08 квітня 06:30
Час відправлення
09 квітня 23:30
Час повернення
Залишилось місць: 1
475 UAH
515 UAH
Залишити відгук

Шалений ЕКСТРІМ! Стрибок з мосту+Печери "Млинки"! 8-9 квітня!

Тип: Печери, Екстрим, Розваги
Буде підкорено: 540 км.

ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ СВІТ ЕКСТРІМУ!!! Ця подорож для нерозбещених туристів. Для тих, хто хоче спробувати щось нове. Для тих, хто жадає екстріму, адреналіну та нових емоцій. На вас чекають непередбачувані розпірки, ущелини та лабіринти. Ну і звичайно відважний стрибок з мосту, з висоти 54 метра! Цю подорож ви не забудете ніколи!!!

Відповідальна:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ СВІТ ЕКСТРІМУ!!! Ця подорож для нерозбещених туристів. Для тих, хто хоче спробувати щось нове. Для тих, хто жадає екстріму, адреналіну та нових емоцій. На вас чекають непередбачувані розпірки, ущелини та лабіринти. Ну і звичайно відважний стрибок з мосту, з висоти 54 метра! Цю подорож ви не забудете ніколи!!!

Млинки - це гіпсова лабіринтова печера у Тернопільській області. Довжина ходів сягає 40 км. У печері можна побачити різнобарвні кристали, сталактити, пластинчастий гіпс та інші мальовничі печерні утворення.  Красу печер неможливо описати чи передати за допомогою фото-, кіноплівки. Це треба побачити! А краще відчути! Один раз спробувавши, ти захочеш повторити! Рухатися у печері непросто, тому вона є доступною для здорових та активних  молодих людей. Десь потрібно буде проповзти, десь розкарячитись=)) Але воно того варте!

По прибуттю в "Млинки", ми переодягаємось   та ділимось на 3-4 групи по рівню складності. Дуже важливо  об'єктивно визначити свій рівень фізичної підготовки і правильно обрати свою групу, щоб нікого не затримувати. Ну, що ж готові?- вирушаємо у печери!!!!! Екскурсія буде тривати 3-4 години. Вийшовши з печери ви відчуєте себе зовсім іншою людиною, гордість буде розпирати! Та сил вже не буде, тому  ми збираємось всі на старі хаті, де будемо готувати вечерю біля вогнища та співати пісень. Та спати на нарах (дерев'яні тапчани в два рівні). А на слідуючий день всі кого не поборить кріпатура та похмілля, відправляться на додатковий,складніший захід в печеру.

Після приходу групи з печер відправляємось в місто Кам’янець-Подільський. 

Кам’янець-Подільський - прекрасне місто. Місто каменю та скелястих берегів. У місті є 3 моста: старовинний міст через Смотрич- новопланівський, міст замковий, перед фортецею та міст "Стрімка лань" з якого ми власне і будемо стрибати. Висота  мосту "Стрімка лань" -54 метри. Вільне падіння приблизно 2.5 сек. Але це незабутні враження!

Головною гордістю  Кам’янця-Подільського  вважається фортеця (одне з семи чудес України), занесена до списку пам’ятків світової культури спадщини ЮНЕСКО. Фортеця є Національним історико-архітектурним заповідником. Стрибати ми будемо 3-4 години. Після свого стрибка, ви зможете погуляти містом та повечеряти. Ми підскажем де краще це зробити.

Організаційний збір: 

- 475 грн - для власників Клубних карт.

- 515 грн - для нових учасників Клубу.

За проживання в новій хаті доплата - 20 грн з люд.

Клубну картку можна отримати після третьої поїздки з Бідняжками безкоштовно, або одразу, сплативши одноразовий членський внесок, 100 грн! За деталями звертайтесь до Організаторів!

УВАГА! З 5 квітня  Орг.збір збільшиться на 30 грн., тому не баріться!))Займайте кращі місця!!!

 Що з собою брати? Додаткові витрати:

-зручне взуття, рукавички, бандану або шапку.

-ліхтарик на голову (можна взяти на прокат-20 грн)

-костюм для печер (можна взяти на прокат-20 грн, можна взяти старі джинси чи воєну форму)

-спальник для сну (можна взяти на прокат-20 грн)

- карімат (тур.коврик для сну, для тих хто проживає на старій хаті) - 10 грн

-душ (по-бажанню 15 грн)

- додатковий захід в печеру, на наст. день- (по-бажанню 60 грн)

- прижок з мосту 250 грн, але частину ми оплачуємо, тому для вас- 190 грн (перший стрибок), 150 грн. -наступний. 

Стрибати можна тільки тим , кому є 18 років!!!

- вхід в Кам'янець-Подільську фортецю - 25 грн ( по бажанню)

Беріть їжу! Бутери, сало,  печиво....Печери дуже вимотують.

Орг. збір включає:
• проїзд комфортабельним автобусом;
• екскурсія у печері 1-ий день;
• ночівля в спелеохаті;
• страховка;
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
• податки;
• вечеря ( гречка, курка, салат, чай, сахар, печиво)
•10 грн. допомога учасникам АТО

Організатор подорожі: 0984096351 або 0935413325 Пчьолка Майя))

 

 

 

 

Програма подорожі


Субота 08 квітня :
06:30 Виїзд з п'ятниці на суботу напроти центр. автовокзалу (з карманчика).
11:30 - 12:00 Приїзд в Млинки! Ділимось на команди по рівню складності, перевдягаємось та вирушаємо у печери.
12:00 - 15:30 Захід в печеру перших двох груп. Ті хто залишились готують дрова для вогнища.
16:00 - 19:30 Захід в печеру ост. групи. Ті хто повернулись з печер перевдягаються та готують вечерю.
20:00 - 23:00 Всі дружно збираємось на старій хаті біля багаття. Вечеряємо. Знайомимся, тусуємось,співаємо пісні біля багаття.
Неділя 09 квітня :
08:00 - 12:00 Ранній факультативний захід в печеру, для тих кому мало адреналіну та кріпатури. Додатково оплачується - 60 грн з люд.
09:30 - 11:00 Сніданок, для тих хто залишився в таборі.
12:30 Повернення раннішньої групи, здача костюмів та від'їзд в Кам'янець-Подільський.
16:30 - 19:00 Приїзд в Кам'янець-Подільський. Інструктаж. Ділимось на 2 групи: 1-ша- стрибає з мосту "Стрімка лань" , 2-га- їде на екскурсію по Кам'янець-Подільському. Вільний час. Вечеряємо.
19:00 Від'їзд вже самих сміливих, крепких та підкачаних Бідняжок у Вінницю. Набравшись масу адреналіну, екстріму ви будете найщасливішими Бідняжками у цей день!!! Приблизне повернення до дому в 23-30.

Транспорт

 • Неоплан 31*
2 вільних місць із 31

2926252420161284
3028272319151173
31
2218141062
211713951
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Спелеохата "Млинки"
23 вільних місць із 52

Жити ми будемо не аби де, а в спелеохатах! В нашому розпоряджені: нова хата та стара. Більшість буде жити на старій, відповідно осн. тусовка буде там! Але вони близько одна до одної (8 хв). Ночувати будемо на нарах! Нари - це дерев'яні, двохповерхові ліжка-полиці. Тому вам потрібно буде взяти карімат та спальнік(можна буде взяти на прокат). В новій хаті постелені матраси, тому потрібно мати лише спальнік. Пріорітети нової хати: кращі умови, доступ до електро чайників, плит. Доплата 20 грн. Ця ніч вам запам'ятається на довго;) Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейАртем Уманец
Шалений ЕКСТРІМ! 12 травня! (12 травня 2018р.)
Всім привіт. Поїздка супер, водій професіонал. Аня молодець, організатор дуже добрий та веселий. Все було екстримально цікаво


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.