01 травня 14:00
Час відправлення
10 травня 23:50
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
10 травня 2021р.
345 EUR
375 EUR
Залишити відгук

Пряна Туреччина. Античні часи. Гарантований виїзд

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 4500 км.

Лара Крофт та Індіана Джонс твої кумири? Чудеса світу для тебе не просто сухі слова, а мрія? Тоді приєднуйся до нашої команди дослідників - доторкнемось до тисячолітньої історії разом! Древні Рим та Греція, Османська імперія та сучасна Туреччина в одному флаконі. Мечеті, храми, яскраві вогні Стамбула, термальні джерела та запашна кава та неймовірні прянощі - ця подорож точно закохає тебе в Туреччину! Приєднуйся!

Увага! Друзі, на даний час діє вимога про обов’язкове ПЛР-тестування на COVID-19 для всіх, хто прибуває у Туреччину. Тест має бути зроблений не раніше, ніж за 72 години до перетину кордону. Результат має бути оформлений англійською мовою. Також для в’їзду на територію країни необхідно заповнити електронну форму (https://register.health.gov.tr/#). Згідно з останніми розпорядженнями МОЗ по поверненню в Україну також необхідно зробити ПЛР тест, або залишатись на самоізоляції.

Корисні посилання:
Перелік та правила доступних для виїзду країн
Інформація щодо країн із значним поширенням COVID-19
Відповідальна:
Марина Чепурна
(050)272-67-73
Відповідальна:
Віолетта Носуленко
(095)122-59-45
Супроводжуюча:
Тетяна Саракуз
(097)562-39-82
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Стамбул

Чанаккале

Бергама

Ефес

Ієраполіс

Памуккале

Стамбул

Вінниця

Про подорож

Розслабляємось в хамамі

Одразу по приїзду нас зустрічає готель із справжнім турецьким хамамом. Тільки уявіть, після дороги ми не вирушаємо одразу на екскурсії, а матимемо змогу відпочити та набратись сил в чудовому готелі, поніжитись в турецькій лазні та, навіть, замовити собі справжній турецький масаж.

Яка ж Туреччина без Хамаму? Це ще одна розвага, яка точно має бути в списку приємностей кожного, хто приїздить сюди. Такої культури дбайливого ставлення до тіл та розради для душі годі шукати ще десь. В різноманітних кімнатах із різним рівнем вологості та температурою кожен знайде найкращий для себе спосіб розслабитись та відпочити від буденностей. А чого вартує масаж, словами важко передати. УВАГА! Друзі, під час карантину, нажаль, SPA-комплекс зачинений. Але тим не менш, ми гарно відпочинемо перед насиченим тижнем)

І лише на наступний ранок, зповнені сил ми вирушаємо на знайомство з унікальною історією цієї країни. Попереду лише найцікавіші локації, неймовірні емоції та найкращий відпочинок! Майже усі перлини Туреччини зібрані  у цій пригоді. Цікаво? Тоді мерщій вирушай #впередзапригодами

Сідлаємо троянського коня...

Одного разу цей легендарний «транспорт» допоміг Одіссею взяти неприступну Трою - місто, що знаходилось на шляху з Причорномор'я до Середземномор'я. Сьогодні ми можемо дістатисть туди без підступності, але все з тим же духом пригод. Міфічний епос оживає тут в руїнах, викопних амфорах і, звичайно ж, копії того самого коня. Величезна конструкція з дерева готова прийняти туристів і «підвезти» їх в героїчне минуле.

Зазвичай в Туреччину їдуть для того, щоб пірнути в ласкаве море та отримати сучасний сервіс. Але ж давня країна також пропонує заглибитися в недра землі і давніх часів! Сусідство з колискою європейської цивілізації подарувало їй особливе місце в історичних міфах. Поки південь і схід плекають османську спадщину, західний берег зберігає пам'ять про грецьку античність. Храми олімпійських богів, архітектура полісів та стіни Трої перебувають під опікою музеїв. І в той же час - під увагою гостей, що знаються в міфології. Разом розкриємо декілька міфів!

Легендарна Троя

Першою сторінкою буде знайомство з легендарною Троєю. Будували головне місто Трої чи в не найкращому місці - близкість до моря, плоскогір'я з потоками рік...Воно стало справжнім центром зв'язку між Сходом та Заходом.

Але таке розташування було не тільки вигідним, а й роковим...За майже 4 тис. років існування місто спалювали, руйнували і відновлювали багато разів, поки воно остаточно не було знищено. Археологи виявили тут 9 основних культурних шарів, що існували в різні епохи (від 3000 до н.е. до 400 р.). 

Всесвітню славу Троя отримала завдяки епосу Гомера, а також німецькому археологу - досліднику 19 століття Генріху Шліману. Важливо, що до знахідок Шлімана легендарну Трою вважали поетичною вигадкою та його самого називали великим сліпцем міста Троя.

Пошук руїн став сенсом його життя та той момент, коли дійсно були знайдені руїни великого міста дійсно приголомшив весь світ! Але визнання наукового світу Генріх не мав, адже розкопки велись без належної фіксації та без вірного ставлення до знахідок. Відомі колеги того часу називали їх навіть "варварськими".

З 1995 року схил пагорбу Гісарлик оголосили Національним історичним парком та музеєм Трої. Тут стоїть висока дерев'яна споруда у формі коня (так-так, та сама тварина, що мала ключове значення у результаті останньої війни). Піднявшись в черево коника можна оглянути околиці через віконця, прорізані в її боках.

Руїни Трої - дійсно сильне місце, тут можна оцінити рівень професіоналізму стародавніх будівельників. Пошуки та розкопки тут проводяться вже багато десятиліть та відкривають все нові таємниці.

Для Туреччини це місце має особливе значення - це свідчення спільної культурно-історичної спадщини Європи та Азії.

Загальний вхідний квиток в музей та руїни міста 100 лір (10 євро)

Бергама (Пергамон)

На узбережжі Егейського моря розкинулося місто Бергама (Bergama), в античності відоме як Пергам або Пергамон, столиця раніше відомого Пергамського царства. Ще одна грецька цивілізація. 

Симпатичне містечко Бергама примітне своїми яскравими чайханами і типовим турецьким Старим містом з мечетями, сельджукськими мінаретами і критим ринком. Городяни сидять в своїх крамницях біля підніжжя 333-метрової гори: селитися нагорі вони вважають безглуздим. Зовсім по-іншому на це дивились греки.

Ці місця приваблюють абсолютно всіх! Тільки послухайте: в Пергамі існувала друга за величиною бібліотека стародавнього світу; в місті знаходилося одне з Семи Чудес світу - великий вівтар Зевса; Пергам згадується в Біблії як одна з семи церков Апокаліпсису. А в знаменитому храмі Асклепія лікарі лікували своїх високопоставлених пацієнтів при застосуванні методів фізіотерапії та гіпнозу. Так що не дивно, що побувати тут мріють і старі, й малі, і шанувальники археології, і, навіть, фанати Фрейда.

До речі, саме мешканці Бергами в стародавні часи після заборони на вивезення папірусу з Єгипту винайшли пергамент. 

На оглядовій екскурсії побачимо дуже цікаве переплетіння еллінів та римлян: Храм Афіни, алтар Зевса, Траяна, Верхню та Нижню Агори, храм Діонісія, рештки Червоного Залу, статуї римських імператорів...Тут є навіть Асклепіон (греко-римський медичний центр) та театр, ну і звісно, терми.

Вхідний квиток  50 лір (5 євро)

Ефес

Стародавнє місто Ефес розташоване поблизу витоку ріки Каністри (сучасна Кючюк Мендерес - Küçük Menderes) біля берегів Егейського моря. Згідно з переказами, саме в Ефесі провела останні роки життя мати Ісуса Христа Діва Марія. Це місто також називали «містом богині Артеміди», адже саме тут знаходився храм Артеміди - одне з семи чудес стародавнього світу. Античне місто теж внесено до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО.

Будинок Діви Марії - це святе місце з сильною енергетикою, давньою історією. Він був виявлений в 1892 році завдяки розкопкам з ініціативи священика П. Юнга. Наприкінці 19 століття Папа римський Лев XIII підтримав думку, що в будинку дійсно жила Богородиця - мати Ісуса Христа (Діва Марія). Починаючи з XX століття, цей будинок є місцем паломництва християн.

Але крім християнства місто ще пов'язано з античністю. Шедевр античної архітектури, одне з Семи чудес світу, храм богині Артеміди, який будували 100 років, нині представлений однією єдиною відновленою колоною - однією зі 127 колон, що колись прикрашали цей храм. Ця колона на чотири метри нижче, ніж була спочатку. Стіни храму зсередини прикрашали скульптури, виготовлені Праксителем, і рельєфи, вибиті Скопасом.

Руйнувати будівлю почали ще до початку нашої ери і вже в 15 столітті храм в Ефесі, одне з чудес світу, повністю зник зі сторінок історії та перетворився на чергову легенду стародавнього світу...

Крім самого храму оглянемо мармурову дорогу, головні вулиці та побачимо навіть античний публічний будинок:)

Вхідний квиток в комлекс Ефесу -  100 лір (10 євро)

Село Шіріндже

Село Шіріндже знаходиться неподалік від більш відомого “сусіда” Ефеса серед мальовничих гір, оливкових гаїв та виноградників. Тут виробляють смачне вино. Село з усіх боків оточують виноградники, а в будь-якому винному магазині нам запропонують спробувати місцеве ягідне вино найкращої якості.

Село було засновано ще в V ст., згодом зазнало забуття. Тільки з XV в. життя в Шіріндже повернулось.

Зараз Шіріндже приваблює  своєю архітектурою, а саме будинками, побудованими в 19 ст. або раніше. Всі будиночки витримані в одному стилі: кам'яні, двоповерхові з підвісними балконами, викладені бруківкою вулички, разом створюють неповторну атмосферу, надаючи мальовничий вид кожному куточку.

Стародавній курорт Ієраполіс

Так-так, ми не помилились. Ієраполіс був колись римським термальним курортом. Історія міста сягає корінням у друге-перше сторіччя до нашої ери - період розквіту Римської імперії. Термальні лазні будували на величезних кам'яних блоках без використання цементу.

Зруйнували його аж в 9 столітті нашої ері, та німецькі археологи в 19 столітті дуже гарно все відновили і сьогодні місто  - це досить великий комплекс, безперечно вартий уваги! Термальні джерела та археологічний комплекс внесені в історичну спадщину ЮНЕСКО.

Політ на повітряній кулі

Разом в дружній компанії полетимо на повітряній кулі над травертиновими басейнами Памуккале. Лише подивіться на унікальний ландшафт з висоти пташиного польоту...

Потім над долиною з'явиться сонце, немов яскраві кольорі на полотні відомого художника. Своїми променями воно сповістить про початок нового дня, який ми зустрінемо, попиваючи ігристе шампанське після успішної посадки. 

Друзі,  політ оплачується додатково - 70 євро. Все буде залежати від кількості бажаючих.

Памуккале

Друзі, крім того, що ми доторкнемось до унікальної історії Туреччини, відправимось в прекрасне місце! Будемо купатись в блакитній водичці та робити неймовірні фото на фоні небесних каскадів. 

Травертинові тераси створюють просто космічні пейзажі. А пройтись босоніж, відчути шершаву поверхню та тепло термальних басейнів - це просто щось! 

До речі, ти колись купався в шампанському? - Будеш! Бо потім ми відправимось в басейни Клеопатри. Дехто порівнює купання в цих водах до купання у ванній з ігристим. Температура води тут завжди 36 градусів, оце вже накупаємось :)

Друзі, ми не помилились з погодою, адже від термальних басейнів тут завжди тепло, тож і ми зможемо споглядати приємну зелень рослин, що нагадують справжній тропічний рай!

Вхідні квитки на територію комплексу 80 лір (9 євро); Басейн Клеопатри - 100 лір (10 євро)

Стамбул - місто контрастів

Загадковий і величний, неймовірний і казково гарний, Стамбул - це міст між Європою і Азією, між традиційним Сходом і сучасним Заходом.

Блакитна мечеть

Одна з найбільших і одна з найгарніших мечетей Стамбула. Мечеть нараховує шість мінаретів: чотири, як зазвичай, по боках, а два трохи менш високих — на зовнішніх кутах. Вона вважається одним з найвидатніших шедеврів ісламської та світової архітектури: молитовна ніша зроблена з чистого мармуру, а стіну прикрашають більше 250 вітражних вікон. Вдало розташована в історичному центрі Султанахмет, мечеть є одним з символів міста.

Мечеть Сулейманіє

Мечеть Сулейманіє (тур.Suleymaniye Camii) без перебільшень, найгарніша мечеть в Стамбулі. Сулейманіє - шедевр архітектора Сінана. Талановитий автор при будівництві особливу увагу приділяв витонченості її силуету, тому милуватися мечеттю найкраще знизу, із затоки, а не знаходячись поблизу. На території є оглядовий майданчик, звідки відкривається панорама на величне місто.

Відоме це місце ще й тим, що саме тут похований сам султан Сулейман, його дружина Роксолана та їхня дочка Міхріман. Почуємо та дізнаємось історію кохання могутнього правителя Османської імперії та простої української дівчини Насті Лісовської, відомої всьому світу як Хюррем Султан.

Палац Топкапи

Палац Топкапи зведений на місці більш давнього палацу візантійських правителів, біля самого узбережжя Мармурового моря. 

Це цілий палацовий комплекс площею в сімсот тисяч квадратних метрів, що складається з чотирьох окремих дворів, що простягаються на п'ять кілометрів. Тут розташовувалися притулок, казначейство, диван(уряд), пекарні, стайні, розкішний сад і квіткові тераси з фонтанами, в деякій віддаленості знаходився палац, де жили наложниці.

Через невелику кількість місця в музеї Топкапи виставлені тільки найцінніші експонати колекції, всього ж їх понад шістдесят тисяч (багатший спадок залишили після себе тільки династії Романових та Габсбургів). Крім цього тут також знаходяться мощі Іона Хрестителя, посох Мойсея, перед яким, за легендами, розступилися морські глибини, меч Давида та жаровня Авраама.

Вхід на територію палацу оплачується додатково, вартість комплексного відвідування гарему та основного музея - 170 лір (18 євро). 

Собор Святої Софії

Вже 1500 років собор Св. Софії дивує своєю архітектурою, чудовими мозаїками і легко відчутною аурою місця сили. На його стінах символи християнства знаходяться поряд з арабською в'яззю, не змішуючись, але взаємно доповнюючи один одного. У світі знайдеться мало подібних історичних будівель, що зберегли своє розкішне убрання, незважаючи на складні перипетії незвичайної долі.

Цистерна Базиліка

Одне з місць, які обов’язково треба відвідати в Стамбулі - древнє водосховище під назвою Цистерна Базиліка (Yerebatan Sarnici), місце, абсолютно унікальне за своєю атмосферою.

Палац Долмабахче

Палац Долмабахче в Стамбулі - це символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії. Нічого більш величного та грандіозного немає в усьому світі! Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення - все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття.

Історія цього палацового комплексу - це історія суперництва східної розкоші і європейського багатства. Своїм зведенням пам'ятка Стамбулу зобов'язана честолюбству Абдул-Меджида I, який хотів жити в палаці, рівним за вишуканістю європейським резиденціям.

Це місце є однією з найкрутіших фотозон у Стамбулі.

Вхід на територію палацу оплачується додатково, вартість комплексного відвідування  - 150 лір (15 євро). 

Найяскравіший райончик у Стамбулі - Балат

Цей район можна назвати містом в місті, але він абсолютно відрізняється від звичного турецького мегаполісу. Тут не зустрінеш багато туристів, але якщо вже дістались сюди, без яскравих фото  прогулянка не обійдеться.

Покинуті євреями-сефардами будинки та інші споруди з часом стали займати курди, цигани та кочівники. На жаль, цих людей мало турбує зовнішній вигляд будівель, в яких вони проживали. Поступово споруди старіли, і Балата перетворювався в найбідніший стамбульський район. Але традиція називати його єврейським збереглася.

У Балат обов'язково варто приїхати хоча б для того, щоб насолодитися в'янучої старовиною і зробити кадри, в яких неодмінно відіб'ється дух минулого. Тим більше, зробити це зовсім просто: цей феномен розташований всього в 10 хвилинах пішого ходу від начищених центральних вулиць.

Шопінг у Туреччині

Grand Bazar

Східна казка, що не можна уявити без базару, наповненого шумом, сміхом, яскравими барвистими товарами, ароматами східних спецій і незабутніми емоціями, ожила і розташувалася в самому центрі Стамбула, в районі Султанахмет, приблизно в кілометрі від Айя-Софії і Блакитної мечеті. Це знаменитий Гранд Базар, справжній східний ринок, що представляє собою величезну площу, яка розтягнулася на багато кварталів міста, накритих арками, дахами і т. д.

Гранд Базар в Стамбулі - один з найбільших критих ринків у світі, який давно став найпопулярнішою пам'яткою старого Стамбула. Всередині ринку є 61 вулиця, 4400 крамниць, 2195 ательє, 18 фонтанів, 12 мечетей, 12 складів, одна школа, одна лазня, кілька кафе і пунктів обміну валюти. Щодня Капали Чарши (так турки називають Гранд Базар) відвідує понад півмільйона гостей. Кажуть, що тут можна купити все, що продається у світі =) 

Єгипетський базар

Єгипетський базар (Misir Carsisi, Ринок спецій) в Стамбулі отримав свою назву завдяки тому, що раніше кораблі зі спеціями на продаж йшли в основному з Індії через Єгипет. 

В сучасному вигляді його побудували всередині 17 століття за наказом матері султана. Зараз це крите приміщення у формі латинської букви «L» з 6 входами, головний з яких знаходиться на площі Еміненю. Тут розташовано від 80 до 100 магазинів, в яких можна не тільки купити спеції, але і просто погуляти, вдихаючи пряний аромат і навіть пообідати. 

Купити на Єгипетському базарі можна, в першу чергу, спеції. Такий багатий асортимент розсипних і розфасованих прянощів рідко можна зустріти в інших місцях. Тут є шафран, перець, паприка, кмин, м'ята, кардамон, ваніль, кориця, імбир і багато-багато іншого. Крім приправ, можна купити східні солодощі, сухофрукти, фрукти, турецьку каву, різноманітні сорти чаю, сири, балики, сувеніри, ефірні масла, текстиль, горіхи, кальяни, турки для кави, рибу, маслини і, навіть, коштовності.

Істікляль

Істікляль (Istiklal Caddesi) - це широка пішохідна вулиця в районі Бейоглу, що розтягнулася на 1,5 кілометра від площі Таксім до кварталу Галата.

Слово «Істікляль» перекладається як «Незалежність». Цю назва вулиця отримала після встановлення на площі Таксім монумента на честь проголошення Туреччини республікою.

Тут дійсно панує дух свободи і незалежності - Істікляль завжди наповнена людьми, вуличними музиками, місцевою молоддю, причому зустріти тут можна людей з усіх кінців світу. Кажуть, що саме тут можна відчути подвійність Стамбула - по сусідству розташовуються дорогі ресторани та дешеві забігайлівки, храми всіх конфесій і гучні нічні клуби, східна та західна архітектури.

Підняття на Istanbul Sapphire

Istanbul Sapphire  — хмарочос,  найвищий будинок в Стамбулі та Туреччині, розташований в центральному діловому районі Левент. Istanbul Sapphire був четвертою за висотою будівлею в Європі, коли його будівництво було завершено в 2010 році. Це перший екологічний хмарочос.

Sapphire підноситься на 54 поверхи над рівнем землі, має висоту в 238 метри: будівля має загальну структурну висоту 261 метри, включаючи шпиль. З хмарочосу відкривається неймовірний вигляд на весь Стамбул. І ми також маємо можливість піднятись на оглядовий майданчик. Підйом коштує 6 євро.

Акваріум Sea Life Istanbul

Незабутня подорож у світ морів і океанів, прекрасна можливість ближче познайомитися з їх мешканцями і побути якийсь час в гармонії з природою, що вражає своїми творіннями. Акваріум площею 8000 кв. м знаходиться в одному з найбільших торгово-розважальних комплексів Стамбула - Forum Istanbul.

TurkuaZoo Sea Life може похвалитися одним з найбільш протяжних в світі підводних тунелів, обладнаним доріжкою, що рухається. Близько 10 000 морських представників, серед яких 35 акул (найбільша - тигрова акула завдовжки 2,5 метра), гігантські скати, окуні, черепахи, восьминоги та інші тваринки. 

Відвідувачі старше 14 років можна буде навіть зайнятись дайвінгом! Або просто спостерігати за процесом годування рибок)

Вхідний квиток в Акваріум - від 50  до 90 лір, в залежності від обраних атракцій.

Музей Рахмі М Кочма (музей історії транспорту)

Найбільший приватний музей техніки в Туреччині. Старовинні автомобілі, велосипеди, мотоцикли, іграшки, дитячі коляски, літаки, трамваї, потяги, яхти, пароплави, підводний човен - це далеко не всі експонати. Буде особливо цікаво діткам - тут багато інтерактивних розваг.

Дізнаємось, як працюють двигуни, пральна машина, пограємо в автомати, та пограємо з мильним пузирем) До речі, побачимо культову машину з Гаррі Поттера - тут зробимо фото разом з Ford Anglia) Саме він літав над небом Лондона)

Зможемо уявити, як жили в 18 столітті - тут і велосипеди, коляски, і навіть шляпки) Історія буквально оживає! Старовинні аптеки, магазини та майстерні, фото в ретро-автомобілях, подорож в вагоні разом з султаном - дууже атмосферно! Покатаємось в трамвайчику, та навіть зазирнемо в приватний літак бізнес-класу!

Вартість вхідного квиточка: дорослий 22 ліри (3 євро), дитячий 10 лір (1.5 євро)

Турецькі смаколики, які ти обов'язково маєш спробувати:)

У всіх готелях включені сніданки. А на обід чи на вечерю найкраще завітати у місцеві заклади, яких у всіх трьох містах - незлічена кількість! Середній чек у всіх закладах складає 15-30 лір за вечерю (3-5 євро) .Обовязково рекомендуємо скуштувати:

Турецька шаурма (дьонер) - продається у більшості закладів вуличної кухні. Вона суттєво відрізняється від будь якої іншої шаурми, обіцяємо, всім сподобається)

Суп з сочевиці - турецька перша страва, турки не уявляють свого життя без цього супу так як і українці без борщу! Для перекусу підійдуть ще традиційні сирні коржики - гезлеме.

Дондурма - турецьке морозиво з козячого молока. Крім неймовірного смаку славиться ще й оригінальною подачею - справжнє шоу!

Східні солодощі - всі знають що саме у Туреччині вони найкращі. Пахлава, цукерки, ммм.. На ринках у Стамбулі зможемо скуштувати і купити з собою кращі з кращих!

Турецький чай. Тут і казати нічого, хто не пив турецький чай, той не був у Туреччині! =)

Також, деяка необхідна інформація  для ознайомлення перед реєстрацією на подорож: 

 • Безвіз з Туреччиною

Для подорожі у Туреччину необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 30 євро на особу на добу (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку.

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

 • Страхування на випадок COVID-19

Всі Учасники подорожі, крім звичайного для нас медичного міжнародного страхування, яке покриває витрати на 30 тис євро, зараз забезпечуються страхуванням на випадок Covid-19, якщо симптоми будуть виявлені уже в самій мандрівці. Страхова компанія покриває всі витрати, пов'зані з лікуванням коронавірусу. За деталями звертайтесь до Організаторів.

 • Валюта

Офіційна валюта Туреччини - ліра. З собою краще брати євро або долари - ми підкажемо, де можна обміняти за найбльш приємним курсом. Орієнтовний курс - одна турецька ліра = 4 українських гривні. Також, радимо мати з собою картку для безготівкових розрахунків, відкрийте для неї платежі за кордоном у своєму банку. Доволі непоганий курс у конвертації.

Курс гривні за кордоном є доволі заниженим, тому міняти в обмінниках готівкові гривні невигідно.

 • Перетин кордону неповнолітніми

Правил перетину державного кордону громадянами України, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою. Якщо Ви подорожуєте з дітьми до 16 років, обов'язково ознайомтесь із наступною інформацією за посиланням.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

 • Правила перетину кордону

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

 • Поради у подорожі

- Звичайно величина бюджету  - річ дуже індивідуальна, але вище ми спробували окреслити найменші необхідні витрати, щоб можна було зорієнтуватись, скільки коштів необхідно буде брати із собою.

- Одразу хочемо сказати, ціни на послуги закородоном вищі, на продукти в магазинах не критично. Також ми підкажемо, де можна похарчуватись максимально доступно.  

- Обід в кафе буде коштувати від 5-7 Євро.

- Обов'язковим атрибутом кожного учасника подорожі має стати дорожня подушка-рогалик та невеликий плед. 

- Радимо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank) для заряду гаджетів.

- У місцях нашого перебування обов'язково потрібно слідкувати за своєю безпекою та безпекою своїх речей, адже там, де багато туристів багато і злодюжок. УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готелі в турецькій подорожі
3-місний (TRIPL) 2-місний (TWIN),
2-місний (DBL)
Учасники Клубу 345 EUR 360 EUR
Новачки 375 EUR 390 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 20 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 17 березня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • проживання в готелях по маршруту подорожі;
 • сніданки в готелях;
 • відпочинок в SPA - комплексі готелю в Едирне;
 • медичне страхування та додаткове страхування на випадок COVID-19;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • харчування, крім сніданків;
 • аудіогід - 1 євро в день;
 • Додаткові екскурсії, за бажанням: - кораблик в Стамбулі - 15 євро;
 • - екскурсія в азійську частину - 20 євро;
 • - шоу Дервішів - 20 євро;
 • - вхідні квитки: - травертини Памуккале та Ієраполіс - 80 лір (9 євро), діти до 8 років - безкоштовно;
 • - басейн Клеопатри - 100 лір (10 євро);
 • - загальний квиток на руїни та музей Трої - 100 лір (10 євро) діти до 8 років безкоштовно;
 • - вхідний квиток в Ефесі - 100 лір (10 євро);
 • - вхідний квиток в Пергам - 50 лір (5 євро). діти до 8 років - безкоштовно - вхідний квиток в комплекс палацу Топкапи - 170 лір (18 євро) - вхідний квиток в палац Долмабахче - 150 лір (15 євро) - підняття на хмарочос Сапфір - 50 лір (5 євро);

Програма подорожі


Субота 01 травня :
14:00 Виїзд з кишеньки навпроти Центрального автовокзалу м.Вінниці! Якщо ви з іншого міста, ви зможете до нас доєднатися по маршруту. З радістю приймемо у нашу дружню компанію:) Вирушаємо назустріч пригодам!
Неділя 02 травня :
16:00 Орієнтовний час прибуття в наш сучасний 5* готель на території Туреччини. Лише уявіть: після важкої дороги та проходження кордону ми одразу поселяємось у готель.
17:00 Найкрутіша приємність.. Ми зможемо розслабитись у SPA комплексі в готелі (до речі, це включено у вартість) Релаксуємо в хамамі, відновлюємо сили після дороги. Відпочиваємо)
Понеділок 03 травня :
07:00 - 11:00 Вранці запашна кава, смачний сніданок, і їдемо в Стамбул.
12:30 - 16:00 Орієнтовний час прибуття. Вирушаємо на пішохідну екскурсію разом з місцевим гідом. Гуляємо історичним центром та європейською частиною міста. Зайдемо в мечеті Сулейманіє, Айя-Софію та палац Топкапи. Між об'єктами зайдемо на обід.
17:00 - 18:00 Вільний час. Бажаючих запрошуємо на морське знайомство з Величним містом - захоплююча прогулянка на кораблику по Босфору, цікава розповідь гіда та шум хвиль. Справжнє свято, згодний?)
18:30 Поселення в готель в центрі історичної частини міста.
Вівторок 04 травня :
08:00 Просинаємось, смачно снідаємо у нас в готелі.
09:00 - 13:00 Продовжуємо гуляти багатомільйонним містом! Шукачі додаткових пригод - на автобусі їдемо в азійську частину Стамбула - оглядовий майданчик Чамлиджа, багато колоритних райончиків - зовсім інше обличчя Туреччини!
13:30 - 15:00 Пообідаємо чимось традиційним в місцевому закладі: кебаб, суп з сочевиці, кокореч, суджук і багато всього іншого.
15:00 - 18:30 Після того, як відновіли сили, обираємо розваги на свій смак - можна поїхати в Акваріум, або в цікавенний музей техніки Рахмі М.Коча
18:30 - 19:30 Повертаємось в готель, відпочиваємо, релаксуємо спілкуємось))
20:00 - 23:30 Ввечері запрошуємо всіх взяти участь у особливому дійстві - Турецькій ночі! Смачна вечеря, алкоголь та запальні турецькі танці!
Середа 05 травня :
07:00 Смачно снідаємо, збираємо речі і вирушаємо далі.
07:30 Виселення з готелю. Відправляємось на знайомство зі стародавньою Троєю!
08:00 - 14:00 Переїзд мальовничим узбережжям Мармурового моря. По дорозі заїдемо підкріпитись чимось смачним на обід.
14:30 - 18:30 Під'їжджаємо до знаменитого міста Троя - міфи, легенди та цікаві історії. Прогулянка руїнами легендарного міста. Обов'язково зробимо фото зі знаменитим Троянським конем:)
20:00 Поселення в готель. Відпочинок
Четвер 06 травня :
06:30 Сніданок. Збираємось та готуємось до нового дня.
07:00 Виселення. Продовжуємо знайомство з тисячолітньою історією Туреччини. Сьогодні їдемо в Пергам (сучасна Бергама) та Ефес.
10:00 - 12:30 Екскурсія в Пергамі - осередок давньогрецької цивілізації. Саме тут було винайдено пергамент. А також побачимо руїни одного з чудес стародавнього світу - алтар Зевса!
12:30 - 13:30 Вільний час. Можна і перекусити;)
13:30 - 15:00 Переїзд в Ефес.
15:00 - 17:30 Екскурсія античним містом. Найбільше місто Римської Імперії, що збереглося до сьогодні. Тут поєдналась античність та християнство - в одному місті тут колона храму Артеміди(ще одне з чудес античності), і поряд рештки будинку, де жила діва Марія.
18:00 - 21:00 Переїзд в готель в Памуккале.
21:00 Орієнтовний час поселення в готель. Відпочинок. Завтра чекає супер насичений день.
П'ятниця 07 травня :
05:00 - 07:00 Ми завжди готові дарувати додаткові емоціі! Але сьогодні треба буде прокинутись заради цього трохи раніше:) Адже ми летимо на повітряній кулі!! Споглядання унікальної природи з висоти пташиного польоту. Тільки ми, промені сонця та атмосферне Памуккале... Відчуття польоту зарядить нас позитивом на все життя!
08:00 Снідаємо.
09:00 Виселення з готелю. Переїзд в Памуккале.
09:30 Прибуття в стародавнє місто.
10:00 - 13:30 Оглядова екскурсія в Ієраполіс - давногрецька Агора, храми Аполлона та інші цікавинки.
13:30 - 18:30 Травертинові басейни Памуккале - нереальне природнє явище! Зробимо приголомшливі фото, потім будемо купатись в басейні Клеопатри - лікувальні властивості місцевих термальних джерел відомі ще з часів Давнього Риму.
18:30 Збір в автобусі. Переїзд в транзитний готель.
23:00 Орієнтовний час прибуття в готель. Поселення та відпочинок.
Субота 08 травня :
08:00 Сніданок.
09:00 Виселення з готелю. Переїзд в Стамбул.
14:30 Орієнтовний час прибуття в Стамбул. Поселення в готель, відпочинок.
15:30 Вільний час в Стамбулі. Можливостей безліч! Втомився - підемо релакснемо у хамамі! В історичній частині міста відомі бані розташовані дуже близько!
16:00 Мисливці за інста локаціями - пройдемось в атмосферний райончик Балат - він знаходиться в 10 хвилинах від нашого готеля! Робимо інстаграмні фото, п'ємо каву. Якщо бажаєте попрактикуватись у вмінні торгуватись - поїдемо на громадському транспорті на вулицю Істікляль.
Неділя 09 травня :
08:00 Сніданок. Виселення в готелі. Речі лишаємо в багажній кімнаті.
10:00 - 16:00 Вільний час. Купляємо сувеніри на Гранд Базарі. Якщо хочете додаткових вражень - можна поїхати полюбуватись панорамою з будівлі Sapphire - тут дійсно розумієш масштаби цього унікального міста! Або також можна прогулятись в Долмабахче. Друзі, місто величезне, тому треба обирати щось одне:)
16:00 Нічого не забули? А паспорт? Тоді збираємось в автобусі та вирушаємо у зворотній бік.
Понеділок 10 травня :
23:50 Орієнтовний час повернення у Вінницю. Кажемо Бідняжці до нових зустрічей, плануємо нові мандрівки разом)

Транспорт

 • MAN comfort 41 euro 5
15 вільних місць із 41

Сучасний комфортний автобус, стандарту Євро-5.

Зручні сидіння які відкидаються назад та відсуваються в сторону, а також підніжка, забезпечать максимально можливий комфортний відпочинок під час подорожі. 

Сучасна система кліматконтролю забезпечує комфортну температуру в салоні влітку та взимку.

 

 

 

 

3733292521191713951
38343026222018141062
39
4035312723151173
4136322824161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готелі в турецькій подорожі
8 вільних місць із 36

Готель в місті Едірне

Друзі, після довгої дороги хочеться відпочити...

Відчуємо себе суперзіркою завдяки обслуговуванню світового рівня! Наш готель розташований у місті Едірне. Для відновлення сил ми обрали готель зі справжнім спа-центром: турецька лазня, сауна, парова лазня,  сніговий фонтан, зони відпочинку, критий басейн, дитячий басейн, джакузі та фітнес-центр. За додаткову оплату можна замовити масаж.

Всі номери з кондиціонером, електричним чайником і телевізором із плоским екраном. Надається безкоштовний Wi-Fi.

Готель в Стамбулі

Сучасний готель Kupeli Palace розташований в історичному районі Султанахмет, за 400 метрів від гомінкого стамбульського Гранд-базару. Від нашого місця проживання можна дуже швидко дістатись до всіх основних пам'яток місця - трамвайна зупинка всього в 200 метрах)

В нашому розпорядженні тераса на даху, звідки можна зробити чудові панорамні фото міста та безкоштовний Wi-Fi.

В номерах готелю Kupeli з великими вікнами  є телевізор з плоским екраном і супутниковим телебаченням, міні-бар, власна ванна кімната з феном.

Готель в Чанаккале

Готель в центрі міста Чанаккале, за 300 метрів від набережної. У номерах кондиціонери, телевізори, шафа та власна ванна кімната з душем, феном, тапочками та безкоштовними туалетно-косметичними засобами.

Готель в Памуккале 

Готель розташований за кілька хвилин ходьби від центру Памуккале.

Всі номери з кондиціонером та безкоштовним Wi-Fi, власною ванною кімнатою та балкон.

Готель в місті Афьон-Карахісар

Готель зі спа-комплексом та критим басейном. В кожному номері власна ванна кімната, Wi-Fi, телевізор.

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейПетровська Світлана Юріївна
Пряна Туреччина. Античні часи. Гарантований виїзд (01 травня 2021р.)
Ми з чоловіком вперше подорожуємо з турклубом "Бідняжка". Обирали тур "Пряна Туреччина. Античні часи", оскільки його наповненсть та тривалість найбільше вдповідала нашим побажанням. Трохи турбувалися через нічний переїзд, адже це завжди важко. Але автобус настільки комфортабельний і відстань між кріслами настільки велика, що незручностей практично не відчували. Автобус завжди був чистим, а водії, з якими ми подорожували, справжні дорожні аси! Користуючись нагодою, дякуємо їм за професіоналізм. Програма подорожі складена відмінно, і, хоча через несподіваний турецький локдаун ми не змогли побувати в Пергамі, Це місто було замінено на Лаодікію, не менш цікаве місто. А Пергам... Буде привід повернутися ще раз. Але саме завдяки локдауну відбулося справжнє диво: ми побачили античні міста без натовпу туристів, а в деяких з них , як от в Трої, взагалі були єдиною групою. Та й Стамбул порадував відсутністю транспортних корків і величезних натовпів. Готелі по всьому маршруту були дуже гарними, навіть важко виділити кращий. Сподобався транзитний термальний готель, де ми з задоволенням відвідали басейн (07 травня), а також готель в Стамбулі (03-05 травня сподіваюся, я не помилилася). Гіди в Туреччині приємно вразили. На жаль, не запам'ятала імені першого з них, але він - справжній профі. Другий, Джан, який був з нами протягом інших днів подорожі, також є гарним фахівцем і, безумовно, надзвичайно позитивною людиною. Дякуємо йому! І особливо хочемо подякувати керівнику нашої групи, Ользі, за оптимізм, позитив, бадьорість, незмінну готовність прийти на допомогу в будь-якій ситуації, бадьорість, яку Оля незмінно випромінювала самою своєю присутністю! Дякуємо за чудову подорож і сподіваємося на наступні зустрічі на туристичних маршрутах!Киричук Марина Юріївна
Пряна Туреччина. Античні часи. Гарантований виїзд (01 травня 2021р.)
Подорож була дуже захоплююча.🌺
Комфортний автобус, де між сидіннями ще один ряд поміститься 😄
Досвідчені, веселі водії, які просто професіонали своєї справи.
Дякую організаторам за чіткість та відповідальність розробки подорожі та підтримку під час пригод,😘🌺
Дуже сподобались гіди, які намагались по максимуму розкрити чарівність, історичність свого краю.
Дякую за чудове проведення часу, знайомство із прекрасними, дружелюбними людьми.
Як то кажуть, до нових зустрічей і вражень!!!🎉😘


Дідик Роман Васильович
Пряна Туреччина. Античні часи. Гарантований виїзд (01 травня 2021р.)
Пряна Туреччина, античні часи 01.05-10.05.21
Туристичний стаж - більше 30 країн і це була сама-сама мандрівка у моєму житті!!!
Особлива вдячність нашій супроводжуючій Ользі, надзвичайно приємна і легка, компетентна та організована. Дякуючи їй, ми мандрували однією дружньою компанією по всьому маршруту.

Подорож дуже комфортна, збалансована, враження йшли по наростаючій. Кілька раз думав, що ось вона, "вишенька на торті", а ні, наступний день приносив нові приємні враження.

Готелі пристойні, не типово для екскурсійних турів, всюди було чисто, wi-fi в номерах, смачні сніданки.

Автобус надзвичайно зручний, тихий та комфортний.

Екскурсії дуже цікаві, пізнавальні. Професійні гіди, з відмінним почуттям гумору)).

Це була перша подорож з клубом і точно не остання.
Сердечно дякую, Ви молодці!!!


Крива Наталія Сергіївна
Пряна Туреччина. Античні часи. Гарантований виїзд (01 травня 2021р.)
Від подорожі залишились лише неповторні емоції, море вражень і відчуттів. Особливо споглядати серпантинні дороги на передньому сидінні. Відчуття не передати. Однозначно раджу це відчути !


Охрицька Тетяна Василівна
Пряна Туреччина. Античні часи. Гарантований виїзд (01 травня 2021р.)
Вже вдруге, у цьому році, з Бідняжками за кордоном
Все, як завжди, чудово!!!!!
Туреччина прекрасна країна, а коли ще все так гарно організовано, то це справжній релакс. Гарні готелі, деякі з басейнами. Гіди з цікавими розповідями по маршруту. Досвідчені водії. Особлива подяка Олі!!!!!
Вже плануємо наступну подорож ;)


Коваленко Тетяна Петрівна
Пряна Туреччина. Античні часи. Гарантований виїзд (01 травня 2021р.)
Очень ждала этой поездки и отдыха! Первый раз поехала с Бедняжками и сразу оценила клиентоориентированность компании. Сервис был виден с самого начала – бейджи на сумках, всегда опрятные и вежливые водители. Игорь и Сергей отлично водят автобус и не лихачат на прекрасных дорогах “заграницы” :) Помнят, что везут людей. Автобус был предоставлен очень комфортный, особенно с учетом маленькой группы.
Про лидера нашей группы Олю отдельный комментарий – это прирожденный организатор, которая умеет решать все вопросы не заметно для отдыхающих. Очень нежная девушка, которая светится улыбкой, позитивом и поднимает настроение. Со стороны казалось, что не было никаких проблем в нашем маршруте и запланированных мероприятиях.
Также колорит Турции дополнили 2 турецких гида – очень разные и очень интересные. Считаю, что с ними можно продолжать сотрудничать и по другим маршрутам.
С учетом экскурсионного тура были предоставлены шикарные отели. Обычно в таких турах бывают отели намного “по проще”.
Я прибалдела от поездки и уже присматриваю следующую с Бедняжками. Очень нравится идея клуба не просто предоставлять транспортировку по экскурсиям, а создавать обстановку общения приятелей, друзей.
Желаю всем сотрудникам процветания и счастья!
Поліщук Тетяна Аркадіївна
Пряна Туреччина. Античні часи. Гарантований виїзд (01 травня 2021р.)
Повертаємось з чудової поорожі, яка змусила задати собі питання, а хто ми були 5 тис.років тому. Як ми спілкуватись, які були обряди язичні і чому ми стали християнами. Таке велике та незабутнє враження від історії різних культур, та що їх об'єднало.
Перебуваючи в таких місцях питаєшь себе, а що ми залишим своїм нащадкам. А здійснити цю подорож в минуле та сучасне ми змогли за дорогою мого улюбленого клубу мандрівників.
Хочу відзначити що куратором проекту подорожі та нашим гідом Олечкою було проведено велику та успішну роботу по організації цього проекту. За час подорожі ми проживали в шести сучасних оселях, про деякі можна було лише мріяти. Ми не мали часу для розслаблення, тому що весь наш час був заповнений новими різноманітними локаціями. А сучасна та старовинна Турція вражає. Дякую всій команді мандрівників від Чернівців до Вінниці.
З повагою, Тетяна.
Р.с. ще не доїхала до дому а вже хочу знову в подорож за новими враженнями які мені допоможуть організувати в клубі Бідніжка. Вперед за пригодами. Друзі, а хто зі МНОЮ?


Андрийчук Лилия Валериевна
Пряна Туреччина. Античні часи. Гарантований виїзд (01 травня 2021р.)
Подорож відбувалася комфортабельним, зручним і чистим автобусом з майстерними та приємними водіями.
Готелі в подорожі виявилися гарними, автентичними та комфортними з ситними сніданками.
Екскурсоводи -цікаві, обізнані, веселі, комунікабельні.
Організатор Оля- професійна, обізнана, весела і легка в спілкуванні, завжди прислухалася до побажань групи, тому атмосфера в цій довготривалій подорожі була легка і не вимушена та гарно спланована не зважаючи на локдаун у Туреччині.
З подорожі повертаємося з позитивом та гарними емоціями.
Хочеться подорожувати знову з "Бідняжками"
Дякую за працю та емоції.Демчук Катерина Миколаївна
Пряна Туреччина. Античні часи. Гарантований виїзд (01 травня 2021р.)
Очень трудно вместить все впечатления в этот отзыв,за эти 10 дней мы прожили маленькую жизнь полную эмоции, мы увидели множество новых мест, пейзажей, познакомились с интесными людьми и все возвращаемся немного другими, гораздо счастливее! Стамбул нас встретил чудесной погодой и почти пустыми улицами,тихий красивый, величественный он влюбил в себя с первых мгновений! Античные города окутанные легендами однозначно стоило увидеть и немного другую Турцию из окна автобуса и Памукалле чудо Турции и наверное одно из красивейших мест, которое мне приходилось видеть.Эмоций колоссальное количество и все они позитивные. Большое спасибо Оле она замечательный организатор, мы все с первого вечера чувствовали себя одной компанией и в этом её большая заслуга, гостиницы в которых мы остались очень понравились каждая по своему,все супер. Поездка в автобусе это отдельная история, так комфортно в автобусе я ещё не ездила, расстояние между сидениями и небольшое количество людей дали нам возможность полноценно отдыхать почти лёжа.Автобус 5+! Сама программа поездки очень интересная, насыщенная, но не перегруженная, баланс полностью соблюдён, много локаций и возможность полноценно отдохнуть! Я однозначно советую подарить себе такую поездку!


Баліцька Ольга Тарасівна
Пряна Туреччина. Античні часи. Гарантований виїзд (01 травня 2021р.)
Моя перша поїздка з тур-клубом відбулася. Це було настільки насичено і весело, деколи непередбачувано, але кожна хвилинка часу була заповнена позитивом. Ще чого чекати? На перше місце поставлю відповідальну за поїздку Олю - вона дівчинка Сонечко, люди, які мене оточували теж супер- команда. Враження пятизіркові від - екскурсій, комфорту в автобусі, та сервісу на сайті. Пряна Туреччина- це частинка життя, що нікого не залишить байдужим.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Марія - 24 квітня 09:01
Доброго дня. А які міста в Україні по маршруту? Цікавлять Чернівці
Вадим - 24 квітня 09:15
Марія, Доброго дня. Наш шлях пролягатиме через Чернівці. А точніше по кільцьовій дорозі, ми перетинаємо кордон в Порубне. Можемо підібрати Вас десь на шляху. Будь ласка зв'яжіться із нами будь яким зручним способом або залиште номер ми Вам перетелефонуємо і узгодимо всі деталі.
Вадим - 24 квітня 09:15
Марія, Доброго дня. Наш шлях пролягатиме через Чернівці. А точніше по кільцьовій дорозі, ми перетинаємо кордон в Порубне. Можемо підібрати Вас десь на шляху. Будь ласка зв'яжіться із нами будь яким зручним способом або залиште номер ми Вам перетелефонуємо і узгодимо всі деталі.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.