21 жовтня 16:00
Час відправлення
29 жовтня 18:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
29 жовтня 2017р.
250 EUR
270 EUR
Залишити відгук

Париж! Осіння подорож Європою!

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 5000 км.

Вічне місто оспіване в безлічі романсів, овіяне ароматами круасанів та свіжезавареної кави. Вічно молодий та прекрасний! Тут народжуються митці та твориться світова мода! Місто яsке не потребує представлення! Вічний та молодий Париж! А також різні та по своєму неповторі Краків, Дрезден та Прага! Вирушаємо у захоплюючу мандрівку Європою у найромантичніший період року!

Відповідальний:
Вадим Базалицький
(067)432-26-39
Відповідальний:
Віталій Цеплий
(098)530-18-29
Відповідальна:
Марина Чепурна
(050)272-67-73
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

 

Париж!

У всі часи він манить своєю красою, величчю та незмінним відчуттям прекрасного. Один раз прогулявшись вулицями уже не залишаєшся колишнім, адже Париж наповнює собою кожного і ти стаєш трошки добрішим, романтичнішим і яскравішим.

Так Друзі! Ми збираємось відвідати це неперевереше місто на берегах Сени! Все місто то музей, тут зосереджена така кількість визначних місць що і перелічити неможливо. Кожен метр, кожна вуличка і під'їзд несуть в собі пам'ять про той чи інший визначний момент в історії. 
Впродовж подорожі ми побачимо найцікавіші, найзахопливіші, найказковіші місця цього вічного міста! 

А також, нас очікують екскурсії трьома, такими різними і неповторними містами, які кожне по своєму характеризує Стару Сеньйору.

 

Королівський Краків

Розпочнемо нашу подорож до Європи із Королівського Кракова! Розташований на півдні Польщі, Краків є одним із найдавніших міст і перлиною національної культурної спадщини. Він з гідністю виконував функції столиці і резиденції королів. Це надзвичайне місто, що лежить над Віслою – найбільшою з польських рік, приваблює туристів із усього світу. Тут розташувався знаменитий Вавель, резиденція, де відбувалися церемонії коронації польських монархів; костьол Діви Марії з унікальним вівтарем роботи нюрнберзького майстра Віта Ствоша; центральна площа Ринку – найбільша площа середньовічної Європи (4 га); Казімєж – особливий мистецький район Кракова, у минулому окреме єврейське місто; Ягеллонський університет – один із найстаріших університетів у Європі з відомим Collegium Maius. 

 

Злата Прага.

Столиця Чехії дивним чином зуміла зберегти вишуканість архітектури і свій особливий романтичний шарм. Духом старовини буквально просякнуті вулички та будівлі Праги, надаючи ще більше загадковості цьому, воістину, дивовижному місту.

Список пам'яток чеської столиці настільки величезний, що викликає захоплення. Настільки це місто просочене духом багатовікової історії. 

Празький Град, який був заснований в 1320 році, спочатку іменувався «Королівським градом».

На Староміській площі в самому серці Праги можна побачити унікальний годинник зі складним астрологічним циферблатом і ляльками, які пересуваються щогодини.

Вишеградська фортеця - перша резиденція королів, яка була побудована в XVII столітті. Монастир капуцинів, древнє бургграфство, Королівський палац, костел Святих Петра і Павла, королівська усипальниця, базиліка, кафедральний собор святого Віта, Страговський монастир із знаменитою бібліотекою, монастир святого Георгія - ось далеко не повний список пам'яток Праги.

Але, побувати в Празі і не скуштувати прославлених чеських вин і пива - значить не до кінця скуштувати всіх її принад. Слава про вишуканий букет празького вина і про м'який смак пива вже давно облетіла весь світ. Чеські пивовари, відомі своєю майстерністю ще з давніх часів, і сьогодні радо запропонують нам цей напій, який вже став візитною карткою Чехії.

Дрезден.

Дрезден - одне з найвідоміших туристичних міст в Німеччині. А за кількістю пам'яток і по красі, можливо краще!

Дрезденський оперний театр - один із найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, Резиденція правлячої династії Веттинів, величезний комплекс в стилі ренесанс, і це ще далеко не все ...! Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі Дрезден отримав ім'я «Флоренція-на-Ельбі», уздовж якої знаходиться тераса Брюля! Дрезден - це широка Ельба, це саксонська кухня з її ситістю, витончене саксонське вино і загадковий саксонський діалект ...

Але всі пам'ятки Дрездена просто меркнуть перед головною - картинною галереєю міста. Незалежно від того, відрізняєте ви роботи Рембрандта від, скажімо, полотен Тиціана, цей музей неодмінно варто внести в список планованих екскурсійних поїздок по столиці Саксонії. Адже саме тут знаходиться славнозвісна Секстинська Мадонна Рафаеля, яка уже два з половиною століття радує око усіх бажаючих.

Вхідний квиток 12 євро дорослий, діти до 17 років безкоштовно. Екскурсія з гідом + квиток 15 євро.

Головною транспортною пам'яткою Дрездена є його колісні пароплави. Дев'ять з них, це оригінальні пароплави, віком від 80 до 130 років. Вони постійно снують по Ельбі туди сюди, відмінний варіант прогулянки вгору або вниз за течією.

І нарешті... Його величність ....   Париж

Місто, яке не потребує представлення, місто де творили генії і народжувались шедеври! Париж найвідвідуваніше і найпопулярніше місто в світі і ми також зможемо відкрити для себе його таємниці. Три дні та дві ночі ми зможемо насолоджуватись принадами цього чудового романтичного міста та побачимо найголовніші та найцікавіші його пам'ятки!

Найцікавіші та найвідоміші із них ми зможемо відвідати під час нашої подорожі в Париж!

Ейфелева вежа.

Зараз вже ніхто не може уявити Париж без Ейфелевої вежі, і більшість парижан якщо і не полюбили її, то, у всякому разі, зуміли з нею змиритися. Але так було далеко не завжди - після побудови вона викликала сильне невдоволення у багатьох городян, що знаходили її вкрай безглуздою. Проте, у більшості туристів Ейфелева вежа незмінно викликає захоплення. Навіть через 120 років вона залишається найвищою спорудою в Парижі! І ми зможемо побачити весь Париж, адже з оглядових майданчиків Старої Дами відкриваються неперевершені панорами Парижу. 

Ми піднімемось на Ейфелеву вежу ввечері, коли Париж запалює вогні і вид на місто найромантичніший, найзахоплюючий та найнеповторніший.

Квиток на ліфт коштує 19 Євро. Пішки 7 Євро.

До речі цікавий факт, в Єйфелевої башти є свій власний запатентований коричневий колір, який так і називається "Коричневий Ейфелевий". Башту фарбують кожні 7 років і на одне фарбування іде 60 тон фарби коричневий ейфелевий.

Собор Паризької Богоматері. 

Найбільш відвідуваним місцем столиці є - Нотр-Дам-де-Парі. Собор Паризької Богоматері, який хотіли знищити, але завдяки книзі Віктора Гюго, пам'ятка встояла, і ми маємо можливість насолоджуватись всією величчю цієї насправді грандіозної споруди! Собор настільки великий, що сюди запросто можна вмістити 12-поверховий будинок, а загальна кількість відвідувачів які можуть одночасно знаходитись в соборі сягає десяти тисяч!

Впродовж свого майже вісімсотлітнього існування собор чисельну кількість разів руйнувався та перебудовувався але на щастя дійшов до наших днів у величі, яка тільки могла бути закладена у нього численними архітекторами.

Ми зможемо побувати всередині собору адже вхід безкоштовний. А у вільний час кожен зможе піднятись на оглядовий майданчик по дорозі зблизька роздивившись славнозвісну алею химер. 

Лувр

Найбільший художній музеїв світу.

Старовинна резиденція французьких королів яка була ще раніше за Нотр Дам. Займає  вражаючий простір 195 тис. кв.м, має загальну площу експозиції у 60 600 кв.м. Серед майже 400 тис. експонатів найбільш відомі – Джоконда (Мона Ліза), Венера Мілоська, Ніка Самофракійська, картини Рембрандта, Тиціана та інших всесвітньо відомих художників. 

Наразі музей ділиться на дві частини – «старий» та «новий» Лувр. Складається з трьох галерей – Сюллі, Ришельє, Денон. Галереї мають сім відділів (департаментів) експозицій: живопис, графіка, скульптура, прикладне мистецтво, а також старожитності – східні, греко-римські та давньоєгипетські. Кожен з департаментів має свої підрозділи. Образотворче мистецтво ділиться згідно з тією чи іншою художньою школою, старожитності – за епохами.

Світове значення Лувру, його розкішних колекцій неможливо переоцінити. Протягом останніх двох століть він залишається найбільшим осередком художнього та духовного надбання людства. 

Вхідний квиток 15 Євро. Вартість екскурсії в групі із радіогідом та екскурсоводом 35 Євро.

Версаль

Версаль - символ влади короля Сонця і обличчя Франції. Тут все грандіозно: величезний парк, незліченні статуї та басейни, безкінечні паркові алеї ... «... Світ із трепетом дивиться на Версаль, світ схиляється перед його красою. І може бути все, що зробив Людовік, було не даремно, адже інакше б ми ніколи не побачили раю на землі ... ».

Вхідний квиток в палац 15 Євро. Вартість екскурсії в групі із радіогідом та екскурсоводом 30 Євро.

Діснейленд

Хто із нас в дитинсті не полюбляв мульфільми із Міккі Маусом або Дональд Даком? Не одне покоління виросло на мультиках видатного Діснея і ми зможемо побувати в парку, який став вінцем цілої епохи створення мультиплікаційної казки! Паризький Діснейленд вважається одним із найкращих і найбільших у світі! Саме тут знаходиться славнозвісна башта Сплячої Красуні зображена на логотипі копанії Діснея! І звичайно, що ж за парк без атракціонів! Страшні, веселі, дитячі тут кожен знайде відпочинок і розвагу на свій смак!

Чесно кажучи передивившись все, що є в цьому парку розваг, сюди хочеться найбільше :)

Найдешевший варіант квитка 69 Євро дорослий/63Євро дитячий до 12 років. До 3х років діти безкоштовно. 

Єлисейські Поля.

Центральна вулиця Парижу. Відома нам по французькому шансону, Єлисейські поля, не тільки пам'ятка, не тільки одна з найдовших, відомих і красивих вулиць світу, але ще і величезний торговий центр. Безліч дорогих бутиків, ресторанів, і представництв найбільших компаній. Тут можна знайти салон Мерседес з найновішими моделями, а поруч, звичайний супермаркет де можна гарно закупитись всілякими французькими делікатесами. Вулиця простору краси і свободи. Така як і вся Франція. 

 

Пагорб Монмартр.

Місце митців, місце де можна побачити отой самий париж просякнутись запахом кави на звивистих вуличках, грою вуличних музикантів та місцем де найкращі митці уже декілька століть творять шедеври. Не побувавши на Монмартрі Ви не пізнаєте Парижу і всі ми зможемо в цьому переконатись адже пагорб Монмартр та собор Секре Кер  включений в обов'язкову програму нашої подорожі!

Можна ще дуже багато писати про це незрівнянне місто, але ніякі слова не можуть передати те відчуття всепоглинаючого захоплення яке виникає як тільки поринаєш у парижське життя, прогулюєшся відомими і не дуже вуличками та вдихаєш справжній французький аромат. Що там казати, краще один раз побачити ніж сто разів почути, тому Друзі не гайте часу і долучайтесь до нашої подорожі в Париж!

 

Факультативні екскурсії:

Прага

Прогулянка на кораблику по Влтаві - 25 євро

Королівське місто Градчани - 10 євро

Париж

Кораблик по Сєні - 10 євро

Версаль - 30 євро

Лувр - 35 євро

Діснейленд - 69 євро

Вогні нічного Парижу - 15 євро

Дрезден

Картинна галерея - 15 євро

 

Відкриття візи.

- Для тих у кого біометричний паспорт, або збирається його отримати до подорожі.

Вітаємо усіх із прийняттям безвізового режиму для України! 

Для подорожі Вам потрібно мати дійсний біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон. 

Якщо Ви ще не оформили паспорт радимо це зробити якомога швидше. Найближчий відділ міграційної служби можна знайти за  посиланням.

Також, кожен подорожуючий має надати підтвердження матеріального забезпечення для в'їзду на територію Польщі та Чехії яка складатиме приблизно 200 Євро на час подорожі. Кошти можна мати як готівкою так і на розрахунковій карткі міжнародного зразка(в тому числі гривневій). Витрачати вкзану суму в подорожі не обов'язково. 

Такі документи як маршрут подорожі, ваучери на поселення та страховий туристичний поліс надамо ми.

 

- Для тих, у кого старий паспорт і він не хоче робити біометричний.

Ми радимо все ж таки зробити до подорожі біометричний паспорт адже це дешевше і простіше ніж відкривати візу. Найближчий відділ міграційної служби можна знайти за посиланням.

Якщо ж все ж таки Ви бажаєте відкривати візу Ви маєте самостійно здійснити процедуру подачі документів у Візовий центр. Ми будемо отримувати Польську візу, адже Польський візовий центр знаходиться у Вінниці і нам не потрібно буде нікуди їздити.

Отримання візи поділяється на два етапи: збір документів і безпосередня подача їх у візовий центр.

Для зручності ми розбили процес отримання візи на декілька етапів.

Розпочинати процес отримання візи слід за три місяці до подорожі, тобто з 21 липня.

Етап I

Потрібно завітати до одного із відділень Кредобанку або Ідея Банку та оплатити послуги візового центру - 18.5 Євро. Тип візи ТУРИСТИЧНА (Буква Т). Із собою обов'язково закордонний та національний паспорт! Оплату можна здійснити тільки за себе (виключення чоловік за жінку і навпаки, в такому разі оригінали документів і свої і за кого оплачуєте). Отриману квитанцію зберегти! Втрачати її не можна.

Починати оформлення документів можна за три місяці до дати початку подорожі. тобто з 21 липня. Ми додатково повідомимо Вас в смс розсилці. Або нам дадуть безвіз :)

Після оплати з Вами зв'яжуться представники Візового центру та запропонують одну із дат візиту для подачі документів у Візовий центр. Обирайте дату не менш ніж через 7-10 днів, щоб встигнути зібрати усі довідки та отримати від нас підтверджуючі документи(страховку, програму подорожі, ваучери на поселення ін.)

Одразу будь ласка повідомте нам дату подорожі, щоб ми підготували вищезгадані документи!

Етап ІІ

Наступний етап це збір всіх необхідних документів для відкриття Візи. 

Увага! Усі довідки повинні бути актуальними, тобто отримані не раніше ніж за два тижні до дати подачі! (Тобто, якщо у Вас дата подачі 1 вересня то всі довідки беремо не раніше 15 серпня)

Ось списки документів для різних верств населення. Скачуємо та збираємо документи у відповідності до вашого списку: 

Безробітній.docx

Працюючий.docx

Студент(18+).docx

Пенсіонер.docx

Підприємець.docx

Діти/студенти(до 18).docx

Для працюючих приклад довідки з місця роботи: 

Приклад довідки з місця роботи.doc

Решту документів для Вас готуємо ми: Ваучери на поселення, програму подорожі, страховку та ін. За декілька днів до подачі завітайте до нас на офіс та отримайте необхідні документи (список може відрізнятись у залежності від прихотей конкретного Візового центру).

Також, разом із повним пакетом документів потрібно повністю розрахуватись за подорож. 

Етап ІV

Адреса Візового центру у Вінниці: Пирогова 52а (Аптека Конекс)

У день подачі потрібно прийти у візовий центр свого міста(або міста де Вам призначена подача) з усіма документами, 35 Євро для оплати консульського збору та гарним настроєм. Після чого чекаєте 7 днів, під час яких Консул буде розглядати Вашу заявку та приходите в зазначений час за візою. 

Крайній термін прийому документів на подорож приблизно складає 1 серпня але може бути змінений в обидва боки в зв'язку з наявністю (або відсутністю) вільних дат для подачі документів у Візовому центрі. 

Якщо Ви знаходитесь у іншому місті, документи будуть надіслані Вам Новою поштою. 

Зі всіма питаннямя звертайтесь до Організаторів.

Страховка під час подорожі

Страховка необхідна для відкриття візи та включена у Орг. збір. Оформленням страхових полісів будемо займатись ми.

Валюта

Офіційна валюта Франції, як і більшості країн Євросоюзу це Євро. З собою краще всього брати саме цю валюту. Долари можна обміняти в пунктах обміну, в переважній більшості магазинів долар не приймають. Також, радимо мати з собою звичайну чіповану гривневу картку з для безготівкових розрахунків. Доволі непоганий курс у конвертації.

Поради щодо подорожі

Звичайно величина бюджету це діло дуже індивідуальне але ми спробуємо окреслити найменші необхідні витрати щоб можна було орієнтуватись скільки коштів необхідно буде брати із собою.

Одразу хочемо сказати, ціни на послуги там набагато вищі, на продукти в магазинах вищі але не критично. Тому харчування в ресторанах і кафетеріях може неприємно вразити а от ціни в супермаркетах навпаки. Харчуватись по дорозі в Париж можна буде складеною невеликою торбинкою, яку можна взяти з України і поповнювати на шляху в великих супермаркетах де ми будемо зупинятись. Також, наші супроводжуючі нам будуть підказувати, де можна поживитись максимально дешево. 

В Парижі, світовому центрі туризму, ціни доволі немаленькі. Обід в ресторані буде коштувати від 20 Євро, тому харчуватись там радимо або чимось, що можна приготувати самому (вівсянка, пюре і тд), або бутербродами із супермаркетів де до речі, можна придбати чудові французькі сири і ковбаси(ціни як було сказано, помірні), також ми завітаємо в Латинський квартал який знаходиться в самому центрі і містить в собі величезну кількість найрізноманітніших ресторанчиків і кафе в яких можна замовити собі щось типу комплексного обіду за 10 Євро. 

В Парижі, та і в інших містах обов'язково потрібно слідкувати за своєю безпекою та безпекою своїх речей, адже там де багато туристів багато і злодюжок. 

Для економії коштів захватіть із собою бутерброди хоча б на перші одну дві доби, так можна буде зекономити трохи коштів. 

Транспорт та самостійне пересування в Парижі.

Найзручнішим способом пересування в Парижі є його метро яке вважається одним із найбільшим у світі та включає 16 гілок та 5 гілок приміської електрички (RER).  До будь якого цікавого місця можна дістатись на метро заздалегідь взнавши найближчу станцію та знайшовши її на мапі метрополітену. Щоб зекономити радимо купувати груповий квиток на 10 поїздок. Можна купити і користуватись декільком людям. Так Ви зекономите декілька Євро. Вартість квитка залежить від дальності поїздки та кількості зон, що Ви проїдете. Надешевший квиток коштує приблизно півтора Євро. Подорож в Діснейленд стане Вам 7 Євро в одну сторону. 

Телефон

Так як ми їдемо за кордон, телефонний зв'язок буде обмежений, тому переконливо радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатнью кількість коштів для екстренного зв'язку в надзвичайній ситуації.

Орг. збір

Організаційний збір складає: 

240 Євро для учасників Клубу (власників Клубних Карт);

- 260 Євро для нових учаснків. 

За двомісне розміщення доплата скаладає 10 Євро!

Увага! З 25 серпня  та 25 вересня орг. збір зросте на 10 Євро тому, будь-ласка плануйте свою подорож заздалегідь! Для бронювання місця достатньо буде здати аванс в розмірі 100 евро. Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Решту суми можна доздати за три тижні до подорожі.

 

Нагадуємо, що Ви можете забронювати місце сплативши аванс 100 євро, а решту суми донести за три тижні до подорожі.

Клубну картку можна отримати безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен власник Клубної Картки може взяти одного учасника із собою на таких самих умовах як і він, тобто по клубній ціні).

 

УВАГА! ПОЧИНАЮЧИ З 20-ГО ВЕРЕСНЯ ВІДМОВА ВІД ПОДОРОЖІ ТА ПОВЕРНЕННЯ ВНЕСЕНИХ КОШТІВ НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ!

 

 

Організаційний збір включає:

– проїзд комфортабельним автобусом;

– проживання в готелях 3 зірки по маршруту слідування із сніданком;

- оглядові екскурсії по Кракову, Празі, Дрездену, в Парижі оглядова та екскурсія на Монмартр;

– туристичний страховий поліс;

- допомогу з подачею документів у візовий центр;

– організаційну підтримку до та під час подорожі;

– 1 євро на допомогу військовим;

 

Додатково оплачується:

 • Візовий та консульський Збір 55 Євро, за необхідності;
 • Вхідні квитки по маршруту слідування;
 • Туристичний збір в Парижі 3,3 евро
 • Харчування (крім сніданків);
 • Власні витрати
 • Факультативні екскурсії: 
 1. Прогулянка на кораблику по Влтаві(Прага): 25 Євро дорослі, 20 Євро діти;
 2. Пражський Град: 10 Євро;
 3. Кораблик по Сені: 10 Євро;
 4. Лувр самостійний огляд 17 Євро дорослий/ діти до 18 років безкоштовно;
 5. Лувр із екскурсоводом та двогодинною екскурсією 35 Євро дорослий/15 Євро дитячий;
 6. Прогулянка Латинським кварталом: 10 Євро;
 7. Діснейленд: 69 Євро дорослі/63 Євро діти;
 8. Версаль: 30 Євро дорослі, діти до 18 років безкоштовно.

 

Велике прохання здавати кошти в стабільній валюті, адже курс може коливатись тричі на день, а так поїздка точно не буде дорожчати в зв’язку із зростанням курсу євро. Якщо ж Ви здасте кошти в гривні, можливо буде потрібно доплатити по тій же причині.

 

 

Організатори

З усіма запитаннями по подорожі дзвоніть, або пишіть відповідальним Організаторам. Допоможемо в будь-якому питанні.

(067) 432 26 39 Базалицький Вадим

(098) 530 18 29  Цеплий Віталій

 

 

 

Програма подорожі


Субота 21 жовтня :
16:00 Виїзд із кишеньки навпроти центрального автовокзалу м. Вінниця. вул. Київська.
23:50 Прибуття на україно-польський кордон. Проходження кордону.
Неділя 22 жовтня :
09:00 - 10:00 Орієнтовний час приїзду в Краків. Сніданок захопленими з дому бутербродами.
10:00 - 12:00 Оглядова екскурсія містом, під час якої ми побачимо все найцікавіше!
12:00 - 15:00 Вільний час для самостійної прогулянки містом.
15:00 Збір в автобусі, переїзд на поселення до готелю.
20:00 - 21:00 Поселяємось в готелі на території Чехії.
Понеділок 23 жовтня :
07:00 - 08:00 Сніданок в готелі(включено у орг. збір).
08:00 Виїзд до Праги.
11:00 Приїзд в Прагу.
11:30 - 14:00 Оглядова екскурсія містом.
14:00 - 21:00 Вільний час. У нас буде вдосталь часу, щоб завітати до королівського міста Градчани, поплавати на кораблику та скуштувати легендарного чеського пива!
21:00 Вирушаємо до Парижу!
Вівторок 24 жовтня :
12:00 - 15:00 Прибуваємо у Париж!
Автобусна оглядова ескурсія містом, під час якої наш екскурсовод познайомить нас із найцікавішими пам'ятками, покаже цікаві місця.
15:00 - 16:00 Орієнтовний час поселення в готель. Вільний час, щоб переодягнутись і налаштуватись на знайомство із цим незрівнянним містом!
18:00 Вільний час! Ми гуляємо по вечірньому Парижу! І щоб краще розібратись де що, в перший вечір піднімемось на Ейфелеву вежу з якої Париж як на долоні! Незрівнянні емоції та чудові аватарки нам гарантовано!
20:00 - 21:00 Орієнтовний час для прогулянки на кораблику по Сєні.
Середа 25 жовтня :
08:00 Сніданок в готелі(Включено у орг. збір).
09:00 Збираємось в автобусі та продовжуємо знайомство з Парижем. Сьогодні нас очікує Лувр.
09:00 - 22:00 Альтернативою Лувру та вільному часу в Парижі буде подорож в казковий Діснейленд! Це займе цілий день і ми повернемось в готель самостійно аж уже пізно ввечері. Але Діснейленд того вартий!
12:00 Вільний час під час якого ми познайомимось із Собором Паризької Богоматері та островом Сіте.
15:00 Обід в одному із запропонованих гідом місць.
19:00 - 21:30 Для всіх бажаючих шикарна екскурсія "Вогні нічного Парижу".
Четвер 26 жовтня :
08:00 - 09:00 Сніданок в готелі (входить у орг. збір).
09:00 Виселення з готелю. Зносимо речі в автобус. Беремо із собою все необхідне на день та вирушаємо на прогулянку Парижем! Збираємось та вирушаємо на приміській електричці в Версаль! Де відвідаємо славнозвісний та розкішний парк і палац Людовіка 14го.
15:00 Ми відвідаємо пагорб Монмартр, куди стікаються таланти із всього світу. Ми зможемо прогулятись по вузеньким вуличкам і побачити роботи найрізноманітніших митців. Також, усі бажаючі зможуть піднятись на базиліку Сакре-Кер, звідки відкривається чудовий вид на весь Париж.
18:30 Кажемо Парижу "до побачення" та вирушаємо у зворотній шлях. Але ще не додому!
П'ятниця 27 жовтня :
10:00 Орієнтовний час в приїзду Дрезден. Сніданок.
11:00 - 13:00 Оглядова екскурсія містом.
14:00 - 17:00 Вільний час. Усі бажаючі можуть відвідати Дрезденську картинну галерею або зайнятись шопінгом, в Дрездені дуже багато модних магазинів із непоганими цінами.
17:00 Збір в автобусі. Переїзд та ночівля на території Польщі.
Субота 28 жовтня :
09:00 - 10:00 Сніданок в готелі(включено в орг. збір).
10:00 Збір в автобусі та виїзд от тепер уже додому!
Неділя 29 жовтня :
10:00 Прибуття у Вінницю. Час написаний з запасом та може коливатись в залежно від стану доріг, нашої пунктуальності на зупинках та часу проходження митного контролю.

Транспорт

 • Неоплан WEBER
20 вільних місць із 51

474642383429282420161284
484541373330272319151173
49
504339353125211713951
5144403632262218141062
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готелі у подорожі
55 вільних місць із 85

По маршруту подорожі ми живемо у дeкількох комфортних готелях.

Обираючи клас номеру Ви обираєте поселення у готелі, яке зберігається у всіх готелях під час нашої мандрівки. 

DBL - двумісний номер із спільним ліжком

TWIN - двумісний номер із роздільними ліжками

TRIPL - тримісний номер з двомісним та одномісним ліжком.DBL(2)
DBL(2)
DBL(2)
DBL(2)
DBL(2)
TWIN(1+1)
TWIN(1+1)
TWIN(1+1)
TWIN(1+1)
TWIN(1+1)
TRIPL(2+1)
TRIPL(2+1)
TRIPL(2+1)
TRIPL(2+1)
TRIPL(2+1)
DBL(2)
DBL(2)
DBL(2)
TWIN(1+1)
TWIN(1+1)
TWIN(1+1)
TRIPL(2+1)
DBL(2)
DBL(2)
DBL(2)
DBL(2)
DBL(2)
DBL(2)
DBL(2)
DBL(2)
TWIN(1+1)
TWIN(1+1)
TWIN(1+1)
TWIN(1+1)
TWIN(1+1)
TRIPL(2+1)
TRIPL(2+1)
TRIPL(2+1)
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейМарія Дерегуз
Париж! Осіння подорож Європою! (21 жовтня 2017р.)
Велика вдячність Марині Чепурній за таку класну організацію під час подорожі!))) Все сподобалося! Париж- неперевершений + всім раджу відвідати Діснейленд!!!


Лариса Жовта
Париж! Осіння подорож Європою! (21 жовтня 2017р.)
Всім привіт! З Бідняжками подорожували вперше. Вразили гарною організацією, продуманими маршрутами, цікавими екскурсіями. Від подорожі залишились незабутні враження, тільки позитивні емоції! Особливу вдячність хочу виразити нашій Марині, яка протягом поїздки піклувалася про нас, надавала поради, пригощала смаколиками))). Подорож була надзвичайно насиченою та приємною. Щира подяка туристичному агенству! І до нових поїздок!


Оксана Гулькова
Париж! Осіння подорож Європою! (21 жовтня 2017р.)
Дуже гарна подорож, мрія багатьох,неймовірні емоції, сподобалося все, жаль що мало часу і приходилось вибирати між екскурсіями. Суперовий організатор Марина Чепурна, невтомна, уважна,справжній професіонал, велика вдячність за подорож. Готелі хороші, чисті, їжа на сніданках смачна, водії хороші. Всім раджу сходити в Мулен Руж, круте шоу. А в майбутньому хотілося побажати організаторам спробувати робити подорожі без нічних переїздів.


Юлія Чемерис
Париж! Осіння подорож Європою! (21 жовтня 2017р.)
Поїздка- супер!!!
Автобус-комфортний,водії- професіонали.
Готелі зручні, чисті.
Організатор-Марина Чепурна- майстер своєї справи! Маленька дівчинка і такий великий професіонал.як мама квочка водила нас за собою))) придумувала квести для нас,розповідала багато цікавого,робила нашу подорож веселою, цікавою і смачною.
Звісно, більш за все, вразив Париж....але за 3 дні все не встигли.для неймовірної Праги 1 день - це дуже мало(((.не хватало wi-fi (((.
Велике Дякую за неймовірно цікаву і насичену подорож! ))))))


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


- 02 жовтня 09:40
Добрий день дуже цікавить одне питання, в звязку з завантаженням автобуса ніяких змін стосовно нашого відпочинку?
Марина - 12 жовтня 18:57
Oleksandr, доброго дня! Ніяких змін не передбачається.
Вікторія - 02 жовтня 18:04
Добрий день. Хочу стати учасником вашого клубу, як це зробити? Дякую за відповідь
Вікторія - 02 жовтня 18:06
Ще хочу спитати, ціна квитка подорож до Парижу буде не змінна? Це остаточна ціна?
Оксана - 12 жовтня 14:59
Скажіть будь ласка, чи відбудеться родорож, тиждень залишився, автобус не заповнений, ми вже з Азейбаржпном пролетіли і з Амстердамом теж, хотілось би ясності... Чи вже пора реєструватися у іншу подорож? Не хочеться знову вкінці автобуса сидіти.
Марина - 12 жовтня 18:55
Оксана, подорож відбудеться, не переживайте, пакуйте валізи =)
Оксана - 12 жовтня 19:25
Дякую, Марина, що заспокоїли мене, тепер я щаслива, пакую валізи...
Марина - 18 жовтня 13:34
Оксана, ми будемо проживати в готелі "Campanile". Адреса: 62-64, AVENUE JEAN-LOLIVE 93500 PANTIN France Це перша зона метро.
Оксана - 18 жовтня 10:47
Доброго дня! Підкажіть в якому готелі, або хоча б в якому районі Парижу ми будемо проживати, щоб планувати маршрут вечірніх прогулянок?
Володимир - 20 жовтня 08:38
Доброго дня. Час та місце відправлення ті ж, центральний автовокзал о 16:00?

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.