08 травня 07:30
Час відправлення
08 травня 20:00
Час повернення
Місць немає!
220 UAH
240 UAH
Залишити відгук

Стежками могутньої династії... Печера-Немирів-Тульчин, 8 травня!

Тип: Екскурсії, Екскурсії
Буде підкорено: 215 км.

Чи знаєте ви про історичне минуле свого краю? Давайте відкривати цікаві місця Поділля разом! Друзі, 8 травня ми відправимося у мальовничий куточок Вінниччини, відвідаємо місця пов’язані з життям польських шляхтичів Потоцьких. Пізнаємо які таємниці приховують у собі стіни Тульчинського та Немирівського палаців, а також побачимо які цікавинки присутні в невеличкому селі Печера, що розкинулось на березі ріки Південний Буг.

Відповідальна:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Відповідальна:
Вікторія Рибачок
(097)657-15-16
Відповідальний:
Олександр Якімцев
(063)299-06-12
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Розпочнемо свою подорож з унікального села Печера. Тут розташовані костел-усипальниця Потоцьких, розкішний трьохсотлітній парк та лунає неповторна музика Південного Бугу. Ми почуємо цікаві історії та побачимо особливі краєвиди.

Першим ми відвідаємо «Англійський парк», який є ландшафтною пам’яткою. Він мав чотирикутну форму і був розділений на дві рівні частини дивовижною алеєю із липових дерев, висаджених у чотири ряди, 160 кам’яних сходин вели до річки, а витончені мармурові скульптури з усіх боків прикрашали ландшафти. Кажуть, що вся територія парку стоїть на підвалах. Потоцькі любили таємниці, містику і тому будували підземелля. Досі ніхто з людей не наважувався тривожити пам’ять підземних ходів. 

Усипальницю спроектовано у формі латинського хреста в стилі романського модерну. Проект будівлі належить відомому геніальному архітектору Владиславу Городецькому (авторові київського Будинку з химерами).

Костел водночас є мавзолеєм, де покояться душі померлих зі знатного роду. У склепі було місце спочинку самого графа Костянтина Потоцького. Якби не радянські часи, там і досі збереглися б муміфіковані тіла членів родини.  

На замовлення графа німецькими майстрами у 1899 році був побудований млин, руїни якого залишилися до нашого часу. Виконаний він з каменю та червоної цегли, обрамлений металевими елементами декору.

Не лише історичними пам’ятками багате дане містечко, а й випіканням «живого хліба», який кожен з нас зможе скоштувати та придбати для себе. Виробляється він на натуральній природній заквасці без дріжджів та зі здорового житнього борошна.

Вирушаємо далі! Немирів - одне із улюблених туристичних містечок Вінниччини. Саме воно асоціюється із залишками трипільської культури, розкішними архітектурними пам’ятками та старовинними соборами.

Величною окрасою Немирова є палац Щербатових, на який їдуть подивитися з усієї України. Навколо палацу – парк, закладений у 19 столітті архітектором Іржі Стібралом. Вони будувалися 20 років і нарешті  втілили мрію графині,що з’явилася після поїздки до Англії. Тут око відвідувачів порадують колонади, еркери, дашки, виконані у неокласичному стилі.

Сад має площу біля 85 га. Його можна вважати ботанічним, так як дерева і чагарник сюди звозили з усіх куточків Російської імперії, і не тільки. З усіх боків палац Щербатової оточений будівлями в стилі конструктивізму, а також більш сучасними спорудами, що надає йому особливого вигляду — ніби ошатний і добродушний привид з давно минулих днів.

Після історичної екскурсії ми відправимося на обід до кав'ярні  «Портал», відвідаємо смачної кави та скуштуємо смаколиків. Кожен з нас зможе замовити собі крутий бітбургер (курячий биток + овочі), піцу, сік, чай чи каву, солодку трубочку, мафін.

Після смачного частування нас очікує оглядова екскурсія Скіфських валів, так званого Немирівського скіфського городища, найдавнішого поселення, якому понад чотири тисячі років.
Мовчазними, загадковими спорудами видніються у багатьох місцях земляні укріплення у вигляді валів і ровів. Вони й досі дивують своєю складною будовою та масивністю земляних насипів. Більшість з цих городищ виникла в VII ст. до н.е. та слугували одному народові, використовувались переважно для захисту від нападу ворогів. 

Наступним містом яке ми відвідаємо стане Тульчин. Граф Станіслав Щенсний Потоцький  у 1775 році робить м. Тульчин своєю родовою резиденцією, сповна задовольняючи власні амбіції та претензії на виняткову велич і славу. Палац Потоцьких у Тульчині був одним із найвеличніших маєтків Європи на початку 18 століття. Величезна прекрасна споруда вражала своєю розкішшю, її часто називали Подільським Версалем. 

Із володарями палацу пов’язані імена багатьох видатних людей: Карамзіна, Пушкіна, Герцена, Оноре де Бальзака, Яна Потоцького, Толстого та Міцкевича, які були близькими друзями графа.

За переказами, Потоцький таємно поселив у палаці ченців-алхіміків. Вони нібито продукували золото - іншим чином селяни не могли пояснити походження мільйонів родини. Так чи не так, але факт існування підземної скарбниці письмово засвідчив Леон Потоцький, небіж господаря. Відомо, наприклад, що між палацом графа й костелом домініканського монастиря був прокладений підземний хід - настільки просторий, що Станіслав-Фелікс їздив там на трійці. Але вхід до підземелля досі не знайшли. 

Римо-католицький костел св. Станіслава, на який спрямована центральна вісь палацу, збудований у 1784-1817 рр. Розташований він на підвищенні в центрі міста і раніше з’єднувався з палацом тополевою алеєю. Костел являє собою велику однобаневу споруду з півциркульною апсидою.

Одну з найцікавіших будівель міста займає місцевий РАГС. Особняк було побудовано в 1912 найбагатішим купцем Тульчина Розенфельдом для свої доньки.

Усім відома львівська музей-аптека, та Поділлю також є чим пишатись. У минулому році було відкрито приватний музей аптечної справи. Приміщення, у якому знаходиться музей – часів Потоцьких та є пам'яткою архітектури місцевого значення. Саме тут знайшли свій прихисток більше 600 експонатів, серед яких велика колекція металевих, латунних, бронзових, чавунних ступ, різноманітні баночки, пляшечки, штангласи, а ще – аптечні рецепти. Найстарший із них датований 1862 роком.

Багатий Тульчин і на відомі особистості. Тут жив і створював свої шедеври видатний український композитор Микола Леонтович. В грудні 1977 року з нагоди 100-річчя з дня народження видатного митця в м. Тульчині було відкрито музей-квартиру у його честь. У затишних кімнатах – камертон, диригентська паличка та особисті речі Леонтовича: диван, робочий стіл, дорожній  чемодан.

 

Більше легенд про любов та золото Потоцьких дізнаємося у подорожі, тому пакуємо валізи та вирушаємо у мандри Поділлям!!!

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)
 
Орг збір становить:
- 200 грн для учасників Клубу (з клубною карткою);
- 220 грн для новачків.
 
(Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати безкоштовно пред’явивши 3 магніти Бідняжок з минулих наших подорожей, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє на 2-х осіб.)
 
До орг збору входить:
– проїзд комфортабельним автобусом;
– екскурсійний супровід по всій програмі подорожі;
– туристичне страхування;
– 10 грн допомога воїнам АТО;
– податки.
 
Додатково оплачується:
– обід в кафе "Портал"  – смачно, ціни демократичні;
– витрати на харчування;
- 3 грн вхід у Палац Потоцьких у Тульчині;
- 3 грн вхід у музей М.Леонтовича;
- 3 грн вхід у краєзнавчий музей у Тульчині;
- 5 грн вхідний квиток в Палац Княгині Щербатової.
 
Зверніть увагу!
З 25 квітня орг. збір збільшиться на 20 грн.
 
Не зволікайте! Швидше реєструйтесь!
 
Діє система авансів! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс в сумі 100 грн, а за 10 днів до виїзду доздати решту!
 
Організатори подорожі: 
 
- Віка Рибачок                 -   097 657 15 16;  073 421 99 70    або в Вк: vk.com/ikochkaaa
- Олександр Якімцев       -   096 341 89 65;   063 299 06 12    або в Вк: vk.com/matt_shadows
 
 Звертайтесь, залюбки відповімо на всі Ваші запитання!)

Програма подорожі


Понеділок 08 травня :
07:30 збір в карманчику напроти центрального автовокзалу, виїзд
09:00 - 10:00 прибуття в село Печера, оглядова екскурсія по парку, відвідання усипальниці та млина
10:00 - 10:30 похід до пекарні, купівля та частування
10:30 - 11:00 збір біля автобусу, переїзд до Немирова
11:00 - 13:00 прибуття до Немирова, відвідання Палацу графині Щербатової та прогулянка по парку
13:00 - 14:00 обід у кав'ярні "Портал"
14:00 збір біля автобусу, виїзд далі на екскурсію
14:10 - 14:30 огляд Немирівського городища
14:30 - 15:30 збір біля автобусу, переїзд до міста Тульчин
15:30 - 18:30 приїзд до Тульчину, огляд Палацу Потоцьких, відвідання Кафедрального собору, екскурсія до музею-аптеки та будинку видатного українського композитора Миколи Леонтовича
18:30 збір біля автобусу, виїзд додому
20:30 орієнтовне прибуття до Вінниці

Транспорт

 • Автобус MAN (35 місць)
0 вільних місць із 35

 

312925211713951
3230262218141062
33
34272319151173
35282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.