06 травня 07:00
Час відправлення
06 травня 21:00
Час повернення
Залишилось місць: 2
365 UAH
395 UAH
Залишити відгук

Загадковий та готичний Бердичів! 6 травня!

Тип: Екскурсії, Екскурсії
Буде підкорено: 320 км.

Романтичний Бердичів, готичні палаци та острів закоханих. Друзі, а ми знову збираємось завітати до романтичного Бердичева. Чому романтичного? Тому що у цьому місті вінчався Бальзак, лише тут є прекрасний Маріїнський костел і безліч легенд та історій, які не залишать вас байдужими до цього місця. Також ми не залишимо поза увагою палаци цукрозаводчиків Терещенків, і завітаємо на прекрасний острів кохання.

Відповідальна:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Відповідальна:
Валерія Вараниця
(063)051-70-61
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Почнемо ми нашу подорож з міста яке є культурним центром декількох народів, а саме: українців,евреїв,поляків. Заснованний у 1546, Бердичів стає одним з основних центрів торгівлі. Найважливіші торгові шляхи з Європи в Азію пролягали саме через нього. Сьогодні це місто з дивожною історичною спадщиною, та культурним досвідом.

Бердичівський замок, а нині  Кармелітський  монастирь-фортеця, це саме те місце, яке ми не можемо пропустити. Він був заснований в 1627 році Янушем Тишкевичем, який віддав свій замок під будівлю обителі в подяку за звільнення з татарського полону. На території монастиря знаходиться побудований в 1754 році в стилі бароко кафедральний  Маріїнський костел. Головною святинею монастиря була ікона Бердичівської Божої Матері, яка в 1941 році під час пожежі було знищено. Однак в 1998 році Папою Римським Іоанном Павлом II була освячена копія цієї ікони. 

На території монастиря знаходиться музей відомого британського письменника Джозефа Кондрада. Матеріали експозиції були надані музеями Польщі та Великої Британії. Це  є справжнім взірець  сучасного технологічного музею!

Далі ми завітаємо на Бердичівський некрополь, а саме на старе єврейське кладовище. Тут збереглися з написами на ідиш тисячі надгробків. Евреська діаспора у минулому столітті займала більше половини усього населення міста, і залишила великий культурний спадок.

Далі ми направимось до прекрасного костелу у романському та готичному стилі —  Костелу Св. Клари. Оточений красою Поділля, він підноситься немов прекрасний європейський замок. Храм зведено у 1913 році за заповітом власника містечка письменника Е. Іванівського. Зараз це діючий костел, який  належить ордену Босих Кармелітів. У нас буде можливість почути про засновника костелу Евстафия Ивановского – польського письменника. И звичайно, буде  зроблено багато прекрасних фото на фоні костелу. 

Далі ми завітаємо до палацу Терещенків, у Андрушевці. Цегляний палац був побудований у стилі французьського неоренесансу, таким він і залишився до наших днів. Зі старих часів у палаці збереглись мармурові сходи і ліплені позолочені стелі в деяких приміщеннях. Сьогодні палац слугує школою для місцевого населення. Ми завітаємо до середини і на власні очі оглянемо  минулу домівку найбагатших людей кінця 19 початку 20 століття, також ми почуємо багато про таємниці родини відомих цукрозаводчиків а саме  про їх життя.

Наступною зупинкою нашої мандрівки буде  палац Грохольських-Терещенків в смт. Червоне, збудований в неоготичному стилі. Палац був німим свідком багатьох трагічних доль, серед них було життя польського шляхтича Адольфа Грохольськийукраїнсьих магантів - Терещенків. Господарі помешкання швидко змінювались, немов причиною був злий рок будівлі. Після революції тут облаштували дитячий притулок, але 1928 році страшна пожежа сильно пошкодила будівлю і назавжди зруйнувала інтер’єри. Причини пожежі  були не з’ясовані, і чи винні у ній малі мешканці чи хтось інший і досі невідомо.
Цей готичний палац зараз  фактично належить жіночому монастирю Свята Різдва Христового.  вже майже напів зруйнований, але і досі старанно оберігає свої таємниці.

А завершимо  ми нашу мандрівку на  таємничому острові  в центрі Старого Солотвина. Здалека це немов колоритний будиночок із казки про Бабу-Ягу. Насипаний штучно в кін. XX ст.,  він і досі зачаровує туристів своєю таємничістю. Люди, які там побували, хочуть повертатись туди знову. Фотографії з цього прекрасного місця, просто неймовірні.

До того ж з нами в подорожі буде фотограф, який пофотографує вас і забезпечить відмінними аватарками.

Картинки по запросу Старый Солотвин - остров любви

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На зворотньому шляху у нас буде можливість завітати у фірмовий магазин бердичівського пива.

Бердичівський пивзавод, був побудований в 1861 році і в Україні широко відомий як виробник непастеризованого якісного пива. Зараз завод виробляє 10 сортів «живого» пива без консервантів.

 
* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)
Орг збір становить:
335 грн для учасників Клубу (з клубною карткою);
- 365грн для новачків;
(Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати безкоштовно пред’явивши 3 магніти Бідняжок з минулих наших подорожей, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє на 2-х осіб.)
До орг збору входить:
– проїзд комфортабельним автобусом;
– екскурсійний супровід по всій програмі подорожі;
– туристичне страхування;
– 10 грн допомога воїнам АТО;
– податки;
– послуги фотографа;
Додатково оплачується:
– відвідування Костелу Св. Клари. –  5 - 10  грн; 
– вхідний квиток у музей Конрата -  5 - 10 грн; 
– вхідний квиток  палац Грохольських-Терещенків -  5- 10 грн;
– витрати на харчування;

З собою візьміть:  

– бутерброди, термоси з чаем;
– беріть піджопники, щоб можна було присісти на галявинці;

Відповідальний організатор: 0984096351, 0935413325 (Пчьолка Майя);

Супроводжуючий: 0630517061 (Вараниця Валерія)

 

Програма подорожі


Субота 06 травня :
07:00 Виїзд з Вінниці! З КАРМАНЧИКА! Навпроти центр. автовокзалу.
09:00 - 11:00 Приїзд до Бердичева, оглядова екскурсія по місту та у Бердичівському замку.
11:00 - 12:00 Вільний час. Можна поїсти у центрі міста, є багато закладів харчування.
13:30 - 14:00 Екскурсія в костелі Св.Клари у Городівці.
14:30 - 15:10 Початок екскурсії в палаці Андрущенків.
15:40 - 16:10 Приїзд до палацу Грохольських - Терещенків.
16:30 - 18:00 Приїзд до Старого Солотвіна. Фотографуємось. Облаштовуємо пікнік.
18:00 - 19:00 Пікнічок, посиділки, знайомства біля багаття.
19:00 - 19:00 Виїзд додому
21:00 - 21:00 Приїзд у Вінницю.

Транспорт

 • Mersedes пасажирський 20 місць
2 вільних місць із 20

Хороший пасажирський бус, облаштований для міжнародних перевезень.

1613107418
1714118519
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.