13 серпня 03:00
Час відправлення
14 серпня 03:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
14 серпня 2017р.
380 UAH
415 UAH
Залишити відгук

Черкаси -Тибетський Храм «БІЛИЙ ЛОТОС»

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 700 км.

Друзі, ми вирушаємо в неймовірно захоплюючу та унікальну подорож Черкасами, одне із мальовничих міст України. Побуваємо в самих цікавих місцях міста, а також на нас чекає багато нового та незвіданого. Відвідаємо "Український Тибет") Храм "Білий лотос"- єдиний буддійський храм у Європі! Місце, яке манить своєю таємничісю та красою. Відчуємо його особливу атмосферу єднання душі та тіла!

Відповідальна:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Відповідальна:
Оля Салтан
(063)107-13-57
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Черкаси

Розпочнемо нашу подорож з екскурсії визначними місцями Черкас!)

Пагорб Слави, зведений у пам'ять про загиблих жителів міста у роки Другої Світової війни. Меморіал увічнює пам'ять черкащан, які загинули на фронтах та воїнів, полеглих у боях за Черкаси. Скульптура Батьківщини у вигляді жінки-матері має висоту 10 метрів. Обидві її руки здійняті догори - в правій руці скульптура тримає чашу з Вічним вогнем, а ліва рука спрямована до майдану, немов благословляючи. На вершину кургану ведуть гранітні тераси, а сам пагорб оточує гранітна стіна з іменами загиблих в боях черкащан.

 Сонячний годинник, що встановлено з нагоди дня міста в Долині Троянд має вид птаха, циферблат складається з дванадцяти стільців, на яких зображені цифри. Цей годинник є не тільки окрасою міста, а й показує точний час. За день до відкриття один місцевий дідусь протягом декількох годин випробовував сонячний годинник. За його словами, він надійний і правильний") 

Для черкащан водонапірна вежа – частина історії міста. Вежу побудували у 1914 році за проектом російського інженера Володимира Шухова. Башта до 1975 року подавала підземні води в будівлі містян. Конструкція споруди - гіперболоїд з металевих кутових стрижнів. У верхній її частині металевий бак на 250 кубометрів води.

Також під час нашої екскурсії містом ми відвідаємо музей присвячений збірці «Кобзар» Тараса Шевченка. Який знаходиться в будинку братів Цибульських і містить чимало раритетних видань цієї книги. Його часто називають єдиним у світі музеєм однієї книги. У музеї показано історію видання доробку поета, джерела його творчості, найцікавіші видання, простежено еволюцію ілюстрування шевченківських творів, а також «Кобзарі» у перекладах різними мовами. У світі збереглося лише декілька примірників першого «Кобзаря» (1840), тому один з них є гордістю черкаського музею.

Ще одне визначне місце Черкас – Свято-Михайлівський кафедральний собор. Будували 8 років, за проектом архієпископа Черкаського і Канівського Софронія у візантійському стилі. Він не тільки проектував, але й особисто керував будівництвом. В 2002 році 9 серпня храм був освячений. Його висота сягає 74 м, надкупольна частина з хрестом становить 17 м. Одночасно в храмі може знаходитися до 12 тисяч прихожан.

Однією із найприкметніших будівель старих Черкас та справжньою перлиною забудови тодішнього провінційного міста є особняк Щербини. За одними даними будівлю звели у 1892 році, а за іншими з 1907 по 1912 роки. У 1960 році  відбулася реставрація будівлі, а в 1978 році будинок перетворено на Палац одружень, який міститься тут і нині.

Блакитний Палац знаходиться на перехресті вулиць Остафія Дашковича і Хрещатик був побудований архітектором Владиславом Городецьким в стилі постромантичної готики і має неповторний романтичний образ. Тому, не дивно, що саме ця споруда стала однією з найкращих споруд України.

Храм "Білий лотос"

Туристичною родзинкою Черкас по праву можна назвати храм "Білий лотос", який височіє на Дніпрових пагорбах. Ця будівля – єдиний буддійський храм у Європі. Він є прообразом знаменитого буддійського храму в Лаосі. На вході в келії встановлені дві фігури древніх воїнів, привезених до Черкас з Тибету...

Храм збудований в 1990-х роках, в архівних документах знайшли запис про те, що 7 000 років тому на території Черкаського озера - а тоді тут був острів - вже був храм (при підготовці фундаменту було знайдено камінь, на якому зображений Будда в масці воїна).

Ми з вами доторкнемося до стародавніх традицій Сходу, зарядимося позитивною енергетикою цього унікального місця і візьмемо участь у справжній  чайній церемонії за давньою лаоською традицією. Будь-який бажаючий може також вивчити особливості правильного написання ієрогліфів на уроках по каліграфії. Також тут є аурокімната, в якій можна зробити фотографію аури. Крім того, при храмі регулярно проводяться майстер-класи з йоги, кунг-фу і медитації.

Сам буддійський Храм є найпотужнішим акумулятором Сили і благодатно впливає на людей, які його відвідують. Ми побуваємо на місцях для роздумів і медитації, біля водоспаду і священного джерела у формі спіралі, відвідаємо ритуальну кімнату в Храмі, де знаходиться статуя Будди, що дарує людям просвітління. Нас зустрінуть статуї найдавніших воїнів Архатів ( «переможців ворога») привезених із Тибету, а на священному пагорбі ми зможемо загадати найпотаємніше бажання, ударивши в старовинний дзвін.

*************************************

У вільний час, за бажання, можна відвідати кото-кафе) «CatCafe»

Також беріть з собою навушники до телефону, буде працювати радіогід!

Організаційний збір становить:

-   350 грн для учасників Клубу (власників  клубної картки)

-   385 грн для нових  учасників.

З 24 липня орг. збір збільшиться на 30 грн!

Нагадуємо, що  Клубну картку можна отримати пред’явивши  3 магніти з  минулих  наших  подорожей, або  оплативши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб.

Сюди входить:

- проїзд у комфортабельному автобусі;

- екскурсійний супровід;

- допомога військовим - 10 грн;

- туристичний страховий поліс.

Додатково сплачується:

- екскурсія і вхід в Храм "Білий Лотос"- 50 грн.

за бажанням! Чайна церемонія- 150 грн з людини 

- за бажанням! Медитація - 150 грн.з людини

- за бажанням! Фото аури – 200 грн з людини. Є ще більш докладніша інформація+роздрук.книжечки з описом- 300грн

- харчування;

 

Організатори подорожі: 

– Іра Рибачок        – 096 94 76 310; 093 262 87 53    – ФБ: Іра Рибачок-Урсуленко  Друзі, УВАГА! З 6 по 16 серпня буду на зв'язку у Viber та соціальних мережах Fасebook, Vkontakte!
– Ольга Салтан  – 063 107 13 57; 067 407 89 66  – ФБ: Оля Салтан

 Звертайтесь, залюбки відповімо на всі Ваші запитання!)

Ми залишаємо за собою право змінювати, або доповнювати програму з метою її покращення.

Програма подорожі


Неділя 13 серпня :
03:00 Збір в карманчику навпроти Центрального автовокзалу та виїзд
05:00 - 05:30 Санітарна зупинка на М12 - центр автотуризму.
09:00 - 12:30 Екскурсія по місту
12:30 - 13:15 Обід в місцевому закладі
14:00 - 16:00 Екскурсія по Храму "Білий Лотос"
16:00 - 18:00 Вільний час в Храмі
18:30 - 21:00 Вільний час, прогулянка по вечірньому місту
21:00 Виїзд додому
Понеділок 14 серпня :
03:00 Орієнтовне прибуття в Вінницю, зупинка на в’їзді в місто та в карманчику напроти Центрального автовокзалу

Транспорт

 • Неоплан WEBER
0 вільних місць із 51

474642383429282420161284
484541373330272319151173
49
504339353125211713951
5144403632262218141062
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейІрина Вернік
Черкаси+Тибетський Храм «БІЛИЙ ЛОТОС» (20 липня 2019р.)
Черкаси доволі скучне місто. Але враження від Білого Лотосу перекрівають усе. Дуже цікаве місце, яке варто відвідати якщо ви живете в Україні, такого більше ніде не бачила. Атмосфера така ніби опинився у Східному фільмі. Також раджу зробити фотографію аури та взяти передбачення від оракула)


Олександр Вишневський
Черкаси -Тибетський Храм «БІЛИЙ ЛОТОС» (13 серпня 2017р.)
Автобус - це просто жах, не хотілося б ще раз їхати таким, трясло так наче їхали в кузові старої вантажівки.
Організатор - супер. Весела, уважна, цікава.
Загальні враження від поїздки приємні, особливо сподобались танці ввечері на площі та Тибетський Храм, от тільки розчаруванням було те що в ньому заборонено фотографувати.


Наталия Дробик
Черкаси+Тибетський Храм «БІЛИЙ ЛОТОС» (15 вересня 2018р.)
Дякую за подорож! Олюся молодець!


Олена Шуляк
Черкаси+Тибетський Храм «БІЛИЙ ЛОТОС» (20 липня 2019р.)
Місто Черкаси викликало найпозитивніші емоції.Воно миле, компактне, зелене і сонячне.Тут багато історичних і сучасних памяток, музеїв, гарна архітектура.Тільки хотілося б більше часу на пішохідну екскурсію по місту,щоб доторкнутися рукою,а не очима з вікна автобуса,до історії міста.А який гарний і безкрайній тут Дніпро,тому прогулянка на катері це завжди плюс, особливо в дружній компанії Бідняжек.Храм Білий Лотосце цікаво, пізнавально і незвично,це відпочинок для душі, тіла і мозку.Шкода,що було обмаль часу,а треба повільно,щоб все усвідомити.За теплими емоціямив котокафе.Тут можна побавити котиків,якщо знайдеш,таке враження,що вони взяли відпустку,а також насолодитись тістечками і напоями в необмежений кількості.
В цілому подорож сподобалась.Автобус хороший,водій професіонал, дуже добре впорався з американськими горкамина дорозі.Будемо сподіватися,що колись і там буде нормальна дорога.Організація,як завжди,на відмінно.Саша і Іра молодці, піклувалися про всіх.Бідняжечки,я вас обожнюю за цікаві подорожі, позитив, дружню атмосферу,нових друзів)))До швидкої зустрічі)))


Светлана Сокур
Черкаси+Тибетський Храм «БІЛИЙ ЛОТОС» (20 липня 2019р.)
Съездили на экскурсию в Черкассы. Вс понравилось. Хорошая организация путешествия. Интересный маршрут поездки. Очень интересно было побывать в самом храме. Приятный экскурсовод. Погода позволила отдохнуть на берегу Днепра. Очень завораживающие виды с берега и особенно с горы у подножия памятника. И как можно было не покупаться в Днепре.! И когда на обратной дороге ещ и получили на память магниты! Спасибо Александре за это путешествие!!!


Вікторія Царенко
Черкаси -Тибетський Храм «БІЛИЙ ЛОТОС» (13 серпня 2017р.)
Автобус, водій - чудово.
Організація - чудово.
Логістика - не дуже). Маю на увазі пересування містом. У Храм запросто можна було піти пішки). Не зовсім зрозуміло, чому екскурсовод вибрала саме такий маршрут. В результаті загаялось біля години часу. Його можна було б присвятити Черкасам.
Екскурсія в Храм та музей Кобазря - відмінно!


Альона Авраменко
Черкаси -Тибетський Храм «БІЛИЙ ЛОТОС» (10 вересня 2017р.)
Хороша організація доволі пізнавальної екскурсії. Ніколи не думала, шо так здивують мене саме Черкаси)
Храм - родзинка подорожі, із задоволенням побувала б там ще раз. Дякую Бідняжкам за емоції і нові відкриття!Процвітайте!готова пакувати валізи в нові подорожі:)


Елена Василюк
Черкаси+Тибетський Храм «БІЛИЙ ЛОТОС» (22 вересня 2019р.)
Прекрасная поездка,организатор Александра комуникабельный, оптимистичный человек,все организовано на высшем уровне, автобус чистенький водитель профессионал,впечатления отукраинского Тибета и могущественного Днепра самые прекрасные ,Всем советую эту поездку!


Олена Криклива
Черкаси+Тибетський Храм «БІЛИЙ ЛОТОС» (20 липня 2019р.)
Бідняжка,дякую вам за чудову поїздку,ви неймовірні!!!Черкаси+Тибетський Храм «БІЛИЙ ЛОТОС» (28 липня 2018р.)
Поїздка дуже сподобалась, купа приємних вражень, дружній колектив. По часу оптимально. Організація поїздки виконана гладко. Особливо сподобався спокій організатора під час вирішення проблем. Форс-мажор, який був у поїздці, не залежить від організаторів. Такі ситуації можуть бути будь-де, кому як пощастить. На моїй пам'яті в поїздках було і значно гірше. За поїздку-тверда "5". Муніси-не виявив.
Ще в черкаській області цікаві є козацькі місця як "Холодний яр", можливо варто і їх включити. Музей Кобзаря ентузіазму не викликав, але цікаво було б почути відгуки людей, наскільки він цікавий, якби був включений в основну програму, а не додаткову. Можливо це музей на любителя(я не був, тому нічого не можу сказати). Котокафе-ідея класна, проте хто йде, врахуйте, що коти часто втомлені відвідувачами, зате в антикафе класно те, що торти нахаляву :)


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.