14 лютого 02:30
Час відправлення
25 лютого 00:25
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
25 лютого 2021р.
285 USD
315 USD
Залишити відгук

Велика Древньоєгипетська експедиція. +4 дні на морі і розваги в пустелі!

Тип: Відпочинок на морі, Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 5000 км.

В Єгипет може злітати кожен. Але дослідити його вздовж і поперек та побачити його древній, багатий спадок, вже задача не з легких. Але не для нас. Це буде пізнавальна, цікава та в міру насичена мандрівка, де ми побачимо все найвідоміше, найцікавіше, наймістичніше та найзагадковіше, що нам залишила древня цивілізація. Часу для купання в морі та засмаги також вистачить) Пакуйте валізи, ми летимо в Африку)

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Супроводжуючий:
Володимир Коваль
(097)967-84-94
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Київ. Аеропорт Бориспіль

Аеропорт Хургада, Єгипет

Каїр

Луксор

Про подорож

В цій подорожі ми побачимо велич пірамід, загадкового сфінкса, розписані ієрогліфами та кольоровими фарбами тисячолітні храмові комплекси, переповнені артефактами музеї, мумії фараонів та їхні царські гробниці. Розгадаємо безліч загадок та ще більше задамось запитаннями... І все це під тихі акомпанементи неквапливого Нілу, на берегах якого, 5000 років тому, зародилась древня цивілізація.

А ще ніжитимемося на пляжі під африканським сонцем і плаватимемо зі справжніми дикими дельфінами у відкритому морі та з рибками в коралових рифах) 

А тепер по порядку)

Отже, прилітаємо в Єгипет, а саме в Хургаду. Поселяємось в готель на березі Червоного моря. Відпочиваємо (чи засмагаємо) після дороги та набираємось сил перед насиченою та цікавою програмою)

Піраміди на плато Гізи

«Все боїться часу, а час боїться пірамід» – твердження давнє, але більш ніж вірне. З тих пір, як в третьому тисячолітті до нашої ери на плато Гіза з’явилися три великих піраміди, пронеслося не одне тисячоліття, відійшли у вічність цілі країни і народи, прогриміли незліченні війни, а Великі піраміди досі стоять на околиці тепер вже сучасного Каїра, будучи єдиним уцілілим древнім чудом світу.

Пірамід в Єгипті збереглося більше ста, але справжня візитна картка цієї країни, найвідоміша та найвища - піраміда Хеопса. Вона побудована з 2,3 мільйонів блоків в 26 сторіччі до н.е. і її висота при будівництві була 146,6 метра. До цих пір немає точної відповіді, як вона була побудована. Дослідники висувають одну версію за одною, але жодна так і не змогла дати точної відповіді – як багатотонні блоки, підігнані один до одного так, що й ніж не просунути між ними, змогли поставити один на другий, з такою точністю, що заздрять і сучасні математики. Та ми зможемо розгадати цю таємницю оглянувши піраміду ззовні і зсередини;)

Другою за величиною після піраміди Хеопса, є піраміда Хефрена. Але, завдячуючи своєму розташуванню, на найвищій точці плато, вона виглядає просто велично! Це єдина піраміда, на вершині якої збереглися облицювальні плити.

Трійку найбільших закриває піраміда Мікурина.

Сходинчаста піраміда Джосера в Саккарі

Для того щоб дізнатись чому єгиптяни облюбували для своїх "гробниць" саме форму піраміди, ми відправимось до Саккари, щоб познайомитись з першою пірамідою Єгипту - пірамідою Джосера, або як її ще називають - сходинчастою пірамідою.

Біля піраміди Хеопса є музей сонячного човна. У травні, 1954 року, під час прибирання від уламків каменів території біля піраміди Хеопса була виявлена ​​герметично закупорена підземна камера. Її стелю утворювали 40 великовагових вапнякових плит. Під ними знайшли великий дерев'яний човен, розібраний на 1224 деталі. Після проведеної консервації процес складання тривав 10 років. Застосовувалися тільки дерев'яні кілки і канати, ніяких цвяхів і металевих елементів. Зібраний човен в 1971 році помістили в спеціальний ангар - Музей сонячного човна.

Великий сфінкс

На плато Гізи є ще один персонаж вартий уваги - Великий сфінкс

Архітектура Стародавнього Єгипту давно обросла легендами. Не винятком є і Великий сфінкс. Так і невідомо ким, коли і для чого він був побудований, але, безсумнівно, це історичне надбання. Незважаючи на те, що точної дати будівництва сфінкса немає, він вважається найдавнішою в історії скульптурою. Деякі вчені приписують йому близько 5 000 років, інші 10 000, а то й 12 000!

Він і сьогодні вважається найбільшою статуєю у світі. Дивно, як в давнину вдалося побудувати таку гігантську скульптуру, яка простояла багато століть. Сотні туристів облюбували його для своїх креативних фото - поцілунок зі сфінксом;)

Каїрський музей

Почнемо знайомство з Каїром зі скарбниці давньоєгипетської культури - Єгипетським музеєм.

Він є не тільки найбільшим сховищем предметів мистецтва Стародавнього Єгипту, але і найбільшим єгипетським музеєм. Тут налічується більше 120 000 експонатів всіх історичних етапів Стародавнього Єгипту. У музеї можна побачити 11 царських мумій фараонів та їхні статуї, голову цариці Нефертіті, статую Ментухотепа, фараона Тутмоса Третього, фараона Ехнатона і багато інших історично цінних експонатів.

Головним експонатом музею по праву вважаються скарби гробниці фараона Тутанхамона. Справа в тому, що ця гробниця є єдиною  не розграбованою усипальницею. В ній було знайдено настільки багато скарбів, що на їх перевезення пішло більше 5 років. Крім самих скарбів ми своїми очима побачимо золоту маску Тутанхамона, його золотий трон, золоті саркофаги, золоті прикраси та його особисті речі з позолотою, а також 4 позолочених ковчега, в яких раніше зберігався саркофаг Тутанхамона.

Старе місто

Їдемо далі досліджувати єгипетську столицю і наступний наш пункт - Старе місто. На його території збереглися давньоримські будови і найдавніші коптські церкви. Ще там розташовані: Коптський музей, Вавилонська фортеця, синагога Бен-Езра та найдавніші мечеті Африки Амр ібн Аль-Ас та ібн Тулуна. 

Також ми гулятимемо ісламським кварталом, який має статус об'єкту Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут знаходяться безліч сувенірних крамниць, де ми зможемо поторгуватися з місцевими продавцями)

У самому центрі ісламського Каїру розташована жвава вулиця Аль-Муіз. Свою назву вона отримала на честь халіфа, який був одним з батьків-засновників Каїра. Прогулюючись уздовж Аль-Муіз, по боках якої височить безліч мечетей, медресе і старих будинків, ми зануримося в атмосферу Стародавнього Єгипту.

Каїрська Цитадель або Цитадель Саладіна — велична фортеця, збудована Саладіном, один із символів міста; в теперішній час — великий музейний комплекс, одна з найбільш відвідуваних туристами пам'яток Каїру. 

Протягом 700 років, аж до смерті Мухаммеда Алі Єгипетського, майже всі єгипетські правителі жили, постійно або тимчасово, в Цитаделі. Тут вони урядували, тримали свій двір, вершили правосуддя, приймали гостей і послів тощо.

Повертаємось в Хургаду. Відпочиваємо (чи засмагаємо). Постимо в інстаграм фоточки на фоні пірамід, або з продавцем у придбаній у нього ж втридорога арафатці, або з поцілунком сфінкса;) Набираємось сил перед наступним активним етапом нашої подорожі. Поїдемо на південь, до древньої столиці - Луксору і його околиць. Відвідаємо місця, які мало хто бачив.

Далі ще цікавіше. Абідос. Дендера. Луксор.

Луксор - одне з найдавніших міст світу і легендарна столиця Єгипетського царства в минулому. У давнину його називали Фіви. Але спочатку ми відвідаємо найзагадковіші і наймістичніші храми в Абідосі та Дендера. 

Храм Сеті I в Абідосі

Храм в Абідосі був збудований не менше трьох з половиною тисяч років назад. Священний комплекс присвячений богу загробного світу Осірісу і шести іншим єгипетським божествам. Взагалі, древній Абідос був некрополем (місцем поховання фараонів) і кожен поважаючий себе єгиптянин вважав своїм обов'язком хоча б раз у житті побувати в цьому місті.

Абідоський храм має велику історичну цінність, але туристів тут можна перерахувати на пальцях. Справа в тому, що Абідос знаходиться далеко від основних туристичних місць і тому "підприємливі" єгиптяни не возять сюди туристів)  А подивитися тут, повірте, є на що і ми в цьому переконаємось. Абідоський храм - це приклад майстерності настінних рельєфів і зображень. Вчені без перебільшення називають його шедевром єгипетського мистецтва.

Храм побудований цілком з білого мармуру і має Г-подібну форму. Усередині є кілька гіпостильних (колонних) залів. За ними знаходяться святилища шести богів, а також фараона Сеті I.

Але, мабуть, найвідоміша частина Абідосский храму - це галерея царів з висіченим на стінах списком фараонів-попередників Сеті I. Ця стіна отримала назву «Абідоський список», а для вчених стала розгадкою багатьох невідомих фактів з історії Стародавнього Єгипту. А тепер знайдіть гелікоптер, субмарину та танк на фото нижче (для тих, хто детально і уважно перечитує програму подорожі;))

Осіріон

Поряд з храмом знаходиться загадкова та дивна споруда - Осіріон. Начебто зовсім простий, але якщо придивитися - абсолютно незрозумілий. Не даремно ж він завдає стільки "головного болю" єгиптологам. Осіріон набагато старший від сусіднього храму, але точну дату побудови досі не визначено. Багато питань та версій виникає при огляді цієї культової споруди. Спробуємо і ми наблизитись до розгадки древніх таємниць.

Храм Хатхор в Дендера

Рухаємося далі, на південь, до храму Хатхор в Дендера.

Храм Хатор є одним з найбільш добре збережених храмів у всьому Єгипті. У комплексі є три храми: пологовий, храм Ізіди і головний храм, присвячений богині Хатхор. Існує також священний басейн, який до цих пір доступний для огляду туристами. Але, на жаль, він порожній і в ньому вже не поплавати :)

Кольори в усіх храмах є оригінальними і яскравими, враховуючи, що внутрішня частина була колись покрита сажею після візитів бедуїнів та інших пустельних народів, які шукали притулку. Вони використовували храми як укриття, запалюючи багаття для приготування їжі і тепла. Оскільки храмовий комплекс раніше був наполовину покритий пустельним піском, кіптява накопичувалася нагорі. Щоб показати кількість сажі, від якої довелося очистити піщані храми і стелі, археологи залишили смуги в кожному храмі.

Одним з найдавніших астрономічних послань, надісланих людству староєгипетськими жерцями, є Дендерський Зодіак, або Зодіак Осіріса, який був встановлений на стелі однієї з капел на даху Храму Хатхор в Дендере. У Зодіаку зашифровані знання, зрозумілі тільки «посвяченим»: про Всесвіт, циклічні процеси планети Земля, періодичність повторення глобальних катастроф. Також на стінах храму вчені знайшли докази того, що древня цивілізація мала електрику. Іншого пояснення побаченому вони не могли дати. Можливо нам вдасться розгадати дивні ієрогліфи?)

Луксорський храм

Далі ми направляємося в Луксор, яскравою культурною пам'яткою якого є Луксорський храм. Ми спеціально залишили цей храм для відвідин у вечірній час. Саме з вечірньою підсвіткою храм виглядає містично і цим приваблює туристів. Це буде яскраве завершення дня.

Храм був побудований ще у 14 ст. до н.е. Кожен наступний фараон вносив свої зміни в архітектуру храму. Біля входу стоїть обеліск, яких раніше було два. Віце-король Єгипту Мухаммед Алі подарував ці обеліски Франції. Один обеліск французи успішно вивезли і встановили на одній з центральних площ Парижу. Від іншого ж вони відмовились і той так і залишився стояти на свому місці в храмі. 

В Луксорі є ще один храм - Карнакський (до нього ми ще повернемось).  В давнину ці два храми з'єднувала алея сфінксів, довжиною майже 3 кілометри і з 365 сфінксами. З часом алея була занесена піском, а поверх неї виросли цілі житлові квартали. Зараз влада Єгипту хоче повністю відновити алею. Для цього переселили всіх жителів з місця розкопок в інші райони міста, а археологи активно відновлюють втрачену алею. 

Місто мертвих. 

У Луксорі розташовується левова частка пам'яток періоду Нового Єгипетського царства. Річка Ніл ділить місто на дві частини. У давнину східний берег був місцем, де зводилися величні палаци фараонів - саме тут вони жили і молилися своїм богам. Західний берег Нілу - місто мертвих, де зводили похоронні храми і гробниці для єгипетських царів. Причому фараонів ховали в Долині царів, а їх дружин та дітей в Долині цариць. Численні гробниці долин знайдені археологами, а деякі навіть можна оглянути.

Колоси Мемнона

Колоси Мемнона у Фівах, розташовані недалеко від Долини Царів, відносяться до числа найбільших і цінних статуй Стародавнього Єгипту. Обидві кам'яні статуї вагою більше 800 т, вік яких перевищує 3300 років, колись охороняли вхід в поминальний храм Аменхотепа, від якого сьогодні залишилися лише фрагменти.

Їх ще називають "статуї що співають на світанку". Справа в тому, що коли перші промені сонця торкаються цих Колосів після холодної ночі, камінь розширюється, видаючи звук, який називають співом. Хто зна, можливо і ми почуємо ці ноти?) Пофотографувавшись з велетнями, рушаємо далі, до храму Хатшепсут.

Храм Хатшепсут

Заупокійний храм цариці Хатшепсут в Дейр-ель-Бахрі – один з найвидатніших і водночас незвичайних храмових комплексів Єгипту. Храм став справжнім дивом інженерної думки стародавніх будівельників, а сьогодні є одним з найвідоміших споруд давньоєгипетської архітектури.

Цариця Хатшепсут була видатною жінкою свого часу. Вона проголосила себе єдиною і повновладною царицею Єгипту, і 15 років її правління стали одними з кращих в історії, увінчаними численним перемогами на військовому поприщі. Свої перемоги, як і себе саму, цариця не забувала прославляти. Заупокійний храм на західному березі Нілу став одним з головних споруд, покликаних славити Хатшепсут не тільки на землі, а й на небі. Далі їдемо до загадкового місця, до Долини Царів.

Гробниці Долини Царів

Насамперед, це місце відоме своїми похованнями. Саме тут знаходяться гробниці в яких були поховані великі фараони.  Ми спустимось в три гробниці, аби побачити як фараони готувалися до загробного життя.

Карнакський храм

Найкраще збережений храм Міста живих - Карнак, що в перекладі з арабської означає "Розкішний палац". Він один з найбільших архітектурних творінь стародавнього світу. Кожен з фараонів, який був при владі удосконалював це місце. Так, Рамзес II побудував власну статую, яка стоїть при вході. Храм будували протягом двох тисяч років.

Найбільш дивовижний тут "лабіринт" з 134 колон. Висота кожної понад 20 метрів - це приблизно як 8-поверховий будинок. На деяких з них є ієрогліфи, на яких до цих пір збереглася фарба. При цьому їх вік сягає 3 тисяч років. Це найбільший колонний зал в світі!

Карнакський храм - це цілий комплекс стародавніх святинь, які з'єднані між собою. Центральний комплекс, присвячений богу сонця Амону, має площу близько 30 гектарів. Крім нього, тут є ще святилище богині неба Мут, бога війни Монту і ряд менших каплиць з ієрогліфами, які розповідають про різні події.

У давнину храмовий комплекс в Карнаці був з'єднаний алеєю ще з однією святинею - Луксорським храмом. Його частково збережену будівлю можна оглянути і сьогодні. А ось парадній доріжці фараонів пощастило менше - її поглинуло сучасне місто. Як згадку про алеї археологи знайшли скульптури сфінксів, що прикрашали шлях між храмами. 

Снорклінг

А щоб ще більше запам'ятати цю подорож ми попливемо на яхті до коралового рифу та будемо плавати зі справжніми дикими дельфінами у відкритому морі та снорклити з рибками)

Розваги в пустелі!

Аби більше відчути на собі подих пустелі та отримати добрячу дозу адреналіну, потрібно спробувати підкорити пустелю. Найкраще це робити на джипах!)

А також спробуємо підкорити залізного пустельного коня - квадроцикла)

Ну і як же без баггі?)

Але без верблюда важко уявити справжню пустелю. Тож ми осідлаємо ще й їх)

Далі на нас чекає феєричний захід сонця. Цей романтичний момент запам'ятається вам на все життя...

Вечеря в бідуїнів з кальяном та шоу програмою.

Під час вечері ми побачимо справжній танець живота)

P.S. Головна мета цієї подорожі - знайомство з древнім надбанням Єгипту. Тут зібрані лише цікаві та відомі місця. Кожна локація варта уваги, без перебільшення. Також сюди ми додали розваги та декілька днів повного релаксу на морі) Програма подорожі може бути змінена, на то є вагомі причини (поліція туризму, погодні умови, закриті автостради і тд), але жоден пунк з програми подорожі не залишиться без уваги. Ми побачимо все)

Для того щоб потрапити до Єгипту потрібно зробити ПЛР тест на COVID-19. Тест має бути зроблений не раніше ніж за 72 години до прильоту в Єгипет, повинен мати мокру печатку (оригінал) та QR код. Тест необхідно зробити в Україні. Для тих хто проживає в Вінниці, ми можемо домовитись з лабораторією і здати ПЛР тести організовано групою та без черги. Організатор особисто забере результати та передасть кожному при зустрічі. Вартість становить 800 грн. При поверненні в Украну обсервація або тести не потрібні. Ситуація щодо тестування оновлюється кожні два тижні.

Переліт

Переліт до Єгипту не є дешевим. Тому ми обрали найдешевший тур.пакет з вигідним недорогим чартерним перельотом та проживанням у готелі з харчуванням All inclusive. Це набагато вигідніше ніж перельоти іншими авіакомпаніями. Крім того ми отримуємо від приймаючої сторони гарантований трансфер аеропорт - готель - аеропорт під час прильоту та відльоту. Трансфер без додаткової плати. На даний момент вартість перельоту становить 396$, не входить до орг.збору та оплачується додатково. Проте, минуло експедиції нам вдалось викупити турпакет з авіаперельотом за 220$/ При перельоті потрібно дотримуватись вагових обмежень. Ручна клажа не повина перевищувати 7кг, а вага багажу не повина перевищувати 23кг. 

Митні правила Єгипту

Віза 

Уряд Єгипту з 1 листопада 2020 року по 30 квітня 2021 року скасував візовий збір для туристів. Тепер не потрібно платити 25 доларів за візу)

Безмитне ввезення

Сюди відносяться такі товари і предмети:

 • парфумерія для особистого використання в кількості до одного літра;
 • один електроприлад;
 • алкоголь в кількості до одного літра;
 • тютюнова продукція у вигляді одного блоку сигарет, 25 сигар або 200 грам розсипного тютюну.

Перед митним бар'єром в аеропортах знаходяться магазини безмитної торгівлі під вивіскою Duty Free. Ви можете придбати в них один ящик пива або три літри міцного алкоголю. Ці товари не підлягають конфіскації або оподаткуванню, за умови збереження фірмової упаковки і записи в паспорт. Алкоголь можна купити з 20 років.

Декларування

Відеоапаратура декларується обов'язково. Це обладнання краще попросити вписати вам в паспорт, в іншому випадку розмір мита буде непомірно високим. Фотоапарати сюди не входять. Не забудьте в день відльоту пред'явити свою камеру на митниці, інакше вас оштрафують.

Дозволяється завезення і вивіз будь-якої валюти, в розмірі до 10 000 USD в еквіваленті. Дозволено привозити і вивозити не більше 5 000 єгипетських фунтів.

Особисті прикраси з золота і срібла підлягають обов'язковому декларуванню. У разі купівлі таких на території Єгипту дозволено вивозити прикраси для особистого використання.

Дозволено не вносити в декларацію медикаменти, косметику і продукти харчування для особистих цілей.

Заборонені до ввезення предмети

 • порнографія і еротика;
 • зброю;
 • відеоматеріали та книги, які завдають образи релігії ісламу;
 • наркотики і препарати, які їх містять.

За спробу провезення наркотиків в Єгипті загрожує смертна кара, можливо довічне ув'язнення.

Заборонені до вивозу предмети

 • антикваріат;
 • корали та інші тварини і рослини.

Виняток робиться для тих предметів, які ви легально придбали і можете пред'явити чек. Інакше загрожує штраф в розмірі 1 000 USD або арешт.

Провезення тварин

Це дозволено при наявності ветеринарного свідоцтва і паспорта на тварину. У документах повинні бути відмітки про здійснену вакцинації проти сказу (не раніше 12 місяців до дня вашого вильоту додому). По прибуттю тварини проходять 15-денний карантин.

Особливості єгипетської митниці

При виникненні небезпеки поширення гострозаразних захворювань при прильоті ви повинні будете заповнити ще й санітарну декларацію. У день відльоту заборонено брати з собою в літак флакони з косметикою обсягом понад 100 мл і напої, придбані не в Duty Free. Якщо флаконів кілька, їх сумарний обсяг не повинен перевищувати один літр. Флакони дозволено переносити в прозорому пакеті. Решта буде конфісковано.

Валюта

Національна валюта Єгипту - єгипетський фунт. 100 єгипетських фунтів дорівнює: 148грн; 5,61€; 6,25$. Попри те, що євро в цій країні дедалі частіше з'являється в побуті, все ж вигідно брати з собою долар. У Єгипті майже скрізь приймають долари, розплатитися ними можна і в магазинах, ось тільки курс при цьому буде невигідним. Тому рекомендуємо подбати про те, щоб у вашому гаманці були дрібні купюри, оскільки решту в цій країні не люблять давати. А якщо й дають, то, звичайно ж, у фунтах за своїм курсом. Купити єгипетські фунти можна практично в будь-якому готелі, банку або в аеропорту. Але краще все-таки це робити в банках, оскільки обмінники готелів у потрібний момент можуть бути закритими, до того ж із вас здеруть пристойний відсоток комісії за обмін. Не рекомендуємо міняти гроші в готельного персоналу, тим паче в якихось випадкових людей. Усі основні банки, як поширений Bank of Egypt, так і інші, можуть обміняти валюту й роблять це щодня приблизно з дев'ятої ранку до четвертої години дня, крім п'ятниці, іноді й суботи, і крім важливих державних і релігійних свят. Банківську картку можна використати лише в великих супермаркетах. 

Одяг

Арабська Республіка Єгипет є мусульманською країною, в якій домінують ісламські норми та цінності. У цьому зв’язку рекомендуємо дотримуватися поведінки, яка б не суперечила традиціям та звичаям єгипетського народу та не була б образливою для мусульманського населення країни. Наприклад, дівчатам, які не хочуть привертати зайву увагу, не слід з'являтися в публічних місцях з оголеними плечима, ногами, або в обтягуючому одязі. Також слід уникати одягу з глибоким декольте. Не варто носити одяз з принтом сексуального, насильницького, екстремістського характеру тощо.

Так як ми деякий час проживатимемо на березі моря з доступом до пляжу, потрібно мати з собою купальники/купальні труси. Деякі пляжі коралового походження і мають гострі камінці, тому не зайвим буде захопити з собою силіконове взуття-коралки. Для екскурсій ідеально підійдуть кросівки, макасини або інше зручне взуття яке добре фіксується на нозі. Обов'язково головний убор. Ранки в Єгипті бувають досить прохолодними, тому легка куртка-вітровка стане в нагоді. Для більш комфортного переїзду в автобусі, радимо захопити подушку-бублик та плед.

Мобільний зв'язок та інтернет

Так як ми перебуватимемо за кордоном, радимо підключити роумінг для екстреного зв'язку. Деталі підключення до роумінгу уточнюйте в свого оператора. Також вигідно, для інтернету або дзвінків через різні месенджери, придбати сімкарту єгипетського мобільного оператора. Вартість за 10-16 гігабайт 6-10$. Wi-Fi в готелях зазвичай платне, приблизно 12$ за день користування. В готелі в Луксорі Wi-Fi буде безкоштовний. УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель до подорожі по Єгипту
2-місний,
3-місний
Учасники Клубу 285 USD
Новачки 315 USD

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 45 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 31 грудня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проживання в готелі 4* в Каїрі;
 • проживання в готелі 4* в Луксорі;
 • переїзди до Каїру, Луксору, Хургади, Абідосу, Дендера у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід на всіх локаціях;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • турпакет з авіаперельотом, проживанням в Хургаді з трьохразовим харчуванням, трансфер - 385$ (сума може змінитись, уточнюйте в організатора);
 • 2 обіди в Каїрі - 20$ за 2 обіди;
 • 2 обіди в Луксорі - 20$ за 2 обіди;
 • вхідний квиток до пірамід та сфінксу на Плато Гізи 12,5$;
 • піраміда Джосера 12,5$;
 • Єгипетський національний музей 12,5$;
 • храм Хатхор в Дендера 7,6$;
 • храм в Абідосі 6,30$;
 • Луксорський храм 17$;
 • Храм Хатшепсут 9$;
 • Долина Царів з відвідуванням трьох гробниць 16$;
 • Карнакський храм 12,6$;
 • снорклінг в рифах з дельфінами 20$ (за бажанням);
 • Розваги в пустелі (катання на джипах, баггі, квадроциклах, верблюдах. Вечеря з шоу програмою) 20$ за все (за бажанням);
 • особисті витрати;
 • тест на covid 900 грн (ситуація з тестуванням може змінитись);

Для бронювання місця у подорож, після реєстрації протягом 72 годин, ви маєте внести аванс - 100 євро, або оплатити подорож повністю, інакше ваша бронь анулюється. Якщо у вас не виходить сплатити у вказаний термін, звертайтесь до організаторів подорожі. Також за 30 днів до початку подорожі відмовитися від неї без наявності заміни буде неможливо, але ми активно допомагаємо з пошуком заміни. Кошти за придбані авіаквитки повернути немложливо.

Програма подорожі


Неділя 14 лютого :
02:30 Зустріч в аеропорту Бориспіль (дата та час можуть змінитись)
03:00 Початок реєстрації на рейс (дата та час можуть змінитись)
05:15 - 08:15 Переліт Київ - Хургада
08:15 Приліт в аеропорт Хургади. Проходження паспортно митного контролю. Трансфер до готелю (дата та час можуть змінитись) Трансфер до готелю. Поселення. Відпочиваємо.
19:00 Вечір знайомств в китайському ресторанчику)
Понеділок 15 лютого :
02:00 - 08:00 Виїзд великим автобусом до Каїру
09:00 Знайомимось з пірамідою Джосера. Музей в Саккарі.
13:00 Обідаємо. Плато Гізи. Великі піраміди. Сфінкс
19:00 Поселення в готель. Відпочиваємо
Вівторок 16 лютого :
07:00 - 08:00 Снідаємо. Висилення з готелю.
09:00 - 12:00 Каїрський музей - скарбниця Єгипту
12:00 - 13:00 Обідаємо
13:00 - 17:00 Старий Каїр
17:00 - 23:00 Повернення в Хургаду
Середа 17 лютого :
09:00 Відпочиваємо, засмагаємо, купаємось, набираємося сил перед наступним етапом подорожі. Вільний день
Четвер 18 лютого :
03:30 - 09:00 Ранковий переїзд в Абідос
09:00 - 14:00 Храм в Абідосі, Осіріон. Храм в Дендера. Переїзд в Луксор
18:00 - 21:00 Луксорський храм. Вечеря
21:00 Поселення в готель. Відпочиваємо
П'ятниця 19 лютого :
07:00 Сніданок. Виселення з готелю
08:00 - 13:00 Колоси Мемнона. Храм Хатшепсут. Долина Царів. Гробниці
13:00 - 14:00 Обідаємо на березі Нілу.
14:00 - 18:00 Карнакський храм
18:00 - 23:00 Переїзд до Хургади
Субота 20 лютого :
14:00 Їдемо в пустелю кататись на багі, квадроциклах, верблюдах, джипах. Ще нас чекає вечеря з національними танцями.
Неділя 21 лютого :
09:00 Пливемо снорклити на рифи з рибками та дельфінами) (за власним бажанням, оплачується додатково)
Понеділок 22 лютого :
09:00 відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
Вівторок 23 лютого :
09:00 відпочиваємо, купаємось, засмагаємо
Середа 24 лютого :
16:00 Трансфер до аеропорту (дата та час можуть змінитись)
20:15 Переліт Хургада-Бориспіль (дата та час можуть змінитись)
Четвер 25 лютого :
00:25 Приліт в аеропорт Бориспіль (дата та час можуть змінитись)

Транспорт

 • Автобус для єгипетської експедиції
0 вільних місць із 24

Для комфортної нашої подорожі ми мандруватимемо територією Єгипту на персональному комфортабельному великому автобусі. в ньому є кондиціонер та туалет. Кількість місць в автобусі дозволяє займати кожному учаснику подорожі аж цілих два місця. Розміщення середніх дверей є схематичне та може відрізнятися в залежності від типу автобусу.

232119171513121197531
242220181614108642
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель до подорожі по Єгипту
2 вільних місць із 24

У нашій подорожі Єгиптом ми проживатимемо в Хургаді, Каїрі та Луксорі.

Готель в Хургаді завжди прив'язаний до вартості турпакету, тому який саме готель, його зірковість (від 3* до 5*) ми можемо взнати незадовго до подорожі. Ми ж обираємо не найдорожчі варіянти, але намагаємось щоб це була перша лінія з власним пляжем, а також обов'язково з триразовим харчуванням All inclusive. Так як наша подорож кардинально відрізняється від класичного оллінклюзивного відпочинку, а саме екскурсійним наповненням та іншими активностями, тому ми не робимо високих ставок саме на готель в Хургаді, адже він буде нашим "базовим" готелем, де нас більшість часу не буде. Кімнати двомісні. В кімнатах душ, туалет, центральний кондиціонер, телевізор, холодильник, рушники, постільна білизна.

Готель в Каїрі "The Oasis Hotel Piramids 4 *"
Готель має басейн, сауну, терасу, тенісний корт, сад, нічний клуб. В кімнатах душ/ванна, туалет, центральний кондиціонер, телевізор, холодильник, рушники, постільна білизна. Сніданок шведський стіл з 6:00 до 10:00.

Готель в Луксорі "Mercure" 4*

Це шикарний готель на березі Нілу з великим пальмовим садом, басейном, тенісним кортом. Він має все необхідне для комфортного відпочинку. В кімнатах є фен, душ/ванна, туалет, кондиціонер, телевізор, холодильник, балкон, рушники, постільна білизна. Безкоштовний Wi-Fi.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейСологуб Олена Павлівна
Велика Древньоєгипетська експедиція. +4 дні на морі і розваги в пустелі! (14 лютого 2021р.)
Емоції все ще вирують після поїздки, мабуть, потрібно трохи часу, аби все побачене та почуте вклалось у голові. Якщо узагальнити одним словом, то це буде "супер-мега-круто", іншого від Вови Коваля не отримаєш. Дякуємо всією сім'єю за круту організацію подорожі у "олінклюзивно неолінклюзивний" Єгипет. Ми з головою поринули в історію та сучасність (таку різну в різних областях країни), побачили і звичний усім Єгипет і той Єгипет, який зазвичай уникають, та ще й морячка, пустелі, рифів отримали на додачу до поїздок. Велика подяка Мухамеду за цікаві розповіді та людяність, водію Ясіру за відчуття спокою під час поїздок. Окрема величезна подяка нашій групі, на час подорожі склалася така маленька сім'я. Бідняжки, ви круті!


Крапивіна Крістіна Сергіївна
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
Подорож виправдала себе на 150% 😊
Володі величезне дякую за атмосферу і організацію.
Групі - за дружність, ми були великою родиною))
Програма дуже насичена та цікава, гіди розповідали не тільки про визначні місця, а і побут та життя Єгиптян. Навіть, навчили трошки арабському 😜
Єгипет відкривається зовсім з іншої сторони.😊Третяк Майя Олександрівна
Велика Древньоєгипетська експедиція. +4 дні на морі і розваги в пустелі! (14 лютого 2021р.)
Подорож, після якої отримуєш не лише задоволення,а й стаєш розуміти все зовсім з іншої сторони. Це подорож, після якої повертаєшся додому новою людиною,з великим багажем незабутніх вражень та спогадів.
Хочеться подякувати гіду Мухамеду за цікаві екскурсії,а особлива подяка нашому керівнику групи Володимиру Ковалю,який був готовий допомогти в будь-яку хвилину,супроводжував нас скрізь та був правою рукою у вирішенні всіх питань.Володимир чудова людина,яка задала настрій усій нашій експедиції,професіонал у своїй справі та гарний організатор!
Всім прекрасних подорожей та до нових зустрічей!


Семенов Сергій Іванович
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
Все сподобалось.дякую!
.


Скляренко Вікторія Сергіївна
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
Добрый день!Говорят, что впечатления - это пища для души. Путешествие "Большая Древнеегипетская экспедиция" это был мой первый опыт во всем: в знакомстве с Тур-клубом "Бедняжка", первый выезд за границу, первый полет на самолете... Мы уже вернулись...Сегодня 7 декабря 2020 г., уже третий день живу под впечатлением и смакую послевкусия увиденного и пережитого. Удивительная!Колоритная! Загадочная и противоречивая страна со своей культурой, образом жизни и легендарными памятниками древней цивилизации. По Египту мы проехали тысячи километров и увидели его изнутри. Побывали в Хургаде, Каире, Гизе, Абидосе, Люксоре и многих других городах. Ночевали в отличных отелях, по уровню совсем не похожих на понимание значения слова "бедняжка":)) Были в музее, на пирамидах и внутри..В Долине царей... спускались в гробницы фараонов...видели саркофаги... настенные рисунки...и впечатляющие своим величием храмы и статуи. Катались по Нилу на лодке, обедали и ужинали на берегу легендарной реки. Катались на квадрациклах, верблюдах и багги по пустыне. Плавали в красном море любуясь удивительным подводным миром кораллов, рыбок и диких дельфинов* А чего только стоит прогулка по рынку в Старом городе!!! Понравилось!!! это не то слово. Это ВОСХИТИТЕЛЬНО!!* ВОЛШЕБНО!* ВПЕЧАТЛЯЮЩЕ!!!*** Ух...от восторга до сих пор дух захватывает.:) И все это благодаря Тур-клубу "Бедняжка" и тем кто составил и организовал такой интересный маршрут нашей удивительной экспедиции. Однозначно могу сказать, что с этого момента путешествовать буду только с ВАМИ! Благодарность нашему гиду Мухаммеду за такие удивительные истории. Отдельная благодарность Владимиру Коваль за организацию и внимание к каждому участнику экспедиции!!. И всем участникам экспедиции также!! С Огромной Благодарностью и Любовью:)*** До новых встреч!!!


Богданов Сергій Васильович
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
Настільки неймовірна подорож, що не вистачає слів описати свої враження та емоції. Вражаючі пам"ятки древньої цивілізації, знайомство із зовсім іншою культурою, продуманість програм, професіональна організація організація, розваги в пустелі, рибки в коралах та дикі дефільфіни на відстані витягнутої руки і ще куча всього - це все про цю подорож.
Особлива подяка Володимиру за організацію, Мухамеду за екскурсії та всій групі - ви неймовірні, з кожним буду радий зустрітись у нових подорожах.


Кичак Володимир Васильович
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
Цікава експедиція, гарно організована і продумана. Досвідчені і розумні гіди. Непогані готелі. Дуже дружна группа. В цилому дуже задоволений поїздкою.
Дякую Бідняжкам )))


Борисенко Оксана Василівна
Велика Древньоєгипетська експедиція (21 лютого 2020р.)
Ця мандрівка - це не тільки перенесення тебе на інший континент та з зими у літо, вона, як яскравий вибух атомної бомби, так-так, тієї, що накриває))
Сказати, що було круто та шалено - то промовчати. Було атомно-бомбезно: цікаво, пізнавально, п'янко та рибково))

Не хочеться систематизовано розписувати те, що бачили,а' бачили ми дуже багато, скажу лише, що програма експедиції прописана чудово.

І....будь-які змінення програми, то ж завжди на краще, ми вже знаємо))

Знов повернулася з купою емоцій, з новими знайомствами та гігабайтами спогадів.
Вова, дякую!♥️

Смірнов Іван Петрович
Велика Древньоєгипетська експедиція. +4 дні на морі і розваги в пустелі! (14 лютого 2021р.)
Саляму Алейкум :) Опишу немного поездку, так как компания у нас собралась самая-самая классная, настолько, что готов поехать таким составом куда угодно и здесь просто без коментов! Всем ШУКРАН!!! :)
Итак, экспедиция с точки зрения познания удалась на все сто и даже более: в этой поездке погрузились не только в недры истории, прикоснулись к ней буквально, с нашим замечательным гидом Мухаммедом, и Вовой , но и в культуру и даже жизнь обычного египтянина. Да, не обошлось и без экцесов: мы учились торговаться в сувенирных лавках (первый блин комом), на арабском базаре (!), и даже в Duty free аэропорта Хургады (самый дорогое место в Египте в плане покупки продуктов и напитков, да ещё и сдачу нужно "выбивать"). В общем, друзья, не ведитесь на сувениры, которые пытаются вам впарить (!), берите в проверенных местах (не стесняйтесь спрашивать у бывалых путешественников, отдыхающих и самих египтян, которые внушают доверие), немного торгуйтесь, оставляйте чаевые, будьте вежливы, дарите подарки и все будет ОК: хороших людей видно сразу, они скромны и ненавязчивы, они открыты для общения. Возьмите вкусные шоколадки детям трущеб: те, кому они нужны никогда не попросят сладости у вас, но будут несказанно рады им! Египтяне, вообще очень скромные и добрые люди, но ситуация и туристы делают некоторых из них немного хитрыми, некоторых даже наглыми и алчными...
Прихватите с собой блокнот, слушайте как говорят египтяне и просто арабы и говорите, говорите на их языке! Ведь, даже вам нравится, когда иностранец чуть знает украинский! Вам всегда будут рады, если вы поприветствуйте и спросите как дела или вежливо попросите о чем-то, вставляя фразы из арабского... Если совсем никак - английский в туристическим местах и на мигах в трешёвых... :)
Написал бы ещё, но проводник принес чай: буду поедать египетские финики, пересматривать фотки с пирамид, храмов, настоящих закоулочков Каира и кораллового рифа...
До новых встреч :) Маа Саляму!
Бутенко Ольга Володимирівна
Велика Древньоєгипетська експедиція (21 лютого 2020р.)
Враженнь від експедиції багато. Емоції переповнюють.
Дуже вдало підібрані дати: погодні умови комфортні, не спекотно і не холодно.
Організатор Вова дуже талановито справляється зі своїми обов’язками. Зрозуміло все пояснює, цікаво розповідає, згуртовує і завжди тримає в курсі подій.
Автобуси були великі, кожному було виділено достатньо місця для комфортного переїзду і особистих речей. Водії їздять швидко і охайно.
Екскурсовод з першої частини експедиції сподобався найбільше. Дуже цікавий і харизматичний юнак, має досить гарно поставлену мову.
В цій подорожі було укладено все що можливо і неможливо. Ми побачили Єгипет не тільки як курорт. Ми побачили справжнє життя сучасних єгиптян і спадщину древніх, побачили колорит великих міст і невеличких поселень, занурились в звичаї, традиції і побут. Звикали до їжі і культури поведінки єгиптян. Особисто мені важливі враження від подорожі. Тому я не зважаю на якісь моменти переїздів чи недоліки готелів. Так як в цю подорож ми їхали за емоціями, то отримали їх сповна. Я дуже задоволена і вдячна організатору за насичену програму. Можу сміливо рекомендувати такий варіант поїздки до Єгипту.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Олександра - 17 листопада 14:21
Привіт) Є два питання: 1. вільні для відпочинку на морі 4 дні - оплата за проживання і їжу входять у вартість? 2. Чи можемо принести власноруч зроблений "свіженький" результат тесту на Ковід ? ну і мабуть, яка приблизно ціна за снорклінг в рифах з дельфінами? Дякую
Володимир - 17 листопада 15:27
Олександра, привіт) 1. Проживання та триразове харчування за цих 4 дні, а також за всі інші дні проведені в Хургаді, входять до вартості оргзбору. 2. Результат тесту (в тому числі і зроблений самостійно) повинен бути зроблений не більше ніж за 72 години до прибуття в Єгипет, а також він має бути дійсним для подорожі закордон. 3. Вартість снорклінгу 20 $. Сюди входить трансфер туди/назад, обід на яхті, зупинки в бухті дельфінів з плаванням, снорклінг в коралових рифах.
Наталія - 09 грудня 19:45
Добрый день) Указанный отель 2* - это прикол? С рейтингом на всех отзовиках 4-5 из 10-12, с отсутствием горячей воды, бассейном без подогрева и прочими бонусами?)) И там жить 4 дня за 400 баксов??
Наталія - 09 грудня 19:45
Добрый день) Указанный отель 2* - это прикол? С рейтингом на всех отзовиках 4-5 из 10-12, с отсутствием горячей воды, бассейном без подогрева и прочими бонусами?)) И там жить 4 дня за 400 баксов??
Наталія - 09 грудня 19:45
Добрый день) Указанный отель 2* - это прикол? С рейтингом на всех отзовиках 4-5 из 10-12, с отсутствием горячей воды, бассейном без подогрева и прочими бонусами?)) И там жить 4 дня за 400 баксов??
Володимир - 11 грудня 14:29
Добрий день) Дякуємо за проявлений інтерес до подорожі і окремо дякуємо, що вказуєте на наші помилки) готель справді не 2*, а 4*, виправимо. Але саме в першій експедиції ми проживали в готелі 2*) Повірте, в цю подорож їдуть для того, аби побачити все найцікавіше і найвідоміше що є в Єгипті, а не для того аби оцінювати готель в якому ми по факту майже не знаходились. Ви помітили, що проживання в готелі в Хургаді не є основною метою даної експедиції. Основна мета цієї подорожі - знайомство з древнім надбанням та всесвітньо відомими пам'ятками, аж ніяк не "лежачий" пасивний спосіб відпочинку. Ми завжди обираємо не найдорожчі варіянти турпакетів, але завжди беремо до уваги співідношення ціна/якість. Тому ми в першій експедиції проживали в готелі 2* за 220$. Ціна цілком відповідає якості. Звичайно, кожен може купити собі приблизно за ці гроші горящу путівку, але кількість їх дуже обмежена і для групового бронювання абсолютно не підходить. Будемо раді Вас бачити в наших подорожах, аби переконати Вас в тому, що не зірковість готелю має ключове значення, а атмосфера і емоції)
Наталія - 12 грудня 21:10
Бейрут - это не 4*. В программе четко указаны дни на пляже))) - конечно это неважно)) каких-то 6 дней ночевать неизвестно где)) И заплатить за это... по цене 5*)) Если отель не важен, пляж - не важен...То с какой целью 4 полных пляжных дня без каких-либо мероприятий,?? Для холодного бассейна?? Или ободранного номера??))
Володимир - 14 грудня 17:50
Наталія, ми виправили нашу помилку та забрали готель "Бейрут" з опису подорожі. Крім того "Бейрут" не пережив карантин і успішно закрився. Ви правильно підмітили і вказали на нашу помилку в описі подорожі, тому що не може коштувати готель 2* за ціною 5*. Вартість турпакету не залежить від нас. Її диктують туроператори. Ми б дуже хотіли щоб будь-який обраний нами готель мав якомога нижчу вартість і якомога більше зірок. Готель в Хургаді завжди прив'язаний до вартості турпакету, тому який саме готель, його зірковість (від 2* до 5*) ми можемо взнати незадовго до подорожі. Ми ж обираємо не найдорожчі варіянти, але намагаємось щоб це була перша лінія з власним пляжем, а також обов'язково з триразовим харчуванням All inclusive. Оскільки наша подорож кардинально відрізняється від класичного оллінклюзивного відпочинку, а саме екскурсійним наповненням та іншими активностями, тому ми не робимо високих ставок саме на готель в Хургаді, адже він буде лише нашим "базовим" готелем, де нас більшість часу не буде. Це - експедиція. Ми не будемо постійно релаксувати на пляжі. Також у вільні від екскурсій дні, ми запланували ще декілька активностей: один день ми проведемо на яхті, будемо снорклити в рифах з дельфінами, ще один день виділимо на розваги в пустелі. Програма складена так, щоб відповідати запитам мандрівників, які цікавляться історією древнього Єгипту, прагнуть відкриттів та не сидять на місці. Ви можете переконатись в цьому, прочитавши відгуки з попередніх експедицій.
Оксана - 12 січня 04:38
Вітаю, Бідняжки, ви найкращі!!Якщо цікаво і комфортно, то це тільки з вами. Але, в мене прохання, це навіть не стосується конкретної поїздки зараз.Але я дуже хочу в Єгипет саме з вами, тому слідкую за вашими новинками. Це дуже добре і правильно, що ви розписуєте ціни на все детально, і розумію вашу маркетингову політику, але можна в описі, десь в самому кінці, зазначати реальну суму поїздки, з перельотом і додатковими витратами?Не думаю,що це відлякає подорожуючих, а навпаки, сама процедура додавання займає час, коли ти обираєш між декількома поїздками. Можна назвати її скажімо:"Загальна рекомендована ціна подорожі", чи щось таке. Дякую за розуміння. Ми завжди з вами!!!Вибачте, що не по темі конкретної подорожі.
- 15 січня 22:29
Привіт!Ви попереджаєте,що місця в автобусах за комфортом різні.То хіба це справедливо щодо цінової політики,тобто ціна однакова ,що для 1 і 2 місця,коли пасажири бачать панорами,і для пасажирів на останніх місцях,де взагалі не можна розкласти крісло.Якось це дивно і несправедливо,враховуючи що інші туроператори за панорамні місця взагалі беруть додаткову націнку...
Володимир - 20 січня 23:22
, Доброго дня) Ми намагаємось попередити про всі моменти, які можуть хоч якимось чином зіпсувати комусь подорож і це стосується не тільки різних по комфортності місць в автобусі. Крім того, ми завжди даємо право вибору місця в автобусі кожному туристу де йому подобається. Кожен наш мандрівник особисто, під час реєстрації на подорож, обирає собі місце до душі - чи то біля вікна, чи біля проходу, чи передні, чи біля задніх дверей. А є й такі, яким подобаються задні ряди. Також Ви помітили, що в даній поїздці ми пересуватимемось по Єгипту у великому, п'ятидесятимісному автобусі, де на кожного учасника групи виділено два місця. Це дуже зручно при тривалих переїздах. Ну і задні місця популярні для людей, які подорожують вдвох, тому що вони отримують цілих 5 місць. Щодо пасажирів, які споглядають панорами і пасажирів на останніх місцях, то я б сконструював автобус, де всі місця передні з великим панорамним вікном. Але розумію, що це технічно не можливо... Ми намагаємось бути максимально чесними і відкритими перед нашими мандрівниками, тому й попереджуємо про всі можливі незручності і не беремо додаткову плату за "комфортні" місця в автобусі. Кожен сідає на місце, яке сам собі обрав під час реєстрації. Примусово ніхто не сідає в автобус) Дякую Вам, що цікавитесь нашими мандрівками і проявляєте інтерес до зручності переїздів. Дуже хочемо бачити Вас в рядах наших постійних туристів, аби Ви переконались, що з нами цікаво і весело навіть на останніх місцях) Вибачте, дуже хотів звернутись до Вас по імені, але не знаю як Вас звати)
- 15 січня 22:33
І опис подорожі незрозумілий трохи і туманний,помилки,які постійно після коментарів оновлюються....Я розумію,що у вас вже склалася певна база клієнтів,і скорше за всього саме вони і є вашими основними клієнтами...Але ось нова людина а як я,яка б з радістю поїхала б з вами,на жаль,не може зрозуміти,скільки ж все це разом коштуватиме....хоча б приблизно...дуже незручно.Дякую!
Володимир - 21 січня 00:20
, Добрий день) Знову не можу звернутись до Вас по імені( Дякую що перечитуєте опис подорожі і звертаєте нашу увагу на наші помилки. Звичайно, всі ми люди і деколи робимо помилки, в тому числі офрографічні) Але завдячуючи уважним читачам, ми виправляємо їх. Крім того є помилки, які від нас не залежать, тим більше в таких далеких подорожах. Наприклад, чартерні рейси взяли собі за звичку постійно міняти дати та час вильоту, тут ми безсилі... Або готель, який ми бронювали раніше, не пережив каранти, а в іншому просто різко закінчились вільні кімнати... Або вартість турпакету міняється декілька разів на день...Тому корекція в описі подорожі деколи відбувається. Ми, організатори подорожей, завжди знаходимось на зв'язку. Тому, якщо виникають якісь питання, нам телефонують і ми максимально намагаємось відповідати на всі запитання, а також робимо все можливе, аби в подальшому цих питань не виникало. Номера телефонів відповідальних організаторів завжди знаходяться під заголовним фото. Телефонуйте 0979678494, залюбки відповім на всі запитання і розвію туман над описом подорожі) Стосовно вартості подорожі. Ми не приховуємо ніяких додаткових витрат, які можуть бути в будь-якій мандрівці, а також не приховуємо що входить до вартості орг.збору. Всі точні (навіть не приблизні) суми прописані в розділі "Організаційний збір" під основним описом. Знову ж таки, Ви можете зателефонувати і я Вам все розповім. Не потрібно знати якусь спеціальну формулу, аби додати всі суми) Сайт дуже зручний і легкий у використанні, а наш ІТвідділ постійно працює над його вдосконаленням. Вся наша клієнтська база постійно оновлюється і поповнюється новими, спраглими до пригод мандрівниками. Все більше нових людей відкривають для себе наш туристичний клуб. Ми робимо все можливе, аби кожен учасник нашого клубу був задоволений. Тому будемо раді і Вам) Ще раз дякую за проявлений інтерес до наших подорожей. До зустрічі у наших подорожах)

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.