01 квітня 22:30
Час відправлення
03 квітня 04:00
Час повернення
Залишилось місць: 3
720 UAH
790 UAH
Залишити відгук

Гуморина в Одесі, 1 квітня

Тип: Екскурсії, Фестивалі, Розваги
Буде підкорено: 900 км.

Ми вирушаємо на "Фестиваль сміху" - найвеселіше свято року що проходить в Одесі - столиці гумору та найкумеднішому місті планети! Саме тут, на нас чекає справжня сміхотерапія від усіх видів хвороб з гарантією продовження життя! Одеса вміє здивувати і розважити в будь-який сезон. Але хоча б раз "Перлину біля моря" необхідно відвідати 1 квітня, коли тут настає справжній одеський Новий рік - фестиваль сміху "Гуморина". В програмі веселі екскурсії від одеських екскурсоводів, підземелля катакомб.

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Гуморина в Одесі 1 квітня

  Ми вирушаємо на найвеселіше свято року в Одесу - столицю гумору та найкумедніше місто планети! Саме тут, на нас чекає справжня сміхотерапія від усіх видів хвороб з гарантією продовження життя! Одеса вміє здивувати і розважити в будь-який сезон. Але хоча б раз "Перлину біля моря" треба відвідати 1 квітня, коли тут настає справжній одеський Новий рік - фестиваль сміху "Гуморина". Тільки в Одесі! Тільки 1-2 квітня! 

  Хоч в останні роки "Юморина" в Одесі офіційно не проводилася, ентузіасти продовжують гучно відзначати свято сміху за власною ініціативою. Пройтися вулицями Одеси в клоунській кавалькаді нас запрошують "Маски-шоу" на чолі з Георгієм Делієвим і Борисом Барським! 

Найголовніше дійство Гуморини (Детальна програма Гуморини 2017 буде відома пізніше): 
- Парад гумору та кавалькада клоунів міжнародної клоунади на вулицях Одеси; 
- Концерти на відкритих майданчиках міста - Міський сад і Приморський бульвар; 
- Прогулянки по морському вокзалу; 
- Ввечері - гала-концерт "Комедіада". 

  У день сміху ми відвідаємо «Столицю Гумору» - ексклюзивну екскурсію гумористичними місцями міста. На цій екскурсії ви не тільки познайомитеся з історією Одеси, її головними визначними пам'ятками і геніальними особистостями, а й почуєте розповідь виникнення космічного згустку гумору на зовсім невеликій території, побачите незвичайні кумедні пам'ятники та відчуєте на собі прикольні прийомчики гідів гумористів.

Сад скульптур Літературного музею

  Ми завітаємо до знаменитого Саду скульптур Літературного музею. Який вважається візитною карткою Одеси. Подивитися тут дійсно є на що. Скульптури - практично всіх легендарних одеситів. Герой одеських анекдотів «Рабінович»,« Антилопа Гну», «Пам'ятник прийдешньому генію», «Сашка-музикант», «Джинсовий Дюк», «Зелений фургон», «Одеса-мама», «Шаланди, повні кефалі», пам'ятник Іллі Ільфу і Євгену Петрову). Тут же виставлені пам'ятники стародавньої скульптури Північного Причорномор'я - половецькі і скіфські баби (з фондів Одеського Археологічного музею). Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослий 50 грн./особа для тих хто навчається 20 грн./особа.

  Сад скульптур Одеського Літературного музею - явище, яке не знає аналогів. Сад скульптур передає унікальний образ стоячої на древній землі, але незмінно юної Одеси. Автор проекту і творець експозиції під відкритим небом - Л. В. Ліптуга. Експозиція створювалася за підтримки меценатів, чиї імена увічнені на постаментах скульптурних композицій.

Одеський Будинок вчених - Садиба Толстих

  Цей величний "особняк" - справжній палац з чудовими залами, що потопають у розкоші. Тож не дивно, що саме тут знімали легендарний фільм «Три мушкетери», видаючи красу Будинку вчених за королівський Лувр. Будівля, зведена в 1832 році у стилі російського класицизму, довгий час була власністю відомого одеського мецената Михайла Толстого. Саме він вклав значні кошти в створення пишного Оперного театру. Його шикарна садиба (нині Будинок вчених) був першою одеською будівлею, куди провели першу телефонну лінію. Так граф міг насолоджуватися оперою, не виходячи з дому.

 У Мармуровоій вітальні, яка служила графською їдальнею, зберігається один з найцінніших експонатів - старовинний рояль, оцінений у 500 тисяч євро. На ньому власноруч грав відомий композитор Ференц Ліст. Тож не дивно, що Будинок вчених - місце проведення великих виставок, симпозіумів та семінарів. Вхідні квитки у будинок вчених оплачуємо додатково: дорослі 50 грн./особа. діти до 12 років 25 грн./особа.

Музей Контрабанди

  Ми відвідаємо єдиний в Україні музей контрабанди, який відкрив в Одесі підприємець і колишній військовослужбовець А.Отдельнов. Музей розташований у підвалі старовинного будинку на вулиці Катерининській.  На стелажах музею зібрано понад 150 предметів конфіскованої контрабанди та ілюстрацій способів їх незаконного ввезення.

  Зокрема, можна побачити порцелянові сервізи з героїном всередині, кокаїнові тайники в різних предметах, нашпиговану сигаретними пачками автомобільну дверцяту, макет підземного ходу, прокопаного під державним кордоном під Ужгородом. Також відвідувачів знайомлять з тим, як контрабандисти використовували одеські катакомби. Вхідні квитки додатково: 40 грн./особа.

Одеські катакомби

  Одеські катакомби - це дивовижний світ старовинних підземних виробок XIX і початку XX ст., Розташованих під Одесою і її передмістями. Одеські катакомби - це грандіозна система підземних каменоломень, частково пов'язаних між собою у вигляді масштабного і дивного лабіринту. Вхідні квитки оплачуються додатково: дорослі 20 грн./особа, діти 15 грн. Екскурсія в підземеллі оглядова. Тривалість година. Сюди вдягайте одяг який не шкода трохи забруднити, візьміть змінний на випадок забруднення, маршрут проходитиме по сухим ділянкам катакомб.

  Легендарну популярність катакомби Одеси придбали завдяки абсолютно фантастичним розмірами - загальна протяжність виробок оцінюється фахівцями в 3000 кілометрів, що залишає далеко позаду катакомби Парижа (500 км) і Риму (170 км). Одеські катакомби - не просто найбільша пам'ятка і візитна картка Одеси, але і унікальний історичний, геологічний і палеонтологічний пам'ятник, який, на жаль, не отримав належної державної оцінки та охорони.

Екскурсія на Воронцовський Маяк - Стежкою маячника

Зверніть увагу!!! Нажаль на 1 квітня маяк ще не буде працювати, його відкриють пізніше, коли будуть кращі погодні умови.

  Прогулянка по рейдовому молу подарує нам незабутні враження - відчуття драйву та причетності до чогось таємничого, легкості та радості від морського бризу. За всю історію розвитку Одеси і порту це, мабуть, єдине місце, де до 2011 року не ступала нога туриста. Споруджена в середині Одеської затоки білосніжна вежа, круті сходи до самої води, нічний червоний вогонь - все це створює навколо Воронцовського маяка своєрідний ореол романтики та надовго запам'ятовується гостям міста. Сучасний Воронцовський маяк називають світлом у вікні Одеської затоки, мав ще двох однойменних побратимів, а до них була своя передісторія цієї знаменитої споруди. Про все це ми почуємо в ході екскурсійної програми, а також у нас буде можливість зробити неповторні фоточки на фоні знаменитої пам'ятки Одеси.

 Ми будемо рухатись на автобусі через режимну територію порту, по естакаді потрапимо на Карантинний мол (контейнерного терміналу). Звідси і почнеться наша пішохідна екскурсія до Воронцовського Маяка. Учасники екскурсійної групи відправляться на прогулянку по рейдовому молу, протяжністю 680 м. В процесі екскурсії подається інформаційний матеріал про історію створення та еволюції маяків, про становлення маякової служби, про нелегку долю доглядачів маяків (за часів, коли маяком управляли вручну), а також цікаві факти про маяки світу.

  Вартість екскурсії оплачуємо додатково: 100 грн./особа, тривалість до 2 годин. Зверніть увагу!!! Воронцовський Маяк - режимний об'єкт і організатори будуть оформляти дозвіл на відвідання цієї споруди, тому хто хоче долучитись до екскурсії, вказуйте завчасно під час реєстрації на поїздку і ми будемо розраховувати на відповідну кількість бажаючих учасників. Також дана екскурсія можлива лише за гарної погоди та відсутності вітру (відповідно і хвиль), при великих хвилях її проведення буде неможливим. Взагалі у цей період, як правило, таких екскурсій не проводять, але екскурсоводи зроблять виключення, головне щоб пощастило з погодою.

Увага програма подорожі ще доповнюється та уточнюється, також можливі зміни!!!

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
660 грн. (для власників Клубних карт) 
740 грн. для нових учасників Клубу. 
УВАГА! З 11.03 орг. збір збільшиться на 30 грн. а з 18.03 ще на 30 грн.

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 300 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 4 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках" та без надання окремого ліжкомісця, тоді її реєструвати не потрібно.

Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати пред’явивши три різних магніти з минулих наших подорожей, або оплатити одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає: 
• проїзд комфортабельним автобусом; 
• проживання у готелі 1 доба; 
• дві оглядові екскурсії від одеських екскурсоводів ; 
• страховка на перевезення; 
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі; 
• податки; 
• 10 грн. допомога учасникам АТО. 

Додаткові витрати: 
• оплачуються вхідні квитки та екскурсії згідно опису подорожі. 
• доплата за двохмісне розміщення у номері економ 40 грн./особа (80 грн. за номер) та у стандарті 130 грн./особа (260 за номер). 
• харчування та власні витрати. 

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348

Організатори залишаюсть за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

Програма подорожі


П'ятниця 31 березня :
22:30 До 22.30 збір на платформі центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус, Старт о 22.30. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
Субота 01 квітня :
07:30 Орієнтовно до 07.30 прибуття в Одесу. 07.30-08.00 Початок оглядової екскурсії містом. Тривалість 3 години. Після відвідання музею контрабанди (година) та Дому вчених (година).
12:30 - 13:30 Обідаємо в одному з закладів міста. На ранок візьміть бутерброди. О 12.30-13.00 початок Гуморини у центрі міста. До 17.00 (18.00) збір біля автобуса, переїзд до готелю, поселення (візьміть паспорт). Ввечері вільний час, можете відправитсь в центр міста потусити.
Неділя 02 квітня :
09:30 - 10:00 До 09.30 збір біля автобуса. Початок автобусної екскурсії "Кримінальна Одеса" та відвідування катакомб. Тривалість екскурсії 2-2,5 години + година у підземеллі катакомб, оглядово.
13:00 - 14:00 Маємо вільний час. Або відведений час для обіду у центрі міста.
15:00 - 17:00 Екскурсія до Воронцовського Маяка - "Тропою маячника". Тривалість до 2-х годин. Відбудеться за наявності хорошої погоди та відсутності хвиль. Якщо бажаєте відвідати вказуйте під час реєстрації, якщо ні то матимете вільний час на відвідання інших цікавих музеїв у центрі міста.
20:00 До 19.30 (20.00) збір біля автобуса, відправка на Вінницю. Прогнозоване повернення додому до 04.00 ночі. Залежатиме від нашої організованості та стану дороги.

Транспорт

 • Неоплан Жовтий *
3 вільних місць із 54

514743393531272523191511731
524844403632282624201612842
4945413733292117139553
50464238343022181410654
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Одеса Готельний комплекс
6 вільних місць із 57

"Готельний Комплекс Одеса" - кращий вибір для комфортного розміщення у курортному районі Одеси. У 2012 році "Одеса" був повністю реконструйований і перетворився у сучасний готель з оновленим номерним фондом. На даний момент всі номери готелю відповідають європейським стандартам - кожен номер оснащений сучасним обладнанням. Готель Одеса вигідно розташований в курортному центрі міста, в доступності від безлічі пам'яток, пляжів, парку, бізнес- і торгових центрів. У готелі працює ресторан, відкритий з 08.00, тут можна замовити комплексне харчування або сніданки.

Ми проживатимемо при базовому трьохмісному розміщенні у номерах категорії класік що включений в орг.збір. При двохмісному розміщенні у номерах, доплата складе 100 грн./особа або 200 грн. за номер/ввесь період. Для поселення візьміть паспорт.

Всі номера категорії класік (економ) мають роздільні ліжка Twin (1+1). Але їх можна зсунути, щоб було двохспальне ліжко. Це однокімнатні номера, площею від 16 кв. м. що знаходяться на 1 поверсі. Номер складається з передпокою, спальні і ванної кімнати з душовою кабіною. Конфігурація ліжок: Twin - з двома роздільними ліжками, шириною 90 см. Також є трьохмісні номера з додатковим ліжком, розміром 90 * 200 см. 

У кожному номері категорії «Економ»: 
кабельне телебачення 
швидкісний Wi-Fi інтернет 
міні холодильник (міні-бар) 
електронний замок 
гіпоалергенні постільна білизна

Номера категорії стандарт мають двохспальне ліжко. Однокімнатний затишний номер, площею від 20 кв.м. Номер складається з передпокою, спальні, ванної кімнати з душовою кабіною. 
Конфігурація ліжок: номер Double двохспальне ліжко (ширина ліжка 160 см). 

У кожному номері категорії «Стандарт»:
- кондиціонер
- кабельне телебачення
- міні-сейф
- швидкісний Wi-Fi інтернет
- міні-холодильник (міні-бар)
- електронний замок
- робоча зона
- фен
- гіпоалергенні постільна білизна
- телефон.Категорія Економ
Категорія Стандарт
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.