13 травня 08:00
Час відправлення
14 травня 22:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
14 травня 2017р.
460 UAH
500 UAH
Залишити відгук

ПІДЗЕМНИЙ СВІТ ПЕЧЕР ТА МІСТО МІСТИКИ - ЧОРТКІВ!

Тип: Печери, Екстрим, Екскурсії, Розваги, Розваги
Буде підкорено: 510 км.

ДРУЗІ, ВІДКРИВАЙМО ДЛЯ СЕБЕ ПІДЗЕМНИЙ СВІТ ПЕЧЕР ТА МІСТО МІСТИКИ - ЧОРТКІВ! Ця подорож для любителів нових емоцій і для людей, які жадають відчути приплив адреналіну. Для тих, хто хоче спробувати щось нове. На вас чекають непередбачувані розпірки, ущелини та лабіринти. Ну і звичайно відвідування містичного Чорткова та його легендарної архітектури. Цю подорож ви не забудете ніколи!!!

Відповідальна:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Відповідальна:
Анна Яськова
(093)160-89-37
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

ДРУЗІ, ВІДКРИВАЙМО ДЛЯ СЕБЕ ПІДЗЕМНИЙ СВІТ ПЕЧЕР ТА МІСТО МІСТИКИ - ЧОРТКІВ!

 Ця подорож для любителів нових емоцій і для людей, які жадають відчути приплив адреналіну. Для тих, хто хоче спробувати щось нове. На вас чекають непередбачувані розпірки, ущелини та лабіринти. Ну і звичайно відвідування містичного Чорткова та його легендарної архітектури. Цю подорож ви не забудете ніколи!!!

МЛИНКИ - це гіпсова лабіринтова печера у Тернопільській області. Довжина ходів сягає 40 км. У печері можна побачити різнобарвні кристали, сталактити, сталагміти, пластинчастий гіпс та інші мальовничі печерні утворення. Краса цих печер заворожує, це щось неймовірне. Це треба побачити! А краще відчути! Рухатися у печері непросто, тому вона є доступною для здорових та активних  молодих людей. Але воно того варте!

По прибуттю в "Млинки", ми переодягаємось  та ділимось на 1-2 групи по рівню складності. Дуже важливо  об'єктивно визначити свій рівень фізичної підготовки і правильно обрати свою групу, щоб нікого не затримувати. Ну, що ж готові?- вирушаємо у печери!!!!! Екскурсія буде тривати 3-4 години. Вийшовши з печери ви відчуєте себе зовсім іншою людиною, гордість буде розпирати! Так як сил вже не буде, тому  збираємось всі на старій хаті, де будемо готувати вечерю біля вогнища та співати пісні. А спати ми будемо на нарах (дерев'яні тапчани в два рівні). Вам сподобається!

А на слідуючий день всі ми вирушимо в містичний Чортків, де побачимо з вами легендарну архітектуру та цікаві пам’ятки давнини. Чи всі назви міст відповідають їхній сутті? Мабуть, що так, якщо назва природня і несе в собі первинний сакральний зміст. Чортків – це місто обласного значення, яке розкинулось на берегах річки Серет. В Чорткові збережений цілий букет архітектурних пам’яток давнини, що заворожують око та викликають мурашки по тілі...«До біса» красиве місто. Цікавинкою у житті Чорткова є той факт, що містечко неодноразово намагались перейменувати і кожного разу ініціатори зазнавали невдачі.

Місто, овіяне легендами та переказами, здивує вас Вознесенською та Успенською церквами, які є шедеврами дерев'яної сакральної архітектури. Ми оглянемо руїни замку, а також прогуляємося площею Ринок, де нас зустріне найграндіозніша споруда міста — домініканський костел св. Станіслава. Крім нього також цікаво буде побачити торгові ряди 19 ст, які досі використовуються за призначенням, стару та нову синагоги, древні кам'яниці та сучасні храми.

ДОМІНІКАНСЬКИЙ КОСТЕЛ СВ. СТАНІСЛАВА

Унікальна перлина храмової архітектури, що не раз змінювала свої земні маски, залишаючись перед Богом оплотом віри і надії домініканського ордену. Чарівність готики з мотивами епохи Відродження серед українських просторів з прозорим кришталем їх річок, зеленим муаром лісів і золотим покривалом полів. Внаслідок перебудови, яка тривала майже десять років і завершилась у 1914 році, костел повністю змінив свій вигляд. Новий храм, зведений у стилі навіслянської готики, вийшов шикарним і з плином часу виглядає все більш вишукано і велично.

ВОЗНЕСЕНСЬКА ЦЕРКВА - дерев’яна перлина храмової архітектури. Вознесенську церкву Чорткова неможливо сплутати з жодною іншою - її монументальний силует єдиний і неповторний. Цей унікальний храм був побудований без єдиного цвяха! Шедевр українського дерев`яного зодчества звели у 1630 році. І понині тризрубний храм вважається кращим зразком творчості подільських майстрів. Однак на початку 18-го століття церква була відбудована знову. Адже численні набіги татар і турків позначилися значними руйнуваннями.

 

УСПЕНСЬКА ЦЕРКВА - найстаріша церква Чорткова. Храм в незвичайному для Західного Поділля стилі із використанням традицій як подільської, так і карпатської шкіл дерев’яного зодчества, з’явилася у 1635 році завдяки чортківським ремісникам. Церкву тричі руйнували турки і татари, але її знову відновлювали, після чого неодноразово перебудовували.

 

ДВІ РАТУШІ І ПЛОЩА РИНОК

У найгарнішому місті Тернопільщини мусить бути найгарніша ратуша. У випадку з Чортковим так і є. Ба більше - у Чорткові - дві ратуші. Перша з них, стара ратушає унікальною для України завдяки дерев'яній фахверковій вежі.
Людвіку Носсу так сподобався стиль західноєвропейських міських будиночків із шпилястими верхами та дерев’яними балками, що він вирішив саме в цьому стилі спорудити міську ратушу із чотирикутною годинниковою вежею в Чорткові. Будівництво ратуші з торговими рядами велося з 1905 по 1908 рік. Її головна окраса - фахверкова вежа з швейцарським годинником з чотирма циферблатами. Шпиль ратушної веж прикрашає флюгер у вигляді півня. Не меншу цінність має і годинник ратуші, який під протекцією бургомістра Носса був виготовлений в Берні, столиці Швейцарії. Його створив відомий інженер Френкаль Готтеншафтен.

ДВІ СИНАГОГИ

 Вважається, що перша синагога в Чорткові побудована у 1682-1686 роках за часів польського короля Яна Собєського, який прихильно ставався до євреїв. Відомо, що у 1754 році єврейська громада розпочала будівництво ще однієї синагоги, гроші на яку дав рабин Маєр Кац. Можливо, що йдеться про цю ж саму стару божницю – Велику синагогу, а датування її в реєстрі місцевих пам’яток 80-ми роками XVII століття помилкове. У 1860 році ружинський цадик Давид Моше Фридман заснував у Чорткові хасидський осередок. .

 

ЧОРТКІВСЬКА ФОРТЕЦЯ

Особливої уваги гостей міста заслуговують руїни Чортківської фортеці. Із самого початку, 1522 року, була закладена як стратегічно - фортефікаційна споруда. Замком впродовж століть володіли славетні дворянські роди Польщі – Гольські та Потоцькі. Замок та місто біля нього неодноразово ставали ареною кровопролитних боїв. Тут сходились і пересікались інтереси Галицько - Волинської держави, Польщі, Литви, Монголо-татар, козаків Б.Хмельницького. Під палацом та містом до сьогодні збереглись підземні ходи. Говорять, що вони тягнуться на десятки кілометрів і можуть з’єднуватись з іншими замками регіону. Правда це чи ні, вияснити зараз є доволі складно, так як більшість із них уже давно завалились.

Друзі, пообідати під час екскурсії ми зможемо в їдальні-музеї "Пан Чортківський", де матимемо змогу переглянути документальну стрічку. Кілька залів творчо оформлені в різних стилях. Тут є зал-пивоварня, зал-бібліотека, кінозал, музичний салон, цирюльня-вбиральня. Там смачно і привабливі ціни.

Організаційний збір:

- 430 грн - для власників Клубних карт.

- 470 грн - для нових учасників Клубу.

З 3 травня орг.збір зросте на 30 грн!!Не зволікайте з реєстрацією))

Клубну картку можна отримати після третьої поїздки з Бідняжками безкоштовно, або одразу, сплативши одноразовий членський внесок, 100 грн! За деталями звертайтесь до Організаторів!

Що з собою брати? Додаткові витрати:

-зручне взуття, рукавички, бандану або шапку.

- чашку,  тарілку, ложку.

-ліхтарик на голову (можна взяти на прокат-20 грн)

-костюм для печер (можна взяти на прокат-20 грн, можна взяти старі джинси чи воєну форму)

-спальник для сну (можна взяти на прокат-20 грн)

- карімат (тур.коврик для сну, для тих хто проживає на старій хаті) - 10 грн

-душ (по-бажанню 15 грн)

Беріть ситну їжу. Щоб було чим пообідати та поснідати.

Бутери, сало,  печиво....Печери дуже вимотують. І 

 

Орг. збір включає:
• проїзд комфортабельним автобусом;
• екскурсія у печері;
• ночівля в спелеохаті;
• страховка;
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
• податки;
• вечеря ( гречка, курка, салат, чай, сахар, печиво)
•10 грн. допомога учасникам АТО

Організатор подорожі: 0931608937 Яськова Анна )) 

Програма подорожі


Субота 13 травня :
08:00 Виїзд в суботу напроти центрального автовокзалу (з карманчика).
13:00 - 13:30 Приїзд в Млинки! Ділимось на команди по рівню складності, перевдягаємось та вирушаємо у печери.
13:30 - 16:30 Захід в печеру першої групи. Ті хто залишились готують дрова для вогнища.
16:30 - 19:30 Захід в печеру другої групи. Ті хто повернулись з печер перевдягаються та готують вечерю.
20:00 - 23:00 Всі дружно збираємось на старій хаті біля багаття. Вечеряємо. Знайомимся, тусуємось,співаємо пісні біля багаття.
Неділя 14 травня :
09:00 - 10:00 Сніданок
10:00 - 11:00 Виїзд до міста Чортків
11:00 - 14:00 Екскурсія містом
14:00 - 16:00 Обід. Вільний час
16:00 - 21:30 Від'їзд вже самих сміливих, крепких та підкачаних Бідняжок у Вінницю. Набравшись масу адреналіну, екстріму ви будете найщасливішими Бідняжками у цей день!!!

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
3 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Спелеохата "Млинки"
7 вільних місць із 24

Жити ми будемо не аби де, а в спелеохатах! В нашому розпоряджені: нова хата та стара. Більшість буде жити на старій, відповідно осн. тусовка буде там! Але вони близько одна до одної (8 хв). Ночувати будемо на нарах! Нари - це дерев'яні, двохповерхові ліжка-полиці. Тому вам потрібно буде взяти карімат та спальнік(можна буде взяти на прокат). В новій хаті постелені матраси, тому потрібно мати лише спальнік. Пріорітети нової хати: кращі умови, доступ до електро чайників, плит. Доплата 20 грн. Ця ніч вам запам'ятається на довго;) Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.