13 липня 20:30
Час відправлення
17 липня 06:00
Час повернення
Місць немає!
1020 UAH
1100 UAH
Залишити відгук

Закарпаття! Похід по Боржаві 14-16 липня.

Тип: Гори, Походи, Екстрим, Екскурсії
Буде підкорено: 1260 км.

Друзі, готуйте похідні рюкзаки, адже літо це не тільки відпочинок на морі, а звісно ж чудова пора для прогулянки українськими Карпатами! Та особливо по такому мальовничому куточку як Боржавський хребет, що у Закарпатті!) Та на третій день нашої подорожі ми відправимось в Мукачево, де відвідаємо один із найвеличніших замків України - Паланок, побуваємо у підземеллях бункеру Лінії Арпада та задегустуємо справжніх закарпатських вин!

Відповідальний:
Олександр Антонюк
(096)965-33-33
Відповідальний:
Юрій Пілявоз
(098)800-01-11
(063)286-69-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Друзі, готуйте похідні рюкзаки, адже літо це не тільки відпочинок на морі, а звісно ж чудова пора для прогулянки українськими Карпатами. Та особливо по такому мальовничому куточку як Боржавський хребет, що у Закарпатті!

Та на третій день нашої подорожі ми відправимось в Мукачево, де відвідаємо один із найвеличніших замків України - Паланок!

День 1

Прибуваємо у село Пилипець, яке добре відоме як всім прихильникам гірськолижного спорту, так і людям для яких гори це їхній другий дім. Та по дорозі ми зупинимось біля однієї цікавинки.  - В Пилипці збереглась до наших днів готична дерев'яна 300-літня церква, неодмінно варта нашої уваги!

Після коротенької зупинки ми вирушимо до гірськолижного курорту, та дещо відхилимось від маршруту, щоб відвідати ще одну цікавинку - мальовничий водоспад Шипіт - одна із візитівок  Закарпаття!

Далі на нас чекають Гори!) Беремо все необхідне спорядження і вирушаємо. Сам підйом не буде важким, так як основну висоту ми будемо набирати на крісельному витягу.

З верхньої станції підйомника відкриваються чудові панорами на навколишні села та гори, але і тут ми не зможемо обійтись без цікавинок!) - Біля верхньої станції витягу розташувався один колоритний заклад відомий своєю унікальністью вже не тільки в Закарпатті а і в усій Україні - чайовня - "Сурія" надзвичайно колоритне місце де ми зможемо скуштувати різних та незвичних напоїв, а також настоянок!)

 

Трішки відпочивши ми вирушаємо у похід! Наш маршрут пролягатиме через мальовничі вершини Боржавського хребта - піднімимось на Гимбу (1498 м.), далі попрямуємо на г. Великий Верх (1598 м.), спустимось до г. Плай (1323 м.) після чого підійдемо до місця нашої ночівлі, біля руїн старої сироварні.

Маршрут не складний та в  перший день ми пройдемо близько 12-13 км. По приходу облаштовуємо наше наметовий табір, та беремось до приготування вечері, яка в горах завжди надзвичайно смачна)

Увечері на нас чекають зірки, посиділки біля вогнища!

А ще щоб наша дружня атмосфера була ще більш дружньою, ми зваримо глінтвейн!)

День 2

Прокидаємось, насолоджуємось літнім ранком серед гір, після чого готуємо сніданок. Поснідавши неквапливо збираємо наш наметовий табір та вирушаємо далі!) Наш маршрут прямує до низу в с. Воловець де на нас чекатиме наш автобус. Якщо буде ще наснага по дорозі можемо підкорити ще одну вершину  - г. Томнатик (1344 м.), орієнтовний час спуску 3 години (6км.), з підкоренням г. Томнатик 5 годин, (11км.).

Орієнтовно після обіду, спустившись з гір на нас чекатимуть усі блага цивілізації, адже наступну ніч ми будемо проживати в готелі. 

А увечері ми знов зберемось в альтанці нашого готелю і будемо весело та дружньо відпочивати!)

День 3

Снідаємо, виселяємось та їдемо далі в осередок Закарпаття - Мукачево.

Мукачево

Маленьке інтернаціональне містечко зі своєю цікавою історією, адже, тільки за останніх 100-200 років було під владою декількох держав.

 

Але без сумнівів це місто знають завдяки його візитівці - одному із найвідомішиз замків України - Паланку!

Після ми матимемо трішки вільного часу щоб прогулятись містом та відвідати відому мукачівську кондитерську - "BONDARENKO"!) Де можна поласувати солоденьким та випити запашної кави)

Проте на цьому наш мандрівний день ще не закінчиться!)

Лінія Арпада. Бункер

Лінія Арпада - одна з найбільш могутніх оборонних ліній Другої світової війни
Наші гори Карпати ховають багато таємниць. Одна з них – таємничі підземелля бункеру Лінії Арпада у Верхній Грабівниці - найпопулярнішого серед об’єктів військового туризму у Закарпатті. Це підземний військовий бункер, в якому були розташовані склади, шпиталь, казарма, контрольні виходи, вентиляційні шахти. Масштаби і якість виконаних робіт у ньому вражають, а ось точне призначення самого об'єкта залишається загадкою. Світло на цей унікальний комплекс могли б пролити секретні документи, які можливо, досі зберігаються в московських чи будапештських архівах під грифом «Цілком таємно».

Бункер вражає будь-якого відвідувача, який побуває усередині приміщення: підземний тунель з відгалуженнями, пролягає на 30-50 метрів під землею (1 метр бетону - товщина стін бункеру і десятки метрів гірської породи) здатний витримати будь-яку атаку з повітря. За думками деяких експертів, цей об'єкт має довжину 1500 метрів. Хоча є також версії про те, що можливо тягнувся він і на 15км, а з′єднаний підземними ходами з об′єктами Лінії Арпада в урочищі Майдан (траса Київ-Чоп), горою Косяк (з якої гарна видимість села) та на перевалі Уклин (що можливо був вихід з тилу).

Зараз збережено є більше ніж 800м протяжності всіх тунелів бункера. І хоча це звичайно, що не всі маштаби бункеру, які були в Другій світовій війні, але всерівно в Україні він є найбільшим підземним бункером збережений з того часу і являється одним із найбільших, що зберіглися у Східній Європі.Доступний для відвідувачів довжиною 500 метрів.

Пысля екскурсії, для бажаючих, буде проведене дегустація з можливістю придбання кращих закарпатських вин виробництва АПТП «БОБОВИЩЕ». Здебільшого дегустації проводяться в середині об'єкту у дегустаційній залі бункера.
Тривалість дегустації – до 50-ти хв. Пропонується 8-10 сотрів вина.

Після дегустації задоволені життям ми попрямуємо додому! На шляху ми заїдемо в бістро "ОКЕЙ" де зможемо смачно та не дорого повечеряти!

Організаційний збір становить:

- 980 грн для учасників Клубу (з клубною карткою та з розрахунком на 30 осіб.

- 1060 грн для новачків.

Розміщення в двохмісному номері дорожчий з одного учасника на 40 грн.

(Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати безкоштовно пред’явивши 3 магніти Бідняжок з минулих наших подорожей, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє на 2-х осіб.)

До орг збору входить:

- проїзд комфортабельним автобусом;

- проживання в готелі;

- екскурсійний супровід по маршруту в горах та по місту Мукачево;

- туристичний страховий поліс;

- допомога військовим – 10 грн.

Додатково оплачується:

- витрати на харчування, в готелі: вечеря - 80 грн; сніданок 60 грн. (оплата за харчування здійснюється у перший день подорожі)

- харчування в горах (вечеря та сніданок) - 60 грн

- підйом крісельним витягом (60 грн)

- прокат необхідного туристичного спорядження;

- вхід до замку Паланок - 40 грн.

- екскурсія в бункер - 50 грн.

- дегустація вин - 70 грн. (7 видів)

Діє система авансів! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 300 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів! (до 19-го червня)

Для походу необхідне - зручне взуття, дощовик, теплий одяг, зручний рюкзак, індивідуальні медикаменти . Було б добре мати змінний комплект одягу та взуття,  оскільки нас усіх може замочити дощик...

Для ночівлі в горах - намет (бажано двошаровий) спальник та карімат. У кого немає власного, можна взяти на прокат за адресою Пушкіна 42, Турклуб Меркурій (http://www.merkurij.vn.ua) або в Академії  Аквтивного Відпочинку (спорядження новіше та якісніше) - тел. +380679686713 Володимир.

Друзі, візьміть із собою навушники до телефонів, щоб була можливість слухати ФМ-радіо, адже частина екскурсії транслюватиметься через РАДІОГІД.

Відповідальний організітор: Олександр Антонюк - 096 965 33 33, vk.com/sheng, пошта - alexandr.antonyuk.vl@gmail.com 

                                          Пілявоз Юрій - 098 8000111, https://vk.com/id7881398, enative@ukr.net

Програма подорожі


Четвер 13 липня :
20:30 - Збір на платформі центрального автовокзалу, виїзд;
П'ятниця 14 липня :
08:30 - Приїзд в Пилипець, підготовка до походу.
09:00 - Прогулянка до водоспаду Шипіт, початок походу, підйом крісельним витягом до місця старту;
17:00 - Прихід до місця ночівлі, облаштовуємось, ставимо намети, готуємо вечерю, співаємо під гітару пісні!)
Субота 15 липня :
08:00 - Готуємо сніданок, збираємось, вирушаємо далі, спускаємось у с. Воловець;
15:00 - Поселення у готель;
19:00 - Вечеря, після продувжуємо співати пісні під гітару на подвір'ї готелю!)
Неділя 16 липня :
08:30 - Сніданок;
09:00 - 11:00 - Переїз до Мукачева.
11:00 - 14:00 Екскурсія замком та містом
14:00 - 16:00 Вільний час, обід.
16:00 - 17:40 Переїзд до бункеру "Лінія Арпада"
18:00 Початок екскурсії, після дегустація!
20:00 Виїзд додому, вечеря в придорожньому закладі "Окей"
Понеділок 17 липня :
06:00 Орієнтовний час повернення додому.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
0 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель Затишок (Закарпаття)
0 вільних місць із 21Двомісний №22
Двомісний №23
Двомісний №24
Двомісний №25
Двомісний №32
Двомісний №34
3-місний №29
4-місний №39 (1-1-1- доп.)
Двомісний №20
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейМарійка Іщенко
Закарпаття! Похід по Боржаві 14-16 липня. (13 липня 2017р.)
Один з найращих походів...дякую Юрчику, Андрію, дяді Міші і всім всім всім хто був! Цей похід був дійсно вражаючим і незабутнім!
По всіх пунктах - тільки 5 !
Загальне враження 5+++++++

Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.