22 квітня 07:00
Час відправлення
22 квітня 22:00
Час повернення
Залишилось місць: 12
305 UAH
330 UAH
Залишити відгук

Квітуча весна в Буках та в Олександрії ! 22 квітня!

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 370 км.

Весна - чудова пора для прогулянок парками, алеями. Час, коли природа вражає своїм різноманіттям кольорів. Час, коли так хочеться прогулюватись та насолоджуватись красою природи. Тому пропонуємо поринути в цю чарівну атмосферу разом з нами. Ми відвідаємо сучасний ландшафтний парк в Буках, де вас вразять водопади, скульптури, фонтани та храмовий комплекс. Вся територія дуже доглянута та мальовнича. Також ми побуваємо в дендропарку "Олександрія". Лише там можна відчути повний спокій та гармонію..

Відповідальна:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Ну що ж почнемо! "Буки"- ландшафтний парк, де знаходиться маєток Суслова. Власника агропромисловоої корпорації. Для парка він викупив частоку землі в 2.7 гектара всього за 20 тис, то було місцеве сміттєзвалище. Вивіз сміття. Привів до ладу, тепер ми можемо милуватись мальовничими пейзажами, водопадами, фонтанами та чудернацькими скульптурами.Одним словом там скільки всього, що не знаєш, що перше фотографувати.

В Буках над кам’яним каньоном розкинувся храмовий комплекс Святого Євгенія з двома ультрасучасними церквами та незвичною дзвіницею. За всю цю пишність арх. Юрій Іванович Бабич, інженер-будівельник та замовник Іван Суслов, отримали (2007р.) державну премію в галузі архітектури. Навіть Національний банк України викарбував срібну пам'ятну монету - Храмовий комплекс в с.Буки.  У нижній частині храму розташований баптистерій, для православних храмів - явище не часте, але створення баптистерія здатного охрестити дорослу людину зануренням - актуальна проблема сучасної Православної Церкви. Баптисарій має багате внутрішнє убранство, приміщення прикрашене мозаїкою, горельєфом та скульптурами апостолів.

Для дітей також є на що подивитись. На території маєтку є зоопарк. Правда він не дуже великий, проте лев, ведмеді, косулі там є. Хочу сказати, що кожного разу там щось прибавляється, тому не здивуюсь, якщо з'являться ще жителі.

Дендрологічний парк «Олександрія» розміщено  поряд з чарівною річкою Рось. Він належить до числа найбільших парків в Україні і має територію 400 га. Парк було створено понад 200 років тому, родиною великого землевласника, графа Ф. К. Браницького, як предмет родинної гордості та магнатської величі.

Незважаючи на складні історичні потрясіння, парк зберіг головні ландшафтні композиції і на сьогодні є унікальною пам’яткою садово-паркового мистецтва кінця XVIII — початку XIX ст. Над його створенням працювали відомі в Європі архітектори та садівники.
Композиційною основою парку є природний лісостеповий ландшафт, утворений дубовим лісом у поєднанні з галявинами, водопадами та озерами. Природні пейзажі органічно поєднані з архітектурними спорудами — павільйонами, альтанками, колонадами та містками виконаними в романтичному стилі. Гуляти по мальовничому парку, що може бути прекраснішим в цю пору року? Лише ти та природа! 

А на завершення нашої подорожі пропонуємо невеличку лотерею. Кожен з учасників подорожі може стати переможцем. А визначатись все буде дуже цікавим способом...)) Але це інтрига!

Організаційний збір:

- 275 грн для Учасників Клубу (власників клубних карт) 

- 300 грн для нових учасників Клубу.

З 12 квітня орг.збір збільшиться на 30 грн., тому не баріться!))Займайте кращі місця!!!

Клубну картку можна отримати після третьої поїздки з Бідняжками безкоштовно, або одразу, сплативши одноразовий членський внесок, 100 грн! За деталями звертайтесь до Організаторів!

Орг. збір включає:

– проїзд комфортабельним автобусом;

-  екскурсовод в Буках;

– супровід організатора;

– 10 грн. допомога військовим;

– податки.

 Додаткові витрати:

Вхідний квиток в дендропарк - 50 грн(дорослі);

                                                 - 30 (студенти);

                                                 - 25 грн (діти до 16);

Харчування.

Що взяти з собою?

1) Карімат, піджопнік ( щось на чому можна буде присісти на галявинці).

2) Бутерброди, термоси, печиво. На жаль по нашому маршруту немає кафешок, тому їжу беремо з собою.

Тепло одягайтесь та беріть парасольки!!!!!!

Програма подорожі


Субота 22 квітня :
07:00 - 10:00 Від'їзд з Вінниці. З карманчика, що навпроти центр. автовокзала.
10:00 - 12:00 Екскурсія ландшафним парком в Буках. Можна буде перекусити. Беріть з собою бутери та чай.
12:40 - 14:40 Прибуття в парк "Олександрія" , екскурсія 2 години.
14:40 - 16:30 Вільний час. Гуляємо парком, фотографуємось, насолоджуємось красою романтичного парку.
17:00 - 17:30 Приймаємо участь в лотереї. Можливо ти станеш переможцем?))
18:00 Збір в автобусі. Від'їзд до дому. Приблизне прибуття 22:00

Транспорт

 • Неоплан 49
9 вільних місць із 49

Зручний та комфортний автобус 

45433935312925211713951
464440363230262218141062
47
48413733272319151173
49423834282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейНаталія Гребельська
Осінні парки "Буки та Олександрія" 29 вересня! (29 вересня 2018р.)
Все супер! Отримали задоволення не дивлячись на дощ!


Юлія Федоричак
Квітуча весна в Буках та в Олександрії ! 22 квітня! (22 квітня 2017р.)
Все класно!


Анна Гайдей
Осінні парки "Буки та Олександрія" 29 вересня! (29 вересня 2018р.)
Поїздка попри погобу све одно була вдалою. Багато чого нового і гарного почули і побачили. Дякуємо за цікаву і веселу подорож. Організація подорожі прекрасна. Анютка, дякуємо Вам! Водії обережні та точні (все по часу встигли, навіть і раніше приїхали). В салоні автобуса було тепло та чисто (тільки трошки сидіння поламані і музика не дуже). Екскурсовод в Олександрії дуже цікава; в Буках не дуже сподобався і ще й поспішав. Цілком враження від подорожі залишилось позитивне! Обовязково поїдемо з Бідняжками іще!!!!!Татьяна Ромашева
Осінні парки "Буки та Олександрія" 29 вересня! (29 вересня 2018р.)
Навіть дощ, який йшов цілий день, не зміг зашкодити гарному настрою та позитивним враженням від екскурсії. Екскурсія просто чудова! Нам дуже повезло з оточенням: абсолютно адекватні екскурсанти, чудові водіїї. Особлива подяка нашому супроводжучому Ані! Чудовий гумор екскурсовода з Буків та цікаві розповіді екскурсовода з Олександрії та саксафон склали незабутні враження. Дякую Бідняжкам та, особисто, Ані, за відмінну організацію екскурсії!


Світлана Бондарчук
Осінні парки "Буки та Олександрія" 29 вересня! (29 вересня 2018р.)
Бідняжки, вам РЕСПЕКТ!!! Хороша організація та чудова супроводжуюча Анічка повністю знівелювали неприємний осад на душі, від невдалої погоди. Повернулась додому в хорошому настрої. Дякую.
Буки та Олександрію варто відвідати усім, хто любить природу. Рекомендую.


Татьяна Петрова
Квітучі парки "Буки та Олександрія" 2 червня! (02 червня 2018р.)
Дякуємо за чудову та захоплюючу подорож! Організатор дуже приємна і весела! Побачили багато цікавого і навіть загорілиОсінні парки "Буки та Олександрія" 29 вересня! (29 вересня 2018р.)
Найприємніші враження!!! Спасибі всім!!! До нових зустрічей!!!Квітучі парки "Буки та Олександрія" 13 травня! (13 травня 2018р.)
Гарна позитивна поїздка, недивлячись на примхи погоди. Два контрасти: сучасний парк та старовинний. Хочу відмітити організатора - АНЮ. По 12 бальній шкалі - 12+! Ввічлива, уважна, позитивна людина!


Олександр Верюханов
Осінні парки "Буки та Олександрія" 29 вересня! (29 вересня 2018р.)
Буки красотища,прям шедевр! Александрия парк очень запущен, обычный лес,хотя потенциал есть.
Что касается самой организации мероприятия:все организованно,подготовленно и вовремя, Аня очень приятная девушка и хороший организатор.Единственная просьба во время поездки что бы водитель не ставил шансон(а если ставил, то както чтобы хотя бы нормальный шансон,а ещ лучше что нибудь что
можно слушать всем).В целом, несмотря на то что шел целый день дождь и это была наша первая поездка с Бедняжка, нам очень понравилось.Уже заказали следующую поездку с Бедняжкой.


Маргарита Ставнича
Квітучі парки "Буки та Олександрія" 13 травня! (13 травня 2018р.)
Поїздка була організована на високому рівні все сподобалося)
Трішки підвела погода, але вцілому враження позитивні)


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.