29 липня 04:30
Час відправлення
30 липня 02:30
Час повернення
Є вільні місця!
360 UAH
400 UAH
Замовити місце

Таємниці заховані в каменях

Тип поїздки: Екскурсії, Фестиваль
Буде підкорено: 560 км.

Хочете круто провести вихідний і не знаєте як? Тоді запрошуємо відвідати унікальні місця нашого краю! У Нагорянах це Шишкові горби - чудотворні скелі, де із висоти пташиного польоту ми побачимо всю красу величної річки Дністер. У Новодністровську - потужна ГЕС, побачемо Бакотську затоку по-новому, покупаємось у Дністрі, побуваємо у святинях Подільського краю і поринемо у святкову вечірню атмосферу Кам’янця–Подільського, де на нас чекають цікаві Ількові забави. Вперед за пригодами!!!

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальний:
Сергій Брузницький
(096)711-32-09
Про подорож Програма подорожі Транспорт Обговорення

Про подорож

Дністровська ГЕС

   Дністровська ГЕС одна з найсучасніших гідроелектростанцій України, яка є унікальною за комплексним призначенням і конструктивними особливостями об’єктом. Кожного дня через стіни електростанції проходять мільйони літрів води і за рахунок чого гідроагрегати виробляють сумарну потужність 702МВт. Це допомагає без проблем забезпечити навколишні території електроенергією. Власне сама Дністровська ГЕС почала будуватись ще в 1973р з початковою потужністю у 234МВт, а вже в 1983р вона закінчила своє будівництво і досягла максимальної потужності у 702МВт. При будівництві ГЕС також будувалось місто енергетиків Новодністровськ яке на сьогодні є досить молодим містом і має населення близько 8000 чол. 

   На Дністровській ГЕС у нас буде трохи вільного часу щоб пофоткатись на фоні водосховища та оглянути величну гідроелектростанцію.

Галицький скельно-печерний чоловічий монастир

  Є одна споруда, стіни якої бережуть у собі щось особливе, щось святе, вона бачить і воду, і скелі, і поле, і небо! Це прекрасне місце має назву Галицький скельний монастир. У глибоку давнину, внаслідок дії природних стихій, у місцевій вапняковій породі утворилося чимало гротів. В одному з них приблизно за тисячоліття до Різдва Христового тимчасово існував язичницький жертовник (його сліди знайдено у 1999 р. братією обителі та вивчено археологами).   

  А за доби, коли ці землі входили до складу Київської Русі, й русичі вже прийняли християнство, у гротах оселилися ченці. Обживаючи нову обитель, ченці піддавали гроти архітектурній обробці та доповнювали печерний комплекс штучними скельними приміщеннями. Тепер тут налічується понад 20 природних, штучних та змішаних за походженням порожнин. Місцина є досить цікавою і неодмінно залишиться у вашому серці!!! (Жінкам взяти хустки).

Бакотська затока по-новому

 Бакота! Це надзвичайно красиве та унікальне місце не тільки нашої країни, а й усього світу. Багато хто вже бачив це місце зі сторони Хмельницької області але у нас буде нагода це зробити з Чернівецької області де краєвид відкривається ще кращий. Дністровські краєвиди зі скель біля Комарова захоплюють. Ще б пак: на протилежному березі - знаменитий Бакотський скельний монастир, який заворожує своєю красою.  

   Ми будемо на краєчку виступу каньйону і побачимо Бакоту по-новому! Крім цього маємо нагоду покупатись у Дністрі. Ми спустимось до низу, берег з дрібного каменю та чиста вода ідеально підходять для купального відпочинку! Беріть з собою рушники, карімати, покривала будемо купатись разом!

Шишкові горби у селі Нагоряни

  Береги села Нагоряни омиває річка Дністер, яка своєю силою створила унікальну красу, яку в народі називають – Шишкові горби. Це геологічна пам’ятка природи яка розкинула свої простори на 12 га і на сьогоднішній день знаходиться під охороною. Власне Шишкові горби – це нагромадження чудотворних скель, серед яких найяскравіше виділяються три з «людськими» назвами: «Дід», «Баба» та «Внучка».

  Подібна краса не могла не породити народні легенди, які й надали назви цим витворам природи. Одна така легенда розповідає про сумну історію кохання багатої вродливої дівчини з Нагорян та бідного сільського хлопця. Як і водилося, престарілі батьки дівчини були проти такого нерівного шлюбу, тим більш що до красуні сватався господар Нагорян. Щоб прибрати «конкурента», багатій відправив коханого дівчини на небезпечну роботу – сплавляти ліс по Дністру, де той загинув. Дівчина ж покінчила із собою, кинувшись у ріку з найвищої скелі…

  Беріть з собою їжу: бутерброди, різні солодощі, воду, каву у термосі. Ми зробимо пікнічок у Нагорянах з видом на Дністер, також беріть пляшки – хто бажає прогулятись до джерела, щоб набрати воду збагачену сріблом).

 

  Кожна людина яка попадає сюди відчуває себе маленькою частинкою природи і переконується в тому, що наша країна найпрекрасніша у світі. Скелі висотою 35 метрів стоять немов справжні гіганти, а краєвид з них варто один раз побачити, ніж сто разів почути. Враження від побаченого залишуться у серці назавжди і кожен захоче сюди повернутись знову і знову!!!

Фестиваль води та сімейного відпочинку «Ількові забави»

   Саме місто Кам’янець – Подільський є досить яскравим і цікавим об’єктом для туристів. Всі охоче їдуть сюди щоб знайти безліч пригод і запам’ятати їх на все життя. Кожний знаходить їх у чомусь своєму. Хтось гуляє містом, вуличками, вивчає культуру, споруди, людей, а хтось може стрибнути з мосту і відчути ввесь адреналін міста на собі, у кожного свої ідеї. Ця подорож містом стане для нас яскравою та незабутньою. 

 

   У суботу 29 липня у місті Кам'янець - Подільський святкують фестиваль води та сімейного відпочинку «Ількові забави». Програмою передбачені різні конкурси та змагання, піно-дискотека, свято мильної бульбашки, ярмарок на Іллі, водяні шоу та розваги, пригощання юшкою та рибними стравами, а на вечір - кінотеатр під відкритим небом.

   Маємо можливість погуляти вечірнім містом, де буде багато людей, гучна вулична музика, гаряча кава та енергія, яку ви зможете відчути на собі і передати її місту! На вас чекає море вражень та емоцій від побаченого!

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
360 грн. (для власників Клубних карт) 
400 грн. для нових учасників Клубу. 
УВАГА! З 22.07 орг. збір збільшиться на 40 грн. Бронюйте раніше, щоб не переплачувати.

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 100 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів!

Нагадуємо, що  Клубну картку можна отримати пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей, або оплатити одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає:
• проїзд автобусом Еталон;
• страховка на перевезення;
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
• податки;
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати:
• пожертвування на монастир;
• харчування;
• особисті витрати.

Відповідальний організатор: Брузницький Сергій 0967113209 Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

Програма подорожі


Субота 29 липня :
04:30 Збір в карманчику, навпроти центрального автовокзалу, посадка в автобус, старт о 04:30. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв.
07:00 - 07:30 Орієнтовне прибуття на Дністровську ГЕС о 07:00. Початок знайомства, коротка екскурсія від організаторів, фотографуємось, їдемо далі.
07:30 Збір біля автобуса о 07:30, переїзд до Галицького скельного монастиря.
08:30 - 09:30 Приїжаємо до монастиря, вільний час. Фотографуємось. Дівчатам потрібно мати з собою хустки. До 09:30 збір біля автобуса і переїзд у село Комарів купатись на Бакоті.
11:00 - 14:30 Прибуття у Комарів. Далі селом ми вирушаємо до Бакоти, де усі разом фотографуємось, проводимо пікнік (візьміть з собою обідній набір), відпочиваємо і насолоджуємось красою природи, спускаємось до Дністра, купаємось). До 14:30 збір в автобусі, вирушаємо у Нагоряни.
14:30 - 15:30 Орієнтовне прибуття у Нагоряни. Далі селом ми вирушаємо на скелі, де усі разом фотографуємось, відпочиваємо, по бажанню можна зробити прогулянку берегом до кринички, вода якої є досить корисною адже збагачена сріблом! До 17:00 збір біля автобуса, далі вирушаємо до фестивального Кам'янця!
18:30 - 21:30 Орієнтовне прибуття у Кам'янець-Подільський, гуляємо містом, беремо участь у розважальних заходах, обливаємось по традиції водою, кайфуємо! До 21:30 збір біля автобуса, відправка! Орієнтовне прибуття у Вінницю до 02.30, залежить від стану доріг та нашої організованості.

Транспорт

  • Еталон 30 місць
12 вільних місць із 29

2523211713951
26242218141062
27
2819151173
2920161284
Зверніть увагу! У разі форс-мажорних ситуацій організатори мають право змінювати розсадження з урахуванням побажань користувачів.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.