26 березня 07:00
Час відправлення
26 березня 19:30
Час повернення
Залишилось місць: 1
210 UAH
230 UAH
Залишити відгук

Стрибки з мосту у Житомирі, відкриття сезону 26 березня

Тип: Екстрим, Екскурсії
Буде підкорено: 260 км.

Знову вирушаємо у Житомир отримувати власну порцію адреналіну та ендорфіну. Ми поринемо у світ емоцій та справжнього стрьому. Найкращі відчуття отримуєш коли летиш з підвісного мосту у прірву. Це відчуття вільного падіння не передати жодними словами. Ти хоробрий та відважний? Тоді долучайся до компанії відчайдухів і зроби найважчий крок у житті, повір, не пожалкуєш!!! Приємним бонусом стане відвідання музею Космонавтики ім. Корольова, де побачимо цікаві експонати та поринемо у космічний світ.

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Стрибки з мосту у Житомирі

  У березні відкриваємо новий стрибковий сезон у Житомирі!!! Приєднуйтесь!!!

Місто Житомир, парк ім. Гагаріна, підвісний міст висотою 40 метрів. Стрибаємо над водою.

RopeJumping (англ.Rope: канат, мотузка, стрибки: стрибок, стрибучий) - один з видів стрибків з фіксованих об'єктів, що полягає у вільному польоті, де для зупинки падіння використовується система альпіністських мотузок. В даний час рекордом вважається стрибок зі скелі Кьераг (Норвегія). Довжина вільного падіння склала 280 метрів, а розтягнення мотузок - 355 метрів.

Історія виникнення ropejumping є однією з найцікавіших і трагічних історій в екстрим спорті. Пов'язана вона з американцем Деном Османом (іноді, його називають MasterofGravity), який вважається одним з найвеличних скелелазів в історії. Він став відомий, здійснюючи соло сходження (без страховки) на найскладніших скелелазних маршрутах.

У 1980х роках, проходячи скелелазні маршрути, Ден постійно зривався. І коли його падіння зупиняла страховочна мотузка, він отримував незабутні відчуття. Відчуття подолання страху. «Я не з тих, хто ганяється за адреналіном. Я люблю отримувати кайф від ендорфіну. У чому різниця? Люди часто плутають приплив адреналіну і ендорфіну. Останній дає почуття задоволення, успіху, подолання страху».

Хочете собі круту авочку. Тоді стрибайте так як наші учасники

  На даний момент завдяки інноваційним технологіям і новим розробкам в області спорядження для альпінізму та скелелазіння, вдалося всі ризики звести практично до нуля, що дозволило Rope Jumping вважати заняттям безпечнішим, ніж стрибки з парашутом і Банджі.

Вартість стрибків (оплачуємо додатково):
1. Для нас 130 грн. перший стрибок. (Взагалі вартість для інших складає 180 грн.)
2. Другий і всі наступні по 110 грн. (Розраховуємо на два стрибки, другий по бажанню)
3. Система яка кріпиться за ноги, летіти вниз головою (150 грн.)

  Радимо Вам вдягнутись тепліше ніж на вулиці, оскільки на мосту може бути сильний вітер і досить прохолодно, візьміть куртку, шапку, рукавиці. Під час реєстрації Ви погоджуєтесь що маєте повних 18 років, відповідальність за безпеку і Ваше життя лежить на Вас самих. Стрибати з мосту дозволено учасникам які досягли повноліття, в противному випадку повинна бути розписка від батьків, що вони дають згоду. Друже, це екстрим!!! P/S За три роки/сезони жодного летального випадку у тур-клубі Бідняжка не зафіксовано. Так що долучайтесь, отримані емоції варті того, щоб ризикнути.

                Музей Космонавтики імені Корольова у Житомирі

  Унікальний музей космонавтики - єдиний у своєму роді на території України - невипадково відкрито у Житомирі. Саме тут народився і провів дитинство талановитий вчений та інженер, основоположник практичної космонавтики, творець радянської ракетно-космічної техніки, людина, завдяки ідеям якого був здійснений запуск першого штучного супутника Землі Сергій Корольов. Багата експозиція музею розміщена в двох будівлях. Перша її частина - меморіальна - розташовується в будинку, де народився геніальний конструктор, і розповідає про основні етапи його життя і діяльності. Для основної - космічної - частини експозиції, захоплююче що розповідає про історію розвитку космонавтики, було споруджено окрему будівлю, вхід в яке передують дві спрямовані вгору ракети. Вхідні квитки 20 грн./особа.

У музеї присутня релакс зона, де можна послухати заспокійливу космічну музику, та відпочити на підвісних кріслах у формі місяця.

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
180 грн. (для власників Клубних карт) 
200 грн. для нових учасників Клубу. 
УВАГА! З 18.03 орг. збір збільшиться на 30 грн. 

Орг. збір включає:
• проїзд автобусом;
• страховка на перевезення;
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
• податки;
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати:
• особисті витрати;
• додатково оплачуються стрибки;
• вхідний квиток до музею Космонавтики 20-25 грн.;
• харчування.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро (097) 74 960 84 та (063) 95-403-48

Організатори залишаюсть за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

Програма подорожі


Неділя 26 березня :
07:00 Збір у карманчику (там де автобуси відправляються на моря) навпроти центрального автококзалу м.Вінниця. Посадка в автобус, Старт о 07.00 Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
09:00 - 09:30 Прибуття у Парк ім. Гагаріна , підвісний міст висота 40 метрів над водою. Початок стрибків.
10:00 Відправка групи у музей Космонавтики. Або після обіду відправляємось всі разом.
14:00 - 16:00 Вільний час, гуляємо. Обідаємо у закладах міста. Орієнтовно з 14.00 до 16.00 закінчуємо стрибки. Залежить від кількості учасників. Збір біля автобуса. Як тільки відстрибаємось старт додому.
19:00 - 19:30 Орієнтовне прибуття у Вінницю до 19.30. Залежить від нашої організованості, кількості учасників та швидкості стрибків.

Транспорт

 • Еталон 30 місць
0 вільних місць із 29

2523211713951
26242218141062
27
2819151173
2920161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.