26 грудня 10:00
Час відправлення
04 січня 21:30
Час повернення
РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА ОРГАНІЗАТОРОМ
440 USD
480 USD
Залишити відгук

НОВОРІЧНИЙ КРУЇЗ ПО НІЛУ! Єгипет вздовж і впоперек)

Тип: Відпочинок на морі, Екскурсійні мандри, Новий Рік, Круїз
Буде підкорено: 5000 км.

Мріяли про новорічний круїз По Нілу? Тож пакуйте валізи, на нас чекають пригоди, великі відкриття і святкування Нового Року на найдовшій річці планети) В Єгипет може злітати кожен. Але дослідити його вздовж і впоперек та побачити його древній, багатий спадок, вже задача незлегких. Але не для нас. Це буде пізнавальна, цікава та в міру насичена мандрівка, де ми плистимемо неквапливим Нілом і роздивлятимемося все найвідоміше, найцікавіше та найзагадковіше, що нам залишила древня цивілізація.

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Супроводжуючий:
Володимир Коваль
(097)967-84-94
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Аеропорт Бориспіль

Хургада. Єгипет

Каїр

Луксор

Едфу

Есна

Ком Омбо

Асуан

Абу Сімбел

Про подорож

В цій подорожі у нас буде справжній новорічний круїз по Нілу з зупинками біля найцікавіших і найвизначних пам'яток древньої цивілізацції. Ми плистимемо на круїзному кораблі вздовж смарагдовх нільських берегів з пальмовими плантаціями, фініковими садами та древніми містами, а за ними безкінечні золоті піски Сахари. Наш корабель зупинятиметься біля визначних пам'яток та цікавих місць, де на нас чекають пізнавальні екскурсії. Круїз по Нілу розрахований на 4 дні, з 30 грудня по 2 січня. Проживати ми будемо в двомісних каютах з видом на Ніл. Харчування триразове по типу "шведський стіл". На круїзному кораблі проводять різні шоу-програми, костюмовані вечори, дискотеки. Також є бар та ресторан.

Крім того ми побачимо велич пірамід, загадкового сфінкса, розписані ієрогліфами та кольоровими фарбами тисячолітні храмові комплекси, переповнені артефактами музеї, мумії фараонів та їхні царські гробниці. Розгадаємо безліч загадок та ще більше задамось запитаннями... І все це під тихі акомпанементи неквапливого Нілу, на берегах якого, 5000 років тому, зародилась древня цивілізація. А фішкою ціє подорожі буде святкування НОВОГО РОКУ на круїзному кораблі на найдовшій річці планети! Цей відпочинок ви запам'ятаєте надовго)

А тепер по порядку про сам круїз)

 

Круїз. День 1

У Луксорі розташовується левова частка пам'яток періоду Нового Єгипетського царства. Річка Ніл ділить місто на дві частини. У давнину східний берег був місцем, де зводилися величні палаци фараонів - саме тут вони жили і молилися своїм богам. Західний берег Нілу - місто мертвих, де зводили похоронні храми і гробниці для єгипетських царів. Причому фараонів ховали в Долині царів, а їх дружин та дітей в Долині цариць. Численні гробниці долин знайдені археологами, а деякі навіть можна оглянути.

Колоси Мемнона

Колоси Мемнона у Фівах, розташовані недалеко від Долини Царів, відносяться до числа найбільших і цінних статуй Стародавнього Єгипту. Обидві кам'яні статуї вагою більше 800 т, вік яких перевищує 3300 років, колись охороняли вхід в поминальний храм Аменхотепа, від якого сьогодні залишилися лише фрагменти.

Їх ще називають "статуї що співають на світанку". Справа в тому, що коли перші промені сонця торкаються цих Колосів після холодної ночі, камінь розширюється, видаючи звук, який називають співом. Хто зна, можливо і ми почуємо ці ноти?) Пофотографувавшись з велетнями, рушаємо далі, до храму Хатшепсут.

Храм Хатшепсут

Заупокійний храм цариці Хатшепсут в Дейр-ель-Бахрі – один з найвидатніших і водночас незвичайних храмових комплексів Єгипту. Храм став справжнім дивом інженерної думки стародавніх будівельників, а сьогодні є одним з найвідоміших споруд давньоєгипетської архітектури.

Цариця Хатшепсут була видатною жінкою свого часу. Вона проголосила себе єдиною і повновладною царицею Єгипту, і 15 років її правління стали одними з кращих в історії, увінчаними численним перемогами на військовому поприщі. Свої перемоги, як і себе саму, цариця не забувала прославляти. Заупокійний храм на західному березі Нілу став одним з головних споруд, покликаних славити Хатшепсут не тільки на землі, а й на небі.

Долина цариць

Долина Цариць - некрополь, розташований біля Долини Царів. У некрополі поховані не тільки цариці, але і рано померлі єгипетські принци. Тут археологам вдалося знайти понад сімдесят гробниць. Ми зможемо відвідати деякі гробниці та побачити древні розписи на тему загробного життя.

Карнакський храм

Найкраще збережений храм Міста живих - Карнак, що в перекладі з арабської означає "Розкішний палац". Він один з найбільших архітектурних творінь стародавнього світу. Кожен з фараонів, який був при владі удосконалював це місце. Так, Рамзес II побудував власну статую, яка стоїть при вході. Храм будували протягом двох тисяч років.

Найбільш дивовижний тут "лабіринт" з 134 колон. Висота кожної понад 20 метрів - це приблизно як 8-поверховий будинок. На деяких з них є ієрогліфи, на яких до цих пір збереглася фарба. При цьому їх вік сягає 3 тисяч років. Це найбільший колонний зал в світі!

Карнакський храм - це цілий комплекс стародавніх святинь, які з'єднані між собою. Центральний комплекс, присвячений богу сонця Амону, має площу близько 30 гектарів. Крім нього, тут є ще святилище богині неба Мут, бога війни Монту і ряд менших каплиць з ієрогліфами, які розповідають про різні події.

Круїз. день 2

Храм бога Гора в Едфу

Монументальний храм в Едфу входить в число найбільш добре збережених давніх єгипетських храмів. Він є найбільшим вмістилищем ієрогліфічних текстів греко-римського періоду, поступаючись тільки храмів у Карнаці і Мединет-Абу.

Один з міфів, сформованих навколо храму в Едфу, свідчить про те, що він був зведений на місці великої битви, що відбулася між богами Хором і Сетом. Вік цієї споруди — близько 2000 років, і воно справляє грандіозне враження.

Святкування нового року на круїзному кораблі.

Зустріч Нового Року буде унікальною, адже святкуватимемо ми в Африці, на справжньому круїзному кораблі, на найдовшій річці на планеті. Ми запам'ятаємо ці моменти на все життя) На нас чекає накритий святковий стіл, розважальна новорічна шоу-програма та запальна дискотека!)

Круїз. День 3

Храм Себека в Ком-Омбо

За часів, коли Ніл був переповнений крокодилами, стародавні єгиптяни шанували їх як тотемна тварина і поклонялися, щоб умилостивити їх лютість. Крокодилів містили в храмі, на кладовищах були знайдені їхні мумії, деякі з них можна побачити в Ком-Омбо і сьогодні.

Головна визначна пам'ятка храму Ком-Омбо - красивий космічний гіпостільний зал з 15 товстезними колонами і карнизом з двома різьбленими крилатими сонячними дисками. Збереглася значна частина даху, прикрашена астрономічними зображеннями. 

Після завершення будівництва храму про нього майже нічого не відомо, після поширення в Єгипті християнства його якийсь час використовували копти, але потім він був остаточно покинутий. Так як храм знаходився поблизу від Нілу, річка під час розливів зруйнувала ворота храму і частину фасаду. А в 1893 році його випадково виявив французький археолог, храм був по самий дах занесений піском.

Також в цьому храмі можна побачити НІЛОМЕТР, який відігравав важливу функцію в житті древніх єгиптян. По-перше, в глибокій ямі чітко було видно рівень води в річці, а по-друге, виходячи з цього стягувалися податки - посуха - менше, розлив - більше.

Круїз. День 4

Незакінчений обеліск

Єгипетські обеліски можна побачити не тільки в Єгипті. Захоплення викликає Луксорський обеліск на пощі Конкорд в Парижі. Або обеліски на площі Навона або Пьацца дель Попполо в Римі (а всього в Римі 13 єгипетських обелісків). Але мало хто замислюється, а як ці обеліски були виготовлені в Стародавньому Єгипті? Відповідь на це питання і повинен дати незакінчений обеліск в Асуані, і сама Асуанська каменоломня.

Вже кілька тисячоліть лежить 42-метровий монолітний незакінчений обеліск з рожевого граніту в асуанській каменоломні. Через тріщину, виявлену під час його виготовлення, роботи припинили. За тисячоліття обеліск був повністю занесений пісками. Лише на початку двадцятого століття його знов знайшли і відкопали. Але до цих пір вчені ломають голови, як саме був виготовлений цей обеліск? Адже відмітини на ньому не відповідають інструментам того періоду.

Есна

Це старовине місто розташоване на березі Нілу. Найвизначнішою пам'яткою Есни є Храм Хнума - бараноголового бога, який створив людство на своєму гончарному крузі. Храм знаходиться в центрі міста нижче від рівня вулиць на 10 м.

Нині переважна більшість храму знаходиться під будівлями сучасного міста. Повністю розчищено лише гіпостільний зал з 24 колонами. Цей зал є цікавим і історично цінних завдяки розписам і текстам, що покриває стіни. Так, на внутрішньому фасаді гипостильного залу збереглися культові сцени, що зображують єгипетських правителів Птоломея VI і Клеопатру II. Саме при їх правлінні було перебудовано культову будівлю Хнума.

Тексти храму вважаються одними з найскладніших ієрогліфічних текстів, а внутрішнє оздоблення і кольори залишать лише приємні враження.

Асуан

Асуан - найбільш південне туристичне місто Єгипту, яке є дивно захоплюючим об'єктом для вивчення давньої та новітньої історії країни.

Чимало людей прибувають в Асуан і на своєму шляху вони зустрічають одне з найбільш величних споруд новітньої історії Єгипту, зване «новими пірамідами». Назва цього супероб'екту - «Асуанська гребля», побудована в 1971 році. Її будівництво хоч і є надбанням єгипетської нації, але викликало чимало критики через затоплення важливих історичних пам'яток Нубії і переселення шістдесяти тисяч чоловік від берегів водосховища.

Острів Філе

Храмовий комплекс на острові Філе - один з небагатьох добре збережених архітектурних споруд часів Птоломея.  За віруваннями єгиптян Філе був місцем вічного сну бога Осіріса і забороненим місцем для будь-якої людської діяльності. Лише жерці робили тут священні ритуали на 360 столах з дарами Осірісу.

Храмовий комплекс острова Філе включає храм Нектанеба I, павільйон Трояна, храм Хатор і монументальний храм Ісіди.  Храм Ісіди був побудований близько 350 р до н.е. як головна культова споруда. Ісіда - дружина бога Осіріса, яка силою своєї любові возз'єднала розсіяні по землі частини тіла чоловіка і воскресила його. 

Будівництво в Єгипті великої Асуанської греблі загрожувало зникненням острова Філе. Тому в 1972-80 рр. храми були розібрані і знову зібрані на острівці Аджілкія (де була точно відтворена топографія Філе), значно вище рівня штучного озера.

Абу-Сімбел - врятована спадщина*

Абу-Сімбел - чудовий храмовий комплекс, який розташовується в скелі на березі річки Ніл. Час створення двох храмів - епоха правління Рамзеса II, приблизно 1260-ті до н. е. Комплекс включає в себе два різних за величиною храми. Більший присвячений самому фараону Рамзесу  II і головним богам Єгипту, а другий, менший - дружині фараона Нефертарі присвячений богині Хатхор.

У 1960-х роках будівництво Асуанської греблі поставило храми Абу-Симбела під загрозу затоплення. Силами міжнародної компанії, очолюваної ЮНЕСКО, храми акуратно розпиляли на 1036 блоків (вагою від 5 до 30 тонн) і знову змонтували на більш високому місці, в 180 метрах від берега. Також сюди перевезли 1112 вапнякових плит, вирізаних із скель, що оточували храми.

Храм Рамзеса II побудований таким чином, що двічі на рік, в дні народження і коронації фараона (22 лютого і 20 жовтня), на сході сонця сонячні промені освітлюють всі три статуї святилища, крім Птаха. Будучи підземним божеством, він повинен завжди залишатися в тіні.

Малий храм «великої дружини царської» фараон наказав висікти для Нефертарі Мері-ен-мут («Найпрекраснішій в світі»). Святилище присвячене богині жіночності та краси - Хатхор, але їй додані риси обличчя Нефертарі - дружини Рамсеса II.

На фасаді храму стоять шість десятиметрових статуй, що зображують Рамсеса II і його дружину, а біля ніг фараонового подружжя поміщені статуї їхніх дітей.

* В Абу-Сімбел ми поїдемо з Асуана вночі окремим автобусом (за власним бажанням), так як корабель не йде з Асуана до Абу-Сімбел. На корабель повернемось до початку екскурсійно програми четвертого дня круїзу.

Після закінчення круїзу ми з терабайтами фото та вражень повертаємося в Хургаду до готелю. Але крім самої круїзної програми ми ще маємо чим вас здивувати, адже припасли для вас ще так багато цікавого) Далі про це детально:

Поїздка в Каїр

Великі піраміди на плато Гізи

«Все боїться часу, а час боїться пірамід» – твердження давнє, але більш ніж вірне. З тих пір, як в третьому тисячолітті до нашої ери на плато Гіза з’явилися три великих піраміди, пронеслося не одне тисячоліття, відійшли у вічність цілі країни і народи, прогриміли незліченні війни, а Великі піраміди досі стоять на околиці тепер вже сучасного Каїра, будучи єдиним уцілілим древнім чудом світу.

Пірамід в Єгипті збереглося більше ста, але справжня візитна картка цієї країни, найвідоміша та найвища - піраміда Хеопса. Вона побудована з 2,3 мільйонів блоків в 26 сторіччі до н.е. і її висота при будівництві була 146,6 метра. До цих пір немає точної відповіді, як вона була побудована. Дослідники висувають одну версію за одною, але жодна так і не змогла дати точної відповіді – як багатотонні блоки, підігнані один до одного так, що й ніж не просунути між ними, змогли поставити один на другий, з такою точністю, що заздрять і сучасні математики. Та ми зможемо розгадати цю таємницю оглянувши піраміду ззовні і зсередини;)

Другою за величиною після піраміди Хеопса, є піраміда Хефрена. Але, завдячуючи своєму розташуванню, на найвищій точці плато, вона виглядає просто велично! Це єдина піраміда, на вершині якої збереглися облицювальні плити.

Трійку найбільших закриває піраміда Мікурина.

Біля піраміди Хеопса є музей сонячного човна. У травні, 1954 року, під час прибирання від уламків каменів території біля піраміди Хеопса була виявлена ​​герметично закупорена підземна камера. Її стелю утворювали 40 великовагових вапнякових плит. Під ними знайшли великий дерев'яний човен, розібраний на 1224 деталі. Після проведеної консервації процес складання тривав 10 років. Застосовувалися тільки дерев'яні кілки і канати, ніяких цвяхів і металевих елементів. Зібраний човен в 1971 році помістили в спеціальний ангар - Музей сонячного човна.

На плато Гізи є ще один персонаж вартий уваги - Великий сфінкс

Архітектура Стародавнього Єгипту давно обросла легендами. Не винятком є і Великий сфінкс. Так і невідомо ким, коли і для чого він був побудований, але, безсумнівно, це історичне надбання. Незважаючи на те, що точної дати будівництва сфінкса немає, він вважається найдавнішою в історії скульптурою. Деякі вчені приписують йому близько 5 000 років, інші 10 000, а то й 12 000!

Він і сьогодні вважається найбільшою статуєю у світі. Дивно, як в давнину вдалося побудувати таку гігантську скульптуру, яка простояла багато століть. Сотні туристів облюбували його для своїх креативних фото - поцілунок зі сфінксом;)

Каїрський музей

Справжня скарбниця давньоєгипетської культури - Єгипетський музей.

Він є не тільки найбільшим сховищем предметів мистецтва Стародавнього Єгипту, але і найбільшим єгипетським музеєм. Тут налічується більше 120 000 експонатів всіх історичних етапів Стародавнього Єгипту. У музеї можна побачити 11 царських мумій фараонів та їхні статуї, голову цариці Нефертіті, статую Ментухотепа, фараона Тутмоса Третього, фараона Ехнатона і багато інших історично цінних експонатів.

Головним експонатом музею по праву вважаються скарби гробниці фараона Тутанхамона. Справа в тому, що ця гробниця є єдиною  не розграбованою усипальницею. В ній було знайдено настільки багато скарбів, що на їх перевезення пішло більше 5 років. Крім самих скарбів ми своїми очима побачимо золоту маску Тутанхамона, його золотий трон, золоті саркофаги, золоті прикраси та його особисті речі з позолотою, а також 4 позолочених ковчега, в яких раніше зберігався саркофаг Тутанхамона.

У Луксорі розташовується левова частка пам'яток періоду Нового Єгипетського царства. Річка Ніл ділить місто на дві частини. У давнину східний берег був місцем, де зводилися величні палаци фараонів - саме тут вони жили і молилися своїм богам. Західний берег Нілу - місто мертвих, де зводили похоронні храми і гробниці для єгипетських царів. Причому фараонів ховали в Долині царів, а їх дружин та дітей в Долині цариць. Численні гробниці долин знайдені археологами, а деякі навіть можна оглянути.

Снорклінг в коралових рифах з дельфінами

І щоб ще більше запам'ятати цю подорож ми попливемо на яхті до коралового рифу та будемо плавати зі справжніми дикими дельфінами у відкритому морі та снорклити з рибками)

Розваги в пустелі!

Аби більше відчути на собі подих пустелі та отримати добрячу дозу адреналіну, потрібно спробувати підкорити пустелю. Найкраще це робити на джипах!)

А також спробуємо підкорити залізного пустельного коня - квадроцикла)

Ну і як же без баггі?)

Але без верблюда важко уявити справжню пустелю. Тож ми осідлаємо ще й їх)

Далі на нас чекає феєричний захід сонця. Цей романтичний момент запам'ятається вам на все життя...

Вечеря з кальяном та шоу програмою.

Під час вечері ми побачимо справжній танець живота, а також приборкувача змій)

P.S. Головна мета цієї подорожі - святкування Нового року, але не можна обійти стороною древнє надбання Єгипту. Тут зібрані лише цікаві та відомі місця. Кожна локація варта уваги, без перебільшення. Програма подорожі може бути змінена, на то є вагомі причини (поліція туризму, погодні умови, закриті автостради і тд), але жоден пунк з програми подорожі не залишиться без уваги. Ми побачимо все)

 

Для того щоб потрапити до Єгипту потрібно зробити ПЛР тест на COVID-19. Тест будемо робити організовано за день до вильоту в державній акредитованій лабораторії (хто проживає у Вінниці. Іногороднім рекомендовано зробити ПЛР тест за місцем проживання) Вартість тесту у Вінниці становить 800 грн. При поверненні в Украну обсервація або тести не потрібні (інформація змінюється кожні два тижні).

Переліт

Переліт до Єгипту не є дешевим. Тому ми обрали найдешевший тур.пакет з вигідним чартерним перельотом та проживанням у готелі 3* All inclusive. Це набагато вигідніше ніж перельоти регулярними рейсами. Крім того ми отримуємо від приймаючої сторони гарантований трансфер аеропорт - готель - аеропорт під час прильоту та відльоту. Трансфер без додаткової плати. На даний момент вартість перельоту росте щодня і становить 510$, не входить до орг.збору та оплачується додатково. При перельоті потрібно дотримуватись вагових обмежень. Ручна клажа не повина перевищувати 8кг, а вага багажу (входить у вартість авіаквитка) не повина перевищувати 23кг. 

Митні правила Єгипту

Віза 

Уряд Єгипту з 1 листопада 2020 року по 30 квітня 2021 року скасував візовий збір для туристів. Тепер не потрібно платити 25 доларів за візу)

Безмитне ввезення

Сюди відносяться такі товари і предмети:

 • парфумерія для особистого використання в кількості до одного літра;
 • один електроприлад;
 • алкоголь в кількості до одного літра;
 • тютюнова продукція у вигляді одного блоку сигарет, 25 сигар або 200 грам розсипного тютюну.

Перед митним бар'єром в аеропортах знаходяться магазини безмитної торгівлі під вивіскою Duty Free. Ви можете придбати в них один ящик пива або три літри міцного алкоголю. Ці товари не підлягають конфіскації або оподаткуванню, за умови збереження фірмової упаковки і записи в паспорт. Алкоголь можна купити з 20 років.

Декларування

Відеоапаратура декларується обов'язково. Це обладнання краще попросити вписати вам в паспорт, в іншому випадку розмір мита буде непомірно високим. Фотоапарати сюди не входять. Не забудьте в день відльоту пред'явити свою камеру на митниці, інакше вас оштрафують.

Дозволяється завезення і вивіз будь-якої валюти, в розмірі до 10 000 USD в еквіваленті. Дозволено привозити і вивозити не більше 5 000 єгипетських фунтів.

Особисті прикраси з золота і срібла підлягають обов'язковому декларуванню. У разі купівлі таких на території Єгипту дозволено вивозити прикраси для особистого використання.

Дозволено не вносити в декларацію медикаменти, косметику і продукти харчування для особистих цілей.

Заборонені до ввезення предмети

 • порнографія і еротика;
 • зброю;
 • відеоматеріали та книги, які завдають образи релігії ісламу;
 • наркотики і препарати, які їх містять.

За спробу провезення наркотиків в Єгипті загрожує смертна кара, можливо довічне ув'язнення.

Заборонені до вивозу предмети

 • антикваріат;
 • корали та інші тварини і рослини.

Виняток робиться для тих предметів, які ви легально придбали і можете пред'явити чек. Інакше загрожує штраф в розмірі 1 000 USD або арешт.

Провезення тварин

Це дозволено при наявності ветеринарного свідоцтва і паспорта на тварину. У документах повинні бути відмітки про здійснену вакцинації проти сказу (не раніше 12 місяців до дня вашого вильоту додому). По прибуттю тварини проходять 15-денний карантин.

Особливості єгипетської митниці

При виникненні небезпеки поширення гострозаразних захворювань при прильоті ви повинні будете заповнити ще й санітарну декларацію. У день відльоту заборонено брати з собою в літак флакони з косметикою обсягом понад 100 мл і напої, придбані не в Duty Free. Якщо флаконів кілька, їх сумарний обсяг не повинен перевищувати один літр. Флакони дозволено переносити в прозорому пакеті. Решта буде конфісковано.

Валюта

Національна валюта Єгипту - єгипетський фунт. 100 єгипетських фунтів дорівнює: 148грн; 5,61€; 6,25$. Попри те, що євро в цій країні дедалі частіше з'являється в побуті, все ж вигідно брати з собою долар. У Єгипті майже скрізь приймають долари, розплатитися ними можна і в магазинах, ось тільки курс при цьому буде невигідним. Тому рекомендуємо подбати про те, щоб у вашому гаманці були дрібні купюри, оскільки решту в цій країні не люблять давати. А якщо й дають, то, звичайно ж, у фунтах за своїм курсом. Купити єгипетські фунти можна практично в будь-якому готелі, банку або в аеропорту. Але краще все-таки це робити в банках, оскільки обмінники готелів у потрібний момент можуть бути закритими, до того ж із вас здеруть пристойний відсоток комісії за обмін. Не рекомендуємо міняти гроші в готельного персоналу, тим паче в якихось випадкових людей. Усі основні банки, як поширений Bank of Egypt, так і інші, можуть обміняти валюту й роблять це щодня приблизно з дев'ятої ранку до четвертої години дня, крім п'ятниці, іноді й суботи, і крім важливих державних і релігійних свят. Банківську картку можна використати лише в великих супермаркетах. 

Одяг

Арабська Республіка Єгипет є мусульманською країною, в якій домінують ісламські норми та цінності. У цьому зв’язку рекомендуємо дотримуватися поведінки, яка б не суперечила традиціям та звичаям єгипетського народу та не була б образливою для мусульманського населення країни. Наприклад, дівчатам, які не хочуть привертати зайву увагу, не слід з'являтися в публічних місцях з оголеними плечима, ногами, або в обтягуючому одязі. Також слід уникати одягу з глибоким декольте. Не варто носити одяг з принтом сексуального, насильницького, екстремістського характеру тощо.

Так як ми деякий час проживатимемо на березі моря з доступом до пляжу, потрібно мати з собою купальники/купальні труси. Деякі пляжі коралового походження і мають гострі камінці, тому не зайвим буде захопити з собою силіконове взуття-коралки. Для екскурсій ідеально підійдуть кросівки, макасини або інше зручне взуття яке добре фіксується на нозі. Обов'язково головний убор. Ранки в Єгипті бувають досить прохолодними, тому легка куртка-вітровка стане в нагоді. Для більш комфортного переїзду в автобусі, радимо захопити подушку-бублик та плед.

Мобільний зв'язок та інтернет

Так як ми перебуватимемо за кордоном, радимо підключити роумінг для екстреного зв'язку. Деталі підключення до роумінгу уточнюйте в свого оператора. Також вигідно, для інтернету або дзвінків через різні месенджери, придбати сімкарту єгипетського мобільного оператора. Вартість за 10 гігабайт 10-15$. Wi-Fi в готелях зазвичай платний, приблизно 12$ за день користування. УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Le Pacha Resort 4* Хургада
2-місний,
3-місний
Учасники Клубу 440 USD
Новачки 480 USD

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 11 листопада.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • страховка від невиїзду;
 • проживання в готелі 3* в Хургаді з All inclusive;
 • трансфер Хургада - Луксор - Хургада;
 • чотириденний круїз по нілу Луксор - Асуан - Луксор;
 • святковий новорічний стіл на кораблі з шоупрограмою;
 • триразове харчування на кораблі за методом "шведський стіл";
 • всі вхідні квитки на зупинках теплоходу в крузі;
 • переїзд комфортабельним автобусом з гідом до Абу Сімбел;
 • трансфер аеропорт-готель;
 • трансфер готель-аеропорт;
 • переїзд до Каїру з гідом у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід на всіх локаціях;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • переліт 510$ (сума може змінитись, уточнюйте в організатора);
 • обід в Каїрі - 10$;
 • вхідний квиток до пірамід та сфінксу на Плато Гізи 12,5$;
 • Єгипетський національний музей 12,5$;
 • навушники в музеї 2 $;
 • снорклінг 20$ (за бажанням);
 • Розваги в пустелі 20$ (за бажанням);
 • ПЛР тест 800 грн (для проживаючих у Вінниці);
 • Храм в Абу Сімбел 17$;
 • особисті витрати;

Для бронювання місця у подорож, після реєстрації протягом 72 годин, ви маєте внести аванс - 150 євро, або оплатити подорож повністю, інакше ваша бронь анулюється. Якщо у вас не виходить сплатити у вказаний термін, звертайтесь до організаторів подорожі. Також за 30 днів до початку подорожі відмовитися від неї без наявності заміни буде неможливо, але ми активно допомагаємо з пошуком заміни. Кошти за придбані авіаквитки повернути немложливо.

Програма подорожі


Субота 26 грудня :
10:00 Зустріч в аеропорту Бориспіль (дата та час можуть змінитися)
11:00 Початок реєстрації на рейс (дата та час можуть змінитися)
13:15 - 17:10 Переліт Бориспіль - Хургада (дата та час можуть змінитися)
17:10 Приліт в аеропорт Хургади (дата та час можуть змінитися). Проходження паспортно митного контролю. Трансфер до готелю. Поселення, відпочиваємо)
Неділя 27 грудня :
14:00 - 19:30 Їдемо розважатись в пустелю (оплачується додатково, за власним бажанням)
Понеділок 28 грудня :
11:00 Пливемо снорклити до рифів з дельфінами (оплачується додатково, за власним бажанням).
Вівторок 29 грудня :
Круїз, день 1. Ранковий переїзд в Луксор. Відвідуємо Колоси Мемнона, храм Хатшепсут, Долина Цариць з гробницями, Карнакський храм. Розміщення на кораблі. Відпливаємо)
Середа 30 грудня :
Круїз, день 2. Зупинка в Едфу. Храм Гора. Відплиття в Ком-Омбо.
Четвер 31 грудня :
Круїз, день 3. Автобусний переїзд до Абу-Сімбел Проводжаємо Старий рік за святковим столом з шоу-програмою на кораблі)
П'ятниця 01 січня :
Круїз, день 4. Зустрічаємо Новий Рік!) Острів Філе. Незакінчений обеліск. Автобусний переїзд з Асуану в Хургаду.
Субота 02 січня :
Вільний день. Відпочиваємо, засмагаємо
Неділя 03 січня :
02:30 - 08:00 Переїзд автобусом до Каїру
09:00 - 12:00 Каїрський музей
13:00 Обідаємо. Плато Гізи. Великі піраміди. Сфінкс
17:00 - 23:00 Повернення з Каїру в Хургаду
Понеділок 04 січня :
18:30 Трансфер до аеропорту (дата та час можуть змінитися)
21:30 Виліт з Хургади в Бориспіль. Політ триватиме приблизно 4 години (дата та час можуть змінитися)

Транспорт

 • Автобус для єгипетської експедиції
3 вільних місць із 24

Для комфортної нашої подорожі ми мандруватимемо територією Єгипту на персональному комфортабельному великому автобусі. в ньому є кондиціонер та туалет. Кількість місць в автобусі дозволяє займати кожному учаснику подорожі аж цілих два місця. Розміщення середніх дверей є схематичне та може відрізнятися в залежності від типу автобусу.

232119171513121197531
242220181614108642
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Le Pacha Resort 4* Хургада
4 вільних місць із 23

Готель "le pacha resort 4*" знаходиться в Хургаді на першій лінії. Має велику територію з басейнами, шезлонгами та парасолями. Також є власний пляж.

Зручні затишні кімнати обладнані всім необхідним для комфортного відпочинку.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейКаленич Поліна Вячеславівна
Велика Древньоєгипетська експедиція. +4 дні на морі і розваги в пустелі! (14 лютого 2021р.)
Дякуємо Тур-Клубу Бідняжка що надав нам багато різних емоцій та вражень від Єгипту,та здійснив нашу мрію


Борисенко Оксана Василівна
Велика Древньоєгипетська експедиція (21 лютого 2020р.)
Ця мандрівка - це не тільки перенесення тебе на інший континент та з зими у літо, вона, як яскравий вибух атомної бомби, так-так, тієї, що накриває))
Сказати, що було круто та шалено - то промовчати. Було атомно-бомбезно: цікаво, пізнавально, п'янко та рибково))

Не хочеться систематизовано розписувати те, що бачили,а' бачили ми дуже багато, скажу лише, що програма експедиції прописана чудово.

І....будь-які змінення програми, то ж завжди на краще, ми вже знаємо))

Знов повернулася з купою емоцій, з новими знайомствами та гігабайтами спогадів.
Вова, дякую!♥️

Поводатор Ирина Владимировна
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
10 причин выбрать именно эту поездку.
1. Если вы всегда мечтали прикоснуться к древностям Египта, но вас смущали all inclusive, лежание у бассейна,и прочий базовый набор среднестатистического отдыхающего там, а хочется чего-то уникального и оригинального - вам сюда)
2. Если вы мечтали посмотреть Египет по максиму, но не были уверены, что сами справитесь со всеми сложностями - вам сюда)
3. Если вы любите драйв, насыщенность и событийность, яркие и интересные локации и экскурсии - вам сюда)
4. Если вы хотите комфорта, продуманности и правильной логистики путешествия - вам сюда)
5. Если вы любитель правильной атмосферы, уважения к вашему пространству и выбору - вам сюда)
6. Если важен окружающий фактор, хорошая компания и душевное тепло - вам сюда)
7. Если вам важно, чтоб в поездке был хороший, надежный, и профессиональный руководитель, которому можно доверить буквально все (Володимир Коваль - это про тебя)) - вам сюда)
Оставшиеся пункты - оптом) Прекрасный маршрут, потрясающая продуманность всех деталей, профессиональный подход, душевная атмосфера;), прекрасный руководитель поездки - 10 пунктами сложно ограничиться. Однозначно рекомендую всем, кто открыт новому и прекрасному)Вижга Валентина Василівна
Велика Древньоєгипетська експедиція. +4 дні на морі і розваги в пустелі! (14 лютого 2021р.)
Ця подорож - не просто мрія, а якась казка. Тут все: історія, колорит, природа, екстрим і відпочинок! Організація чудова, максимум комфорту, маршрут продуманий так, що екскурсії і відпочинок збалансовані. Можна не лише познайомитись з історичними місцями, але й зануритись в місцевий колорит, побачити Єгипет зсередини. Наш організатор, Вова Коваль, дуже професійний. Завдяки його старанням і толерантності група з різних людей стала дружнім колективом! Було круто і захоплююче! Усім рекомендую!


Кедь Олена Вячеславівна
Велика Древньоєгипетська експедиція (21 лютого 2020р.)
Трудно описать и, тем более, передать тот шквал и ураган эмоций, которые накрыли нас в этой поездке и не отпускают даже по приезду. Восторг от увиденного невероятен, а именно от храмов Абидоса, Дендеры, Люксора, Дель-ель-Бахры, музеев Каира и Люксора, пирамид и сфинкса, от столицы Египта-города тысячи минаретов, города Мертвых, от туристической, простой только на первый взгляд, Хургады...И это далеко не все! Обеды на берегу Нила, финиковые рощи, прогулки по колоритным улицам и рынкам, открытое море, плаванье с дельфинами , ночные набережные, рестораны с живой музыкой и вкуснейшими морепродуктами... В эту мистическую сказку нас окунул невероятно энергичный, весёлый, ответственный, эрудированный организатор Владимир Коваль!!! Он не только составил красочный тур, пропитанный волшебством и духом истории, но и нашёл супер гидов Хамеда и Махмуда,которые поведали нам тайны египетской истории, да и многое другое(всего не перечислить)! И естественно, у нас был ещё свой тайный ингредиент, без которого как не старайся, а так же здорово не получится . Это наша компания. С первых минут возникла тёплая и дружеская атмосфера, которая под конец тура переросла в семейный уют. Ребята, всем спасибо за эту неделю длинною в жизнь!


Богданов Сергій Васильович
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
Настільки неймовірна подорож, що не вистачає слів описати свої враження та емоції. Вражаючі пам"ятки древньої цивілізації, знайомство із зовсім іншою культурою, продуманість програм, професіональна організація організація, розваги в пустелі, рибки в коралах та дикі дефільфіни на відстані витягнутої руки і ще куча всього - це все про цю подорож.
Особлива подяка Володимиру за організацію, Мухамеду за екскурсії та всій групі - ви неймовірні, з кожним буду радий зустрітись у нових подорожах.


Дубина Віра Володимирівна
Велика Древньоєгипетська експедиція. +4 дні на морі і розваги в пустелі! (14 лютого 2021р.)
Перевівши подих і трохи вгамувавши емоції вирішила написати відгук. Це була неймовірно чудова і вражаюча подорож, ми познайомились з культурою, побутом і реальним життям простих єгиптян, доторкнулися до древньої історії Єгипту, побували на знаменитих Єгипетських пірамідах, побачили храми, гробниці фараонів, відвідали Каїрський музей і походили колоритними вуличками сучасного Каїру під неймовірно цікаві розповіді єгитеського гіда Мухамеда. Яскравим доповненням до всього були розваги в пустелі та відпочинок на яхті з купанням у відкритому морі. У вільний від екскурсій час була можливість відпочити на пляжі готелю KING TUT в Хургаді. Тур був організоний на найвищому рівні, вдало сплановані екскурсії. Величезна вдячність тур-клубу "Бідняжка" що подарували незабутні враження від подорожі і особливо нашому керівнику групи Володимиру Ковалю, який створив чудову атиосферу відпочинку та згуртував різних за віком та інтересами людей в одну дружну сім'ю. Рекомендую всім любителям актианого відпочинку вищезгадану подорож.


Богданова Неллі Вячеславівна
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
Поїздка просто неймовірна: атмосферна, яскрава, справжня. Суперове поєднання занурення в історію (милостиві боги, деякі з гробниць виглядають як декорації для фільмів - на стільки добре вони збереглись) та в місцевий колорит (прогулятись по старому Каїру та потрапити в менш туристичні місця було нереально атмосферно).
Переїзди комфортні, по 2 місця в автобусі на людину то просто божествене рішення!)
Гід - розумашка, цікаво розповідає.
Організатор (Вова) - тисяча благодарностєй, все насичено, продумано і взагалі дуже круто!

Ще 1 нюанс - зараз всюди дуже мало туристів. Тому якщо хто хоче мати можливість сфоткатись зі сфінксом або пірамідами без толпи людей - саме час їхати. Ми майже всюди були єдиним автобусом )

Єдине що додала б до програми подорожі то можливість покуштувати тру місцевої кухні - тих смажених потрошків в Каїрі, верблюда, голуба

PS: наша група - ви круті! Мені було реально по кайфу провести з вами відпустку!

По стандартній формі
- якість обслуговування на офісі / по телефону,
5/5
- зручність та зрозумілість сайту,
5/5
- автобус, водій,
6/5! (Нагадую, 2 місця на 1 людину)
- готель (якщо є),
5/5 всі по маршруту
- екскурсовод, організатор,
5/5 - гід
6/5 - організатор
- загальне враження про подорож.
Суперова!Смирнова Татьяна Александровна
Велика Древньоєгипетська експедиція. +4 дні на морі і розваги в пустелі! (14 лютого 2021р.)
Єгипет - звучить банально, Древньоєгипетська експедиція - інтригуюче!
Подорож вдалася на всі 100%!
Побачили по-максимуму, прониклись історією, відпочивали та відчули весь контраст Єгипту в одній подорожі.
Ми побачили не тільки піраміди, храми і гробниці, але й життя корінних жителів, провели час в пустелі та релаксували на яхті.
Дякую організатору Вові за здійснення мрії - екскурсійного Єгипту!
Організація на найвищому рівні, все вчасно, чудовий екскурсовод, прекрасні готелі в Країрі та Люксорі, гарне харчування всюди.
За період подорожі ми стали не тільки командою, а й сім'єю!
Щодо погоди, то в даний період трохи прохолодно, але плюсом є невелика кількість туристів.
Завдяки продуманому маршруту, в багатьох місцях ми були єдиною екскурсійною групою.
Рекомендую дану подорож всім, хто хоче побачити Єгипет таким, як він є, з усіма своїми красотами і недоліками.Дудник Юлія Михайлівна
Велика Древньоєгипетська експедиція (27 листопада 2020р.)
Пишу відгук в дорозі додому по прильоту , відчувши перший пронизливий вітер та 0 градусів за вікном, а вранці — ще купались в морі і було + 25,, тож пишу аби повернути себе туди, де кайфанули сповна !!!! !
ЕКСПЕДИЦІЯ—МЕГА КРУТА!!!!👍👍👍👍👍
Мільйон нових вражень, тисячі побаченого, сотні нової інформації, та МІЛЬЯРД СЛІВ ПОДЯКИ організатору —-Коваль Вові та «Бідняжкам» загалом!!!
Цікаво та комфортно продумана програма( без нічних переїздів, достатньо часу на відновлення), дні відпочинку після насичених екскурсій ї незабутній снорклінг з дельфінами на коралових рифах та і покатушками на яхті в останній день, як незабутній акцент!!👍👍👍👍👍
Виконали програму та ще й були додаткові екскурсії —-на баггі по пустелі, в гостях у бедуїнів, бананова ферма з смачнющими фруктами( полуничка, кавун, соковите манго, ароматна диня), катання на кораблику по річці Ніл і можливість побачити нільських крокодилів!!!! Просто бомбезно!!!!👍👍👍👍👍
Окрема подяка за професійного гіда - -Мухамеда , який класною російською мовою нам видавати тонни знань древньоєгипетської культури!!!👍👍👍👍👍
І звичайно —це наша група👍👍👍👍👍, весела атмосфера зробила поїдку такою. дружньою та комфортною !!!!
Залишилось тільки одне невирішене питання:
- Куди їдемо знову?😉😉😉😂Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.