20 серпня 05:00
Час відправлення
20 серпня 23:55
Час повернення
Місць немає!
290 UAH
320 UAH
Повідомте мене про додаткові місця

Буша та Лядова! 20 серпня.

Тип поїздки: Екскурсії
Буде підкорено: 380 км.

Вирушаємо у оповиті легендами місця нашого краю - Лядова та Буша, місця ці хоч і близько, проте не усім доводилось там побувати! Наша подорож - чудова можливість відвідати ці об'єкти, але це буде не просто подорож, ми почуємо офіційну історію цих місць та неофіційну, подекуди більш близьку до реальності! Ми скуштуємо трипільського борщу та ведичного чаю, у нас буде майстер-клас із горлового співу та заняття енергетичними практиками для наповнення силами Природи разом з Кузьмою Федченком!

Відповідальний:
Олександр Антонюк
(096)965-33-33
Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
(093)405-33-43
Про подорож Програма подорожі Транспорт Обговорення

Про подорож

Почнемо ми нашу подорож на світанку з духовної мекки вінничан -  одне з чудес Поділля, європейська пам’ятка духовності й віри — Лядівський скельний Храм. Оточений легендами, овіяний таємничими подіями, священний клаптик землі, з якого починається наша Вітчизна!

Бідняжки вже відвідували монастир в минулих роках, а також звідси і почались ПЕРШІ мандри туристичного клубу!))

Монастир знаходиться на лівому березі Дністра, на кордоні з Молдовою. Неподалік у Дністер впадає маленька річка Лядава, поряд з якою розташоване село з однойменною назвою.

Як свідчать дослідники різних часів, існують неоднозначні версії, що розкривають значення назви села: «Ляда» — вільне місце; місце, де жили ті, хто поклоняється Богу Сонця — Ладу.

Перекази розповідають, що ця свята обитель була заснована ще у ХІ столітті преподобним Антонієм Печерським, який 1013 року йшов через ці мальовничі подільські краї Надністрянщини зі Святої гори Афон.

На вершині побудована дзвіниця з якої відкривається неймовірний краєвид на р. Дністер!

Легенди стверджують, що у катакомбах монастиря заховані цінні монастирські старожитності і фоліанти, які взагалі безцінні.

Потрапити туди неможливо, але і зараз можна пройти у печеру-«костницю» і подивитися на кістки й черепи древніх монахів. Ченці кажуть, що деяким останкам тут понад 400 років. Людям пропонують потримати руку над черепами, при цьому деякі вітчувають в руці чи то тепло, чи то легеньке пощіпування!

На території монастиря є свята купальня! Хто бажає зануритись в неї - чоловікам бажано мати шорти, жінкам - щось потипу ночнушок.

По обіді ми вирушимо до таємничої історично-духовної загадки наших предків, місця сили нашої планети - Буші!

Імовірно, люди на цій землі з'явилися ще 15-40 тисяч років тому, у період пізнього палеоліту, про що свідчать знайдені тут залишки поселень мисливців на мамонтів. Тут же виявлено знаряддя скіфської і трипільської культур, бронзового і залізного періодів, кераміка чорноліської та черняхівської культур.

Ще одна визначна пам'ятка Буші — це козацький цвинтар. Пагорб неподалік від замчища усіяний сотнями могил XVIII–XIX століть. На багатьох хрестах викарбувані старовинними літерами дати поховання, імена та прізвища, на інших написи давно стерлися. Є тут латинські прямі хрести, є хрести «мальтійські», а деякі з них виглядають дуже незвично: високий рівнобедрений трикутник з круглим навершником — «головою» і поперечними раменами — «рукою». Зустрічаються також могили з круглими хрестами, вставленими в основу монумента.

Найбільшою загадкою, є, безперечно, унікальний рельєф, який до цього часу не знаходить одностайної думки у колах археологів, істориків, мистецтвознавців, краєзнавців щодо часу виникнення, змісту композиції, мистецьких традицій, що вплинули на його формування.

Рельєф зображує людину, яка стоїть навколішки перед безлистим деревом, на якому сидить півень. За спиною людини на невеликому пагорбі – олень. В центрі композиції прямокутник з надписом, який уже неможливо розібрати.

До активної  участі у нашій подорожі,  ми запросили Кузьму Федченка: дизайнер, журналіст, краєзнавець, мандрівник, а також неперевершений шеф-кухар (підтверджує дружина)), та тисячі людей, яких він нагодував). Ходять легенди про трипільський борщ Кузьми та напій, що впливає на свідомість!)

На нас чекає майстер-клас "Основи шаманського горлового співу". Кузьма Федченко є учнем тувінського шамана Ніколая Оржака і має посвяту з викладання горлового співу.
Звучання з різних енергетичних центрів можна прирівняти до масажу вібраціями власного голосу! Це завжди корисно, весело, цікаво і незвично! Також ми почуємо живу дримбу, тібетську чашу та дзвін!

Обов’язково з собою мати)) – фотоапарати, а також – тарілка, ложка, кружка,  навушники до телефонів!

Також за гарної погоди беріть купальники, в Буші є чиста річка - Мурафа, можемо там скупнутись у спекотний літній день!)

Орг збір становить:

290 грн. для учасників ТК "Бідняжка", та відповідно 320 грн. для нових його учасників (власників клубних карток)

Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати безкоштовно пред’явивши 3 магніти Бідняжок з наших минулих подорожей, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє на 2-х осіб.

До організаційного збору входить:

- проїзд автобусом;

- екскурсійний супровід;

- енергетичні, духовні та фізичні практики від Кузьми Федченка;

- трипільський борщ та ведичний чай);

- податки;

- допомога військовим;

- туристичний страховий поліс.

Додаткові витрати:

- 20 грн вхідний в заповідник в Буші;

- благодійна пожертва за екскурсію в Лядовій.

Програма подорожі


Неділя 20 серпня :
05:00 - збір в карманчику навпроти центрального автовокзалу, виїзд.
08:30 - прибуття в Лядівський монастир, екскурсія, після вільний час, купання в монастирській купальні (для цього потрібно мати відповідний одяг: для жінок ночнушки, для чоловіків шорти), беріть з собою навушники, або радіоприймачі - буде працювати радіогід.
11:30 - 13:30 - переїзд до Буші. Година на купання та відпочинок біля річки Мурафи.
14:40 - 16:30 - екскурсія по місцях сили історично-культурного заповідника Буша (дохристиянський скельний храм, парк кам’яних скульптур (більше 180), кам’яні хрести – місце сили, замкова башта 17 ст.)
16:30 – переїзд до Гайдамацького Яру варимо трипільський борщ (21 інгрідієнт!), за рецептами наших пращурів та Кузьми Федченка )), обід, знайомство, тібецький «Ритуал чаші»
18:00 - екскурсія яром, після майстер-клас із горлового співу!)
20:00 - вирушаємо додому. По дорозі назад станемо біля цілющого джерела з кремнієвою водою, так що беріть з собою пусті пляшки!)
23:50 Орієнтовне прибуття додому.

Транспорт

  • Неоплан темно-сірий, 51 місце
0 вільних місць із 51

47433935312925211713951
484440363230262218141062
51
4945413733272319151173
5046423834282420161284
Зверніть увагу! У разі форс-мажорних ситуацій організатори мають право змінювати розсадження з урахуванням побажань користувачів.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.