13 травня 08:00
Час відправлення
13 травня 21:00
Час повернення
Є вільні місця!
200 UAH
220 UAH
Залишити відгук

Немирів та околиці. Екскурсія на завод Nemiroff

Тип: Екскурсії, Розваги, Розваги
Буде підкорено: 200 км.

Друзі, маємо чудову нагоду зазирнути в скарбницю історико-культурних пам’яток свого рідного краю. 13 травня відправляємось у захоплюючу подорож, щоб більше дізнатись про життя людини з «гучним» прізвищем Можайський та який великий слід залишили по собі Потоцькі на території Вінниччини. Також, у нас буде унікальна можливість відвідати горілчаний завод Nemiroff, та познайомитись із виробничим процесом алкогольних напоїв, які зробили із назви міста всесвітньовідомий бренд. Приє

Відповідальний:
Вадим Базалицький
(067)432-26-39
Відповідальний:
Анатолий Пигарёв
(093)015-54-38
Відповідальна:
Татьяна Бевзюк
(096)062-32-82
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Розпочнемо нашу подорожі із сусідньої Вороновиці, де розташовується садиба-музей Олександра Можайського винахідника одного із перших літальних апаратів у світі! Саме тут, у Вороновиці талановитий винахідник проводив свої досліди по повітроплаванню і конструюванню! У фондах музею історії авіації та космонавтики України нараховується 1 300 предметів. Основу збірки музею складають документи, фотографії, книги, речі, пов'язані з розвитком авіації та космонавтики, сучасне льотне спорядження, а також меморіальні предмети, що належали О. Можайському, С. Гризодубовій.  

Далі вирушаємо помилуватись візитною картою до Немирова де завітаємо до палацу, який, внучка Болеслава Потоцького, Марія Щербатова звела, ще в кінці XIX століття на місці старої резиденції. Рідкісний випадок - тут збереглося багато чого з старовинних інтер'єрів. Наприклад, при вході висить портрет графині, є картинна галерея, старовинні меблі.

Вагомим є й той факт, що навколо палацу княгині Щербакової знаходиться розкішний парк, який також є пам’яткою садово-паркового мистецтва 19 століття. Тут росте понад 80 видів різноманітних дерев.

Прогулявшись стародавнім парком, ми переключаємось на сьогодення міста Немирів в чому він у великій мірі завдячує всесвітньовідомому горілчаному бренду "Nemiroff". Саме у Немирові розташувався сучасний завод по виробництву горілчаних напоїв, які відомі далеко за межами України. 

 Під контролем спеціалістів заводу абсолютно все, починаючи з вирощування високоякісної пшениці для виготовлення спирту, до продажу готової продукції на території України та за її межами. Особливого м’якого смаку , який Ви зможете відчути, продегустувавши, алкогольні напої Nemiroff набувають завдяки використанню тільки зернового спирту найвищої якості, найчистішої артезіанської води та 100% натуральних добавок.

У нас буде унікальна можливість завітати на виробництво та побачити на власні очі увесь цикл виробництва різноманітних напоїв. 

На завершення їдемо до мальовничого і загадкового с. Печера, де до наших днів збереглося первісне планування парку на території якого є мавзолей-каплиця Потоцьких-Свейковських. Отож, маємо можливість більше дізнатись про загадковий рід Потоцьких, який таїть ще багато таємниць.

Парк має прямокутну форму і розташовувався паралельно річці. На дві частини його ділила чотирирядна алея з 250-річних лип, що вела від головних ворі т до палацу. До води вели кам'яні сходи, уздовж яких стояли мармурові статуї.Одна з них збереглася біля берега Бугу поруч з залишками колишніх купалень

 Наприкінці ХІХ століття Потоцькі розширили парк на лівий берег Південного Бугу. У 1894–1899 роках Костянтин Потоцький збудував тут за допомогою німецьких майстрів великий млин, який у комплексі складається з трьох будівель — млина, складу і крупорушки. Млин має три поверхи і не має даху.По боках він прикрашений декоративними вежами.

І от, затаївши подих, можемо помилуватися мальовничими, неповторними краєвидами нашого Поділля  та, як у далині  сідає сонечко під спів туристів за смачною вечерею на березі Південного Бугу .

Після насиченого екскурсійного дня у нас буде можливість посмажити шашличок та краще познайомитись на імпровізованому пікніку на березі річки Південний Буг

Що ж, наші любі туристи, рюкзак за плечі і гайда за новими й позитивними враженнями

Орг збір становить:

- 200 грн для учасників Клубу (власників Клубної Картки);
- 220 грн для нових Учасників

 Увага!

З 3 травня орг збір збільшится на 20 грн. Не зволікайте 

До орг. збору входить:
– проїзд комфортабельним автобусом;
– екскурсійний супровід;
– обов'язкове туристичне страхування;
– податки;
– 24 години на добу організаторської підтримки

Додаткові витрати:
– вхідний квиток в Палац Грохольських(Музей історії авіації і космонавтики) –12грн, для дітей - 6 грн;
– вхідний квиток в Палац Княгині Щербатової –5грн,
- витрати на харчування

 

Програма подорожі


Субота 13 травня :
08:00 Виїзд з кишеньки навпроти центального автовокзалу м. Вінниця.
08:30 - 09:30 Прибуваємо у Вороновицю. Екскурсія палацом Можайського, який був морським офіцером, капітаном І рангу, винахідником першого у світі літака.
10:30 - 12:00 Екскурсія до палацу М. Щербатової та розкішним парком навколо.
12:00 - 13:00 Вільний час. Можливість пообідати у місцевому затишному кафе.
13:30 - 14:30 Екскурсія на українську горілчану компанію "Nemiroff"-одну з найвідоміших виробників лікеро-горілчаної продукції в Україні.
15:30 - 18:00 Подорожуємо селом Печера, відкриваємо усі його таємниці та краєвиди.
18:00 - 20:00 Вечеря у колі друзів на березі р.Південний Буг з гитарою та піснями про рідний край.
21:00 повернення додому у м.Вінниця.

Транспорт

 • Sprinter 17
16 вільних місць із 17

1512963
16131074
51
17141182
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.