25 серпня 06:00
Час відправлення
28 серпня 05:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
28 серпня 2017р.
1170 UAH
1280 UAH
Залишити відгук

Полтавські витребеньки на Сорочинській ярмарці

Тип: Екскурсії, Фестивалі, Розваги
Буде підкорено: 1500 км.

Мабуть кожен із нас чув про чудовий край Полтавської Землі. Край, який любив М. Гоголь описувавши його у відомій повісті: «Вечори на хуторі біля Диканьки», тут народилися Г. Сковорода та І. Котляревський, на основі Полтавського хутора створювався відомий мультик – Жив був пес. Тут можна поїсти смачного борщу, галушок та поринути в Українські звичаї на Сорочинській ярмарці, вдосталь натанцюватись під запальну музику та переконатися у тому, що наша країна дійсно прекрасна!!))

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
Відповідальний:
Сергій Брузницький
(096)711-32-09
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Шевченківський національний заповідник

   Кажуть, шляхи України сходяться в Каневі. Воно й не дивно – за кілька кілометрів від старовинного міста знаходиться чи не найбільша духовна святиня українців. Тут, на колишній Чернечій горі, похований Тарас Шевченко. Місце для могили було вибране зовсім не даремно, воно ідеально точно повторює опис, залишений поетом в своєму «Заповіті».

   Шевченківський національний заповідник у Каневі —  створений у серпні 1925 року і є першим в Україні історико-культурним заповідником, удостоєним статусу національного. Розташований за 4 км на південь від центру Канева. Загальна площа охоронних зон — 2500 га.У складі заповідника — 8 пам’яток культурної спадщини.
Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослі 30 грн, діти та студенти 15 грн.

    Музейна колекція Заповідника нараховує понад 20 тисяч унікальних пам’яток, окрасою яких є меморіальні речі та офорти Тараса Шевченка, рідкісні видання його творів, високохудожні твори українських та зарубіжних митців, шедеври народної художньої творчості, цінні архівні документи, фото – і кіноматеріали, аудіо – та відеозаписи знаменитих бандуристів і кобзарів. При Заповіднику діє наукова бібліотека, фонди якої сформовані із тематичної книгозбірки у 23 тис. примірників.

З території заповідника відкривається гарна панорама величного Дніпра

   Далі ми вирушаємо у Переяслав–Хмельницький. По дорозі переїхавши Канівську ГЕС відкриваються дуже гарні краєвиди на річку Дніпро де можна буде зупинитись та зробити багато гарних фотографій)

Переяслав–Хмельницький - музей народної архітектури та побуту

   Саме з цього музею починається наше знайомство з традиціями та побутом українців. Це музей, який знаходиться просто під відкритим небом в околицях Переяслав-Хмельницького. Входить до складу Національного історико – етнографічного заповідника «Переяслав». На території 30га розміщено 13 тематичних музеїв. Музей ознайомлює з народною культурою, архітектурою та творчістю, звичаями та обрядами українців Середньої Наддніпрянщини. Ми зможемо побачити біля 122 пам’яток народної архітектури, понад 30 тисяч пам’яток матеріальної та духовної культури.

                  Тут знаходяться: 
– Музей народної архітектури та побуту; 
– Музей українського рушника; музей хліба; 
– Музей українських обрядів; 
– Музей космосу; музей-пошта; 
– Музей народного сухопутного транспорту; 
– Музей історії бджільництва; 
– Музей лікарських рослин; 
– Археологічний музей; музей кобзарства; 
– Музей українського народного одягу; 
– Музей трипільської культури.
Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослі 30 грн, діти та студенти 15 грн.

Національний Сорочинський ярмарок

  Сорочинський ярмарок – найбільший за площею, наймасштабніший, найвідоміший і найпопулярніший ярмарково – виставковий захід України.

   На нас чекає: концертна програма – цілодобово від відомих виконавців та гумористів України. Саме в цей день буде проводити свою концертну програму відомий поп - гурт DZIDZIO.!!!

   На виставкових ринках можна буде купити все що завгодно: одяг, взуття, їжу, різні напої, сувеніри від простих прикрас до вишиванок від відомих виробників, крім цього можна від душі натанцюватись та взяти участь в різних майстер класах: виліплення горщиків, вишивання, лозоплетіння та інші.

   Формат: виставка-салон, майстер класи, ділова програма та культурно-мистецькі заходи. Загальна площа ярмарку 16га, більше 1,5 тисяч учасників, понад півмільйона відвідувачів, близько 30 іноземних делегацій. Програми: більше 200 заходів. Особливість: видатний письменник М.В. Гоголь у 1829р в однойменному творі, увіковічнив Сорочинський ярмарок. 
Вхід на Сорочинський ярмарок БЕЗКОШТОВНИЙ.

Полтава - справжня перлина України

   Полтава — одне з найдавніших руських міст, засноване сіверянами у IX ст. задля оборони Русі від кочівників. На початку XX століття щодо міста також вживали термін «Духовний центр України», чому сприяли діяльність цілої плеяди видатних діячів культури і мистецтва, значні церковні та історичні пам’ятки. Окрім цього Полтава була найбільшим центром розвитку української культури того часу. Часто, щоб побачити щось красиве і нове ми їдемо за «тридевять земель» і зовсім не задумуємося про те, що в нас самих, у нашій країні є не те що самим подивитися, а ще й іншим показати.

   Під час оглядової екскурсії Полтавою, міста з 1100 – літньою історією, ми побачимо Круглу площу з монументом слави, єдиний на Україні зразковий парковий ансамбль епохи класицизму, відвідаємо Соборну площу з Білою Альтанкою. Тут же на площі перебуває садиба І.П. Котляревського, Успенський Кафедральний собор і старожитня дзвіниця, знаменита Спаська церква – сучасниця Полтавської битви. По дорозі помилуємось пам’ятниками М.В. Гоголю, Т.Г. Шевченкові, жартівливим пам’ятником полтавській галушці, пам’ятником дівчині – легенді Марусі Чурай, а також побачимо різні цікаві споруди та власне жителів міста.

   Крім цього хто бажає можна по можливості відвідати ресторан у Полтаві під назвою «Козачка». Це досить-таки цікавий сучасно – український ресторан, який має цікаве українське оформлення, а також дуже смачну кухню з національними та місцевими стравами (борщ, галушки, узвар тощо).    

 Гоголівськими стежками у Диканьку

   Диканьку можна без перебільшення вважати туристичною перлиною Полтавщини. Хто не знає знаменитих “Вечорів на хуторі…”? Архітектурна спадщина Диканьщини не менш цікава, ніж історична та літературна. І знаходиться усе це диво всього у 30-ти кільметрах від Полтави.

   Знайомство з Диканькою починається з Тріумфальної Арки яка знаходиться одразу при в’їзді у місто. Далі проїхавши Тріумфальну арку, не побачивши ще як слід Диканьки, бачимо Миколаївську церкву. Цікавий факт – саме до Миколаївського храму в Диканьці ходила на молитви мати Миколи Гоголя. 

   Кочубеївські дуби – пам’ятка природи вікових дерев, охороняється Законом України з 1964 року. Це 4 велети (один стоїть окремо, неподалік лісницва) віком близько 800 років з діаметром стовбура 1,5-1,8 м і висотою 20-22 м, що залишились від дубової алеї, яка прикрашала в’їзд до першої садиби Кочубеїв.
За легендою, біля одного з велетенських дубів з 14-аршинним обхватом, що не зберігся, юна Марія (Мотря) Кочубей зустрічалася з гетьманом України Іваном Мазепою. Цей дуб так і називається в народі: дуб Марії або дуб Мазепи. Як свідчить народне повір’я, притиснувшись до могутнього дерева, можна й собі перейняти його здоров’я, міць та довголіття.  

  Доречі біля дубів, Миколаївського храму та вітряка виходять дуже гарні фотографії!)

Історико – культурний комплекс «Вечори на хуторі біля Диканьки» та кафе «Шинок» на хуторі Проні

   Проні – це саме той хутір, про який описував Гоголь у своїй повісті. Відпочинок на хуторі припаде до душі кожному хто сюди приїде. Тут і шинок з рестораном, і будиночки для банкету, альтанки біля ставка, а найголовніше – все оформлено в українському стилі. Навколишні пейзажі переносять гостей у минуле, коли на вулицях села стояли хати-мазанки, а у великій білій печі нудився український борщ. До речі, про їжу. На хуторі можна дуже смачно поїсти. В ресторані можна замовити традиційні українські страви: борщ, галушки, узвар і ще багато апетитних наїдків. Крім цього тут постійно грає жива музика, яка кожному обов’язково припаде до душі. 

 

Єдиний музей гончарства в Україні в місті Опішня

   Найважливіший культурний центр та гончарна столиця України – містечко Опішне. Це селище відоме своїми гончарями ще з давнини. Наприкінці 19 - на початку 20 століття у містечку працювало близько 1000 гончарів, продукція яких експортувалася майже на всі континенти світу. Тому не дивно, що саме тут був створений найбільший в Україні музей гончарства. 

   І хоча більшість музеїв нашої країни, як-то краєзнавчі музеї, які є майже в кожному місті, відвідують хіба що працівники тих музеїв, цей навпаки вартий уваги.
   Це чудовий музей просто неба, більшість експозицій, а це понад 35000 керамічних витворів мистецтва, розміщено на відкритому просторі. Тут зібрана найзначніша в Україні колекція творів народних майстрів-гончарів та художників. На нас чекає захоплююча екскурсія гончарними виробами фантазія виробництва яких просто вражає.
Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослі 40 грн, діти та студенти 20 грн.

   Крім цього ми навчимось бути справжніми гончарами, кожний буде мати нагоду на гончарному станку виробити свій гончарський виріб, а бажаючі за 10 грн можуть забрати його з собою в якості сувеніра.

   Декілька разів Опішню відвідували екс-президенти України Леонід Кучма, Віктор Ющенко. Світлини з ними теж можна побачити в музеї.
   Ще є екскурсія по залах музею, де можна побачити безліч тарілок, дзвіночків, переглянути фільм про видатних майстрів. Взагальному екскурсія по музею буде дуже дуже цікавою і ми багато чого нового для себе відкриємо. Нині ж гончарство – приватна родинна справа і нею займається майже 1000 родин.

Мгарський Спасо-Преображенський монастир

   Останнім об’єктом нашої подорожі буде цікаве селище Мгар, в якому знаходиться Спасо – Преображенський Мгарський монастир, Дзвіниця та Благовіщенська церква.

   Він заснований ще у 1619 році. У розписі монастирських будівель брав участь український художник І. Максимович. Мгарський монастир відіграє вагому роль у духовному житті України. Цей монастир свого часу відвідали майже всі гетьмани України, багато з яких жертвували значні кошти на її утримання. Також тут бували Шевченко, Пушкін, Петро 1. Взагалі місцина є досить цікавою та святою, яку обов’язково варто побачити.

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
1070 грн. (для власників Клубних карт) 
1180 грн. для нових учасників Клубу. 
УВАГА! З 22.07 орг. збір збільшиться на 50 грн. а з 12.08 ще на 50 грн. Бронюйте раніше, щоб не переплачувати.

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 400 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів!

Нагадуємо, що  Клубну картку можна отримати пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей, або оплатити одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає: 
• проїзд комфортабельним автобусом; 
• проживання у готелі 2 доби; 
• екскурсійний супровід згідно програми подорожі; 
• страховка на перевезення; 
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі; 
• податки; 
• 10 грн. допомога учасникам АТО. 

Додаткові витрати: 
• вхідні квитки згідно опису подорожі; 
• доплата за двохмісне розміщення у номері стандарт 50 грн./особа, або 100 грн. за номер. 
• харчування; 
• особисті витрати.

Відповідальний організатор: Брузницький Сергій 0967113209 Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!


 

 

Програма подорожі


П'ятниця 25 серпня :
06:00 Збір у карманчику (там де автобуси відправляються на моря) навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус, Старт о 06.00. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
10:40 - 11:00 Орієнтовне прибуття в Канів, ознайомлення з містом
11:00 - 12:30 Екскурсія на території Шевченківського національного заповідника, відвідування музею Тараса Шевченка.
12:40 до 13:00 збір в автобусі, виїзд до Переяслава.
13:50 - 16:50 Орієнтовне прибуття до міста, відвідування музею під відкритим небом, знайомство з Українськими звичаями та традиціями
17:00 до 17:00 збір в автобусі, виїзд до Полтави
21:00 Орієнтовне прибуття у Полтаву, поселення в готель, (візьміть паспорти на поселення), вечеря в закладах поблизу готелю.
Субота 26 серпня :
08:00 - 09:00 Сніданок. До 9:00 збір біля автобуса, виїжджаємо від готелю, переїзд у центр міста.
09:30 - 11:30 Екскурсія Полтавою. Знайомство з місцевими визначними місцями, фотографування
11:30 - 12:30 Вільний час, гуляємо по місту, весело проводимо час
12:30 - 14:00 Збір біля автобуса до 12:30.Виїзд. 14:00 - Орієнтовне прибуття на фестиваль "Сорочинська ярмарка". Маємо вільний час протягом якого можна посмакувати смачні українські страви, потанцювати під запальну українську музику, придбати сувенірів на будь-який смак, познайомитись та пофотографуватись з відомими героями, а о 21:00 можна відвідати концерт на якому буде виступати поп-гурт DZIDZIO.
22:00 після гуляння на ярмарці збираємось біля автобуса до 22:00, вирушаємо до готелю.
23:20 Орієнтовне прибуття у Полтаву, йдемо відпочивати після насиченого дня.
Неділя 27 серпня :
08:00 - 09:00 Сніданок в готелі, до 9:00 збір біля автобуса, переїзд до Диканьки.
09:30 - 12:00 Прибуваємо у Диканьку. Екскурсуємо на об'єкті, знайомимось з місцевими пам'ятками. До 11:30 збір біля автобуса, їдемо на галушки.
12:30 - 14:00 Обід на хуторі біля Диканьки. Будемо смакувати Полтавськими наїдками: український борщ з пампушками, соковиті галушки та вареники, смачний узвар та багато інших апетитних страв.
14:00 Збираємось після смачного обіду до 14:00 біля автобуса, вирушаємо до столиці гончарства України де на нас чекають цікаві вироби з глини, а також майстер класи по виготовленю гончарних виробів
14:30 - 17:00 Прибуття до Опішні. Знайомимось зі столицею гончарства, фотографуємось, вчимось робити своїми руками різні вироби з глини.
17:00 - 19:00 Збір після насиченої екскурсії біля автобуса до 17:00, вирушаємо до святині Полтавської області - Спасо-Преображенський Мгарський монастирь. Відвідуємо монастир, до 19:30 збір в автобусі, вирушаємо додому. Орієнтовне прибуття у Вінницю - до 04:30

Транспорт

 • Volkswagen 22 НЕ БЕРІТЬ ЦЕЙ АВТБУС
0 вільних місць із 22

19161310741
20171411852
21
22181512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Алмаз
0 вільних місць із 26

   Готель "Алмаз" розташований в історичному, культурному і діловому центрі міста Полтави, поруч знаходиться продовольчий ринок. У кафе-барі "Beer House", що знаходиться на території готелю ви зустрінете справжню українську гостинність, а в піцерії спробуєте справжню італійську піцу, яку печуть для вас на відкритому вогні, в старовинній дров'яній печі.

   Ми проживатимемо у двохмісних та трьохмісних номерах категорії стандарт, які об'єднані в секції з двох кімнат на блок. Крім ліжок у номерах є стіл, стільці, телевізор, холодильник, посуд. У секціях є душ, туалет, умивальники, де завжди є гаряча вода, оскільки душові кімнати обладнані окремими бойлерами. Доплата за двохмісне проживання становитиме 50 грн./особа за ввесь період або 100 грн. за номер.

   Також є можливість проживати у номерах категорії напівлюкс зі зручностями у номері. Кожен такий номер обладнаний об'єднаною туалетною й душовою кімнатою. У душовій кімнаті завжди є гаряча вода, оскільки душова має індивідуальний бойлер. Крім ліжок у номерах є стіл, стільці, телевізор, холодильник, посуд. Доплата за двохмісне проживання у номері категорії напівлюкс становитиме 150 грн./особа за ввесь період або 300 грн. за номер.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейКатерина Штопко
Полтавські витребеньки на Сорочинській ярмарці (25 серпня 2017р.)
Якщо відповідати загалом, чи сподобалась мені поїздка і чи поїхала б я, якщо повернути час назад, то ТАК!!!
Отримала масу позитивних емоцій!!!
А тепер детальніше:
Гальорка передає усім привіт! (хто їздив, той зрозуміє).
1. Вікова категорія цієї поїздки в основному 40+, хоча мені (молодшій) теж було цікаво і комфортно.
2. Канів - бачили тільки Шевченківський заповідник, хотілось би довше.
Екскурсія на території Шевченківського національного заповідника, відвідування музею Тараса Шевченка - це одне з найяскравіших вражень. Екскурсовод Лариса неймовірна. Вона живе цією історією, а ми, відповідно, переносились в часи її розповідей і захоплено слухали ловлячи кожне слово. Must have поїздок в ті края!
Потім дуже поспішали на наступну екскурсію і поїхали туди голодними, що нас не врятувало, тому що запізнились всеодно + водій блукав.
3. Переяслав -
Музей під відкритим небом, знайомство з Українськими звичаями та традиціями - ну, таке... хто був у інших аналогічних музеях, то цей явно програє і екскурсовод була посередня. Хоча, можливо, ми то так сприймали, тому що були голодні :)
4. Все пішло не по графіку, постійно не встигали. Явно, варто переглянути програму цього дня.
5. Готель - відповідає заявленому опису, досить непоганий.
6. Харчування - внизу класна піцерія (де подають все + танці). Обслуговування вибіркове: вранці на комплексних сніданках жахливе, ввечері на піці та пиві - чудове. В сніданках, майте на увазі, що чай входить у вартість, кава за окремі кошти. До речі, сніданки їстівні :) можна брати.
7. Полтава - місто класне, екскурсовод нудна і нецікава.
8. Сорочинський ярмарок - великий колоритний (а місцями ні) базар. За автентичними немасовими речами потрібно полювати вузенькими рядами. Часу заявленого на ярмарку була забагато, всі вже все обходили і втомились. Виїхали назад раніше. По традиції блукали, паперовий навігатор не дуже допомагав :)
9. Переїзд до Диканьки - УРА! знову поталанило з екскурсоводом і ми слухали і слухали... Сама Диканька - колоритно, весело, смачно, гарно.
10. Опішня - теж все круто, цікаво, ємно. Особисто мені хотілось ще часу для детальнішого ознайомлення з арт-обєктами. Глечик, який ви ліпите потім везти сирим, майте на увазі.
11. Монастир ми не бачили, тому що під Миргордом пробили колесо і УВАГА!, запаски не було, запаска для слабаків :)
Тут почались пригоди під назвою що робити? і де у вечірньому Миргороді знайти резину?. Не дивлячись на відсутність запаски і навіть домкрату, організатор на пару з водієм і групою активістів ситуацію вирішили.
Додатковий бонус - побачили Миргород :) (замість монастиря).

Організатор - чудовий хлопець, але ще дуже сирий як організатор (Сергій пробач ;), (Діма, теж пробач) :)
Автобус, а якщо точніше - маршрутка, це жах, ворогу не побажаєш! Нею пару зупинок буде незручно проїхати, а що вже казати про довгу подорож. А останні VIP місця, то взагалі окрема тема :)

P.S. А тепер перли (для тих хто їздив) - он же сидел, тут всього 300 метрів пройти, паперовий навігатор, банка, чемодан, позитивчик, балкон, Сергій, співай і звичайно ж гімн нашої поїздки - Їде маршрутка, як велика собача будка.

Усім величезне дякую за веселу компанію,
Ваш Джекі Чан поїздки з гальорки зі своїм VIP виходом,
Катя ;)


Полтавські витребеньки на Сорочинській ярмарці (25 серпня 2017р.)
Все супер!


Олександр Кучер
Полтавські витребеньки на Сорочинській ярмарці (25 серпня 2017р.)
Чесно кажучи, якби це була перша поїздка з бідняжками, то вона б стала і останньою.
По перше:автобус до подорожей не пристосований, ноги впираються у сидіння сусіда, саме сидіння не розкладається, кондиціонеру немає, водій дороги не знає....
По друге:сплановано не дуже гарно, в перший день пообідали у 18 годині, друга екскурсія замість 3 годин тривала годину, і в жоден музей ми не попали.
І взагалі, якби не останній день в який нас супроводжувала чудовий екскурсовод, яку всі слухали, і головне ЧУЛИ, то було б дуже сумно, а так варто зауважити, щосупроводжуючий нас Сергій взяв себе в руки, гальорка заряджала всіх позитивом, , то враження від поїздки залишилися позитивними....
РS:АВТОБУС ПРОСТО ЖЕСТЬ....


Олена Ромашкіна
Полтавські витребеньки на Сорочинській ярмарці (25 серпня 2017р.)
Дякую Бідняжкам за класну компанію, насичену подіями подорож та екстрим у дорозі, який допоміг відвідати додатково Миргород і насолодитися чудовим парком та скульптурами гоголівських героїв! Завдяки цій поїздці я закохалась у Полтавщину :-)) і відвідала восени самостійно Мгар та Лубни. Всім рекомендую відкривати нові маршрути з Бідняжками та милуватися нашою Україною - вона того варта!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.