23 серпня 10:00
Час відправлення
27 серпня 16:00
Час повернення
Є вільні місця!
135 EUR
150 EUR
Залишити відгук

Злата Прага! 23-27 серпня!

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 3000 км.

Друзі! Нарешті ми зібрались та вирушаємо до одного із найромантичніших та найзагадковіших міст Європи! Прага, місто овіяне безліччю легенд та овіяне неповторним духом Богемії! Місто де старе та нове гармонійно переплелось збагачуючи незрівнянним неповторним калейдоскопом відчуттів та вражень кожного, кому пощастило відвідати це дивовижне місто! Долучайтесь до мандрівки та відкриваймо Богемію разом!

Відповідальний:
Вадим Базалицький
(067)432-26-39
Відповідальний:
Віталій Цеплий
(098)530-18-29
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Отож, ми вирушаємо у чудову мандрівку до столиці вишуканої Богемії! Прага по праву носить звання одного із найгарніших та найзахоплюючих міст Європи! Прага унікальна тим, що кожен зможе знайти та побачити для себе свою особисту Прагу! Якщо Ви полюбляєте старовинні палаци та собори будь ласка, любите неспішні прогулянки вздовж річки чи по самій річці на кораблику і це можна, або ж Вам до вподоби нічне життя та найсмачніше в світі пиво та рулька і цього тут вдосталь! За три дні ми полюбимо та обов'язково захочемо повернутись ще до цього багатогранного міста!

Зазвичай подорожі до Європи включають безліч міст та країн ми ж вирішили на цілих три дні поринути в атмосферу Богемії, щоб сповна насолодитись її багатствами. Не сумнівайтесь та долучайтесь до нашої подорожі! Буде класно! 

Королівський шлях

Одразу по приїзду на нас чекає саме серце Праги - Старе Мєсто! Від Порохової вежі пройдемо по королівському шляху, яким колись королі та знать Богемії урочистим маршем входили до свого міста. Ми зустрінемо по дорозі визначі історичні місця Праги - Старомєська та Вацлавська площі, Клементинум, дійдеом Целетною вулицею до знаменитого астрономічного годинника і аж до Карлового Мосту, який надійно з'єднує два береги Влтави. 

Карлов міст

Карлов міст є однією із найголовніших і найпопулярніших пам'яток Праги і всієї Чехії. Міст є повністю пішохідним та поєднує два колишні міста а тепер його райони Старе Мєсто і Мала Страна.

Взагалі Прага складалась із десятка окремих поселень, які в той чи інший час приєднувались і доповнювали це чудове місто.

Щодо Карлового мосту, із моменту його закладання міст окутаний таємничими символами і різноманітними легендами. Можливо саме це, а можливо просто вдале розташування, але ступаючи на міст кожен подорожуючих поринає у атмосферу спокою і затишку. Детальніше дізнатись про атмосферу таємниць, а також перевірити на собі містичність місця та загадати бажання(не матеріальне!), ми зможемо у нашій подорожі.

Резиденція Королів

Далі на нас чекає Пражський град який здіймається над містом на височенній кручі. Пражський град являє собою комплекс фортифікаційних, храмових та замкових споруд які протягом століть були домом для великої кількості королів та імператорів! Впродовж прогулянки ми відвідаємо знаменитий собор святого Віта, Градчанську площу та палац Шварценберг. Багато хто вважає саме це місце культурним та духовним центром, адже саме з Граду розпочиналась Прага. 

Якщо ж ми ще не переконали чи варто завітати до цього міста, скажемо, що із оглядового майданчика відкривається просто неперевершений вид на всю Прагу. Незабутні авочки Вам гарантовані! :)

Ще одним маленьким, але дуже цікавим місцем славиться цей район Праги. Золота вуличка (Злата Улочка) будиночки якої тісно туляться до фортечних стін. Із давна тут жили ювеліри та ремісники. По легенді саме на цій вуличці Рудольф ІІ поселив своїх алхіміків, які займались таємними експериментами по перетворенню свинцю в золото! Вуличка є пам'ятником і наглядним прикладом стихійної середньовічної забудови, та створюють атмосферу нереальності у кожного, хто сюди потрапив. Адже маленькі різнокольорові будиночки, деякі з яких за розмірами підходять лише для гномів не можуть залишити іншого враження. Завітаємо сюди і ми. 

Прогулянка в Пражський град є факультативною та вартує 10 євро дорослі діти до 12 років безкоштовно.

Пивна Прага - гастрономічний рай!

Говорячи про Прагу і не згадавши пиво є злочином. Адже Чехія є світовим центром пивної культури! Саме чехи, а не будь хто варять, люблять цінують та п'ють пиво найбільше в світі(на хвилиночку, майже 150 літрів на душу населення в рік)! Тому, познайомитись із пивними традиціями та влаштувати справжній пивомарафон це наш обов'язок. Благо в Празі є всі умови для цього, адже тут знаходиться ну просто величезна кількість найрізноманітніших пивних закладів і кожен унікальний по свому.

Найстаріший із них уже п'ять століть поспіль! частує своїм унікальним темним пивом усіх охочих. Якщо додати до цього традиційну рульку або смажені реберця, в Празі однозначно захочеться залишитись :)

Прогулянка із вечерею по Влтаві.

Улюблена атракція учасників нашого Клубу це некваплива прогулянка тихими водами річки Влтави на туристичному кораблику із келихом смачного вина або пива, ситною вечерьою та історіями міста! Ми зможемо побачити Прагу із незвичайного ракурсу, пропливши під центральними мостами міста, обов'язково загадаємо бажання, та побачимо унікальне для європейських міст явище, водні шлюзи, через які буде проходити і наш кораблик.

Прогулянка є факультативною та коштує 25 Євро з особи, включає вечерю (гарний шведський стіл, аперетив та один напій).

Кутна Гора. 

Досить незвичне, цікаве, містичне, моторошне місце в Чехії куди варто потрапити. 

Є в Чехії маленьке, нічим не примітне містечко Кутна-Гора. Як і в будь-якому іншому маленькому населеному пункті, тут є ратуша, церква і якась площа. Напевно, воно так і залишилося б відомим тільки місцевим жителям, якби не епідемія чуми в XIV столітті, яка забрала життя десятків тисяч людей, а ще через 5 століть - якийсь різьбяр по дереву не "привів би до ладу" їхні останки.
Цими черепами й кістками "прикрасили" церкву. Відтоді Кутна-Гора стала улюбленим місцем туристів, яких приваблює все похмуре й загадкове.

Вільний час у Празі. 

Вище було описано тільки невеличку частинку того, без чого ну просто неможливо уявити Прагу але ж це величне і прекрасне місто таїть в собі ще дуже багато чого цікавого і ми зможемо сповна насолодитись цим у вільний час, адже проживати ми будемо в самій Празі і кожен зможе спланувати вільний час за своїм вподобанням. Якщо Ви захочете відвідати Йозехов, сфотографуватись із танцюючим будинком чи покормити диких тварин в Празькому звіринці, ми підкажемо як туди дістатись і що там подивитись.

Завод Крушовіце де все починається.

Для самих завзятих цінителів пива ми запланували подорож на завод, де відбувається створення найвідомішого та найпопулярнішого чешського пива Krusovice. На власні очі ми побачимо як ячмінь, солод та хміль перетворюються у цей чудовий напій.

Вхідний квиток оплачується окремо - 10 Євро. 

Карлові Вари королівська здравниця.

Мало хто з нас не чув про чудодійні мінеральні води Карлових Вар. Засновані на місці злиття річок Огрже, Теплоу і Ролави Карлові Вари офіційно мають у своєму лікувальному арсеналі дванадцять джерел. А почалася історія водного зцілення у місті ще в XIV столітті. Вживають місцеву воду як зовнішньо, так і всередину. Перший варіант можливий тільки в санаторіях, а ось другий доступний просто на вулиці зі спеціально обладнаних джерел абсолютно безкоштовно. 

Ще одним цікавим музейним об'єктом Карлових Вар, який уславився на весь світ, є скляний завод «Мозер». Музейна експозиція допомагає простежити всі зміни, які відбулися з ним за цей час. Особливо цінними є документи з архівів, шедеври стародавніх майстрів і найкращі сучасні твори, приклади техніки і навіть наочна демонстрація роботи від майстрів-склодувів. Є там і сувенірна крамниця, де кожен може придбати вироби з мозерського кришталю.

Те, що раніше було доступно лише виключним представникам еліти наразі доступно кожному, отож, Карлові Вари чекають на нас!

Що привезти? Сувеніри.

Звичайно, найпершим та найрозповсюдженішим сувеніром з Чехії є чеське пиво. Його тут варять просто у неймовірній кількості варіацій і ціни порадують навіть нас. Тому, не вагаємось і закуповуємо пиво для друзів. Наступним, також алкогольним напоем родом із Карлових Вар є всім відома Бєхєровка, яка колись використовувалась як настій від шлункових розладів, а зараз є одним із найпопулярніших лікерів у світі, до речі в Чехії їх є декілька різновидів. Не менш якісні в Чехії вина. Тому тут хто чого бажає. 
Якщо ж Вам довподоби інші сувеніри, їх тут також, не мало. З давніх давен Богемія славилась ювелірними виробами в тому числі із відомим богемським гранатом який має неповторний глибокий червоний колір, але радимо купувати ювелірні вироби лише у авторизованих крамницях.

І звичайно, не можна не сказати про Богемський кришталь, який уже не перше століття прославляє своїх творців далеко за межами Чехії. Додаємо до списку не менш прекрасні виробти із кераміки, різноманітні ялинкові прикраси, вироби с фарфору тощо. 

Для любителів гастроподарунків є величезний вибір чеських сирів та солодощів. 

Загалом, кожен зможе привезти згадку про Чехію на свій смак і гаманець.

Гроші в подорожі.

Нас часто запитують яку краще валюту брати в подорож. Отож, краще всього гроші везти в Євро, адже саме до країн Євросоюзу ми їдемо. Але якщо Ви візьмете в доларах США проблем також не буде. Ми підкажемо де краще обміняти Євро/долари на національну валюту Крони. 

Перетин кордону. 

Вітаємо усіх із прийняттям безвізового режиму для України! 

Для подорожі Вам потрібно мати дійсний біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон. 

Якщо Ви ще не оформили паспорт радимо це зробити якомога швидше. Найближчий відділ міграційної служби можна знайти за посиланням.

Також, кожен подорожуючий має надати підтвердження матеріального забезпечення для в'їзду на територію Угорщини та Чехії яка складатиме приблизно 100 Євро на час подорожі. Кошти можна мати як готівкою так і на розрахунковій карткі міжнародного зразка(в тому числі гривневій). Витрачати вкзану суму в подорожі не обов'язково. 

Такі документи як маршрут подорожі, ваучери на поселення та страховий туристичний поліс надамо ми.

Організаційний збір


- 125 Євро для учасників Клубу (власників Клубних Карт);

- 140 Євро для нових учаснків. 

Для дітей до 12 років знижка 10 % від величини Орг. збору. 

Доплата до Орг. збору за розміщення в двохмісному номері складає 10 Євро.

Нагадуємо, що Ви можете забронювати місце сплативши аванс (30 євро), а решту суми донести за 10 днів до подорожі! . Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Увага! З 15 серпня орг. збір. зросте на 10 Євро тому, будь-ласка плануйте свою подорож заздалегідь!

(Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє на 2-х осіб.)

Велике прохання здавати кошти в стабільній валюті, адже курс може коливатись, а так поїздка точно не буде дорожчати в зв’язку із зростанням курсу євро. Якщо ж Ви здасте кошти в гривні, можливо буде потрібно доплатити по тій же причині.

Організаційний збір включає:

– проїзд комфортабельним автобусом;

– проживання дві ночі в Празі;

- сніданки в готелі;

– 1 евро на допомогу військовим;

– туристичний страховаий поліс;

– екскурсійний супровід;

– організаційна підтримка до, під час подорожі;

Додатково оплачується: 

– вхідні квитки 

- факультативні екскурсії 

Прогулянка на кораблику 25 євро дорослі / 20 євро діти;

Королівський Град 10 Євро дорослі / діти безкоштовно;

Нічна Прага 10 Євро дорослі / діти безкоштовно.

Завод Крушовіце 10 евро.

– власні витрати.

- туристичний збір 2 євро (по 1 євро за кожну ніч проживання). 

Організатори


З усіма запитаннями стосовно подорожі дзвоніть, або пишіть відповідальним Організаторам. Допоможемо в будь-якому питанні.

(067) 432 26 39 Базалицький Вадім

(098) 530 18 29  Цеплий Віталій

 

Програма подорожі


Середа 23 серпня :
10:00 Виїзд з карманчика навпроти центрального автовокзалу м. Вінниця
18:00 Прибуття на кордон з Польщею. Проходження прикордонного та митного контролю.
Четвер 24 серпня :
09:00 Орієнтовний час прибуття в містечко Кутна-Гора, огляд "церкви кісниці"
10:30 - 11:00 Орієнтовний час прибуття в Прагу. В нас буде санітарна зупинка перед в'їздом в місто. Ми зможемо привести себе в порядок та поснідати
11:00 - 15:00 Знайомимось із Прагою впродовж прогулянки Королівським шляхом по Старому Мєсту.
15:00 - 17:00 Поселення в готель. Вільний час щоб прийняти душ та налаштуватись на вечірню прогулянку містом!
17:00 - 20:00 Факультативна екскурсія в Королівський Град. Огляд королівського палацу, собору святого Віта та Золотої вулички.
20:00 Вільний час. Всі бажаючі йдуть досліджувати паби Праги :)
П'ятниця 25 серпня :
08:00 - 09:00 Сніданок в готелі (включено у вартість).
09:00 Виїзд на екскурсію в Карлові Вари та на завод Крушовіце.
11:00 - 13:00 Прибуваємо в Карлові Вари. Екскурсія містом. П'ємо цілющу водичку.
13:00 - 15:00 Вільний час в Карлових Варах.
15:00 - 17:00 Збір в автобусі. Переїзд на завод Крушовіце. Екскурсія та дегустація пива. Оплачується додатково 10 Євро.
17:00 - 18:00 Збір в автобусі. Переїзд до Праги.
18:00 Прибуваємо до Праги. Вільний вечір. Всі бажаючі можуть дізнатись про іншу містичну та загадкову Прагу впродовж прогулянки по "Нічній Празі". Оплачується окремо 10 Євро.
Субота 26 серпня :
08:00 - 09:00 Сніданок в готелі. Входить у вартість подорожі.
09:00 - 16:00 Вільний час у Празі. Кожен обирає для себе розваги. В залежності від наших інтересів ми придумаємо якусь спільну розвагу, як наприклад похід в зоопарк.
16:00 - 18:00 Вечірня прогулянка на кораблику по Влтаві. Ми побачимо Прагу зовсім із іншого ракурсу, загадаємо бажання пропливаючи під Карловим мостом та на власні очі побачимо як працюють каскадні шлюзи праямо посеред річки! Вартість 25 Євро, в цю вартість включається сама екскурсія на кораблику, вечеря типу "шведьський стіл" аперетив та один напій.
18:00 Кажемо Празі до побачення та вирушаємо у зворотній шлях додому!
Неділя 27 серпня :
16:00 Орієнтовний час поверення додому, все буде залежати від стану доріг, нашої пунктуальності на зупинках та часу проходження кордону.

Транспорт

 • Неоплан 51
17 вільних місць із 51

49434137332925211713951
484442383430262218141062
47
4639353127231915117350
4540363228242016128451
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Emmy Rezidence Hotel 4*
35 вільних місць із 70

Готель Rezidence Emmy розташований у зеленому житловому районі, за 7 км на південь від центру Праги. До послуг гостей просторі номери, сніданок "шведський стіл"

Номери оформлені у теплих кольорах та оснащені безкоштовним Wi-Fi, телевізором і ванною кімнатою.

Відстань від закладу до автобусної зупинки Ikem, звідки можна дістатися до центру міста, становить 25 метрів. Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Юрій - 12 липня 12:48
Какой именно отель и как далеко от центра Праги?
Вадим - 14 липня 23:17
Юрій, Незабаром буде інформація по готелю. Він уже замовлений але ще не встигли додати на сайт.
Вадим - 15 липня 10:41
Опис і назву готелю додано! Наш готель Emmy Rezidence Hotel 4* розташовується за 7 км від центру, поруч є автобусна зупинка.
- 16 липня 13:50
Скажите пожалуйста. Сколько будет стоит тур полностью на двоих со всеми факультативными экскурсиями (плюс по реке экскурсия).
Вадим - 17 липня 09:59
Larisa, 354 Євро за двох. Сюди включена сама подорож, доплата за проживання в двомісному номері, три факультативні екскурсії, сніданки в готелі, збір в готелі. Плюс 50 Євро за двох якщо Ви бажаєте долучитись до прогулянки на катері по Влтаві, вечеря, типу шведський стіл прямо на кораблі, включена у вартість цієї прогулянки.
Іван - 25 липня 11:14
Доброго дня! Чи плануєте подібні екскурсії восени або ж у грудні-січні, коли міста будуть прикрашені до Різдва?
Вадим - 25 липня 23:28
Ірина, обов'язково! Слідкуйте за нашим сайтом!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.