18 травня 22:00
Час відправлення
22 травня 05:00
Час повернення
Місць немає!
885 UAH
965 UAH
Залишити відгук

Весняні Карпати! Колоритна Гуцульщина!) 19-21 травня

Тип: Гори, Екскурсії
Буде підкорено: 1100 км.

Друзі, весна - це чудова нагода відвідати наші Карпати, особливо, коли ви мандруєте на Гуцульщину! Адже за нашими переконаннями, це самий колоритний куточок України, де найкраще збереглись традиції та обряди всього українського народу!)

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Відповідальний:
Олександр Антонюк
(096)965-33-33
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Ця подорож нам неодмінно запам'ятається:

оглядовою екскурсією по Верховині з підйомом на вежу та чаюванням під смерекою))

• екскурсійною прогулянкою мальовничими "верхами" у гості до ТРЕМБІТАРЯ, де окрім трембіти ми почуємо також багато інших гуцульських інструментів, дізнаємось про побут гуцулів, після чого газди почастують нас чаєм з карпатськими пампушками!)

 візитом до 300-літньої дерев'яної церкви та духовною бесідою з отцем Іваном Рибаруком, яка нікого не залишить байдужим, незалежно від релігійних поглядів та віросповідань!

 екстрім поїздкою на ГАЗ-66 до містичного місця -  "Писаний Камінь"!)

файними гуцульськими вечорницями з музиками та запальними танцями!)

 походом на високу полонину до чабанів, щоб дізнатися особливості їхнього побуту та секретів приготування бринзи, де зможемо посмакувати стравами із бринзою на місці та ще й додому придбати!

Верховина!

Приїхавши до Верховини, ми одразу вирушимо на оглядову екскурсію цим прекрасним містечком і, поступово, з долини підніматимемось у гори на оглядову вежу!)  Дорога до оглядової вежі веде через ліс, крутим підйомом, по природніх сходинках з кам’яних брил та коріння дерев. Внизу бречує потік Бречник з однієї сторони, а з іншої – стрімкий, зарослий смерековим лісом, схил.

Там же, на казковій галявині під вежею, винагородою за стрімкий підйом для нас стане чаювання ароматним цілющим карпатським чаєм!)

Від оглядової вежі ми вирушимо до справжнього трембітаря!) Наша стежка пролягатиме через струмки та перелази. Першим пагорбом на нашому шляху стане гора Швейково, вона відкриє нам панораму центру Верховини, вид на гору Магурка та Чорногірський хребет.

Трембітар!

Біля ошатної дерев’яної хати, на висоті 700 метрів над рівнем моря, нас зустрічатиме господар грою на трембіті. Звук трембіти, який ввібрав в себе чари гір і Карпатську незвідану силу громовиці заворожує всіх! Гостинно запрошує Ілюк Микола гостей до хати-музею, де відтворено старовинний побут гуцулів. Музей багатий на традиційний гуцульський одяг та гуцульські музичні інструменти.

А після екскурсії привітні господарі початстують своїх гостей чаєм з пампушками!) Це ж так приємно - присісти з друзями на свіжому повітрі, у затінку густолистого ясеня, та споглядаючи навколо ізумрудні горизонти гір і блакить небокраю, вдихати аромат трав'яного карпатського чаю!

Файні Гуцульські Вечорниці!

Надвечір першого дня наша програма тільки набиратиме обертів - до нас в садибу завітають "Гуцульські Вечорничники" та "Гуцульські Лабухи" (музиканти), із повним арсеналом музичних інструментів, гуцульських народних танців та з місцевим "здружувальним" напоем!)

На нас чекатиме театральна постановка, в якій професійні актори-гуцули будуть грати своє життя звичайних гуцулів та покажуть як весело та дружньо проводили вечори їхні батьки, бабусі-дідусі, та інші пращури, а потім танці, танці, танці!)

У подорож беріть вишиванки!) Буде гаряче та колоритно!))

Полонина!

Вранці в Суботу, після смачного сніданку, ми вирушаємо ще далі і ще вище, щоб побачити як живуть гуцули висого в горах, як побутують без особливих благ цивилізації, займаються вівчарством, варять та коптять сири за давніми дідівськими звичаями! Дорогою, як завжди, нам відкриватимуться чудові гірські краєвиди на гори та найблищі села!

Піднімаючись все вище і вище, нам почне лунати "музика Карпат" - дзвіночки з пасовиськ!)

Дві годинки прогулянки вгору і ми приходимо на полонину до діючої хати-гражди, 1925 року побудови! Вона гарна, світла, опрятна, тепла, затишна, адже вміли і вміють гуцули будувати!

На порозі своєї садиби нас зустрічатиме привітний господар - пан Микола, який колись проміняв своє буденне життя в долині у центрі села та прийшов на полонину "у прийми" до родини молодої горянки! Він радо розповість нам про свій побут, про особливості життя  в далечині від людей та цивілізації, про те як готують сир на полонині та багато іншого. Хоча інколи нам доведеться самим допитуватись у пана Миколи про різні цікавинки, адже в таких умовах життя людина стає не надто говіркою...

Після екскурсії господарством ми завітаємо до хати на смачний домашній традиційний гуцульський обід. Нас почастують справжнім полонинським баношем звареним на сметані, домашнім хлібчиком, наріжуть домашнього сиру та сала, налиють гуслянки (гуцульський йогурт). А особливих гурманів господар пригостить домашнім самогоном.

Щасливі та ситі ми прощаємось із полониною та вирушаємо донизу, до нашого автобусу, звідки поїдемо до відомої на всю  Україну церкви селі Криворівня. За сприятливої погоди ми вирушимо до церкви пішки гірською стежиною. Саме цією стежкою донька господаря пана Миколи, будучи вагітною, щодень ходила на роботу до сільської Ради.

300-літня церква!

Після гостин у трембітаря, ми завітаємо до духовного осередка всієї Гуцульщини - Криворівнянської церкви! 

Адже саме уя 300-річна церква в селі Криворівні, вражає своєю автентичністю, за всі 300 (!) років з моменту побудови жодного разу не закривалася! Дуже схожа на ту, у якій Вій знімали, але це не вона;)

Проте, найціннішим скарбом тут є отець Іван Рибарук - людина нереально прогресивних поглядів, як і в світському житті так і в духовному!) Він вголос піднімає питання про люстацію церкви, точно так як люстацію влади, міліції, прокуратури і т.д. Слухає Rок-Н, і не тільки. Пише філософські книги, веде свій блог!

А у якій ще церкві ви зможете присісти на підлозі чи на лавці, напроти босоногого отця у скромній аскетичній полотняній рясі? Ми й не помітимо як промайне година зустрічі!

Писаний камінь!

Третій день нашої подорожі обіцяє бути цікавим та, дещо, екстремальним!) Після сніданку ми сядемо на бортові ГАЗ-66 та весело поїдемо до самого містичного місця на Гуцульщині - на гору "Писаний Камінь"!

Водій ГАЗа - гуцул дядько Василь, майстер своєї справи, зробить нашу мандрівку незабутньою!)

Дороза із зупинками для фото займає приблизно 2 години, і ми прибудемо до  "Місця Сили"! Писаний Камінь - це величезні брили пісковика, камені заввишки 2-3 метри, вони тягнуться ланцюгом (близько 80-ти метрів), переходячи у масивні моноліти заввишки до 20 м. Вершина каменів утворює горизонтальну площину.

Свою назву Камінь отримав від карбів (петрогліфів, розписів), найдавніший з яких походить з часів Київської Русі. За деякими припущеннями, в минулому на скелях було язичницьке капище. Залишками капища вважають дев'ять круглих виїмок-чаш, які вирубані в камені. На внутрішніх стінках окремих заглибин збереглися виразні сліди видовбування якимось гострим предметом. Поміж «чашами» і довкола них є понад 30 символічних малюнки-петрогліфів.

Зі скель відкривається велична панорама гірських хребтів і вершин. Тут часто відпочивали, заряджаючись силою карпатських гір, Іван Франко, Леся Українка, Михайло Коцюбинський та інші діячі української культури.

Пивоварня

Останнім часом, туристів все більше приваблює ще один цікавий об'єкт у Верховині - місцева пивоварня! ) Тут гуцули варять декілька видів справжнього живого пива!

Упродовж нашої подорожі ми неодмінно завітаємо до пивоварні, де зможемо взяти пива собі, та на сувеніри друзям! )

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами з  метою  її  покращення:)

•••••••••••••••••••

Беріть із собою навушники до  телефонів чи інші ФМ-приймачі,  ми використовуватимемо РАДІОГІД!) Дуже зручний та корисний пристрій.

З собою мати зручне взуття (додатково змінне на випадок якщо промокне перше), одяг для прогулянок гірською місцевістю,  також купальники (у садибі є баня).

Організаційний збір становить:

- 835 грн для учасників Клубу (з клубною карткою);

- 915 грн для новачків.

Діє система авансів, можна здати 30% від орг. збору та за 10 днів до подорожі доздати решту.

(Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати безкоштовно пред’явивши 3 магніти Бідняжок з наших минулих подорожей, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє на 2-х осіб.)

До орг збору входить:

- проїзд у комфортному автобусі;
- проживання у садибі Горянка: раннє поселення та пізнє виселення;
- екскурсійний супровід під час всієї подорожі;
- туристичний страховий поліс;
- допомога АТО;
- податки.

Додатково сплачується:

- екскурсія у трембітаря - 20 грн;
- чай з пампушками у трембітаря (за бажанням) - 25грн;
- екскурсія на полонині - 10 грн;
- обід на полонині (за бажанням) - 60 грн;
- гуцульські вечорниці - 60 грн;
- поїздка на ГАЗ 66 на "Писаний Камінь" (обо'язково до участі) - 90 грн;
- харчування;
- власні витрати.

З 1-го травня орг збір зросте на 50 грн! То ж не зволікайте, буде ФАЙНО! )

***************

Гуцульщина, а особливо Верховина та її околиці, це настільки прекрасний край, що їхати звідси аж ніяк не захочеться!)

Програма подорожі


Четвер 18 травня :
22:00 Виїзд із платформи Центрального автовокзалу міста Вінниці.
П'ятниця 19 травня :
07:00 Прибуття у Криворівню до нашої садиби Горянка, розселення.
08:00 Час на сніданок, для тих хто попередньо замовив - накриватиметься в садибі.
09:00 Виїзд на екскурсію до Верховини.
09:20 - 10:30 Оглядова екскурсія Верховиної до оглядової вежі, що на горі Шкільній.
10:30 - 12:30 Піша прогулянка верховинськими верхів'ями до трембітаря. Ми подолаємо приблизний шлях - 3 км 600 метрів.
12:30 - 14:00 Екскурсія у трембітаря, чаювання з пампушками (за бажанням).
14:00 - 15:30 Вільний час у Верховині, час на обід. Кілька закладів підкажемо. Виїзд до Криворівні.
20:00 - 23:00 Файні гуцульські вечорниці!)
Субота 20 травня :
10:00 Виїзд на екскурсію на полонину.
10:30 - 16:00 Похід на полонину, обід на полонині, екскурсія на полонині, спуск до автобусу. Ми подолаємо приблизно 6 км шляху. Підйом орієнтовно триватиме 2,5 години та спуск 1,5 години. Можливо, одразу підемо гірською стежкою до церкви.
17:00 - 18:00 Духовні бесіди з отцем Іваном у Криворівнянській церкві.
18:00 - 18:20 Переїзд до садиби. Вільний час та відпочинок в садибі.
Неділя 21 травня :
10:00 Виїзд на ГАЗонну екскурсію на "Писаний камінь". Беремо з собою бутерброди із гарячим чаєм.
10:30 - 16:00 Пересадка у ГАЗончики, дорога на "Писаний камінь", екскурсія та вільний час на чаювання, дорога назад.
16:00 - 16:30 Переїзд до нашої садиби. Відпочинок.
19:00 Виїзд додому.
Понеділок 22 травня :
05:00 Орієнтовний час прибуття у Вінницю.

Транспорт

 • VOLVO (сірий, 53 місця)
0 вільних місць із 53

49453935312925211713951
504640363230262218141062
51
524743413733272319151173
534844423834282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Садиба Горянка (Криворівня) 20-22.04
-12 вільних місць із 41

Садиба "Горянка" знаходиться у мальовничому місці в українських Карпатах! Віддалена від доріг галасу та люду, тут відчувається справжня колоритна гірська природа!

Дерев'яні будиночки поряд з якими гори, віковий смерековий ліс та джерельно чиста гірська річка в якій збудована купальня з водоспадиком та місочком. Також хто вже мандрував з Бідняжками на Гуцульщину і проживали в Горянці, добре знають що власниця, газда - пані Марія завжди колоритно та смачно годує своїх готстей національними гуцульськими стравами!) 

Наявні 2-3-4-місні номери зі зручностями на поверсі!

Харчування: Сніданки входять у вартість (так як ми протимо за 2 доби, у вартість входять 2 сніданки). Вечері можна замовляти та сплачувати по місцю.

При реєстрації, якщо бажаєте, можна одразу замовити сніданок в перший день по приїзду після дороги, (його вартість плюсується до орг.збору).

Проживання у 2-місному номері дорожче на 50 грн. з особи за увесь період.Будинок №1 (Там де сауна)
Будинок №2
Будинок №3
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.