13 червня 02:15
Час відправлення
14 червня 01:30
Час повернення
РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА ОРГАНІЗАТОРОМ
540 UAH
590 UAH
Залишити відгук

Печера Атлантида & стрибки з мосту

Тип: Печери, Активний відпочинок, Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 520 км.

Традиційно ми вирушаємо у підземний світ Поділля. На нас чекає одна з найкрасивіших печер України - Атлантида. Це єдина в Україні триярусна горизонтальна карстова печера. Під час екскурсії подолаємо "Максимальний" маршрут, будучи під землею 4 години, побачимо дивовижні зали та кристали які ростуть тільки тут. Наприкінці мандрівки завітаємо у старовинний Кам'янець-Подільський де маємо нагоду стрибнути з найвищого мосту в Україні. Вперед за екстримальними враженнями!!!

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Літин

Хмельницький

Кам'янець-Подільський

Завалля-печера Атлантида

Про подорож

Печера "Атлантида" та Кам'янець-Подільський

  Печера Атлантида - єдина в Україні триярусна горизонтальна печера. Печера відома спелеологам всього світу, адже відомості про неї розміщені в міжнародних енциклопедіях і спеціалізованих довідниках.

   Вище фотки з нашої квітневої поїздки 2019 р. Було неймовірно круто. По центру, надутий такий - наш екскурсовод СУП.   

  В Україні її цінність також визнана державою: ще в 1975 р. печера одержала статус геологічного пам'ятника природи загальнодержавного значення. 

  Атлантида - печера не туристична, а спортивна, для її відвідування потрібно мати непогану фізичну підготовку. Температура в середині печери залишається сталою і складає приблизно 10 градусів, навіть узимку. Тому з цього приводу хвилюватися не варто.

  Атлантида виділяється серед інших печер: це єдина на Поділлі печера з чітко вираженою триярусною побудовою. Поверхи її сполучені за допомогою крутих, майже прямовисних переходів.

У печері існують кристали які ростуть тільки в Атлантиді  

  Серед карстових печер України вона займає особливе місце. Стіни печери не слизька глина, а багато в чому кристальні утворення. Печера вражає красою кристалів, якими прикрашені зали і гроти підземного світу. За велику різноманітність кристалів Атлантиду порівнюють з мінералогічним музеєм. 

Бідняжки клянуться печері Атлантида, що не будуть завдавати їй шкоду

   Наш маршрут називається "Максимальний" , він потребує від учасників хорошої фізичної підготовки та витривалості. Охоплює значну частину печери. Основним об'єктом відвідування є зал «Динамо» , в якому радують око надзвичайно мальовничі скупчення сталактитів , кристалів і гелектитів , «Храм Богів» , зал «Єсеніна» , зможемо побачити на власні очі - камін «Ракета». Так само відвідати новорічну «Ялинку» (являє собою кристали у формі Ялинки) і спробувати дістатися до головного призу маршруту по «Котячій Гірці».

  На виставці глиняних фігур в залі «Буфет», буде можливість продемонструвати свої скульпторські здібності, залишивши на згадку про себе фігурку, серед численних інших скульптурних статуй попередників. Вас також чекає підйом із залу «Червоних Маків» через дивовижний колодязь, створений природою, витонченої форми «Замкова щілина». Час проходження маршруту близько 4+ години. Вижимаємо з печери максимум емоцій!!!

Зимове підкорення печери Атлантида у селі Завалля

Посвята в спелеологи та повернення з печери у спелеохату. Всі в кайфі

 Додаткова інформація:

  Особливих вимог до фізичної форми та рівня підготовки учасників немає – учасниками можуть бути навіть початківці. По статі також без обмежень.)  Але не думайте,  що не буде СТРАШНО чи буде дуже просто, для кожного буде цікаво та захоплююче. Буде базовий маршрут який буде під силу старшим людям, а хто захоче ускладнень їх можна буде отримати!!! 

 Одяг: Бажано взяти старенький одяг, якого не шкода. Також обов’язково мати шапку та змінне взуття для печери. Для проходження маршруту «Максимальний» (час проходження від 4 години в залежності від можливостей групи) у печері Атлантида Вам будуть видані захисні комбінезони та ліхтарики. Візьміть з собою будівельні рукавиці також. За бажанням можна взяти волейбольні наколінники, так буде комфортніше на певних ділянках маршруту. Вартість екскурсії оплачується на місці додатково і складає 400 грн./особа. Сюди входить прокат комбінезона та ліхтарика та супровід професійного екскурсовода.

  Харчування: після проходження підземної екскурсії ви маєте змогу замовити комплексний туристичний обід, який приготують дівчата у спелеохаті. Тому, щоб не паритись, радимо скористатись цією пропозицією. Вартість обіду 80 грн./особа. Або беріть їжу з дому на обід, на ранок звісно бутерброди щоб поснідати.

Кам’янець-Подільський

   Кам’янець-Подільський – стародавнє місто, яке по праву вважається одним з найбільш мальовничих у Східній Європі. Дуже часто Кам’янець-Подільський називають "квіткою на камені", або "перлиною Поділля". Унікальне місто в кожному його прояві.  Саме розташування Кам’янець-Подільського є неймовірним.  Стара частина міста знаходиться на півострові, який є природним утворенням. Річка Смотрич, прокладаючи собі шлях у скелястому каньйоні, утворила цей чудовий природний комплекс. У сучасних межах міста  річка утворює три півострови, на яких розташовані історичні райони Кам’янця: Старе місто, Руські та Польські фільварки.

   Кам’янець-Подільська фортеця є, мабуть, одним з найпопулярніших серед всіх туристичних об’єктів України. Недаремно у 2007 році вона ввійшла до переможців проекту "Сім чудес України". Вид тут романтичний та захоплюючий, особливо ввечері. Тому шикарні фотографії разом з коханою людиною Вам гарантовані.

 Бонусами у нас заплановані стрибки з мосту Стрімка Лань (висота 52 метра) згідно програми подорожі для екстрималів ТК Бідняжка. Хто стрибати не планує, той може пофотографуватись на фоні мальовничого каньйону і подивитись як інші будуть стрибати. Після закінчення стрибків автобусом їдемо у центр міста на Вірменську площу (площа Польський Ринок).

Стрибки по бажанню та за додаткову плату: 
Вартість для "Бідняжок" 300 грн. перший стрибок. Для нас знижка на стрибки 100 грн. оскільки вартість становить 400 грн. для всіх інших бажаючих.

  Друзі візьміть з собою теплі речі на всякий випадок ( байку, шапку, рукавиці) оскільки на мосту може бути сильний вітер і холодно. Зайвим не будуть теплі речі, а у випадку вітру вас зігріють. 

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 Viber та 0639540348УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 540 UAH
Новачки 590 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 03 червня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 07 червня 00:00 Орг. збір зріс на 40 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • харчування, комплексний обід в спелеохаті 80 грн./особа;
 • екскурсія у печері та прокат спорядження (комбінезон та ліхтарик) 400 грн./особа, оплата на місці;
 • стрибок з мосту 300 грн./особа;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! Мінімальний вік учасників подорожі 7 років.

Програма подорожі


Субота 13 червня :
02:15 Збір в карманчику, навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця). Посадка в автобус, Старт о 02.15. Чекаємо максимум 15 хвилин, не спізнюйтесь.
07:00 Орієнтовно до 7.00 прибуття у с.Завалля на базу ХСК "Атлантида". Розміщення у спелеохаті. Перекусончик, кава, чай (беріть з собою бутерброди на ранок). До 7.30 відпочинок. Переодягаємось у комбінезони.
07:30 - 08:00 Орієнтовно 07.30 початок екскурсії для першої спелеогрупи. Відправка до входу печери. Групи формуватимуться по 10-13 чоловік, а також умовно по рівням складності. Складність визначає провідник по ходу, виходячи з можливостей учасників. Тривалість екскурсії 4 години, в залежності від здатності групи пройти маршрут. Під час реєстрації вказуйте групу по рівню складності. Вихід кожної групи відбуватиметься одна за одною з кроком 30-40 хв. Розраховуємо на 2 або 3 групи, в залежності від кількості людей.
12:30 - 16:00 Орієнтовно прихід першої групи. По бажанню обід по приходу (перше та друге вартість 80 грн. оплачується додатково). Якщо бажаєте замовити обід, вказуйте під час реєстрації. Відпочинок в спелеохаті, чекаємо всі групи, ділимось враженнями, обідаємо. Збираємось біля автобуса до 16.00 відправка.
17:00 Орієнтовно 17.00 прибуття у Кам'янець-Подільський на міст Стрімка Лань. Стрибки з мосту за бажанням. Прогулянка стародавнім вечірнім містом. Вільний час до 21.00
21:00 До 21.00 збір біля автобуса, відправка на Вінницю.
Неділя 14 червня :
01:30 Орієнтовне прибуття у Вінницю до 01.30. Залежить від стану дороги та нашої організованості. Зупинка при в'їзді у місто на Західному автовокзалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Mercedes Sprinter Extra Long#
0 вільних місць із 21

181512963
1916131074
2051
2117141182
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейПанчук Олександр Володимирович
Печера Атлантида & стрибки з мосту (24 квітня 2021р.)
доброго вечора. вчора відбулася поїздка в атлантиду та стрибки з мосту. поїздка супер, море позитивних вражень, було все набагато краще як я собі уявляв. в печері дуже красиво, цікаві лабіринти, з моста настільки чудово було пригати, що аж додатково ще раз прийшлося пригнути. був вільний час, якого вистачило щоб повністю обходити замок. хотілося б відзначити ще один плюс, організатор додатково нагадав і в подробностях пояснив про одяг який потрібно мати. поїздку всім рекомендую.


Відповідь: Олександр, дякуємо за відгук. Надзвичайно круто що вам сподобалась подорож та організація. До нових зустрічей 😉

Плаксієнко Віктор Михайлович
Печера "Атлантида"+Камянець-Подільський, 12 листопада (12 листопада 2016р.)
Супер подорож!


Коба Вікторія Михайлівна
Печера Атлантида & стрибки з мосту (12 червня 2021р.)

Їздили усією сім'єю на екскурсію в печеру Атлантида.
Це неймовірно чудова подорож. Пройшло вже два дні , а ми ще під впливом емоцій. Переглядаємо безліч фото і обговорюємо різні моменти.
В печері були перший раз ,сподіваюсь не останній, не завжди було легко ,але всі справились. Чоловік вирішив стрибати з мосту, то є теж адреналін.
Екскурсовод Христина супер, організатор Алла супер , супер!
Якщо хтось ще не був в печерах радимо спробувати і відвідати таку подорож.


Рудченко Оксана Петрівна
Печера Атлантида+стрибки з мосту (07 квітня 2019р.)
Не можу не поділитись своїми враженнями про неймовірно красиву, загадкову та екстремальну печеру. Атлантида стала для мене активною та захопливою пригодою, яку ще довго буду переповідати, та водночас повторно переживати емоції отримані під час її проходження. Особливу атмосферу задавав екскурсовод, відразу було зрозуміло, що нудьгувати не прийдеться! SUP RESPECT!!! Також, хочу виразити особливу подяку організатору Дімі за чудовий супровід та винахідливість в екстремальних умовах!Відповідь: Оксана, Дякуємо за гарні слова. Наш провідник дійсно - агонь!!! Казав же вам дівчатка поїхали не пожалкуєте!!! Це зовсім інший підземний свій в який занурюєшся та отримуєш фантастичні емоції!!! Я радий що ви дослухались моїх слів та залишились задоволені.

Снігур Лілія Олександрівна
Печера Атлантида (12 грудня 2020р.)
Залишились дуууже задоволені подорожжю. Сюди хочеться повертатися знову. Це вихід із зони комфорту, розвантаження, перезавантаження і завантаження новою інформацією та враженнями одномоментно. Організація відмінно, дякуємо Дімі)) Багато цікавого знає, ділився досвідом і навіть спорядженням. Тепер знаю як добре з наколінниками. Вже запланована покупка)) Чекаємо весни і вперед за новими пригодами!!!


Гнатюк Ольга Володимирівна
Печера Атлантида+стрибки з мосту (07 квітня 2019р.)
Дуже сподобалась поїздка. Цікаві враження, можливість перевірити свої страхи і побачити красу печери, походити, полазити, поповзати...
Організація на високому рівні, дякуючи Дімі.
Транспорт зручний, водій приємний і уважний чоловік.
Особливий респект нашому провіднику по печері.


Відповідь: Ольга, Дякуємо за теплі слова та чудову компанію. Зустрінемось у майбутніх екстримальних мандрівках. Страхи потрібно долати!!! "Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!" Тарас Шевченко

Тагеєв Валентин Русланович
Печера Атлантида & стрибки з мосту (12 червня 2021р.)
Замечательная поездка с замечательными людьми!


Липко Людмила Віталіївна
Підземний світ Поділля (23 листопада 2019р.)
Подорож дуже крута.
Деякий час я сумнівалась, чи зможу, боролась з страхами підземелля та хвилювалась, чи вистачить фізичних сил. АЛЕ все сталось якнайкраще, дякуючи, насамперед, провіднику Супу, який дав відчуття надійного плеча поруч, та організатору Дмитру, що був ненавязливим опікуномхвостом в печері.
Тому, друзі, відкиньте всі сумніви і вперед за неймовірними пригодами!!
P.S. підтримую пост про зручне не слизьке взуття, наколінники та рукавички.Пилипчук Дмитро Володимирович
Печера Атлантида (12 грудня 2020р.)
Печера підходить першого разу. Багато вражень, зал, кристалів. Фізичних навантажень мінімум. Якщо повезе з провідником, то почуєте багато цікавого. Гостинний місцевий клуб смачно наготує, що може бути краще гарячого борщу, коли ти з холоду повертаєшся з надр Землі. Організатор незаплановано добавив в програму відвідування Хотинської фортеці, що сильно вразило мене. Дочці сподобалось, це саме головне для мене!
В Африці слоники живуть,
вухами небо дістають
і піднімають хво-сти-ки


Завальний Дмитро Олександрович
Підземний світ Поділля (23 листопада 2019р.)
Все було дуже класно і весело. Великий респект організатор Дмитру, вже не перший раз із ним їжджу все на високому рівні. Окремо хочу подякувати нашому гіду. Детально розповів історію печери і дуже весела людина. Також нові знайомства)))


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.