14 грудня 07:30
Час відправлення
14 грудня 23:45
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
14 грудня 2019р.
480 UAH
530 UAH
Залишити відгук

ФАБРИКА ПРИКРАС ТА ОКЕАНАРІУМ! 14 грудня!

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 600 км.

У кожного Новий рік асоціюється з чимось своїм, особистим…Але так уже склалося, що в більшості людей передчуття свята виникає з появою подарунків, запаху мандаринів та…новорічних прикрас! Тому ми їдемо в подорож за Новорічним настроєм на завод ялинкових прикрас!!! Де ми побачимо всі етапи виготовлення цих яскравих кульок. А на завершення нашої подорожі ми завітаємо в морське царство - ОКЕАНАРІУМ!

Супроводжуюча:
Оксана Боцул
(095)518-63-14
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Пропонуємо вирушити з нами в казкову країну, де Ви на власні очі побачите як народжуються Новорічні іграшки.  Фабрика ялинкових прикрас ручної роботи у м. Клавдієво  - одна з трьох в колишньому СРСР і єдина в Україні. Унікальність її в тому, що всі іграшки виробляються вручну, по технології, що застосовувалась 50 та 100 років тому.  Святкова атмосфера відчувається, коли заходиш у приміщення, де, власне, виготовляють іграшки. Яскраві кульки на будь-який смак і розмір, веселі сніговики, тендітні сніжинки та інші атрибути новорічного свята розташовані повсюду.

 На фабриці .Ви побачите таємницю народження ялинкових кульок. Спочатку склодуви видувають  кулю в 120 мм. Потім кулі вкриваються сріблом (як - про це дізнаєтеся в «гарячому цеху»), пiсля цього фарбуються та сушаться. Далі куля потрапляє в художній цех - і ось тут починається буяння фантазії художника. Оформлення куль майстрині часто вигадують самі, не спираючись на зразки - тому продукція фабрики майже кожен рік - ексклюзивна.

На фабриці Ви зможете не тільки подивитися, а й самі розмалювати іграшку на Майстер класі. Це може бути хорошим подарунком для близької людини. 

Слід зазначити, що ялинкові прикраси клавдієвської фабрики Ви не знайдете в жодному магазині жодного міста. Продукція фабрики йде на експорт - це говорить про її якість. Проте у екскурсантів є унікальна можливість придбати їх у фірмовій крамниці на території фабрики, як кажуть, за ціною виробника. Також, там Ви можете замовити індивідуальний розпис Вашої іграшки. Ці іграшки несуть в собі багато позитивних емоцій, адже кожна іграшка таїть в собі якусь магію, загадковість.

А ще ми завітаємо до київського океанаріуму "Морська казка". Де живуть мешканці морів та океанів. Відразу на вході нас  зустріне гроза морів - легендарний пірат, який по хиткому містку проведе нас у першу галерею експозиції - перевернутий дерев'яний корабель. Де в ілюмінаторі затонулого корабля затишно розмістилася експозиція коралового комплексу. М'які і тверді, різноколірні корали, цілі підводні ліси ростуть в 6-метровому акваріумі.

З корабля ми потрапимо в підводний світ - тунель, розташований на глибині 2-х метрів під водою. Від акваріумних риб нас буде відділяти лише акрилове скло товщиною 8 см. Перебувати в тунелі абсолютно безпечно і надзвичайно захопливо - все підводна життя буде відбуватись  у нас на очах. Ми побачимо: медуз, зграйки хрізіптер, риб- хірургів, риб-клоунів, небезпечних мурен, морських коників, морських скатів та танцюючих черепах!!!!!!!!!!! Ви будете вражені підводним світом та зачаровані його атмосферою.

 

Організаційний збір


Учасники Клубу 480 UAH
Новачки 530 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 04 грудня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 04 грудня 10:00 Орг. збір зріс на 30 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • страхування.;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • вхідний квиток в Океанаріум- 150грн. діти, - 180 грн. дорослі;
 • вхідний квиток на фабрику ялинкових іграшок+майстер клас (розмальовуємо новорічну іграшку)- 180 грн;
 • Іграшка залишається вам. Упаковка входить в ціну).;

Програма подорожі


Субота 14 грудня :
07:30 Відправлення з Вінниці. Старт навпроти центр. автовокзалу (з карманчика).
11:45 - 14:15 Екскурсія на завод ялинкових прикрас та Майстер клас.
15:45 - 16:45 Обід в Пузатій хаті. Там можна смачно та недорого поїсти. Велике різноманіття страв.
17:00 - 18:45 Екскурсія в Океанаріумі.
18:45 Відправлення додому!
23:45 Приблизне прибуття додому, все буде залежати від стану дороги та нашої організованості.

Транспорт

 • Неоплан Жовтий *
7 вільних місць із 54

514743393531272523191511731
524844403632282624201612842
4945413733292117139553
50464238343022181410654
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейОлексій Макаревич
ФАБРИКА ПРИКРАС ТА ПЛАНЕТАРІЙ! 15 грудня! (15 грудня 2019р.)
Подорож сподобалась. Організація, як завжди, чудова. Новорічні іграшки дуже гарні. Від планетарію дитина в захваті. Дякую.


Лаура Смоля
ФАБРИКА ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС ТА ОКЕАНАРІУМ! 3 грудня! (03 грудня 2017р.)
Поездка удалась!Автобус теплый, удобный, кресла опускаются и поднимаются тогда, когда это нужно. Водитель - профессионал: дорога была сложная, но он справился и поездка закончилась благополучно. Организация всей экскурсии на высоком уровне, без суматохи и спешки, все было хорошо распланировано. Молодцы! Буду еще ездить с Вашей фирмой и советовать друзьям! Успехов Вам и здоровья! С наступающим Новым годом!


Оксана Пшенична
ФАБРИКА ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС ТА ОКЕАНАРІУМ! 2 грудня! (02 грудня 2017р.)
Все було чудово, море вражень і позитиву. Організація, транспорт на 100%. Дякуємо за гарний вихідний.


Александра Костьянина
ФАБРИКА ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС ТА ОКЕАНАРІУМ! 25 листопада! (25 листопада 2017р.)
Экскурсия была отличная, море познавательного и интересного увидели, единственный нюанс был что можно было бы покушать ближе возле океанариума, так как рядом можно было интересных мест посмотреть и выбрать подарков, та и посмотреть город за то время что мы потеряли в ожидании.


Олена Шуляк
ФАБРИКА ПРИКРАС ТА ПЛАНЕТАРІЙ! 15 грудня! (15 грудня 2019р.)
Очень добрая и позитивная поездка, особенно в ожидании Нового года,даже если совсем на улице не чувствуется зима,но на фабрике игрушек она ощущается в полном объеме.Все как в сказке так красиво и волшебно.А чтобы хоть чуточку прикоснуться к этому волшебству можно было самим расписать новогоднюю игрушку.
Очень красивый киевский планетарий,вот бы нам такой,где узнали про все тайны планет нашей Солнечной системы.
Поездкой очень довольна,люблю такой формат путешествий ,где можно отдохнуть душой,набрать позитива и заодно расширить свои знания.
Организация ,как всегда отличная.Оксана молодчинка, справилась на 5+ с поставленной задачей.
Автобус и водитель давно проверенныеездила уже третий раз с ним.
Спасибо за такие приключения.Хочу ещ )))


Аліна Кубенко
ФАБРИКА ПРИКРАС ТА ОКЕАНАРІУМ! 22 грудня! (22 грудня 2019р.)
Хто сказав що в похмурий недільний ранок треба залишатись вдома? Ніні і ще раз Ні! Довела наша сьогоднішня подорож із Бідняжками які вкотре переконали Нас найкращі емоції ми отримуємо в подорожах. Особливо цінними є емоції які переживаємо з нашими дітьми для яких і була сьогоднішня поїздка. Фабрика ялинкових прикрас чарівне місце! І навіть попри черги і гамір побувати тут мусить кожен. А океанаріум немов переніс нас в глибини океану де Ми познайомилися із його найдивовижнішими мешканцями. Особлива подяка організаторам і екскурсоводам які зробили все для того щоб ця поїздка стала для Нас незабутньою частиною новорічних свят. Усіх з наступаючим Новим Роком!


Сергій Добровольский
ФАБРИКА ПРИКРАС ТА ОКЕАНАРІУМ! 23 листопада! (23 листопада 2019р.)
Дуже сподобалась поїздка, особливо фабрика прикрас. Океанаріум також чудовий, дякуємо.Діана Гесик
ФАБРИКА ПРИКРАС ТА ОКЕАНАРІУМ! 23 листопада! (23 листопада 2019р.)
Дитяча мрія
наяву...дякую. Веселій Маї.. за яскравий., незабутній вихідній... Лише У Окенаріуму хотілося провести більше часу.Чудово із 23 листопада...мати новорічний настрій. ДякуюВалентина Мартинюк
ФАБРИКА ПРИКРАС ТА ОКЕАНАРІУМ! 22 грудня! (22 грудня 2019р.)
Автобус чистий, водій обережний та добре керує. Організатор справилась на ВІДМІННО. Дуже приємна та весела пані). Подорож була цікава та весела. Наприклад, на фабриці,ми стали присутніми створення чуда, творіння новорічних іграшок.
Один велика кількість людей,(окрім нас) прийшлось більше години тиснутися біля входу у фабрику. Та океанаріуму з верхнім одягом. А екскурсоводи дуже швидко, без ентузіазму перескакуючи події і акваріуми ПОГАНЯЛИ нас.
Дякую за подорож, і вибачайте за прямолінійність.


Елена Варивода
ФАБРИКА ПРИКРАС ТА ОКЕАНАРІУМ! 23 листопада! (23 листопада 2019р.)
Усім бідняжкам мій туристичний привіт!!!
Не відходячи від каси ділюсь своїми враженнями.
Щодо подорожі: привітні організатори, комфортний автобус, вчасні зупинки,...одним словом, як завжди без зауважень(подорожую з клубом вчетверте).
Щодо програми: мої діти просто в захваті!! Новорічний настрій вже в листопаді!
Клавдієвська фабрика створює не іграшки, а витвори мистецтва. Уявіть собі на новорічній кульці відтворені картини відомих художників! Це просто неймовірно!
Можна побачити процес перетворення скляної трубки на кульку чи бурульку.
Ціни в магазині від 20 грн ( маленькі кульки без розпису), оптимальний варіант цінакраса 5070150 грн.; є чудові подарункові комплекти, будиночки, мультяшні герої, проте ціна від 600 грн. Із мінусів: усе поставлено на конвеєр: на фабриці часу на майстерклас замало, піджимає наступна група, немає можливості обрати малюнок: усі малюють мишку! пощастило, що була кулька з собачкою. Але фарб виділено лише три червона, біла і сіра.
Океанаріум виявився дещо меншим, ніж я уявляла, але це не вплинуло на мої враження. Видове різноманіття мешканців досить велике: мурени, скати, акули, черепахи, медузи, рибихірурги, фугу....Ми встигли на годування акули та черепах. Єдина незручність як і на фабриці група не одна, досить тісно.
Загалом я задоволена подорожжю. Усім рекомендую.
Подаруйте Вашим дітям казку!
Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.