11 липня 01:00
Час відправлення
11 липня 22:30
Час повернення
Є вільні місця!
700 UAH
765 UAH
Залишити відгук

ADRENALINE DAY!!! 11 липня

Тип: Екстрим
Буде підкорено: 510 км.

Хочеш спробувати щось екстримальне і отримати свою дозу адреналіну? Тоді вперед за емоціями!!! Ми зустрінемо світанок у небі на параплані над неймовірними краєвидами Дністра і будемо просто насолоджуватись природою! На десерт нас чекають стрибки із найвищого моста України та прогулянка Кам'янцем-Подільським. Буде пейзажно, екстримально і незабутньо!!!

Супроводжуюча:
Оксана Боцул
(095)518-63-14
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Демшин

Кам'янець-Подільський

Про подорож

Демшин

Демшин - це невеличке село в Хмельницькій області з якого відкриваються найкращі краєвиди на Дністер. Село знаходиться в унікальному природному заповіднику Подільські Товтри, який входить до списку семи природних див України, аналогів якому більш немає в світі. Саме тут, серед неймовірної природи, організовуються польоти на парапланах, яскраві враження від яких завдяки краєвидам примножуються у декілька раз. Це справді те, що варто хоч раз у житті спробувати!!!

Субіцький скельний монастир. У сусідньому селі Субич знаходиться унікальний туристичний об'єкт - старовинний монастир в скелях з тисячолітньою історією. До наших днів збереглися три невеликі печери. Келії були висічені в камені вручну у X-XIII століттях. Для того щоб спуститися до печер, доведеться подолати крутий спуск. Гірська стежка огинає каплицю по лівій стороні і круто спускається на 800 м вниз. Крім печерних келій і каплиці туристів приваблюють дивовижні пейзажі. З гори Монастирище відкривається приголомшливий вид на Дністер і його узбережжя. 

Кам'янець-Подільський

Кам'янець-Подільський часто називають містом-музеєм під відкритим небом. Це одне з найдавніших міст України, перші згадки про нього датуються XI століттям. Найбільша цінність міста - практично повністю збережений історичний центр, Старе місто, не розбавлене архітектурою XX століття. Місто займає третє місце після Києва та Львова за кількістю пам’яток старовини і культури. У місті є 3 моста: Новопланівський старовинний міст через Смотрич, Замковий, що перед фортецею, та найвищий міст України - Стрімка лань (54 метри) з якого ми, власне, і будемо стрибати. Вільне падіння триває майже 3 сек. Але це незабутні враження!!!

 

Кам’янець-Подільська фортеця - є однією з найкрасивіших пам'яток архітектури України. Особливістю фортеці є унікальне поєднання ландшафту зі створеною людиною неприступною фортифікаційною системою, що не має аналогів у Європі. Незважаючи на численні спроби взяти фортецю штурмом загарбниками, за весь час це вдалося лише одного разу - в 1672 році турецькій армії. 

______________________________________

Політ на параплані:

 1.  Політ на параплані на пряму залежить від гарної погоди та достатньої кількості бажаючих (мінімум 10 чоловік);
 2. В залежності від погодніх умов польоти можуть відбутися або не відбутися, може також змінитися локація для польотів (для нашої ж безпеки);
 3. Польоти є максимально безпечними, адже відбуваються за участю професійних і досвідчених інструкторів;
 4. Політ триватиме близько 20-30 хвилин;
 5. Політати можна з 18 років, вага учасника має бути від 40 до 110 кг;
 6. В ціну польоту (1400 грн) входить страхування та відео на пам'ять;
 7. Про те, чи буде сприятлива погода для польотів ми дізнаємось за 2-3 дні до виїзду;
 8. Якщо погода буде не сприятливою для польотів, програма поїздки трохи зміниться.

З собою обов'язково мати:

 • Зручне взуття, яке буде надійно захищати ногу та буде максимально зручним (кросівки або боти);
 • Зручний одяг, що повністю закриватиме ноги та руки. Для захисту очей також рекомендуємо мати при собі окуляри;
 • Каремат;
 • Перекус.

Організаційний збір


Учасники Клубу 700 UAH
Новачки 765 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 01 липня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 24 червня 00:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • Проїзд у комфортабельному автобусі;
 • Екскурсійний супровід;
 • Страхування;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • Стрибок з мосту - 230 грн;
 • Вхід до Кам'янець-Подільської фортеці - 60 грн;
 • Особисті витрати.;

Програма подорожі


Субота 11 липня :
01:00 - 06:00 Вирушаємо в дорогу. Виїзд з Вінниці. З карманчику навпроти Центрального автовокзалу
06:00 - 11:00 Зустрічаємо світанок серед неймовірних пейзажів Дністра і йдемо на екскурсію до скельного монастиря. Бажаючі літають на парапланах (факультатив)
12:00 - 13:00 Смачно обідаємо в кафе та набираємось сил
13:15 - 15:30 Стрибаємо з мосту або вирушаємо на 3-годинну пішохідну екскурсію містом
15:30 - 18:00 Вільний час для прогулянок містом.
18:30 ОРІЄНТОВНИЙ ВІД'ЇЗД!
22:30 Орієнтовне прибуття до Вінниці. Все залежить від нашої організованості та стану доріг

Транспорт

 • Неоплан 51)
17 вільних місць із 51

49454137332925211713951
504642383430262218141062
51
4743393531272319151173
4844403632282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Тетяна - 09 липня 23:50
Хочу дізнатися точний час відправлення:)
Оксана - 10 липня 01:02
Тетяна, 00:00 з п‘ятниці на суботу:)
Оксана - 10 липня 00:10
00:00 з п‘ятниці на суботу

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.