12 липня 08:00
Час відправлення
12 липня 20:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
12 липня 2020р.
375 UAH
425 UAH
Залишити відгук

InstaWeekend: Блакитна лагуна (12 липня)

Тип: Озера, Розваги, Релакс
Буде підкорено: 200 км.

Поїхали разом з нами підкорювати самі інстаграмні і незвичайні місця Вінниччини! Ми відвідаємо 3 кар'єри: Іванівський, Жежелівський та Черепашинецький. Будемо багато фотографуватися та насолоджуватися природою! Також влаштуємо пікнік та скупаємось у блакитній воді!

Супроводжуюча:
Оксана Боцул
(095)518-63-14
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Іванів

Жежелів

Черепашинці

Вінниця

Про подорож

Каоліновий кар'єр у Жежелеві

Як розкидані Гавайські острови у Тихому океані, так само розкидані по Вінницькй області неймовірної краси блакитні кар'єри. Одним із таких є каоліновий кар'єр у Жежелеві. Велика кількість білого пісковику, білої глини та чарівне лазурне озеро серед них роблять це місце справжнім природнім дивом.

Гранітний кар'єр в Іванові

Раніше поруч з колишнім містом Янів, яке нині є селом Іванів, добували будівельний і декоративний камінь, пісок та гравій.  Останні роки кар'єр не експлуатується. Його чаша потрохи наповнюється водою, за рік-два вона може перетворитися на велике чотирикутне озеро.

 

Кар'єр в Черепашинцях

Черепашинецький кар'єр - це унікальне місце з однією з найбільш незвичайних водойм України. Це місце необхідно побачити своїми очима, щоб ще раз переконатися в усій красі української природи.

Озеро в кар'єрі утворилося в результаті затоплення водою каолінового кар’єру. Вода тут дуже прозора (в деяких місцях видимість сягає навіть 7 метрів), а завдяки піщаному дну та заломленню сонячних променів у безхмарний день, вона має яскраве блакитно-зелене забарвлення - завдяки цьому кар'єр часто порівнюють із Французькою Рив'єрою і навіть із Мальдівами. Хвойний ліс оточує озеро з усіх боків та робить це місце дуже затишним та атмосферним.

Якщо нам пощастить із хорошою погодою, то ми зможемо скупатися в кар'єрі! Тому беріть із собою все для купання: купальники, плавки, шльопанці, рушнички!!! А коли вдосталь накупаємось, ми влаштуємо пікнік!!!

Організаційний збір


Учасники Клубу 375 UAH
Новачки 425 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 02 липня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • Проїзд у комфортабельному автобусі;
 • Екскурсійний супровід;
 • Фотограф;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • Пікнік - 90 грн;
 • Особисті витрати;

Програма подорожі


Неділя 12 липня :
08:00 Виїзд з Вінниці з карманчику навпроти Центрального Автовокзалу
09:00 - 10:30 Переїзд до с. Іванів
10:30 - 11:30 Вільний час для фото та прогулянок у кар'єрі с.Жежелів
11:30 - 13:00 Вільний час для фото та прогулянок біля кар'єру
13:00 - 13:30 Переїзд до кар'єру у с. Черепашинці. Від місця, де ми залишимо автобус потрібно буде пройти приблизно 2 км в одну сторону
13:30 - 19:00 Вільний час для фото і пікніку на території кар'єру (рекомендуємо захопити усе для пікніку з собою). За сприятливої погоди можна буде покупатись у кар'єрі
19:00 Виїзд у Вінницю
20:30 Орієнтовний час прибуття до Вінниці. Все залежить від нашої організованості

Транспорт

 • Mercedes Sprinter 21
0 вільних місць із 21

Зручний автобус, комфортабельні сидіння, телевізор, клімат-контроль.

 

181512963
1916131074
201
21171411852
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейВікторія Малихіна
InstaWeekend: Блакитна лагуна (14 червня) (14 червня 2020р.)
Все понравилось! Приятная сопровождающая, интересные локации, вкусный пикник, чистый автобус, безотказный фотограф ))


Ружена Марчишина
InstaWeekend: Блакитна лагуна (14 червня) (14 червня 2020р.)
У неділю, в гарний день,🌼🌼🌼
Під пташиний спів пісень,🕊🐦🦅
Радо,дружньо ,нас збирає🤗🤗🤗
Всіх "Бідняжка"закликає,🦚🦚🦚
В подорож Insta Weekend!🍷🧁🌱🌲🌵🌴🌴🌴
Всі "Бідняжки"любим ми,💞💛💚🧡❤💜💙
В подорож?-Та залюбки=))👭👬👬👫👫
Де кар'єри-там краса,🥰🥰🥰🥰🥰
Завмирає там душа...))🏍🏍🏍🏍🤸‍♂️🤸‍♀️🤸‍♀️
Всім "Бідняжки"пропонуйте,☝️☝️☝️👌👌✌👏👏🤝🤝🤝
Радісно подорожуйте,👅👅👅👀👀👀👣👣👣👣
Летить життя як один день,🏎🏎🏎🏎🏎🏎
З ними завжди- Happy end🥰🥰🥰!!
Наталя Куценко
InstaWeekend: Блакитна лагуна (12 липня) (12 липня 2020р.)
Дякую за подорож, особливо сподобався Жежелівський'кар'єр


Вероніка Мороз
InstaWeekend: Блакитна лагуна (14 червня) (14 червня 2020р.)
Ми в захваті від цієї поїздки,це наша вже не перша подорож з "Бідняжками" ,але кожного разу ми отримємо безліч емоцій і вражень. Окремо хочемо сказати "дякую" Ксюші за проведення поїздки ,завдяки її старанням - було весело, цікаво, атмосферно. Особливо вразив приємний сюрприз з фотографом. Всім раджу поїздочки Тур клубу Бідняжки👍


Яна Дупляк
InstaWeekend: Блакитна лагуна (25 липня) (25 липня 2020р.)
Дуже класно та цікаво відпочили,зробили гарні фото, та навіть порелаксували у водичці..) У Іванійському кар'єрі трішки небезпечно спускатися для фотографування, потрібно бути дуже обережним.. Купалися у Черепашинцях..водичка тепла та прозора, тут ми і покупалися і поїли..)У Жежелівському кар'єрі робили яскраве фото на фоні блакитної водички) Їхали зручним та великим автобусом..Дякую організатору Оксана Боцул за організований пікнік та відпочинок)Він пройшов чудово)


Елена Помазан
InstaWeekend: Блакитна лагуна (25 липня) (25 липня 2020р.)
Первый раз были в этом замечательном месте! Очень круто, что есть такая поездка) нам все очень понравилось, организация у Бедняжек всегда на высшем уровне. Даже с погодкой они умеют договариваться! Спасибо нашей Оксаночке!:) И поплавали, позагорали и посмотрели красоту природы, и наделали кучу классных фото, за что спасибо крутому фотографу! Вкусно поели на пикнике) и с комфортом ехали, водитель молодец, автобус очень удобный. Так что, всем рекомендуем заглянуть в "Голубую лагуну"!


Людмила Хамбір
InstaWeekend: Блакитна лагуна (14 червня) (14 червня 2020р.)

Увікенд в нас просто класс!!!
Наша Ксюха в самий раз 👍😘,
Зовсім трішки хвилювалась,
та з роботою справлялась
Накупались,насміялись,гарних вражень ми набрались!!!!
І щасливі всі зостались🤩!!!
А Володька фоток наробив і ,
надіюсь,що в інстаграм не всі злив😜😘Олена Шуляк
InstaWeekend: Блакитна лагуна (14 червня) (14 червня 2020р.)
Нащо нам той закордон в нас своїх красот мільйон)👍
Не треба навіть нікуди далеко їхати від дому,щоб відкрити для себе нові незвідані казково-фантастичні місця.
Це не можна описати словами,це треба побачити на власні очі.Тому не зволікайте,а вперед за пригодами разом з "Бідняжкою". Завдяки енергетики нашої Оксани і дружньої команди даже вдалося втримати дощ,що дало змогу насолодитися сповна красотой природи, відкрити купальний сезон,а потім ще був неймовірний пікнічок.
Дякую маленькій чарівниці Оксаночці за чудову організацію подорожі.
Дуже раджу всім знайти трохи часу і поїхати в цю подорож.Не пожалкуєте)))💥Наталія Розбіцька
InstaWeekend: Блакитна лагуна (14 червня) (14 червня 2020р.)
Дякую за подорож!!! Завдяки нашому професійному і привітливому організатору-Ксюші поїздка була переповнена позитивними враженнями, новими знайомствами і на завершення смачним пікніком!!! Ця крихітка змогла домовитись з природою, щоб нам не капав дощик і ми змогли насолоджуватися краєвидами. Після таких мандрівок хочеться знову і знову зустрічатись і подорожувати разом.


Марина Долюк
InstaWeekend: Блакитна лагуна (25 липня) (25 липня 2020р.)
Одноденні поїздки це завжди круто. Ми черговий раз переконалися що наша Вінничана може вразити такими місцями і краєвидами про які ми навіть не здогадувались.
Черепашинський кар'єр вже не перший рік є туристичною родзинкою Вінничини. Вода в озері блакитного кольору і це так незвично, побачити посеред лісу таку собі картинку, яка нагадує радше середземноморський курорт на узбережжі Франції, аніж звичайний сільський ставок.
Кар'єр в Іванові чергова фотолокація, яка покорила своєю красою. Навколо кар'єру – гранітні «сходинки» та хвойний ліс. Чаша кар'єру заповнена водою над якою видніються стовпи лінії електропередач.
Кар'єр в Жежелеві це неймовірне поєднання великої кількості білого піску і лазурної води, від такого поєднання неможливі відірвати погляд.
Дякую організаторові Оксані за незабутній відпочинок.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Ольга - 13 липня 20:48
Вчора повернулися з подорожі InstaWeekend. Все було на найвищому рівні: чудові природні локації, компанія та організатор Ксенія. Вона організувала крутий пікнік біля Черепашинецького кар'єру ,де кожен учасник подорожі міг приймати участь у смаженні на мангалі курячих гомілок та маршмеллоу на патичку(це огоооо,як смачно). Хтось купався, хтось милувався краєвидами,а хтось експлуатував фотографа Вову,щоб зробити крутезні фото на містку. Останніх було 90 відсотків))). Ксюші та Вові премію👍👍👍
Оксана - 16 липня 16:03
Ольга, дякуємо за такий гарний відгук! До зустрічі у нових поїздках!!!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.