01 лютого 03:00
Час відправлення
03 лютого 01:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
03 лютого 2020р.
1030 UAH
1110 UAH
Залишити відгук

Незвідана Буковина

Тип: Екскурсійні мандри, Дегустації
Буде підкорено: 800 км.

Буковина відкрває нам свої незвідані куточки. Ми відвідаємо музей відомого актора Івана Миколайчука, погодуємо благородних лебедів, які кожен рік прилітають на батьківщину актора, скуштуємо справжніх буковинських сирів, зварених за австрійською технологією, подивимось під іншим кутом на український Париж-Чернівці та випробуємо розваги в гірськолижному комплексі Сонячна долина.

Відповідальна:
Юнія Монастирська
(096)177-15-34
Супроводжуюча:
Наталія Примак
(098)322-05-38
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Чернівці

Чортория

Михайлівка

Хмельницький

Вінниця

Про подорож

Чернівці навиворіт. Екскурсія двориками міста.

Чернівці – це місто, яке увібрало в себе все саме чудове, що відбувалося з ним за всі сторіччя. Воно дивує, зачаровує і залишає в пам'яті тільки позитивні емоції. Тут хочеться зупинити мить і розтягнути це непередаване відчуття блаженства!

Це місто по праву вважають перлиною архітектури, адже воно буквально наповнене унікальними зразками різних стилів, багато з яких мають загальнонаціональне значення. Тут кожен куточок просочений чимось особливим, унікальним і таким затишним. Віхи історії відклали свої відбитки на неповторну архітектуру будинків і вулиць.

Чернівці відомі в Україні та за її межами своєю архітектурою, культурою та колоритними фестивалями. Але, окрім цього, усіх туристів вражають дивовижні дворики, що є серцем міста. Кожен дворик в історичній частині прихований, щоб побачити його – потрібно стати дослідником і заходити у арки, під’їзди, проходи між будинками. Важко уявити, скільки таємниць ховають у собі такі місця. Ковані брами, вітражі, фрески на стелях, фігурні сходи, дерев’яні балкончики. Дворики живуть своїм окремим життям, яке відмінне від життя гомінких центральних вулиць. У них завжди затишно і незвично. Лише трішки бажання — і їхні таємниці відкриються шукачам пригод. Якщо коротко, то дворики є родзинкою міста.

Резиденція Буковинських митрополитів

Перлиною Чернівців є величний ансамбль – Резиденція митрополитів Буковини і Далмації, де нині розташований Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Ошатна архітектурна споруда, створена у другій половині 19 століття, є символом толерант­ності Буковини і її жителів. Цей осередок освіти і духовності краю створили кілька поколінь зодчих, які майстерно втілили архітектурні смаки свого часу. Водночас Резиденція митрополитів – це  своєрідний симбіоз стилів і культур, які, переплівшись воєдино, створили неповторний гармонійний союз. Комплекс споруд є пам'яткою архітектури і належить до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Комплекс споруд Чернівецького університету схожий на середньовічний замок. Збудований у дусі еклектики, він є яскравим зразком постромантичних тенденцій в архітектурі. Високі цегляні стіни, оздоблені різьбленим каменем, стрункі вежі. Круті схили дахів, критих різнокольоровою черепицею з візерунками, що відтворюють  рисунок буковинських народних килимів – все це додає ансамблю піднесеності і святковості. 

Дегустація альпійських сирів у Михайлівці

Буковинська сироварня "Добрі Газди" у селі Михайлівка відкрилася не так давно, але її встигли відвідати багато гостей  з-за кордону і навіть дипломати. "Добрі Газди" влаштовують дні дегустацій Михайлівських сирів, які виготовляються на обладнанні, що придбала їм австрійська агенція. На заздрість іншим селянам Буковини, тридцять Михайлівських господарств та фермери  тепер мають куди здавати  парне молоко. Свіжі сири: голландський, австрійський та сири альпійської групи –  стали вигідною справою для всіх, і для туристів теж, бо вони можуть придбати фірмову натуральну продукцію одразу у виробника.

Виробляють сири за італійськими, голандськими і австрійськими технологіями, але за власними буковинськими рецептурами. Сир буковинський, глибоцький, михайлівський, червонодібровський. Головною  родзинкою є – будз копчений. Натуральний продукт з овечого молока, готується за оригінальним буковинським рецептом. Дозріває 2 тижні, підкопчується на дровах із черешні. За смаком дещо схожий на грецьку фету.

 

Музей Івана Миколайчука

Музей-садиба Івана Миколайчука знаходиться в будинку його батьків, практично на околиці села Чортория. У будинку всього дві кімнати і невеликий комору, однак на початку 20 століття він вважався одним з найзаможніших в селі. У цьому будинку батьки майбутнього кумира виховували десятьох дітей.

Іван Миколайчук - видатний український актор, сценарист, режисер і композитор. Народився в 1941 році в селі Чортория. Найбільшу популярність акторові принесли ролі у фільмах «Сон» Івана Палійчука, роль молодого Тараса Шевченка Іван Васильович виконав ще будучи студентом, а також «Тіні забутих предків».

Цінним є той факт, що тут збережена обстановка, що була ще за життя Івана Васильовича. Змін зазнала лише дах, тепер вона не покрита соломою. Будинок є ще й справжнім пам`ятником архітектури, його відбудовано за старовинними буковинським традиціям - хата виконана з дерева, а вікна прикрашені широкими глиняними смугами, пофарбованими в блакитний колір.  Усередині стіни музею повністю увішані фотографіями актора. Також тут зберігаються його особисті речі, сімейні реліквії та інші предмети, які бережуть пам`ять про найважливіші події в житті Івана Миколайчука. Директором музею є старша сестра актора.

Лебедине озеро в селі Чортория

У мальовничом передгір’ї Карпат,  на березі стрімкого Черемошу  причаїлось розлоге зелене селище Чортория. Мешканець села Іван Миколайчук - відомий кіноактор, що приніс славу всій країні. З ним пов'язана історія про лебедів на озері, що прилітають сюди з проявом холодів. Взимку 1987 помер відомий актор, і жителі села стверджують, що душа його перевтілилася в великого птаха і прилетіла додому.

 
 

Щорічно взимку на озеро прилітають більше 150 лебедів. Вода озера майже не замерзає, оскільки з дна озера б'ють гарячі джерела, які не дають водойми повністю замерзнути. Птахи збираються тут погрітися і поживитися. Лебедине озеро в селі Чортория вже давно стало окрасою Буковини. Саме тому, велика популяція чарівних птахі воселяється в Чорториї на зимовий період, перетворюючи затишну водойму на місце паломництва туристів.

Комплекс Сонячна долина

Гірськолижний комплекс в Сонячній Долині ідеальне місце для сімейного відпочинку та початківців, які тільки стали на лижі або планують це зробити. Комплекс пропонує цікаві та оригінальні траси, 4 бугельні витяги та єдиний в Чернівецькій області крісельний підйомник. Всі траси з’єднані між собою в декількох місцях, зокрема тунелем, що дозволяє із легкістю міняти витяги. В Сонячній Долині функціонує найсучасніша система штучного засніження всесвітньо відомого італійського виробника ALPINE.

Сноутюбінг в Сонячній Долині став беззаперечним лідером серед зимових розваг. Він підходить абсолютно для всіх, від малечі до бабусь та дідусів, адже не потребує професійної підготовки. Спеціальний підйомник під назвою “ЧАРІВНИЙ КИЛИМ” піднімає всіх на верх звідки, на 4-х спеціально підготовлених трасах, із вітерцем та веселим сміхом простягається спуск.

Після всіх активностей пообідати можна у  піцерії FLORIANA, там також знаходиться їдальня самообслуговування із баром. В піцерії готується справжня, на всі 100%  італійська піца в печі на дровах. Подружжя, яке готує піци, працювало понад 10 років в Італії, в одній з найкращій піцерій Неаполю.

Тарифи на прокат спорядження ГК Сонячна долина:
           
                                               Один день                 3 години    
Дорослий комплект
(лижі, палиці, черевики)            200                       150    
Дитячий комплект
(лижі, палиці, черевики)            250                       150    
Сноуборд із черевиками        300                       200

Тарифи на підйомники:

1 підйом крісельний      50 грн.,
1 підйом бугельний      50 грн.,
3 години                       350 грн.,

 

Катання на сноутюбах 
1 година    200 грн.,
2 години    300 грн.,УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель Корал, Чернівці
3-місний (стандарт тримісний) 2-місний (стандарт двохмісний, з роздільними ліжками),
2-місний (стандарт двохмісний зі спільним ліжком)
Учасники Клубу 980 UAH 1030 UAH
Новачки 1060 UAH 1110 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 22 січня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • дегустація сиру: 120 грн;
 • вхідний квиток в музей: дорослі-20 грн, діти-10 грн;
 • вхідний квиток в університет: дорослі-60 грн, діти-20 грн;
 • сніданок в готелі - 75 грн.;

Програма подорожі


Субота 01 лютого :
03:00 виїзд з карманчика навпроти Центрального автовокзалу
09:00 - 13:00 екскурсія "Провулки та дворики Чернівців" з зупинками на каву, чай для зігріву.
13:00 - 14:00 час на обід, ми відвідаємо заклади швидкого харчування, щоб набратися сил для продовження екскурсійного дня.
15:00 - 16:00 переїзд в Чорторию, вільний час для годування та фотографування з лебедями
16:00 - 17:00 відвідування музею Миколайчука
18:00 повернення в Чернівці, поселення в готель, вільний час для вечері та відпочинку, а за бажанням вечірньої прогулянки містом.
Неділя 02 лютого :
08:00 - 09:00 виселення з готелю, сніданок.
09:00 - 11:00 екскурсія Чернівецьким університетом, під час якої ми дізнаємось найцікавіші факти про колишню резиденцію буковинських митрополитів.
12:00 - 14:00 їдемо на ферму в Михайлівку, де на нас чекає дегустація смачних сирів.
15:00 - 18:30 переїзд до комплексу "Сонячна долина". Вільний час на катання на лижах, сноутюбінг, вечері у піцерії, або прогулянки комплексом.
18:30 виїзд додому.
Понеділок 03 лютого :
01:00 повернення додому. Час прибуття вказано орієнтовно, все залежатиме від нашої організованості та стану доріг.

Транспорт

 • Мерседес LUXUS
1 вільних місць із 20

Зручний пасажирський автобус євро-класу. Всі сидіння відкидаються, працює клімат-контроль.

 

171411852
181512963
191
2016131074
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель Корал, Чернівці
3 вільних місць із 22

В кімнатах нашого готелю "Корал" є всі необхідні меблі, телевізор, холодильник та власна ванна кімната. В номерах покращенного типу також є фен.

Готель знаходиться за 3 км від центру Чернівців, зупинка громадського транспорту всього за 300 метрів.

За бажанням можна буде відпочити в сауні, або турецькому хамамі. Оплачується додатково.

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.