28 травня 08:30
Час відправлення
29 травня 06:00
Час повернення
Залишилось місць: 2
300 UAH
325 UAH
Залишити відгук

Концерт Океану Ельзи - "Без меж" в Чернівцях

Тип: Івенти, Екскурсії, Розваги
Буде підкорено: 620 км.

Друзі ми проведемо вихідний у мальовничій столиці Буковини і відвідаємо грандіозний концерт Океану Ельзи "Без меж"!) На нас чекає захоплююча екскурсія Чернівцями, яке свого часу називали „Маленьким Парижем”. Також завітаємо в Чернівецький університет, який включений до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Відповідальна:
Ірина Рибачок

Відповідальна:
Оля Салтан
(063)107-13-57
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Чернівці – це місто у на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою, було негласною столицею Європи, де співали найкращі колоратурні сопрано, де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше, ніж кав'ярень, а кучери фіакрів сперечалися про Карла Крауса.Ну хіба не Париж)

Окрасою і ключовою спорудою в забудові Театральної площі Чернівців є музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, побудований як міський театр за проектом віденських архітекторів Ф.Фельнера і Г.Гельмера у 1903-1905 роках. Передувала цьому активність чернівчан в кінці ХІХ століття, котрі всією передовою громадою переконливо просили тодішнього мера збудувати у місті театр. Влада обійти увагою вимоги завзятих людей не могла і, в результаті, Чернівці отримали свою перлину. 

Окремої уваги заслуговує Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Резиденція митрополитів Буковини і Далмації – однієї з найвидатніших пам’яток Чернівців, яка включена в список об’єктів всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО і, по праву, вважається візитною карткою Чернівців.

 

Всередині збереглися розкішні автентичні інтер’єри. Таке враження, що навіть лави та парти для студентів, залишились ще від часів побудови.А от сусідня Червона зала залишилась у первісному вигляді. Стіни її оздоблені шовком, дерев’яна стеля оздоблена орнаментами, підлога із червоного бука. На стіні висять величезні венеціанські дзеркала, створені за старовинною технологією, що вимагала п’яти шарів срібла.

Пам’ятка Чернівців: Будинок-корабель.  

Також під час нашої екскурсії містом подивимося і на легендарний будинок-корабель, який знаходиться на площі Святого Хреста у Чернівцях. За переказами, будинок побудував багатий торговець в подарунок братові, який був моряком і дуже ностальгував по кораблях. Як би там не було, будівля дуже цікаве і гарне!

 

Океан Ельзи Світовий тур "Без меж"

Після вечері в місцевому закладі, набравшись сил, ми відправимось займати місця у фан-зонах згідно куплених білетів та відриватись разом з улюбленим гуртом - Океан Ельзи!)

Правила із сайту замовлення квитків:
1. Вхід у  фан-зону лише з 14 років.                                                       
2. Дітям до 6 років вхід безкоштовний, лише на сектори, без надання окремого місця, при собі потрібно мати свідоцтво про народження чи його копію.                                                                  
3. Квитки обміну та поверненню не підлягають.                                   
4. При втраті чи пошкодженні квитка дублікат не видається.​
Зверніть увагу!
При реєстрації необхідно обрати квиток відповідної фан зони або сектору! Ми обираємо сектор №1,15,16 а також 1 та 2 фан зони! На схемі можете орієнтуватись по розміщенню.
Друзі зверніть будь-ласка увагу! Якщо ви обираєте місце в секторі, квитки можуть бути з будь-якого ряду, які є в наявності на момент бронювання, звичайно обираємо найкращі з наявних. Тому не зволікайте і реєструйтесь, залишилось зовсім мало часу.
І одразу перераховуєте кошти, тому що квитки потрібно купити якнайшвидше!

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)

Беріть із собою навушники до  телефонів чи інші ФМ-приймачі,  ми будемо використовувати РАДІОГІД – дуже зручний та корисний пристрій!)

Орг збір становить:

- 300 грн для учасників Клубу (з клубною карткою);

- 325 грн для новачків.

Зверніть увагу!

Не зволікайте!) Реєструйтесь, всім потрібні аванси!

(Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати безкоштовно пред’явивши 3 магніти Бідняжок з минулих наших подорожей, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє на 2-х осіб.)

До орг. збору входить:

– проїзд у комфортабельному автобусі;
– екскурсійний супровід;
– 10 грн на допомогу учасникам АТО;
– податки;
– 24 години на добу організаторської підтримки:))

Додаткові витрати:

- квиток на концерт - І фан зона  - 350 грн; ІІ фан зона - 200 грн; сектор 1 - 450 грн; сектор 15 - 350 грн; сектор 16 - 450 грн.(Зверніть будь-ласка увагу, квиточки купуємо ми, вам потрібно тілько обрати відповідний варіант під час реєстрації)!

- вхідний квиткок Чернівецький університет - 25 грн. для дорослих, або 15 грн. для студентів та учнів;

Студенти, візьміть з собою студентські квитки!

Організатори подорожі: 

– Іра Рибачок                – 096 94 76 310; 093 262 87 53    пишіть VK - vk.com/id55252321

– Оля Салтан                – 067 40 78 966; 063 107 13 57 

 Звертайтесь, залюбки відповім на всі Ваші запитання!)

 

 

 

Програма подорожі


Неділя 28 травня :
08:30 збір в карманчику навпроти центрального автовокзалу та виїзд
12:00 - 16:00 Орієнтовний час приїзду у Чернівці. Обід. Екскурсія по місту та відвідання Чернівецького університету.
16.00 - 19.00 Вільний час
19:00 починаємо займати свої місця на коцерті
20:00 початок концерту
23:00 орієнтовний час закінчення концерту
23:00 - 23.55 час на фото та автограф
Понеділок 29 травня :
00.15 збір біля автобусу та виїзд додому
06:00 орієнтовне прибуття додому, зупинка на в’їзді в місто (Західний автовокзал) та на платформі Центрального автовокзалу

Транспорт

 • Автобус Мерседес 33
2 вільних місць із 33

332523191513951
3226242016141062
31
30272117117
2928221812843
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.