26 вересня 06:00
Час відправлення
28 вересня 02:00
Час повернення
Є вільні місця!
1120 UAH
1230 UAH
Замовити місце

Скарби Покуття

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 900 км.

Друзі, їдемо разом відкривати таємниці Покуття, мандрувати незвіданими стежками у минуле! Ми відвідаємо батьківщину Роксолани, дізнаємось які легенди приховує Давній Галич, найбільше колись місто у Європі. Відвідаємо історичний осередок у Крилосі, закупимось місцевими сувенірами та відкриємо для себе писанкову Коломию, що закохує в себе архітектурними візерунками, та наостанок залишимо своє серце в українському Парижі-Чернівцях.

Супроводжуюча:
Наталія Примак
(098)322-05-38
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Галич

Івано-Франківськ

Коломия

Городенка

Чернівці

Хмельницький

Вінниця

Про подорож

Рогатин - батьківщина Роксолани

Проїжджаючи давнім Волинським шляхом у напрямку з Тернополя до Стрия можна побачити величезний пагорб, який стоїть посеред рівнинного плато. Його називають Чортовою Горою і кажуть, що під її найбільшим каменем знаходяться ворота до пекла… Цікаві історії Рогатина починаються вже з околиць цього міста. Символом Рогатина є олень, який, за легендою, вивів з лісу дружину руського князя Ярослава Осьмомисла, що заблукала на полюванні. А на тому місці, звідки вона вийшла, було засноване місто.

З Рогатином також пов’язане ім'я Роксолани.  Відомо, що весь галицький край колись називали Роксолянією. Тому саме таким іменем нарекли відому українку. Як відомо з історичних джерел, саме тут вона народилася на початку XVІ ст.Потім була взята у полон татарами і стала улюбленою дружиною турецького султана Сулеймана .

Рогатинський Храм Святого Духа відносять до десяти найцінніших дерев’яних сакральних споруд України. Ніхто точно не знає, коли було зведено святиню, та одна з її стін красномовно засвідчує дату 1598 року. Кажуть, колись цей храм був фортецею… Зайшовши всередину, ви побачите дивовижний старовинний іконостас 1650 року, який має аж 5 ярусів. У своєму роді він вважається найстаршим зі всіх, що збереглися в Україні.

Миколаївський костел збудований у ренесансно-готичному стилі. Це давній духовний осередок, який став взірцем готичної архітектури 15–17 століть. Архітектурні форми костелу мають оборонний характер,про  це свідчать бійниці на високій дзвіниці. Сьогодні будівля стала цінною пам’яткою сакральної архітектури країни.

Давньоруське князівство - Галич

Галич – маленьке і затишне місто на березі річки Лукви. А колись це була столиця одного з найбільших давньоруських князівств і одне з найвеличніших міст на теренах західної України.  Він був одним із наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався  український дух. Укладалися держані документи, писалися літописи та Євангелія, а також інші твори мистецтва. Споруджували білокам’яні храми, які рівнялися на світові пам’ятки культури.

Поглянувши в глибину століть, виразно побачимо, як тісно переплітаються історія та духовність цієї землі. В наші дні від колишньої величі залишилося небагато, але Галич і сьогодні закохує в себе з першого погляду.

Історичний осередок у Крилосі

В наш час Крилос – невеличке село, яке знаходиться неподалік районного центру Галич. І от якби не надважка багаторічна праця археологів та істориків, нізащо в світі не повірив би в те, що Крилос – це частина величної та сивої історії. Столиця могутньої та самостійної держави Галицько-Волинського князівства.Наразі Крилос є частиною національно-історичного заповідника «Давній Галич».

Ми відвідаємо музей історії Давнього Галича, який  мріяв створити митрополит Андрей Шептицький. Своєю мрією він поділився зі своїм другом та археологом Ярославом Пастернаком. Митрополит дуже хотів, щоб музей був поруч з фундаментом Успенського собору. Сьогодні музей знаходиться у відреставрованій митрополичій резиденції. 

А ще у вільний час буде можливість пройтися хресною ходою навколо комплексу, попити цілющої води з Княжої криниці, та подивитись на тваринок в  центрі реабілітації.

Пивний паб "Десятка" та "П’яна вишня"

А чудовим завершенням дня буде смачна вечеря у мальовничому місті Івано-Франківськ в одному із відомих закладів міста, і не тільки=) Якщо ви ще не закохались у Франик, тоді Вам 100% варто його відвідати: затишний центр, чудові фонтани, безліч витворів мистецтва із металу, що прикрашають вулиці та, звичайно, привітні люди!  У самому центрі Івано-Франківська є дуже особливий заклад який обожнюють всі Бідняжки. Це пивний паб "Десятка". Він славиться своїми великими порціями, низькими цінами та неймовірно смачною кухнею!) Тут ми будемо вечеряти всі разом, у дружній компанії!

Тепер у Франківську є маленька частинка Львова - заклад "П'яна вишня"! Там частують дуже смачною вишневою настійкою! Обовязково спробуйте до або після вечері ;)

Писанкова Коломия

Коломия- чудове, затишне містечко, що розташувалось на лівому березі річки Прут. Мандруючи Коломиєю Ви побачите чітко виражений австро-угорський характер будівель міста. Поблукавши стежками вулиць середмістя — відчуваєш себе по-іншому. Модерн, історизм — час, протягом якого місто набуло теперішнього вигляду, котрим милуються не тільки його жителі, а й безліч туристів.

Споруджена 1877 року ратуша, церкви й сецесійні будівлі Коломиї нагадують про близькість Європи. Назва міста увіковічнена в коломийках - веселих куплетах, що з шаленою швидкістю співають на Покутті вже не одну сотню років.Старі будинки у стилі бароко, бруківка на вузьких дорогах, орнаменти вишиванок чи візерунки писанок. Саме такі спогади залишаються після відвідин Коломиї. А ще Коломия не тільки “писанкова”, як всі звикли казати, а й “літописна”. Першу писемну згадку про Коломию зафіксовано в 1241 році. 

Місто приємно вражає колоритними музеями, яскравими пам’ятками історії, культури та архітектури. Це одне з найцікавіших і найзатишніших містечок у Західній Україні. Приємно і цікаво прогулятись затишними вуличками міста, тому що тут збереглася неабияка кількість цінних зразків архітектури австрійського періоду.

Вечірня прогулянка Чернівцями

Чернівці – це місто, яке увібрало в себе все саме чудове, що відбувалося з ним за всі сторіччя. Воно дивує, зачаровує і залишає в пам'яті тільки позитивні емоції. Тут хочеться зупинити мить і розтягнути це непередаване відчуття блаженства!

Це місто по праву вважають перлиною архітектури, адже воно буквально наповнене унікальними зразками різних стилів, багато з яких мають загальнонаціональне значення. Тут кожен куточок просочений чимось особливим, унікальним і таким затишним. Віхи історії відклали свої відбитки на неповторну архітектуру будинків і вулиць.

Під час екскурсії ми побачимо безліч красивих будівель, площ та визначних пам'яток міста, зокрема будинок-корабель, ратушу, театр, площу філармонії, художній музей та пішохідну вулицю Кобилянської, тощо. Після екскурсії буде час відвідати колоритні заклади Чернівців, де ми зможемо повечеряти колоритними покутськими стравами. 

Етно-ресторан Колесо

«Колесо» – це колоритний український ресторан, розташований у самому центрі міста, на вулиці Кобилянської. Оригінальний інтер'єр оформлений у національному стилі та відтворює атмосферу українського села – вибілені стіни, меблі та оздоблення з натурального дерева, етнічні елементи декору. Офіціанти обслуговують гостей у національних костюмах. Меню складається з українських страв, приготованих за старовинними рецептами. Акцент зроблений на варениках з різноманітними начинками. Вечорами грають живу народну музику.

Кафе-бутик Мантулки

Щоб у вас завжди був гарний настрій і посмішка не сходила з вашого обличчя, потрібно періодично тішити себе чимось солоденьким.  Кафе пропонує великий вибір ласощів для усієї сім’ї.  Всі смаколики створюються у власній кондитерській закладу, тому вони завжди свіжі та приготовані з любов’ю. Вишукані десерти вразять неймовірним смаком та створять чудовий настрій на весь день.

Панська гуральня

У самому центрі Чернівців гостей зустрічає колоритний ресторан «Панська Гуральня». Оригінальний інтер'єр оформлений у стилі старовинного європейського ресторанчика початку двадцятого століття - оздоблення натуральним деревом, старовинний самогонний апарат і рояль. Меню складається з автентичних страв європейської, румунської, єврейської та української кухонь. Фірмові частування: борщ, деруни, плечинта, цимес, форшмак. При ресторані працює сувенірна крамниця.

Дорога

Мандрувати ми будемо на комфортабельному автобусі туристичного класу. Зручні сидіння та система кондиціонування, ось запорука швидкої та легкої доставки нас в пункт призначення. Однак, якщо зараз для вас є важливим можливість дотримання дистанції, або ви просто звикли подорожувати автомобілем чи потягом, а не автобусом – не проблема. Ми залюбки зустрінемось з вами вже в пункті призначення. Проживати, відпочивати, розважатись будемо разом, а дорогу туди та назад можете подолати на власному авто чи скориставшись послугами Укрзалізниці. У разі якщо Ви добираєтесь до місця початку екскурсійної програми самостійно, ми змінусуємо вам вартість проїзду. За деталями звертайтесь до Організаторів. Територія готелю відкрита тільки для проживаючих в ньому, тому за безпеку вашого автомобіля можете не хвилюватись. Також на території є достатньо місць для паркування.

Харчування

Під час нашої мандрівки маємо можливість додатково замовити наступне комплексне харчування. (Обирайте під час реєстрації, оплачується додатково):

Комплексний обід Галич - 110 грн;

Сніданок в готелі - 85 грн (омлет з тушкованою цибулею, грибами, помідорою);

Обід в Коломиї - 115 грн.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель Marija Garden
2-місний (стандарт двохмісний)
Учасники Клубу 1120 UAH
Новачки 1230 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 16 вересня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання 1 ніч в готелі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • витрати на харчування;
 • За бажанням: вхідний квиток в музей історії Крилос - 20 грн-дорослий, 10 грн-дитячий;
 • вхідний квиток в міні-зоопарк Крилос- 25 дорослі, 10 дитячий;
 • вхідний квиток в музей побуту Крилос- 20 грн-дорослий, 10 грн-дитячий;
 • туристичний збір в готелі-15 грнособи.;

В зв'язку з потребою завчасного бронювання готелів, перевізників та гідів, повернення авансових платежів без штрафів, можливе не пізніше ніж за 10 днів до початку подорожі. Після цього часу, потрібно знайти заміну Учасника для подорожі, який не їде.

Програма подорожі


Субота 26 вересня :
06:00 Виїзд з кишеньки навпроти Центрального автовокзалу.
12:30 - 14:00 Прибуття у Рогатин, прогулянка по місту під час якої ми побачимо все найцікавіше.
14:30 - 15:30 Час на обід в Галичі. (Можна замовити під час реєстрації).
15:30 - 17:00 Оглядова ексурсія старовинним містом Галич, під час якої ми дізнаємось цікаві факти з історії колись могутньої столиці князівства.
17:30 - 19:00 Ексурсія по історичному заповіднику "Давній Галич" у Крилосі.
19:30 - 20:00 Переїзд до Івано-Франківська, поселення. Потім ідемо на вечерю в крутий заклад "Десятка" який знаходиться в центрі міста.
Неділя 27 вересня :
08:00 - 09:00 Сніданок. Виселення з готелю о 09:00.
10:00 - 12:00 Прибуття у писанкову Коломию, огляд архітектури міста.
13:00 - 14:30 Час на обід у центрі міста, та вільний час на покупку сувенірів.
16:00 - 18:00 Вечірня прогулянка Українським Парижем-Чернівцями.
18:00 - 20:00 Вільний час для того аби завтати до місцевих закладів харчування, та скуштувати смачних буковинських страв.
Понеділок 28 вересня :
02:00 Час прибуття вказано орієнтовно, все залежатиме від нашої організованості та стану доріг.

Транспорт

 • Неоплан біло-зелений. 51 місце
43 вільних місць із 51

47454137332925211713951
484642383430262218141062
49
5043393531272319151173
5144403632282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель Marija Garden
50 вільних місць із 52

Ресторанно-готельний комплекс "Maria Garden" розташований в центральній частині міста Івано-Франківськ. Кожен номер оснащений сучасними меблями, плазмовими телевізорами і особистими ванними кімнатами. Також до послуг проживаючих пропонується користування безкоштовним Wi-Fi. При готелі функціонує ресторан з широким асортиментом страв традиційної української кухні. Відстань до центру міста 3 км.  Всі номери нашого готелю двомісні з роздільними ліжками, які за потреби можна зсунути.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.