08 березня 01:00
Час відправлення
09 березня 04:00
Час повернення
Залишилось місць: 7
450 UAH
490 UAH
Залишити відгук

Трускавецький дельфінарій + Львів. На 8 березня!)

Тип: Екскурсії, Розваги
Буде підкорено: 950 км.

Чудова нагода відсвяткувати свято всіх жінок та зробити їм: мамі, бабусі, дочці, коханій, собі коханій:) та просто подрузі незабутній подарунок, який неодмінно вразить та насичить позитивними емоціями - вирушити з нами у одноденну подорож до трускавецького дельфінарію та романтичного Львову!)

Відповідальний:
Олександр Антонюк
(096)965-33-33
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Дельфінарій "Оскар" перший та єдиний дельфінарій на всіх західній Україні! Проте далеко не найгірший! Тут за чорноморськими дельфінами здійснюється належний догляд та виставу вони проводять в радість для себе та людей!)

Дельфіни неймовірні тварини, при чому - саме тварини! Адже відносятся до класу ссавців, які еволюціонували від доісторичних вовків! Ці істоти надзвичайно розумні, добрі та чутливі! Виконують здавалось би нереальні для них трюки!

Також дельфінарій "Оскар" може похвалитись тим, що разом з його акторами - дельфінами, беруть участь у виставі ще й морські котики!)

На нас чекає приблизно 45 хвилинна програма, яка неодмінно вразить як дітей так і дорослих!)  Після, хто забажає можна буде зробити фото з дельфіном (вартість 200 грн).

Львів

Це неймовірне місто яке не потребує голосних слів та в яке завжди залишається бажання повернутись! Його велична архітектура, люди, безліч вузьких заплутаних вуличок в яких хочеться загубитись, неодмінно наповнить цей день, вечір неповторною атмосферою та відволіче від буденності!

Львів має аромат кави, адже в ньому безліч кав'ярень та цікавих закладів, в які можна буде завітати у вільний час! Якого в нас після екскурсії буде аж до 22:00!)

Беріть з собою навушники до телефону, буде працювати радіогід!)

Організаційний збір складає:

Для власників клубних карт – 450 грн

Для нових учасників - 490 грн

(Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати пред’явивши 3 магніти з минулих наших подорожей, або оплативши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє на 2-х осіб.)

До орг. збору входить:

– проїзд комфортабельним автобусом;
– екскурсійний супровід у Львові;
– 10 грн допомога АТО;
– організаторська підтримка до та під час подорожі;
- туристичний страховий поліс;
– податки.

Додатково оплачується:

– вхідний квиток до дельфінарію - 135 грн,
– фото з дельфіном (за бажанням) - 200 грн;
– власні та витрати на харчування.

Додаткові деталі:

1. В рамках програми подорожі плавання з дельфінами не буде можливим, так як ми дещо обмежені у часі.

2. Місця в дельфінарії (ті що блищі до басейну) будуть надаватись по першості реєстрації. У нас заброньовані звичайні місця, (дешевші) - перші три ряди червоного, або сірого сектору)

Відповідальні організаторАнтонюк Олександр - (096)965-33-33

Програма подорожі


Середа 08 березня :
01:00 - Збір на платформі центрального автовокзалу, виїзд.
11:00 - Приїзд до Трускавця. Маємо прибути за годину до початку вистави, щоб викупити наші квитки та розміститись на своїх місцях.
12:00 - 13:00 - Тривалість вистави у дельфінарії, фото з дельфінами.
13:30 - 15:00 - Переїзд до Львову.
15:30 - 16:15 - Обід у закладі швидкого харчування.
16:30 - 18:30 - Екскурсія по Львову.
18:30 - 22:00 - Вільний час по місту.
22:00 - Виїзд додому.
Четвер 09 березня :
05:00 - Орієнтовне прибуття у Вінницю.

Транспорт

 • НЕОПЛАН БІЛО - СИНІЙ 41 МІСЦЕ*
7 вільних місць із 41

3533312925211713951
36343230262218141062
37
3827231915117340
3928242016128441
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.