16 серпня 06:00
Час відправлення
16 серпня 21:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
16 серпня 2020р.
390 UAH
430 UAH
Залишити відгук

Черепашинці та музей коштовного каміння

Тип: Екскурсійні мандри, Озера, Розваги
Буде підкорено: 400 км.

Мабуть кожен із вас чув про дорогоцінні камені (рубін чи сапфір) і хоча б раз мріяв їх потримати у руках. У нас буде нагода втілити її в реальність. На Житомирщині знаходиться єдиний в Україні музей коштовного та дорогоцінного каміння. У його вітринах демонструються зелені кристали берилу, ніжно-блакитні аквамарини та інші. Їх налічується 1800 зразків із різних куточків світу. Крім цього на нас чекає музей космонавтики та купання у Черепашинцях, де знаходиться блакитно–лагунний рай!)

Відповідальна:
Діана Танасійчук
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хорошів

Житомир

Черепашинці

Про подорож

Музей дорогоцінного каміння у місті Хорошів


   Музей коштовного і декоративного каміння – один із відомих геологічних музеїв України та світу. У вітринах якого демонструються зелені кристали берилу, ніжно-блакитні аквамарини, прозорі зразки гірського кришталю, димчастого кварцу та чорного моріону, рожеві, блакитні і поліхромні топази, багряно-фіолетові кристали аметисту та багато інших дивовижних мінералів та гірських порід. Їх налічується близько 1800 зразків із геологічних утворень України, країн СНД, Європи, Америки, Африки та інших місць світу. Колекція музею постійно поповнюється новими зразками як з українських, так і зарубіжних геологічних родовищ.

                         Експозиція музею займає п’ять великих залів

   У першому залі представлено декоративно-облицювальне каміння України. Особливу увагу привертають такі породи як рожево-червоний граніт Лезниківського, темно-малиновий граніт Токівського та рожевий граніт Крупського родовища. У залі демонструються також і готові вироби з декоративного каміння. Чудові великі вази з зеленого та рожевого граніту, міні-фонтанчик з червоного капустянського граніту.

   У другому залі представлені найбільш характерні зразки гірських порід, які вміщують камерні пегматити, а також кристали. Особливе місце серед мінералів камерних пегматитів у вітринах другого залу займають кристали кварцу – одного із найцікавіших мінералів. Найбільший кристал кварцу, видобутий на Волині важив 10 т. Пізніше був видобутий кристал – гігант кварцу вагою 7 т. У музеї можна побачити друзу чорного кварцу моріону вагою 361 кг. Крім того, відвідувачі завжди з цікавістю розглядають й інші експонати цього залу: реголіт – справжній місячний грунт.
 

   Наступний зал третій – розповість про різноманіття кварцу – це прозорі та білі, які включають всі кольори спектру: чорні, що нагадують обеліски в мініатюрі, уральські золотисті цитрини та світло-зелений празем. Викликають захоплення мармарошські “діаманти” - дрібні (не більше 5 мм), водяно-прозорі кристалики, які виграють на сонці багатьма блискучими гранями.

   У четвертому залі експонуються зразки дорогоцінних мінералів волинських камерних пегматитів: берили і топази. Топаз із давніх часів приваблював до себе увагу людей, як ювелірний камінь. Він характеризується особливою внутрішньою грою світла, блиском, небесною блакиттю, золотистим кольором сонця, легкістю і прозорістю краплин вранішньої роси. Не менший подив викликають мінерали та гірські породи з різних куточків світу, які демонструються у музеї. Тут і голубі аквамарини з Бразилії та Пакистану, буро-жовтий гіпс з Польщі, соковито-зелений уральський малахіт, яскраво-червоний рубін з Бразилії, зеленувато-блакитна бірюза з Середньої Азії.

 

   І нарешті, як завершальний акорд – п’ятий зал, у якому демонструються вироби із дорогоцінного та декоративного каміння. Різноманітні самоцвітні речі: намиста з моріону, гірського кришталю, яшми, малахіту, оніксу, підсвічники з родоніту, маріуполіту, вази із змійовика, селеніту, оніксу, шкатулочки з обсидіану, унакіту. Окрема вітрина з синтетичними мінералами – корундом, гранатами, бірюзою, фіанітом. Особливе місце у залі займає сонячний камінь – бурштин. Український бурштин характеризується великою різноманітністю розмірів, забарвлення і форм. Розміри окремих зразків сягають до 200 мм. Справжньою окрасою залу є вітрина з огранованими виробами з самоцвітів Волинського родовища. Прекрасно ограновані оливково-зелені берили, унікальні топази, кварц різних кольорів. Переливаючись блискучими гранями, вони захоплюють відвідувачів грою світла.

І це тільки 11 фотографій мінералів із загальної 1800-от зразкової колекції із усього світу!!!

Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослі 20 грн, діти 10 грн.

Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова у Житомирі 

   Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова у Житомирі - це місце, де знаходять для себе щось цікаве і дорослі, і діти. Сергій Павлович Корольов стояв у руках практичної космонавтики не тільки з точки зору створення якісно нової космічної техніки, але й з точки зору становлення космічного мислення, що базується вже не тільки на теоретичних положеннях, але й на практичному досвіді. Тому природно, що у музеї його імені космонавтика повстає перед нами якісно новою галуззю людської діяльності. Така, яка надавала вплив не тільки на стрімкий розвиток науково-технічного прогресу в усьому світі, але також активізувала космічні тенденції в людському мисленні, духовності, творчості. 

   Прорив Людини у Космос вплинув не тільки на матеріально-технічну сторону земної життя, але і на духовний розвиток людства. Ми все більше бачимо, як тісно пов’язаний розвиток космонавтики зі змінами світобачення людей. Практичне космонавтика багато в чому дуже позначило глобальні проблеми цивілізації і залишається одним з перспективних напрямків людської діяльності в майбутньому.

   На нас чекає захоплююча космічна екскурсія! Ми разом дізнаємось про історію космонавтики, з чого все починалось і який розвиток на данному етапі, побачимо портрети відомих космонавтів та дізнаємось який внесок у розвиток космонавтики вони зробили, також побачимо скафандри космонавтів які одягали люди для польотів у космос, будемо знати як виглядає станція СОЮЗ і для чого він призначений, поетапно пройдемо усі кроки від запуску ракети у космос до кінцевої мети, а також побачимо місячний грунт який був подарований Хорошівським музеєм коштовного та декоративного каміння! Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослі 30 грн, діти 20 грн.

Черепашинці – загублений шматочок раю!

   Блакитна вода у затопленому кар'єрі поблизу села Черепашинці немов змальована із туристичних листівок про курорти Балі, Майорки чи Гоа за виключенням лише того, що на фоні ростуть цілком звичайні берізки та ялини замість екзотичних заморських пальм.

   Раніше на цьому місці був гранітний кар'єр. Його закрили ще в середині 90-х. Після цього він поступово почав затоплюватися. Кожного року вода лише прибуває. Про це свідчать і дерева, які росли на березі та вже практично пішли під воду. Вода, до речі, прозора. У ясний день можна побачити предмети на глибині до двох метрів, видно як плаває риба. Завдяки цьому сонячне проміння проходить глибше у водні шари і через його заломлення здається, що Черепашинський кар'єр має блакитний колір. Оточує озеро ліс та стрімкі береги.

   У нас є нагода гарно провести час на березі озера: відпочинемо після насиченої поїздки, покупаємось в кристально-чистій воді, зробимо пікнічок (беріть з собою щось смачненьке) та пограємо цікаві ігри на березі озера. Зустрічаємо захід сонця і задоволені їдемо додому). Поради для відпочинку: все для купання, покривало, крем для засмаги та інші необхідні для вас речі.

Відповідальний організатор: Діана Танасійчук (068)670-19-49 Отс Дмитро (097)749-60-84 Viber та (063)954-03-48УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 390 UAH
Новачки 430 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 06 серпня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 09 серпня 00:00 Орг. збір зріс на 30 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • екскурсійний супровід у музеях;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки у музеї згідно опису подорожі;
 • харчування;
 • особисті витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 років.

Програма подорожі


Неділя 16 серпня :
06:00 Збір у карманчику (там де автобуси відправляються на моря) навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
09:15 - 11:00 Орієнтовне прибуття у Хорошів, початок екскурсії унікальним музеєм коштовного каміння. Збір біля автобуса, переїзд у Житомир.
12:00 - 13:30 Прибуття у місто, початок екскурсії у Музеї Космонавтики. Збір в автобусії о 13:30. Їдемо купатись в Черепашинці.
15:30 - 20:00 Орієнтовне прибуття у Черепашинці. Вільний час, пікнік та розваги). Збір біля автобуса, 19:30 (20:00) відправлення на Вінницю.
21:30 Орієнтовне прибуття. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на водоканалі та в карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
3 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейПавлюк Олександр Анатолійович
Черепашинці та музей коштовного каміння (22 липня 2017р.)
Всім привіт. Подорож була цікава. Музей каміння мені не сильно був цікавий, я заради музею космонавтики їхав, там мені сподобалось. З недоліків погано що пізно приїхали в карєр, я тільки раз встих скупнутись, відкрити сезон, але вдруге вже не купався бо не було багаття і було прохолодно. Ще як зауваження вважаю що не було передбачено місце для всіх учасників на пляжі, всі були хто де.


Фомішина Вероніка Олександрівна
Черепашинці та музей коштовного каміння (22 липня 2017р.)
Класний організатор, багато несподіванок, виснажлива в хорошому сенсі поїздка. Екскурсії в музеї залишили великий відбиток у серці, цю подорож я запамятаю на довго.
Дякую всім за такий прекрасний день)


Омельченко Оксана Данилівна
Черепашинці та музей коштовного каміння (22 липня 2017р.)
Дякую за поїздку. Особливо сподобався музей коштовного каміння та краса озера в ЧерепашинцяхБондарчук Анатолій Володимирович
Черепашинці та музей коштовного каміння (22 липня 2017р.)
Музей пізнавальний. Черепашинський кар`єр сам по собі дуже вражає. Але навкруги нього суцільний смітник.


Яремчук Вікторія Вікторівна
Черепашинці та музей коштовного каміння (16 серпня 2020р.)
Подорожували з Бідняжками вперше, але точно не в останнє! Поїздка дуже сподобалася! Цікаві екскурсії, комфортабельний транспорт з ввічливим водієм, екскурсовод Діана просто як те сонце))) весела, приємна та відповідальна!!! А Черепашинці взагалі СУПЕР, накупалися досхочу, але тепер хочемо ще))) ЩИРО ВАМ ДЯКУЄМО!


Відповідь: Вікторія, Раді, що Вам сподобалась мандрівка. Дякуємо за дружню компанію та чекаємо Вас в наступних поїздках!

Журбенко Александр Александрович
Черепашинці та музей коштовного каміння (22 липня 2017р.)
ПОездка хоть и интересная, но как то очень долго добирались туда и быстро назад, хотелось, чтоб в Черепашенцах больше времени провели и меньше в пути) а в обще там нужно на ночь с палатками, так как было бы больше времени поплавать и потусить) только в хорошую погоду желательно ехать.


Мироненко Оксана Василівна
Черепашинці та музей коштовного каміння (16 серпня 2020р.)
Мені дуже сподобався музей коштовного каміння. Отримала багато нової інформації. Музей космонавтики теж доволі цікавий. Хоча багато залежить від екскурсовода. Нам повезло. Черепашинці ну такоє. Дуже багато людей. Хоча фотки гарні вийшли.


Ромашкіна Олена Анатоліївна
Черепашинці та музей коштовного каміння (22 липня 2017р.)
Дякую за чудово проведений день! В Музею космонавтики я була разом з Бідняжками раніше. Вразили своєю колекцією музей в Хорошеві та величчю карєр в Лизнику. Озеро в Черепашинцях, на жаль, втрачає свій шарм через навалу туристів, а особливо їхніх автівок та байків. Шкода, якщо цю красу чекає участь інших вінницьких водоймищ:-(( Було б доречно, якби в наступні поїздки за цим маршрутом Бідняжки включили за бажанням туристів, крім Музею космонавтики, ще й Дім-музей С.П.Корольова, який знаходиться напроти Музею космонавтики - повірте, він цього вартий (вартість квитків для дорослих - 20 грн.). Ще в мене є побажання включати до складу учасників подорожі дітей лише віком від 5 років. Занадто малі дітлахи в дорозі - це великі незручності для всіх подорожуючих.


Косаковский Ярослав Викторович
Черепашинці та музей коштовного каміння, 20 серпня (20 серпня 2017р.)
Водій кращий, екскурсовод і організатор ще краще водія.
Екскурсії хороші. На черепашинцях дуже грязно і дуже багато народу, не зовсім комфортно, вода чудесна.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.