25 серпня 00:30
Час відправлення
27 серпня 07:00
Час повернення
Місць немає!
945 UAH
1045 UAH
Залишити відгук

Сорочинський ярмарок

Тип: Екскурсії, Фестивалі
Буде підкорено: 1360 км.

Ми їдемо до найбільшого та найвідомішого в країні Сорочинського ярмарку! Зможемо сповна відчути український колорит та поринемо в атмосферу свята! Будемо смакувати місцеві страви, танцювати під сільські музики, приймати участь у майстер-класах, побачимо театралізовані дійства, гоголівських героїв та виступи народних колективів, ну і звичайно придбаємо багато цікавих сувенірів від майстрів з усіх куточків країни! Крім того відвідаємо старовинну Полтаву, пообідаємо на Хуторі поблизу Диканьки, та

Відповідальна:
Ірина Пишна
(097)813-31-12
Відповідальна:
Наталія Примак
(098)322-05-38
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Сорочинський ярмарок та Полтавщина

На широкому плато правого берега р. Ворскли мальовничо розкинулось, утопаючи в зелені парків, місто Полтава — адміністративний, економічний і культурний центр Полтавської області . Невелике і затишне місто має свою унікальною тисячолітню історію, старовинну архітектуру і є духовною столицею України.

Полтава одне з найстаріших міст, вчені підрахували що її приблизний вік 1100 років! Вона багато чого бачила і багато чого може розповісти. Ім’я цього міста носить битва що відбулась в 1709р, і мала колосальний вплив на хід Української історії.  Полтава дала життя великій кількості культурних діячів, тож місто буквально вкрите музеями і пам’ятниками художникам, літераторам і вченим. Тут жили і працювали видатні діячі культури та науки: Гоголь, Котляревський, Старицький, Панас Мирний, Скліфософський та ін.

Полтаві пощастило з архітекторами: якщо подивитися на місто зверху, то воно нагадає сонце. Від Круглої площі діаметром 375 метрів, наче промені, розходяться 8 вулиць. Забудова площі дуже цікава: можна милуватися красивими старовинними будівлями та прогулятися розкішним Корпусним садом.

Монумент Слави, розташований в самому центрі площі, замикає перспективу восьми вулиць міста, є його ідейною і містобудівною домінантою. Його споруджено на честь 100-річчя перемоги російської армії над шведськими військами. Колону увінчує півсфера, на якій — бронзовий позолочений орел з блискавками у кігтях і лавровим вінком у дзьобі, обернений у бік поля Полтавської битви.

Історичним ядром Полтави є Іванова гора. Саме тут на початку XVII століття було зведено Полтавську фортецю, про яку сьогодні нагадує відновлена її частина - Подільська вежа. В наші дні це історичне місце називається Соборним майданом - на честь відновленого шедевра українського бароко - Успенського собору.

 На Івановій горі є дуже вдало відновлена садиба засновника нової української літератури Івана Котляревського - з хатою, коморою, повіткою та криницею. Багатьох туристів та мешканців міста сюди приваблює романтична Біла альтанка, що стоїть над урвищем. Вона споруджена вперше на честь 200-ліття Полтавської битви. З альтанки відкривається чудовий краєвид на долину річки Ворскли та частину міста. А ще на Івановій горі можна побачити декілька цікавих сучасних пам'ятників, зокрема, пам'ятник галушці.

Не тільки Полтава заслуговує уваги туристів, уся Полтавська область багата визначними місцями. При згадці села Диканька виникає образ чогось дуже таємничого, загадкового та містичного.  Славу цьому місцю приніс безсмертний твір Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки».

Тут знаходиться відома Троїцька церква яка була побудована в 1780 р, в стилі бароко. Підлогу в ній вимостили чавунними плитами. Троїцьку церкву Микола Гоголь зобразив в «Ночі перед Різдвом». Саме її розписував коваль Вакула. Сам письменник також неодноразово бував в цій церкві.

Ще одну церкву -  Миколаївську збудував син Кочубея Василь 200 років тому. За легендою, хтось знайшов на пеньку ікону Миколая Чудотворця. Забрав її. Але через деякий час вона знову опинилася на тому пеньку. Тоді вирішили  поставити на тому місці церкву. Під нею поховані Кочубей і його рідня. Також мати Гоголя часто приходила сюди і молилася до Миколи Чудотворця аби він послав їй дитину.

Від колишнього ансамблю садиби Кочубеїв збереглася Тріумфальна арка. Побудованана у 1820 р. на честь зустрічі і перебування царя Олександра І у Диканьці. Кажуть якщо пройтися під нею та загадати бажання то воно неодмінно збудеться. Трохи далі знаходяться знамениті Кочубеївські дуби, вік яких більше 800 років. Вони добре пам'ятають часи, коли юна Мотря Кочубей зустрічалася тут із Мазепою.

Розважальний історико-культурний комплекс "Хутір поблизу Диканьки"  розташований на хуторі Проні поруч з Диканькою, який, за легендою, описаний М. Гоголем як місце проживання пасічника Рудого Панька, оповідача з "Вечорів на хуторі біля Диканьки". В нас буде можливість смачно пообідати в «Шинку» та прогулятись по комплексу, зробити яскраві фото.

Гончарна столиця України – містечко Опішне. Це селище відоме своїми гончарями ще з давнини. Наприкінці 19 - на початку 20 століття в містечку працювало близько 1000 гончарів, продукція яких експортувалася майже на всі континенти світу.

Тому не дивно, що саме тут був створений найбільший в Україні музей гончарства. Це чудовий музей просто неба, більшість експозицій, а це понад 35000 керамічних витворів мистецтва, розміщено на відкритому просторі. Майже всіх скульптур можна торкатися руками. Також можна спробувати власні сили за гончарним кругом, освоїти ліплення й малювання глиняних виробів. А зроблений своїми руками шедевр забрати додому за невелику плату.

А ще тут навчать правильно обирати глиняний посуд. За допомогою дзвіночків. Недалеко від музею є невеликий риночок сувенірів. Тут якраз, скориставшись порадами, можна придбати глиняні посуд та іграшки, обереги.

Національний музей-заповідник М. Гоголя створений в селі Гоголеве, де письменник провів свої дитячі та юнацькі роки. Музей відкритий до 175-річчя письменника. Садиба відтворена за фотографіями, малюнками, планами, листів і спогадів сучасників, оскільки оригінальні споруди згоріли під час Другої світової війни. Відновлено батьківський будинок і флігель з робочим кабінетом Гоголя, збереглися ставки, романтичний грот на березі та віковий сад. У відтворених інтер'єрах вітальні, їдальні і спалень розміщена експозиція, яка дає уявлення про гоголівську епоху, розповідає про життя і творчість письменника. Зокрема, представлені перші видання книг Гоголя, оригінальні портрети, деякі предмети інтер'єру, особисті речі письменника і членів його сім'ї. До речі з сім’єю письменника у нас буде можливість особисто познайомитись під час театралізованої екскурсії, і хто знає можливо й самого Гоголя вдасться зустріти.

Ми маємо унікальну можливість відвідати єдиний в Україні музей весілля. Тут закоханих одружують за столітніми традиціями.
Унікальні експонати весільних обрядів, вишиті рушники, весільне вбрання та скриня нареченої ‒ усе це можна не лише побачити, але й приміряти чи взяти до рук. Також можна послухати обрядові пісні, побачити як готували наречену, як брали за неї викуп, дізнатись чому молоді на своєму весіллі нічого не їли та не пили.
Але головна родзинка музею - це те що всі учасники екскурсії особисто приймають участь у весільному обряді. Серед відвідувачів обирають дійових осіб, і вже з ними проводять всі традиційні дійства. Тут для кожного знайдеться своя важлива роль. Також є в музеї одне повір’я: якщо незаміжня дівчина приміряє старовинну весільну сукню то неодмінно дуже скоро по справжньому вийде заміж.  

Сорочинський ярмарок — один з найвідоміших ярмарків в Україні, та єдиний що має статус національного.  Він регулярно проводиться з XIX  століття. Ярмаркова діяльність по всій Україні була припинена в 20-х роках ХХ ст., вся торгівля в селах перейшла до кооперації та під контроль держави.  Проте вже в 1966 р. Сорочинський ярмарок відновив роботу.  Село Великі Сорочинці Миргородського району, напевне, й залишилося б, як і багато інших сіл Полтавщини, маловідомим, якби його не прославив на віки М.В.Гоголь.

Гості свята можуть купити тут вироби народного промислу, сучасні промислові товари, продукти харчування. У шинках можна покуштувати страви традиційної української кухні. Особливий колорит ярмарку надають одягнені в національний одяг продавці, ремісники, актори.Зараз на Національний Сорочинський ярмарок щорічно з'їжджаються представники різних виробничих підприємств з усіх куточків України.

Також на ярмарку влаштовуються виступи фольклорних колективів, театралізовані дійства. А в цьому році на вечірню сцену вийдуть справжні зірки української естради. Зокрема ми зможемо потрапити на виступ ДЗІДЗЬО!

Харчування

Друзі, на сніданок першого дня беріть з собою бутерброди, термоси з чаем. Буде можливість замовити комплексний обід на хуторі Прони в кафе «Шинок». Вартість 80 грн. Сюди входить: БОРЩ, ПАМПУШКА, ГАЛУШКИ З МЯСОМ, УЗВАР.

Також можна замовити сніданок другого дня в готелі. Вартість 60 грн.

Організаційний збір становить:

- 895 грн для учасників Клубу (власників  клубної картки)

- 980 грн для нових  учасників.

Сюди входить:

- проїзд у комфортабельному автобусі;

- проживання у готелі;

- екскурсійний супровід;

- допомога військовим - 10 грн;

- туристичний страховий поліс

Додатково сплачується:

- харчування (за бажанням): комплексний обід - 80 грн; сніданок в готелі – 60 грн;

- доплата за двохмісне розміщення у номері – 25 грн./особа

- вхідний квиток в музей гончарства Опішне:

- діти шкільного віку – 30 грн;

- дорослі – 60 грн;

- для студентів, пенсіонерів – зі знижкою в розмірі 20% (за наявності документів)

- вхідний квиток музей Гоголя

- діти, студенти – 10 грн; (за наявності документів)

- дорослі – 20 грн;

- вхідний квиток музей весілля:

- дорослі - 5 грн.

- діти -3 грн.

- екскурсія музей весілля 15 грн з особи;

- вхідний квиток хутір Проні (за живу музику на території) - 10 грн;

- вхідний квиток на концерт Дзідзьо та гурту "Євшан-Зілля"  – 150 грн;

- власні витрати

Для бронювання місця у подорож, після реєстрації на протязі 72 годин, ви маєте внести аванс (30% від вартості), або оплатити подорож повністю, інакше ваша бронь анулюється. Якщо у вас не виходить сплатити у вказаний термін, звертайтесь до організатора подорожі.

Якщо ви внесли аванс, решту суми потрібно доздати за 10 днів до виїзду.

Нагадуємо, що  Клубну картку можна отримати пред’явивши  3 магніти з  минулих  наших  подорожей, або  оплативши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб.

Зверніть увагу!

З 11 серпня орг. збір збільшиться на 50 грн.

 

Організатор подорожі:  Наталія Примак  тел. 0983220538;  або у Фейсбук https://www.facebook.com/profile.php?id=100011325200266

 Звертайтесь, залюбки відповім на всі Ваші запитання!)

Організатори залишають за собою право змінювати, або доповнювати програму з метою її покращення.

Програма подорожі


П'ятниця 25 серпня :
00:30 - 00:30 виїзд з карманчику навпроти Центрального автовокзалу
09:00 - 11:30 оглядова екскурсія Полтавою
12:00 - 13:30 екскурсія Диканькою
14:30 - 15:00 обід в стилізованому кафе «Шинок»
15:30 - 16:30 екскурсія музеєм гончарства в Опішні
16:30 - 17:30 вільний час
18:00 - 19:00 екскурсія в музей українського весілля
19:30 - 20:30 повернення в Полтаву, заселення в готель. Вільний час.
Субота 26 серпня :
09:30 - 09:30 виселення з готелю, здача номерів.
10:00 - 11:00 сніданок в кафе готелю
12:30 - 14:00 театралізована екскурсія музеєм Гоголя
14:30 - 21:00 вільний час на Сорочинському ярмарку
21:00 - 22:30 концерт Дзідзьо
22:30 - 23:00 виїзд у Вінницю
Неділя 27 серпня :
07:00 - 07:00 орієнтовне прибуття до Вінниці

Транспорт

 • Рено 30 місць ПРОДАВ АВТОБУС
0 вільних місць із 30

262218141062
272319151173
30
2824201612841
292521171395
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Явір (Полтава)
-1 вільних місць із 30

Готель «Явір» розташований в Шевченківському районі Полтави, в 3 км від центру міста.

Ми проживатимемо в 2-х, 3-х, та 4-х місних номерах. 2-місні номери однокімнатні, з спільним або двома роздільними ліжками. Номери 3-х та 4-х місні – двокімнатні, але без дверей між кімнатами. В кожному з цих номерів роздільні ліжка.

Всі номери оформлені в класичному стилі і оснащені сучасними меблями, телевізором, власною ванною кімнатою з туалетом, кондиціонером, холодильником.  При необхідності постояльці готелю «Явір» на ресепшені можуть взяти праску, фен, чайник або ж замовити послуги пральні та прасування.  До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi, ресторан, безкоштовний сейф на стійці реєстрації .

На території працює кафе «Явір», а в 5 хвилинах ходьби від готелю знаходяться різні ресторани.

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейНаталия Червинская
Сорочинський ярмарок (25 серпня 2017р.)
Доброго дня! Нарешті зібралась написати відгук про поїздку Сорочинський ярмарок...і так по маршруту: сама Полтава сподобалась, затишне, зелене місто, цікаві памятки плюс доволі цікава розповідь нашого гіда, після ми поїхали до славнозвісної (з творів Гоголя) Диканьки, там не дуже багато визначних місць, однак Миколаївська церква сподобалась та й прогулянка до Кочубєївських дубів була дуже непоганою, далі обід на - хутірі у Проні, взагалі це ресторан у національному стилі, з гарною територією навколо, та театралізованою зустріччю гостей, порції ДУЖЕ великі, таку кількість полтавських галушок, яку нам подали, можна було б їсти весь день, особливо якщо врахувати ще немаленьку порцію борщу з пампушками)) Взагалі приготовано було смачно. Потім перед поверненням до Полтави та поселенням в готель, ми ще відвідали музей весілля, де всі були учасниками театралізованого українського весілля) думаю що всі класно провели там час! Далі готель Явір - 10 з 10 балів! Супер - чисто, охайно, номера великі з усіма зручностями, на першому поверсі чудове кафе, де можна смачно та недорого поїсти. На другий день ми відвідали музей гончарства у Опішне, не знаю як кому, а мені дуже сподобалось, цікава розповідь екскурсовода, велечезна територія з розкішними пейзажами...супер! потім музей-садиба Гоголя в Гоголевому, також цікаво, шкода лише, що дуже швидко, адже поспішали на Сорочинський ярмарок, думаю, можна було б трохи більше часу виділити для прогулянки по території парку, який однозначно цього заслуговує. Сам Сорочинський ярмарок - базар як базар)) при бажанні можна було купити що завгодно)) однак дуже дорого поїсти, повторюсь дуже, щоб знайти більш-менш економ варінт потрібно побігати по території, а вона величезна, тому їдучи туди варто взяти щось з собою, щоб не переплачувати в три дорога, та й час перебування можна було б скоротити і заїхати хоча б до Миргорода, який знаходиться зовсім поруч. Хоча це моє особисте побажання)) Організатору Наталі в будь-якому разі ввеличезне дякую!!! Поїздка вдалась на всі сто, не дивлячись на деякі помарки з вибором маршруту водіями (чого я особисто не бачила, так як спала) все було чудово! Відкрила для себе нові цікаві місця, які однозначно варті того, щоб туди поїхати!!!


Надія Гладкова
Сорочинський ярмарок (25 серпня 2017р.)
Моя давня мрія здійснилась, я відвідала Сорочинську ярмарку. Велике дякую організаторам за враження, ємоції та підняття настрою, все було чудово організовано.


Тетяна Бурковська
Сорочинський ярмарок (25 серпня 2017р.)
Дуже гарна поїздка. все сподобалось. Дякуємо


Дмитрий Елисеев
Сорочинський ярмарок (25 серпня 2017р.)
Это было первое и, уверен, последнее путешествие с турклубом. Впечатлений масса, к сожалению, не все позитивные.
1. Автобус. 1 балл по 10-бальной шкале (думаю со мной согласятся вся группа). Езжу на автобусах много и часто, но тут удивили - такого ужасного ведра с болтами не встечал ни разу
1.1. Не работал кондициорнер и микрофон для гида
1.2. Боковое стекло дребезжало, было ощущение что оно сейчас вывалится
1.3. Больше всего понравились сиденья. Судя по всему их придумала инквизиция для пыток - сидушка под наклоном, сидеть невозможно, еще и скользкая оббивка по которой съезжаешь каждый раз когда автобус тормозит
1.4. Водители, которые не знали дороги и у которых не было навигатора. Постоянно терялись, дорогу подсказывали всем миром, от участников группы до гида.

2. Отель. Здесь 10/10. Очень чистенький и уютный с замечательным кафе.

3. Экскурсовод, организатор. Вопросов нет. Старались. 10/10

4. Программа экскурсии. 3/10. Возникает ощущение, что это был чей-то дебютный проект или совершенно новое направление, на организацию которого просто не было времени.
4.1. Неправильный тайминг. Например, выселение их гостиницы в 9:30, в 10:00 завтрак, выезд в 11:00. Вопрос зачем выселяться (если еще есть время до выселения) и сидеть ждать завтрак до 10? Неужели никто не понимал, что на завтрак достаточно пол часам с головой?
Время на ярмарке с 14:30 до 11:00. Что там делать столько времени? Половина группы (по отзывам) уже часов с 7 не знали чем себя занять.
4.2. Часть программы ни о чем (мое личное мнение). В Полтаве есть интереснейший музей авиации и замечательный краеведческий музей. Как по мне они гораздо интереснее церкви в голом поле под названием Диканька или очень спорный музей гончарного искусства.

PS Друзья, я понимаю, что вы стараетес. Это видно. Но очень много недоработок. И автобус на такие расстояния это наверное один их самых важных моментов.
Пишу этот отзыв не их вредности, а как руководство к действию - что-то изменить и исправить.
Но, скажу честно, больше эксперементировать с вами не готов, как и советовать вас своим знакомым.
Без обид.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.