 1800 зразків із різних куточків світу. Крім цього на нас чекає музей космонавтики та купання у Черепашинцях, де знаходиться блакитно–лагунний рай!)

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальний:
Сергій Брузницький
(096)711-32-09
Про подорож Програма подорожі Транспорт Обговорення

Про подорож

Музей дорогоцінного каміння у місті Хорошів


   Музей коштовного і декоративного каміння – один із відомих геологічних музеїв України та світу. У вітринах якого демонструються зелені кристали берилу, ніжно-блакитні аквамарини, прозорі зразки гірського кришталю, димчастого кварцу та чорного моріону, рожеві, блакитні і поліхромні топази, багряно-фіолетові кристали аметисту та багато інших дивовижних мінералів та гірських порід. Їх налічується близько 1800 зразків із геологічних утворень України, країн СНД, Європи, Америки, Африки та інших місць світу. Колекція музею постійно поповнюється новими зразками як з українських, так і зарубіжних геологічних родовищ.

                         Експозиція музею займає п’ять великих залів

   У першому залі представлено декоративно-облицювальне каміння України. Особливу увагу привертають такі породи як рожево-червоний граніт Лезниківського, темно-малиновий граніт Токівського та рожевий граніт Крупського родовища. У залі демонструються також і готові вироби з декоративного каміння. Чудові великі вази з зеленого та рожевого граніту, міні-фонтанчик з червоного капустянського граніту.

   У другому залі представлені найбільш характерні зразки гірських порід, які вміщують камерні пегматити, а також кристали. Особливе місце серед мінералів камерних пегматитів у вітринах другого залу займають кристали кварцу – одного із найцікавіших мінералів. Найбільший кристал кварцу, видобутий на Волині важив 10 т. Пізніше був видобутий кристал – гігант кварцу вагою 7 т. У музеї можна побачити друзу чорного кварцу моріону вагою 361 кг. Крім того, відвідувачі завжди з цікавістю розглядають й інші експонати цього залу: реголіт – справжній місячний грунт.
 

   Наступний зал третій – розповість про різноманіття кварцу – це прозорі та білі, які включають всі кольори спектру: чорні, що нагадують обеліски в мініатюрі, уральські золотисті цитрини та світло-зелений празем. Викликають захоплення мармарошські “діаманти” - дрібні (не більше 5 мм), водяно-прозорі кристалики, які виграють на сонці багатьма блискучими гранями.

   У четвертому залі експонуються зразки дорогоцінних мінералів волинських камерних пегматитів: берили і топази. Топаз із давніх часів приваблював до себе увагу людей, як ювелірний камінь. Він характеризується особливою внутрішньою грою світла, блиском, небесною блакиттю, золотистим кольором сонця, легкістю і прозорістю краплин вранішньої роси. Не менший подив викликають мінерали та гірські породи з різних куточків світу, які демонструються у музеї. Тут і голубі аквамарини з Бразилії та Пакистану, буро-жовтий гіпс з Польщі, соковито-зелений уральський малахіт, яскраво-червоний рубін з Бразилії, зеленувато-блакитна бірюза з Середньої Азії.

 

   І нарешті, як завершальний акорд – п’ятий зал, у якому демонструються вироби із дорогоцінного та декоративного каміння. Різноманітні самоцвітні речі: намиста з моріону, гірського кришталю, яшми, малахіту, оніксу, підсвічники з родоніту, маріуполіту, вази із змійовика, селеніту, оніксу, шкатулочки з обсидіану, унакіту. Окрема вітрина з синтетичними мінералами – корундом, гранатами, бірюзою, фіанітом. Особливе місце у залі займає сонячний камінь – бурштин. Український бурштин характеризується великою різноманітністю розмірів, забарвлення і форм. Розміри окремих зразків сягають до 200 мм. Справжньою окрасою залу є вітрина з огранованими виробами з самоцвітів Волинського родовища. Прекрасно ограновані оливково-зелені берили, унікальні топази, кварц різних кольорів. Переливаючись блискучими гранями, вони захоплюють відвідувачів грою світла.

І це тільки 11 фотографій мінералів із загальної 1800-от зразкової колекції із усього світу!!!

Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослі 15 грн, діти та студенти 6 та 10 грн.

Один з найбільшиш гранітних кар'єрів України у селищі Лизник

   Гранітний кар'єр у селищі Лизник просто вражає!! Його довжина 730 метрів, ширина близько 600, а глибина понад 60 метрів – велетенська яма у граніті, неймовірний червоний каньйон. Крім того граніт, який добувають у ньому точно найвідоміший, і не лише в Україні, а на всьому пострадянському просторі. Кар’єр є закритим об’єктом і потрапити на його територію можна лише із згоди керівництва. Практично біля контори управління є оглядовий майданчик, з якого прекрасно видно весь котлован кар’єру – лише на цей майданчик можуть пустити туристів. Але навіть цього достатньо, щоб зрозуміти усю масштабність та велич Лизниківського родовища, яке почали розробляти ще у 1898 році.

Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова у Житомирі 

   Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова у Житомирі - це місце, де знаходять для себе щось цікаве і дорослі, і діти. Сергій Павлович Корольов стояв у руках практичної космонавтики не тільки з точки зору створення якісно нової космічної техніки, але й з точки зору становлення космічного мислення, що базується вже не тільки на теоретичних положеннях, але й на практичному досвіді. Тому природно, що у музеї його імені космонавтика повстає перед нами якісно новою галуззю людської діяльності. Така, яка надавала вплив не тільки на стрімкий розвиток науково-технічного прогресу в усьому світі, але також активізувала космічні тенденції в людському мисленні, духовності, творчості. 

   Прорив Людини у Космос вплинув не тільки на матеріально-технічну сторону земної життя, але і на духовний розвиток людства. Ми все більше бачимо, як тісно пов’язаний розвиток космонавтики зі змінами світобачення людей. Практичне космонавтика багато в чому дуже позначило глобальні проблеми цивілізації і залишається одним з перспективних напрямків людської діяльності в майбутньому.

   На нас чекає захоплююча космічна екскурсія! Ми разом дізнаємось про історію космонавтики, з чого все починалось і який розвиток на данному етапі, побачимо портрети відомих космонавтів та дізнаємось який внесок у розвиток космонавтики вони зробили, також побачимо скафандри космонавтів які одягали люди для польотів у космос, будемо знати як виглядає станція СОЮЗ і для чого він призначений, поетапно пройдемо усі кроки від запуску ракети у космос до кінцевої мети, а також побачимо місячний грунт який був подарований Хорошівським музеєм коштовного та декоративного каміння! Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослі 20 грн, діти 10 грн.

Черепашинці – загублений шматочок раю!

   Блакитна вода у затопленому кар'єрі поблизу села Черепашинці немов змальована із туристичних листівок про курорти Балі, Майорки чи Гоа за виключенням лише того, що на фоні ростуть цілком звичайні берізки та ялини замість екзотичних заморських пальм.

   Раніше на цьому місці був гранітний кар'єр. Його закрили ще в середині 90-х. Після цього він поступово почав затоплюватися. Кожного року вода лише прибуває. Про це свідчать і дерева, які росли на березі та вже практично пішли під воду. Вода, до речі, прозора. У ясний день можна побачити предмети на глибині до двох метрів, видно як плаває риба. Завдяки цьому сонячне проміння проходить глибше у водні шари і через його заломлення здається, що Черепашинський кар'єр має блакитний колір. Оточує озеро ліс та стрімкі береги.

   У нас є нагода гарно провести час на березі озера: відпочинемо після насиченої поїздки, покупаємось в кристально-чистій воді, зробимо пікнічок (беріть з собою щось смачненьке) та пограємо цікаві ігри на березі озера. Зустрічаємо захід сонця і задоволені їдемо додому)

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
260 грн. (для власників Клубних карт) 
290 грн. для нових учасників Клубу. 
УВАГА! З 12.08 орг. збір збільшиться на 30 грн. Бронюйте раніше, щоб не переплачувати.

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 100 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів!

Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей, або оплатити одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає: 
• проїзд автобусом еталон; 
• екскурсійний супровід у музеях; 
• страховка на перевезення; 
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі; 
• податки; 
• 10 грн. допомога учасникам АТО. 

Додаткові витрати: 
• вхідні квитки у музеї згідно опису подорожі; 
• харчування; 
• особисті витрати.

Відповідальний організатор: Брузницький Сергій 0967113209 Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

Програма подорожі


Неділя 20 серпня :
06:00 Збір у карманчику (там де автобуси відправляються на моря) навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус, Старт о 06.00. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
09:30 - 11:30 Орієнтовне прибуття в Хорошів, початок екскурсії унікальним музеєм коштовного каміння.
11:30 Закінчення екскурсії, збір біля автобуса їдемо на огляд гранітного кар’єру, фотографуємось. Вирушаємо до Житомира
12:30 - 13:30 Орієнтовне прибуття у Житомир, початок екскурсії у Музеї Космонавтики.
14:00 Збір в автобусії. Їдемо купатись в Черепашинці.
16:00 Орієнтовне прибуття у Черепашинці. Вільний час, пікнік + ігри + купання та розваги)
21:30 Зустрічаємо захід сонця, до 21:30 збір біля автобуса, відправлення додому.
22:30 Орієнтовне прибуття у Вінницю до 22:30. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на водоканалі та в карманчику навпроти центрального автовокзалу. Зупинка при в'їзді у місто (на Водоканалі) та у карманчику навпроти центрального автовокзалу.

Транспорт

  • Неоплан 51
1 вільних місць із 51

49434137332925211713951
484442383430262218141062
47
4639353127231915117350
4540363228242016128451
Зверніть увагу! У разі форс-мажорних ситуацій організатори мають право змінювати розсадження з урахуванням побажань користувачів.

Обговорення


Олександр - 13 серпня 10:54
Будуть організовуватись такі ж подорожі у вересні?
Сергій - 13 серпня 13:16
Так! Обов'язково будуть.)

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.