02 липня 08:00
Час відправлення
02 липня 18:00
Час повернення
Є вільні місця!
900 UAH
940 UAH
Залишити відгук

Стрибки з парашутом. Виїзд з Києва

Тип: Екстрим
Буде підкорено: 200 км.

ЯК ЖЕ Я ХОЧУ СТРИБНУТИ З ПАРАШУТОМ!!! Якщо до вас такі думки закрадаються досить часто, і ви називаєте це своєю мрією, тоді ми допоможемо вам втілити її у життя) Роблячи крок з літака на висоті порядку 800 м - заряждаєшся адреналіном на весь рік, а спускаючись під куполом отримуєш гарні враження, задоволення, неймовірні краєвиди.

Відповідальний:
Олександр Сидоренко
(093)214-26-33
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Вперше ідея парашуту прийшла у світлу голову Леонардо да Вінчі: "Якщо у людини є намет з накрохмаленого полотна, кожна сторона якого має дванадцять ліктів завширшки і стільки ж у висоту, він може стрибнути з будь-якої висоти, не піддаючи себе при цьому якійсь небезпеці" (текст із його рукописів).

Виявляється, французам честь та хвала не лише за булки та поцілунки, але й за перші використання парашуту, нехай навіть і в таких обставинах. Першого з них, на ім'я Лавен, зачинили у фортеці, що йому очевидно не сподобалось, і він вирішив тікати. Утікач зшив намет із простирадл, прикріпив до нього пластини з китового вуса і мотузки, стрибнув зі стіни фортеці в річку, тримаючись за зведені разом мотузки, і залишився живим. Інший француз Жан Думье 1777 року був засуджений до смертної кари. Однак йому дали “шанс” — він повинен був випробувати літаючий плащ професора Фонтанж. У разі вдалого експерименту, засудженому обіцяли подарувати життя. Він виконав стрибок з даху тюремної вежі і залишився в живих.

З того часу змінилась конструкція самих парашутів, люди стрибають вже добровільно (виштовхування інструктором не враховуєм ;) ), а стрибки стали навіть певного роду мистецтвом та видом спорту

Але перейдемо від історії до реаліїв. Нам світить так званий "стрибок без затримки розкриття парашута, з круглим парашутом і примусовим розкриттям". Цей вид стрибка виконується з висоти 600-1000 метрів (частіше 700-800м). Для нього переважно використовуються пострадянські армійські взірці Д-5, Д-1-5У, Д-6 (зі стабілізацією). У них кругла форма та низька керованість (або й взагалі НЕкерованість devil). Стрибок проводиться з запасним парашутом (на пузі). Принцип дії запасного парашуту, або як його ще називають, страхувального пристрою, простий — він розкриває запаску на висоті 300м-400м, якщо парашутист не деактивував страхувальний пристрій. Іншими словами, коли парашутист переконався, що основний парашут (на спині) успішно розкрився, він деактивує “запаску” (на пузі), щоб не сідати на двох парашутах. 

 

Хто може стрибати?

Той, хто має таке бажання і досяг віку 16 років. Правда, з деякими застереженнями. 16-ти річні повинні бути або з батьками, які підтвердять свою згоду на стрибок свого чада, або мати при собі цю ж згоду, але нотаріально завірена. З 16 років, ласкаво просимо самостійно. Вага парашутиста 45-110 кг., Як виняток допускаються і більш важкі, але спортивної статури. Парашут витримає і 200кг, але приземлятися Вам. Крім того, всі проходять медогляд. Ніяких довідок про стан здоров'я, або про перебування на обліку у нарколога і т.д. мати не потрібно. Однак просимо з похмілля не приїжджати і не приховувати черепно-мозкових травм і недавніх травм опорно-рухового апарату.

Всім мати з собою який-небудь документ засвідчує особу (паспорт, права, студентський квиток, військовий квиток, інше), та копію ідентифікаційного коду для оформлення страховки.

Що вдягнути?

Так як при приземленні, Вам, як правило доведеться падати, а то і тягнутися, в прямому сенсі, по «безкрайніх Цунівських просторах» і обдирати лікті і коліна, іноді носи, що зовсім неприємно, хоча деяким це додає позитивних емоцій і вражень, радимо Вам, обов'язково брати з собою змінний одяг або одягати що-небудь військове, або цивільне, спортивно-туристичне вбрання, що відповідає таким вимогам:

 • В ідеалі, армійські черевики з високою шнурівкою, що закриває гомілкостоп, без високих підборів.
 • Одяг на довгий рукав(навіть у літню пору).
 • Штани.

Закріпіть гумкою або зніміть окуляри. Вам також видадуть жорсткий або м'який десантний шолом.

Перед стрибком, бажано: зняти з себе ювелірні та інші прикраси, годинники з металевим браслетом, вийняти з кишень тендітні (телефон, фотоапарат), колючі (ключі), ріжучі предмети. Можете віддати на зберігання своєму інструктору або сміливо залишати їх на старті, у нас не крадуть.

Не забувайте, що наприклад влітку, жарко, а замерзнути або простудитися в процесі самого стрибка Ви не встигнете.

 

Медичні протипоказання:

- травми опорно-рухового апарату;
- епілепсія;
- діабет;
- порушення координації руху;
- захворювання дихальної системи;
- серцево-судинні захворювання;
- психічні захворювання;
- хвороби нирок
(якщо не впевнені на рахунок іншого, проконсультуйтесь з лікарем)

Харчування:

Біля аеродрому знаходиться невеличке кафе де можна перекусити. Вартість цього буде порядку 40 гривень. Але бутерброди з собою все ж таки краще брати, і розраховувати на те, що там ми будемо практично весь день.

Додатково оплачується(при неправильних діях стрибаючого):

- втрата кільця основного парашута Д-5(6) або ПЗ - 200 грн;
- втрата кільця основного парашута Д1-5у - 100 грн;
- нерозблокування прибору на ПЗ (Розпуск запаски) - 50 грн;
- втрата шолому - 200 грн.

Орг. збір та додаткові витрати.

Організаційний збір складає:

880 грн для учасників Клубу (власників Клубних Карт);

- 920 грн для нових учаснків. 

Увага! З 24 червня орг. збір зросте на 20 грн. Прохання не затягувати з оплатою адже скрізь потрібно перераховувати аванси.

Нагадуємо, що Ви можете забронювати місце сплативши 30% від орг. збору(300 грн), а решту суми донести за 10 днів до подорожі!

(Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє на 2-х осіб.)

До орг збору входить:
проїзд комфортабельним автобусом;
- проходження підготовки до стрибка та медкомісія;
- стрибок з парашутом (самостійний, з висоти 700-1000м)

організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
- 10 грн допомоги військовим.

Додатково оплачується:
- харчування в подорожі;
- власні витрати.

Програма подорожі


Субота 02 липня :
08:00 Виїзд від станції метро Лісова (автобус чекатиме 15хв)
09:20 - 10:00 Орієнтовне прибуття на аеродром. Оформлення документів.
10:00 - 14:00 Проходження медкомісії та підготовка до стрибків.
14:00 - 17:00 Стрибаємо та набираємось адреналіну)
17:00 - 17:30 Збір. Виїзд додому.

Транспорт

 • Бус 18
2 вільних місць із 18

161310741
171411852
181512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.