09 травня 06:00
Час відправлення
09 травня 23:50
Час повернення
Є вільні місця!
320 UAH
350 UAH
Залишити відгук

"Камянецька турка" - кавовий фестиваль

Тип: Екстрим, Екскурсії, Фестивалі
Буде підкорено: 470 км.

Поїхали у старовинний Кам’янець-Подільський на травневі свята 2017 року. Адже саме тут, в період з 6 по 9 травня, пройде традиційний фестиваль “Кам’янецька турка”. Над Кам’янцем буде літати аромат кави і справжні поціновувачі кавового напою зможуть насолодитися ним. Ми побачимо дійство по вшануванню такого напою як кава, на власні очі. Та доторкнемось до кількох століть історії розвитку кавової індустрії у нашій країні. Долучайтесь, та скуштуйте дійсно смачної кави!

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Кавовий фестиваль «Кам’янецька Турка»

 Трохи історії: цей фестиваль вже проводиться не вперше, основна мета яку переслідували його організатори, нагадати українцям про те, що саме в Кам’янці з’явився такий напій як кава. Трапилось це в часи османського правління, турки, яких було достатньо на території міста, відкрили тут першу кав’ярню. Знаменна подія трапилась в 1672 році, а вже через дев’ять років в Кам’янець-Подільському працювало десять кав’ярень. Мало хто знає, що в славнозвісній столиці Австрії в місті Відень можливість посмакувати філіжанкою кави в затишній кав’ярні з’явилась лише через два роки. 

Програма кавового фестивалю:

  Всі визначні події фестивалю пройдуть в Старому місті, на центральній його площі – Польскому базарі. Саме тут буде розташовано стилізоване під старовину кавове містечко та пройдуть наступні заходи. Центральна сцена площі перетвориться на відкритий концертний майданчик, на якому виступатимуть танцюристи, співаки, музиканти та поети. Програма фестивалю Кавове свято у Кам’янець-Подільському пропонує насичену та цікаву програму:

– майстер-класи по створенню з кавових зерен картин для інтер'єрів з кавових зерен;
– кавовий ярмарок, на якому можна придбати інвентар для приготування кави, саму каву та різні смаколики до цього напою;
– майстер-класи з приготування кави у турці;
– конкурс на майстерність «Латте-арт»; 
– унікальна фотосушка «Кава і кохання»;
– кавовий спринт (забіг офіціантів з кавою) і велопробіг;
– ворожіння на кавовій гущі;
– спринт офіціантів з філіжанками кави;
– конкурси “Малюнок на тротуарі”, “Кавовий силач”, “Забіг в мішках”.

  А тепер про саму турку. Її виготовили у 2014 році кам’янецькі кавовари спеціально на замовлення. Спершу це була стара посудина, яку вдалося вдосконалити, додавши до неї нехарактерний, але необхідний краник. Латунний ківш об’ємом 350 літрів, висотою 120 см (без горловини) і нижнім діаметром в 94 см наповнили 30-ма кілограмами зерен, які майже три дні мололо все місто – на рекорд, а не просто так. Це найбільша в Україні кавова турка, у якій зварили 333 літри кави. Пригостити ним вдалося шість тисяч кавоманів. Кам’янецька турка ввійшла до «Книги рекордів України». «До сьогодні вже були спроби встановити подібні рекорди. Наприклад, у Києві виготовили найбільшу чашку кави у 60 літрів, - відзначив голова редакційної ради національного проекту «Книга рекордів України» Олег Іваненко. – Але такого, як Кам’янець, ще ніхто не робив». 

  Ідея проведення цього фестивалю, що основана на 333-річній історії кавоваріння в Кам’янці, належить відомому у місті кашовару, підприємцю і власнику «Кави від поліцмейстера» Олегу Вощинському. Тож третього травня 2014 року о восьмій годині ранку під пильним наглядом Олега Вощинського величезну турку поставили на вогонь. І вже за кілька годин аромат кави дав про себе знати – поступово до рекордної посудини почав підтягуватися люд. 

Кам'янець - фестивальна столиця України

  Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні, після Львова і Києва, по кількості історичних пам’яток. В цьому місті-музеї Ви обов’язково відвідаєте: середньовічний замок з баштами – основну пам’ятку Поділля, Францисканський костел, католицький собор Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною, міську ратушу – осередок середньовічної влади Кам’янця, Вірменську дзвіницю, у дворі якої тепер знаходиться музей давнини, Хрестовоздвиженську церкву – єдиний приклад дерев’яного зодчества. Майже з усіх точок міста Ви зможете побачити Георгіївську церкву, яка була названа на честь Святого Георгія – покровителя Кам’янця-Подільського. 

Екскурсійна програма Кам’янець-Подільський

Кам’янець-Подільський одне з найдавніших міст України! В ньому нараховується більше ста видатних пам’яток історії, які відображають культури семи народностей, що проживають в цьому місті.

Під час екскурсії, ви відвідаєте:

 • Середньовічний замок (16-18 ст.) – комплекс споруд військової архітектури з баштами та бійницями;
 • Міську Ратушу (17-18ст.) – протягом багатьох століть тут розміщувалася польська управа (магістрат);
 • Костел св. Апостолів Петра і Павла – відомий своїми фресками Джованні Сампіні, турецьким мінаретом із золотою фігуркою Діви Марії на чолі, кам’яною Лаурою та унікальним органом на 972 труби;
 • Домініканський Монастир (15-18 ст.);
 • Вірменський квартал і Миколаївський Собор (15-18 ст.).

Друзі візьміть навушники та радіоприймачі, екскурсію будемо слухати через наш девайс Радіогід.

 Латинський кафедральний собор Свя­тих Апостолів Петра і Павла в Кам’янці-Подільському, мабуть, «дасть фору» бага­тьом римо-католицьким святиням України, коли справа стосується цікавої історії. Та й зовнішній вигляд у нього незвичний: де ж ви ще побачите костел з мінаретом?

  Кам’янець-Подільський зовсім неординарне та непросте місто. По перше ніхто не знає з яких часів воно існує, хто його заснував, та хто побудував Замковий міст - який знаходиться в турецькому саркофазі.

  У нас заплановані стрибки з мосту Стрімка Лань (висота 52 метра) згідно програми подорожі для екстрималів ТК Бідняжка. Хто стрибати не планує, той може пофотографуватись на фоні мальовничого каньйону і подивитись як інші будуть стрибати. Після закінчення стрибків автобусом їдемо у центр міста на Вірменську площу (площа Польський Ринок).

Розпочнемо екстримальні вихідні зі стрибків (по бажанню та за додаткову плату): 
1. Вартість для "Бідняжок" 200 грн. перший стрибок. 
2. Другий і всі наступні по 150 грн. (Розраховуємо на два стрибки , другий по бажанню). 

Поєднання різних культур на маленькому острові робить Кам’янець унікальним та неповторним! Такого міста в Україні більше не має!

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
290 грн. (для власників Клубних карт) 
320 грн. для нових учасників Клубу. 
УВАГА! З 01.05 орг. збір збільшиться на 30 грн. Бронюйте раніше, щоб не переплачувати.

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 100 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів!

Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей, або оплатити одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає:
• проїзд автобусом, оглядова екскурсія містом;
• страховка на перевезення;
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
• податки;
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати:
• особисті витрати;
• додатково оплачуються стрибки згідно опису подорожі;
• вхідний квиток у фортецю (25 грн./особа);
• харчування.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро (097) 74 960 84 та (063) 95-403-48

Організатори залишаюсть за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

Програма подорожі


Вівторок 09 травня :
06:00 Збір у карманчику (там де автобуси відправляються на моря) навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус, Старт о 6.00. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
10:00 - 10:30 Орієнтовно до 10.30 прибуття у Кам'янець. Початок оглядової екскурсії містом. Тривалість 3 години. Потім вільний час, обід. Після екскурсії відвідання Кам'янець-Подільської фортеці (по бажанню) та/або стрибки з мосту (при наявності сформованої групи та необхідної кількості, вказуйте під час реєстрації) та відвідання кавового фестивалю згідно його програми.
19:00 - 20:00 До 19.00 (20.00) збір біля автобуса. Відправка на Вінницю. Орієнтовне прибуття до 23.50. Залежить від нашої організованості та стану дороги.

Транспорт

 • Неоплан 31*
7 вільних місць із 31

2725211713951
28262218141062
29
302319151173
312420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.