13 травня 08:00
Час відправлення
13 травня 21:00
Час повернення
Є вільні місця!
200 UAH
220 UAH

Немирів та околиці. Екскурсія на завод Nemiroff

Тип: Екскурсії, Розваги, Розваги
Буде підкорено: 200 км.

Друзі, маємо чудову нагоду зазирнути в скарбницю історико-культурних пам’яток свого рідного краю. 13 травня відправляємось у захоплюючу подорож, щоб більше дізнатись про життя людини з «гучним» прізвищем Можайський та який великий слід залишили по собі Потоцькі на території Вінниччини. Також, у нас буде унікальна можливість відвідати горілчаний завод Nemiroff, та познайомитись із виробничим процесом алкогольних напоїв, які зробили із назви міста всесвітньовідомий бренд. Приє

Відповідальний:
Вадим Базалицький
(067)432-26-39
Відповідальний:
Анатолий Пигарёв
(093)015-54-38
Відповідальний:
Татьяна Бевзюк
(096)062-32-82
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Розпочнемо нашу подорожі із сусідньої Вороновиці, де розташовується садиба-музей Олександра Можайського винахідника одного із перших літальних апаратів у світі! Саме тут, у Вороновиці талановитий винахідник проводив свої досліди по повітроплаванню і конструюванню! У фондах музею історії авіації та космонавтики України нараховується 1 300 предметів. Основу збірки музею складають документи, фотографії, книги, речі, пов'язані з розвитком авіації та космонавтики, сучасне льотне спорядження, а також меморіальні предмети, що належали О. Можайському, С. Гризодубовій.  

Далі вирушаємо помилуватись візитною картою до Немирова де завітаємо до палацу, який, внучка Болеслава Потоцького, Марія Щербатова звела, ще в кінці XIX століття на місці старої резиденції. Рідкісний випадок - тут збереглося багато чого з старовинних інтер'єрів. Наприклад, при вході висить портрет графині, є картинна галерея, старовинні меблі.

Вагомим є й той факт, що навколо палацу княгині Щербакової знаходиться розкішний парк, який також є пам’яткою садово-паркового мистецтва 19 століття. Тут росте понад 80 видів різноманітних дерев.

Прогулявшись стародавнім парком, ми переключаємось на сьогодення міста Немирів в чому він у великій мірі завдячує всесвітньовідомому горілчаному бренду "Nemiroff". Саме у Немирові розташувався сучасний завод по виробництву горілчаних напоїв, які відомі далеко за межами України. 

 Під контролем спеціалістів заводу абсолютно все, починаючи з вирощування високоякісної пшениці для виготовлення спирту, до продажу готової продукції на території України та за її межами. Особливого м’якого смаку , який Ви зможете відчути, продегустувавши, алкогольні напої Nemiroff набувають завдяки використанню тільки зернового спирту найвищої якості, найчистішої артезіанської води та 100% натуральних добавок.

У нас буде унікальна можливість завітати на виробництво та побачити на власні очі увесь цикл виробництва різноманітних напоїв. 

На завершення їдемо до мальовничого і загадкового с. Печера, де до наших днів збереглося первісне планування парку на території якого є мавзолей-каплиця Потоцьких-Свейковських. Отож, маємо можливість більше дізнатись про загадковий рід Потоцьких, який таїть ще багато таємниць.

Парк має прямокутну форму і розташовувався паралельно річці. На дві частини його ділила чотирирядна алея з 250-річних лип, що вела від головних ворі т до палацу. До води вели кам'яні сходи, уздовж яких стояли мармурові статуї.Одна з них збереглася біля берега Бугу поруч з залишками колишніх купалень

 Наприкінці ХІХ століття Потоцькі розширили парк на лівий берег Південного Бугу. У 1894–1899 роках Костянтин Потоцький збудував тут за допомогою німецьких майстрів великий млин, який у комплексі складається з трьох будівель — млина, складу і крупорушки. Млин має три поверхи і не має даху.По боках він прикрашений декоративними вежами.

І от, затаївши подих, можемо помилуватися мальовничими, неповторними краєвидами нашого Поділля  та, як у далині  сідає сонечко під спів туристів за смачною вечерею на березі Південного Бугу .

Після насиченого екскурсійного дня у нас буде можливість посмажити шашличок та краще познайомитись на імпровізованому пікніку на березі річки Південний Буг

Що ж, наші любі туристи, рюкзак за плечі і гайда за новими й позитивними враженнями

Орг збір становить:

- 200 грн для учасників Клубу (власників Клубної Картки);
- 220 грн для нових Учасників

 Увага!

З 3 травня орг збір збільшится на 20 грн. Не зволікайте 

До орг. збору входить:
– проїзд комфортабельним автобусом;
– екскурсійний супровід;
– обов'язкове туристичне страхування;
– податки;
– 24 години на добу організаторської підтримки

Додаткові витрати:
– вхідний квиток в Палац Грохольських(Музей історії авіації і космонавтики) –12грн, для дітей - 6 грн;
– вхідний квиток в Палац Княгині Щербатової –5грн,
- витрати на харчування

 

Програма подорожі


Субота 13 травня :
08:00 Виїзд з кишеньки навпроти центального автовокзалу м. Вінниця.
08:30 - 09:30 Прибуваємо у Вороновицю. Екскурсія палацом Можайського, який був морським офіцером, капітаном І рангу, винахідником першого у світі літака.
10:30 - 12:00 Екскурсія до палацу М. Щербатової та розкішним парком навколо.
12:00 - 13:00 Вільний час. Можливість пообідати у місцевому затишному кафе.
13:30 - 14:30 Екскурсія на українську горілчану компанію "Nemiroff"-одну з найвідоміших виробників лікеро-горілчаної продукції в Україні.
15:30 - 18:00 Подорожуємо селом Печера, відкриваємо усі його таємниці та краєвиди.
18:00 - 20:00 Вечеря у колі друзів на березі р.Південний Буг з гитарою та піснями про рідний край.
21:00 повернення додому у м.Вінниця.

Транспорт

 • Sprinter 17
16 вільних місць із 17

1512963
16131074
51
17141182
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.