26 серпня 06:00
Час відправлення
27 серпня 22:00
Час повернення
Є вільні місця!
500 UAH
550 UAH
Замовити місце

Міні-Карпати, ослина ферма та вечорниці під Молдовою, 26-27 серпня

Тип поїздки: Екскурсії, Розваги, Школа молодого Організатора
Буде підкорено: 465 км.

Друзі, враховуючи успіх нашої першої поїздки і за багатьма замовленнями, ми знову їдемо на ослину ферму, мальовничі Подільські "міні-Карпати" та до володінь мегакрутого скульптора Альошкіна. Ми будемо годувати бубликами грайливих віслючків, спати у бджолиних хатках, побуваємо у таємничих скелях та печерах, що межують з Молдовою, позапалюємо на вечорницях, завітаємо до арт-володінь відомого скульптора, і, навіть, покупаємося у широкому Дністрі. Тож, гайда з нами)

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
(093)405-33-43
Відповідальний:
Віта Омельчук
(096)852-46-98
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Обговорення

Про подорож


Музей академіка Заболотного

Нашу подорож ми розпочнемо із села Заболотне Крижопільського району, а саме з відвідин Музею людини зі світовим іменем. Мова йде про відомого академіка, мікробіолога та епідеміолога Данила Заболотного

   

Він вивчав такі хвороби, як чума та холера, на собі проводив експерименти, і зробив чимало відкриттів у медицині. Нині колекція музею нараховує понад 2 000  предметів. Це особисті речі, медичний інструментарій, колекції та праці вченого. 

Ослина ферма: ослики, ведмеді, вовки та борсуки

Після Музею Заболотного ми відвідаємо ослину ферму у Заболотному, і кожен матиме змогу погодувати тваринок:)
Декілька кілограмів бубликів ми придбаємо, але якщо у Вас виникне бажання пригостити друзів наших менших - долучайтеся! Це мають бути лише ванільні бублики. Влаштуємо тваринкам свято!)
 

Про користь молока ослів та мила на основі ослиного молока нам розповість Василь Никифорович, який заснував усе це господарство. Якщо пощастить, і маленькі віслючки не вип'ють всього молока, ми також  матимемо змогу скуштувати елітного сиру та молока із ослиної ферми. 

 
 
   

Дністер, монаші печери та скелі — "міні-Карпати” у Оксанівці

Опісля ми вирушаємо до мальовничого прикордонного села на березі Дністра — Оксанівки. Це місце має свою таємничу атмосферу і нагадує “міні-Карпати”. Тут ми пообідаємо смачною домашньою їжею і відправимося у подорож уздовж Дністра до скель та печер, в яких колись жили легендарні монахи. А ще ми матимемо змогу покупатися у широкому Дністрі. Тож, беріть із собою купальнички)

 

Йдучи низом ми будемо  милуватися скелястими виступами, а вибравшись на гору – розглядати село сусідньої Молдови, адже ця територія з Оксанівки виглядає, наче на долоні. Фото тут просто неперевершені:)

 
   
 

Юшка, вечорниці та бджолині хатки

А після таємничих печер на нас чекатимуть навариста юшка та  вечорниці в українсько-молдавському стилі. Місцеві мешканці знають толк у забавах і спеціально для нас готують інсценізацію сватання за місцевими традиціями. І поки ми будемо розважатися, кожен по черзі зможе полежати у бджолиній хатці.  Біополя людини і бджоли співпадають. А у весняний період  бджілки особливо активні. Тому позитив та приплив енергії Вам гарантовано. 

Екскурсія до шести музеїв унікального скульптрора Альошкіна

Другий день, після смачного домашнього сніданку, ми розпочнемо із поїздки у село Букатинка Чернівецького району. Ми завітаємо у володіння надзвичайно творчої та унікальної людини — скульптора Олексія Альошкіна. Власноруч він зробив аж шість музеїв, а город перетворив у арт-об'єкт під відкритим небом. 

Ми зможемо заглянути і у підземелля, яке пан Олексій називає своїм кабінетом для роздумів. Ще одна з цікавинок – пташка щастя, через яку будуть лізти усі Бідняжечки і загадувати бажання, які, до речі, стовідсотково здійснюються  - перевірено на Бідняжках :) 

Майстер-класи: ліплення  з глини та виготовлення витинанки

Окрім захоплюючої екскурсії пан Олексій разом з дружиною проведуть для нас цікаві майстер-класи: ліплення предметів з глини та виготовлення витинанки. Також у них є гончарний круг, якщо хтось захоче створити якусь “серйозну” річ. Усі свої вироби заберемо на пам'ять, а ще тут можна буде придбати якийсь цікавенький сувенірчик. 

Майстер-класи із ліплення з глини та виготовлення витинанки за бажанням та оплачуються додатково —  20 грн. 

Величний палац Вітославських у Чернятині

Останньою точкою нашої подорожі стане палац Вітославських-Львових у неоготичному стилі в селі Чернятин Жмеринського району. Це один з небагатох маєтків XIX століття на Вінниччині, що досить непогано зберігся. При вході нас зустрічатимуть два величні леви, що є символами родини Львових. Нині тут навчаються студенти аграрного коледжу, адміністрація якого й підтримує палац у належному стані як ззовні, так і в середині, адже збереглося чимало елементів декору того часу. Також ми зможемо прогулятися прекрасним парком біля палацу.

На ганку палацу виходять дуууже гарні та романтичні фото)

 

Харчування

В перший день на сніданок візьміть із собою бутерброди. Обід (домашня кухня) першого дня у Оксанівці - 50грн (оплачується додатково), або ж, якщо хто хоче — ми будемо їхати через Ямпіль, тому кому потрібно затоваритися - ми зупинимося біля місцевого супермаркету. На вечерю першого дня ми будемо їсти юшку, яка вже включена у орг.збір. 
Сніданок (домашня кухня)  другого  дня у Оксанівці - 50 грн (оплачується додатково). Обідати ми будемо на природі, тому заїжджаючи до супермаркету в Ямпіль візьміть щось собі на обід другого дня. Розведемо багаттячко і зробимо спільний пікнічок).

Проживання

Друзі, ночувати ми будемо у Оксанівці. У нас є декілька варіантів: приватні садиби в мешканців Оксанівки, еко-хостел у центрі села та кемпінг, де ми можемо розміститися над Дністром у наметах. Обираємо бажане при реєстрації.

Увага! Організаційний збір може змінюватися, в залежності від обраного Вами варіанту проживання.

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)

Організаційний збір складає: 
500 грн для власників клубних карт
550 грн  для нових учасників Клубу

Клубну картку можна отримати після третьої поїздки з Бідняжками безкоштовно, або одразу, сплативши одноразовий клубний збір у 100 грн! За деталями звертайтесь до Організаторів! Власник картки може взяти з собою ще одного учасника по клубній вартості.

Орг. збір включає:

- проїзд комфортабельним автобусом;
- проживання;
- вечорниці;
- вечеря першого дня;
- лежання у бджолиних хатках (по 15 хв);
- екскурсійний супровід в усіх місцях;
- 24 години організаторської підтримки до, підчас та після подорожі;
- гостинці для ослиної ферми;
- податки;
- 10 грн. допомога військовим.

Додатково оплачується:
- вхід та екскурсія у музеї Заболотного — 10 грн;
- вхід до арт-комплексу скульптора Альошкіна — 10 грн;
- вхід та екскурсія у палаці Вітославських — 10 грн; 
- майстер-класи із ліплення  з глини та виготовлення витинанки —  20 грн;
- харчування: обід 1 дня,  сніданок та обід 2 дня  орієнтовно 50 грн за один прийом.

Діє система авансів! Ви можете забронювати собі місце, здавши аванс 30% від загальної вартості подорожі, а за 10 днів до виїзду доздати решту!
УВАГА! Із 25 липня орг. збір зросте на 30 грн.
Не зволікайте з реєстрацією, адже скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси. 

Організатор подорожі – Віта Омельчук, тел. 096 85 24 698;  або в ВК: vk.com/id67009698 чи ФБ: facebook.com/profile.php?id=100009183370888
Звертайтесь, залюбки відповім на всі Ваші запитання!:)

 

Програма подорожі


Субота 26 серпня :
06:00 Старт із карманчика навпроти Центрального автовокзалу м. Вінниця
08:30 - 09:30 Прибуття у село Заболотне, відвідини музею Заболотного
09:30 - 13:00 Відвідини виробничої ферми у Заболотному.
13:00 - 14:30 Переїзд до Ямполя, аби всі охочі могли зайти у супермаркет
15:00 - 16:00 Прибуття в Оксанівку, обід
16:00 - 19:00 Мандрівка уздовж Дністра до скель та печер
19:00 - 20:00 Вільний час
20:00 - 22:00 Юшка, забави, вечорниці та лежання у бджолиних будиночках
Неділя 27 серпня :
08:00 - 09:00 Сніданок
09:00 - 11:00 Переїзд у Букатинку до володінь скульптора Альошкіна
11:00 - 15:30 Екскурсія музеями скульптора Олексія Альошкіна, майстер-класи з ліплення із глини та виготовлення витинанки
15:30 - 19:00 Переїзд до палацу Вітовських у Чернятині
19:00 - 20:00 Екскурсія по палацу та парку Вітовських
20:00 - 20:30 Вільний час
20:30 - 22:00 Переїзд до Вінниці.
22:00 Орієнтовне прибуття у Вінницю

Транспорт

  • Ман 35 місць
23 вільних місць із 35

312925211713951
3230262218141062
33
34272319151173
35282420161284
Зверніть увагу! У разі форс-мажорних ситуацій організатори мають право змінювати розсадження з урахуванням побажань користувачів.

Проживання

  • Еко-хослел "У Хлиминди"
  • Садиби у жителів Оксанівки
  • Кемпінг "Над Дністром"
5 вільних місць із 12Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.