07 травня 01:30 Час відправлення |
— |
10 травня 05:00 Час повернення |
Є вільні місця!
|
1550 UAH
1700 UAH |
Замовити місце
|
Бреч - місце, де один день заряджає силами на місяць вперед і дарує спогади, які зберігаються роками! Комплекс "Бреч" розташований всього у декількох годинах від Чернігова - і замість "кам'яних джунглів" ми потрапимо в атмосферу спокою, тиші та яскравих емоцій.
Велике гарне озеро на території, хвойні ліси та пишні поля з великою кількістю польових квітів, які оточують комплекс, допоможуть відсторонитись від щоденних турбот і подарують радість простих речей: чистого повітря, яскравого сонечка та спілкування з природою. На території комплексу ми зможемо покататись на конях, квадроциклах. Тут є чудові локації для фотосесії, щоб закарбувати емоції на фотографії. Твої знайомі тебе точно запитають, чи це фото в тебе з Китаю. Вхідний квиток на територію: вартість 200 грн.
Палацовий ансамбль у Качанівці заснований в 1770-х роках, який на сьогодні є єдиним серед українських садиб, що зберігся в комплексі. Початок історії палацу поклав фаворит Катерини II граф Петро Рум’янцев- Задунайський. Від його епохи збереглася паркова альтанка над одним зі ставків і архітектурна композиція «Романтичні руїни». Наступні власники додавали до маєтку і його околицям здебільшого міфи і легенди. Основна їх маса – на совісті Григорія Тарновського, сина гетьманського воєначальника Степана Тарновського.
![]() |
![]() |
![]() |
У першій половині 19 століття Качанівка перейшла йому у спадок. Великий промисловець і землевласник Григорій Тарновський вважав за краще жити на широку ногу і оточувати себе людьми мистецтва. Свою садибу він перетворив на аристократичний клуб: його гостями були Микола Гоголь, Семен Гулак-Артемовський, Василь Штернберг. Тарновський витрачав величезні кошти на меценатство та колекціонування картин. Садиба в 1981 році отримала статус історико-культурного заповідника. Саме тут можна насолодитися красою мальовничого парку зі ставками, павільйонами, різноманітними скульптурами, парковими містками, амфітеатром, водонапірною лазнею, церквою і дуже гарним палацом. Вартість вхідного квитка 70 грн/доросл., 50 грн./дитячий та студентський.
«Гетьманська столиця» — це безцінні та цікаві пам’ятки історії, архітектури, культури, археології і природи. Вольтер називав Батурин «Головним містом України» на стику 17-18 століть. Таємниці і загадки відчуваються тут на кожному кроці і зараз. Ця земля має неповторну надпотужну ауру, величезну енергетику, вклонитися якій щорічно приїжджають тисячі людей. Це місце для кожного українця, який повинен хоча б раз у житті побувати тут.
![]() |
![]() |
![]() |
Цитадель Батуринської фортеці – резиденція гетьмана Івана Мазепи, відтворена в 2008 році в історичному місті, на високому мисі лівобережної тераси річки Сейм. Вартість вхідного квитка 20 грн/доросл., 10 грн/дит., студ. пенсіонери. Вартість екскурсії 40 грн/доросл., 20 грн/дит. і студ.
Багата наша історія козацької доби, та небагато артефактів українських гетьманів чи кошових дійшло до нас, а з тих, що дійшли, чимало зберігається в інших країнах. Аналогічно із спорудами, які слугували резиденціями гетьманів, – майже всі вони були знищені або під час воєн, або невблаганним часом. Одним із винятків є Палац Розумовського – резиденція останнього українського гетьмана, хоча зведена вже після скасування гетьманщини. Головний фасад палацу прикрашений лоджією із вісьмома колонами іонійського типу.
![]() |
![]() |
У 1750 році після призначення Кирила Розумовського гетьманом України імператриця Єлизавета Петрівна дозволила перенести столицю Гетьманщини із Глухова до Батурина, так як всі попередні гетьмани мали свій осідок у цьому місті. За задумом Розумовського Батурин мав стати столичним містечком із власним університетом. За гетьмана в Батурині будуються млини, відкриваються заводи, місто відроджується із руїни, заподіяної військами Меншикова, після виступу Мазепи проти Петра І. Для реалізації своїх задумів у 1754 році Розумовський запросив із Італії архітектора Антоніо Рінальді. Однак, роботи у Батурині так і не розпочалися. А після скасування Гетьманщини у 1764 році гетьману взагалі було заборонено селитись в Україні.
![]() |
![]() |
![]() |
Лише за більш ніж 30 років, коли пристрасті вщухли колишньому гетьману дозволили повернутись до Батурина. І він береться за будівництво палацу. Оскільки Рінальді в той час уже помер, для проектування та будівництва палацу було запрошено шотландця Чарльза Камерона. Палац будувався протягом 1799-1803 рр., але зі смертю гетьмана будівництво припинилось. Спадкоємець Кирила Розумовського – його син Андрій Розумовський переважно перебував у Відні і не надто цікавився палацом. За будівлею в той час наглядав управитель, за якого сталася пожежа. За однією із версій саме він підпалив палац, щоб приховати сліди своїх крадіжок. Вартість вхідного квитка до парку біля палацу 20 грн/доросл., 10 грн/дит., студ., пенсіонери. Вартість вхідного квитка та екскурсійного супроводу в палаці 100 грн/доросл., 50 грн/дит. і студ.
Експозиція Музею археології Батурина побудована в трьох тематичних напрямках: «Батурин стародавній», «Батурин козацької доби», «Батурин – гетьманська резиденція». «Батурин стародавній» охоплює великий хронологічний діапазон: від найдавніших часів до ХІV століття. В експозиції представлені пам’ятки доби палеоліту, мезоліту, неоліту, епохи бронзи, раннього залізного віку, періоду слов’янських культур та Київської Русі. Тут можна побачити давньоруські прикраси з різних матеріалів, різноманітні предмети побуту.
![]() |
![]() |
![]() |
«Батурин козацької доби» присвячена литовсько-польському та козацькому періоду історії Батурина, охоплює час з ХІVст. до 1669 року. Тут представлені вироби місцевих ремісників, козацькі похідні та ужиткові речі, копії документів та мап того часу, що всебічно характеризують історію Батурина козацького періоду. Унікальними експонатами є лицарський пояс з посрібленням, срібний талер 1622 року, козацький чобіт, повстанська зброя та інші не менш цікаві речі.
«Батурин – гетьманська резиденція» присвячена найяскравішому, гетьманському, періоду в історії міста Батурин. З 1669 по 1708 рр. Батурин був резиденцією гетьманів Д.Ігнатовича, І.Самойловича, І.Мазепи та центром політичного, економічного і культурного життя Гетьманщини. Окремим блоком представлені знахідки з собору Живоначальної Трійці – грандіозної культової споруди доби бароко, та палацу гетьмана І. Мазепи – першої багатоповерхової цивільної споруди на Лівобережній Україні. Вартість вхідного квитка та екскурсійного супроводу 60 грн/доросл., 30 грн/дит., студ.
![]() |
![]() |
![]() |
Експозиції розташовані у чотирьох кімнатах і підвалі музею: Перша виставка знайомить зі славними і в той же час непростими часом Гетьманщини. Серед цінних предметів - ікона 18 століття «Ісус Христос Вседержитель», старовинна гармата, карти, козацькі натільні хрести, трубки, посуд. Також тут є генеалогічне дерево Кочубеїв, завдяки якому можна більше дізнатися про сім'ю. Окреме місце в експозиції займає фігура Самійла Величка - літописця; В іншому залі можна побачити відновлену піч і реконструйований робочий кабінет; У музеї є також експозиція, присвячена відносинам Мотрони та Івана Мазепи, зрада гетьмана Василем Кочубеєм і гірка розплата за це. Головне місце в залі займають листи Мотрі і Мазепи, та ікона «Богоматір», яку в 1704 році гетьман подарував храму в Жовкві. В підвалі музею облаштували в'язницю, де «сидять» воскові скульптури писаря і судді. Їх виготовили в столичному Музеї воскових фігур. Вартість вхідного квитка та екскурсійного супроводу 60 грн/доросл., 30 грн/дит., студ.
Увага! Дорогі друзі, задля економії, радимо придбати ЄДИНИЙ ЕКСКУРСІЙНИЙ КВИТОК, що включає: «Цитадель Батуринської фортеці»; «Батурин археологічний», «Будинок Генерального судді В. Кочубея», «Музейна експозиція в палаці Кирила Розумовського». Вартість 260 грн/доросл., 130 грн/дит. і студ.
Меморіальний комплекс розкриває героїчну подію української військової історії – бій під Крутами, який відбувся у січні 1918 року.
![]() |
Навпроти монумента відтворено залізничний перон Києва початку ХХ століття. З обох боків перону на коліях розташовані сім старовинних залізничних вагонів, подібних до тих, на яких їхали на фронт учасники бою. Експозиція розпочинається з відкритої залізничної платформи з гарматою. З такої гармати, укріпленої мішками з піском, сотник армії УНР Лощенко вів прицільний вогонь по наступаючих лавах червоноармійців.
![]() |
![]() |
![]() |
Автор меморіалу, Анатолій Гайдамака, представив пам’ятник як насипаний пагорб заввишки сім метрів, на якому встановлено 10-метрову червону колону. Вона нагадує про подібні колони Київського Університету, звідки були більшість студентів, що загинули під Крутами. Біля підніжжя пагорба побудована капличка, а поруч із пам’ятником викопане озеро у формі хреста. Музейна експозиція складається з залізничної платформи та 4-х залів-вагонів, які стилізовані зовні під вагони тих часів.
Друга столиця Русі, конкурент Києва, центр колись сильного і багатого князівства, яке славилося на весь світ величчю храмів, розвитком науки і мистецтв. Незважаючи на важку долю, місто на Десні приваблює численних туристів багатьма пам'ятками, велика кількість яких збереглися ще з княжих часів.
![]() |
![]() |
![]() |
Особливо заворожує екскурсія "Валом" навколо князівського дитинця, який довгі століття захищала неприступна чернігівська фортеця, і огляд найдавнішої сакральної пам'ятки княжого міста - Спасо-Преображенського собору (1036 р.), Який служив князівською усипальницею. Великий інтерес викликають собор Бориса і Гліба (1123 р.), Церква Параскеви П'ятниці (XII-XIII ст.) i Чернігівський колегіум (1700 р.). Обов'язково слід відвідати оспівані в билинах Болдині гори, на яких знаходяться стародавні кургани, в одному з яких похований сіверський воїн-велетень.
![]() |
![]() |
![]() |
Велике задоволення принесе прогулянка Єлецьким монастирем, окрасою якого є Успенський собор (XII ст.), А також Троїцьким монастирем з Іллінською церквою (XI-XII ст.). Троїцький монастир славиться також і підземною частиною, яку заснував у 1069 році преподобний Антоній Печерський.
![]() |
![]() |
![]() |
Під землею можна побачити знамениті Антонієві печери довжиною 350 метрів і підземні храми, найвидатнішим з яких є церква Феодосія Тотемського, яка має унікальну акустику і є найбільшою підземною церквою Європи. Вартість вхідного квитка 4 грн/доросл., 2 грн/дит. і студ.
![]() |
Місцевість, де сьогодні знаходиться площа, ще з часів Київської Русі була головним «Торгом» міста. Згодом, коли Чернігів, після зруйнування татаро-монголами, значно зменшився у розмірах та населенні, торгівля велася на території фортеці, а після її ліквідації знову перемістилася на «П’ятницьке поле», згодом воно стало зватися Базарною, а потім і Красною площею.
Сьогодні багато туристів їдуть до Седнева, щоб відпочити на просторах мальовничої природи, зробити намети на березі річки Снов. У місті є всеукраїнські історичні пам'ятки, які роблять Седнів важливим культурним ядром Чернігова.
![]() |
![]() |
![]() |
Про яскраві часи козаччини в Седневі нагадує Кам'яниця Лизогубів, яка виконана в яскравому оборонному стилі - з двоярусною вежею з зубцями і контрфорсами, які надають будівлі романтичний вид. До речі, Кам'яниця - одна з найстаріших кам'яних будівель Придніпров'я. Також з цією сім'єю пов'язана і Воскресенська церква - усипальниця Лизогубів. Церква побудована у 1690-му році. В одному з підземних приміщень були поховані члени сім'ї, пізніше їх поховали біля храму. Важливим архітектурною ланкою Седнева є і Георгіївська церква, побудована в кінці 18 століття, яка знаходиться в п'ятистах метрах від Воскресенського храму. Смачною родзинкою для туристів є те, що в цій церкві знімали одну зі сцен відомого фільму «Вій» за мотивами твору Миколи Гоголя.
![]() |
![]() |
![]() |
Відповідальні організатори: Валентин Тагеєв 0930666396 , Отс Дмитро 0977496084
Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.
Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.
В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).
В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:
- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.
Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):
7я (Чернігівська обл.) | ||
4-місний (два двоповерхових ліжка) | 2-місний (два односпальні ліжка) | |
Учасники Клубу | 1550 UAH | 1650 UAH |
Новачки | 1700 UAH | 1800 UAH |
ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%
Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду. Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 27 квітня
Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.
Увага! З 25 квітня 00:00 Орг. збір зросте на 50 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!
Орг. збір включає:
Додатково оплачується:
Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! Тур Клуб не несе відповідальність за погоду та природні явища. У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.
27 | 25 | 21 | 17 | 13 | 9 | 5 | 1 |
28 | 26 | 22 | 18 | 14 | 10 | 6 | 2 |
29 | |||||||
30 | 23 | 19 | 15 | 11 | 7 | 3 | |
31 | 24 | 20 | 16 | 12 | 8 | 4 |
Сучасний комфортабельний двоповерховий готель. В кожному номері власна ванна кімната, зручні ліжка, нові меблі, електрочайник, чашки, рушники, туалетні приналежності, праска та прасувальна дошка, фен, електросушарка, сейф, безкоштовний wi-fi. Ми будемо проживати в 2-х, 3-х, 4-х місних номерах. Зверніть увагу що у 4-х місних номерах ліжка двоповерхові.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.
Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.