31 грудня 22:00
Час відправлення
01 січня 06:00
Час повернення
Місць немає!
680 UAH
735 UAH
Залишити відгук

Новорічна ТУСА "СТИЛЯГИ"!!! Вінниця

Тип: Івенти
Буде підкорено: 0 км.

Тур-клуб «Бідняжка» запрошує усіх чуваків та чувіх на таємне святкування Нового 2017 року в стилі "Стиляги"! Еге-гей!!! Бідняжки одягаємо самі кльові траузерси, сокси, робимо начос, а потім їдемо на хату "Касабланка". Саме там буде таємний збір найстиляжніших Бідняжок та святкування шаленого 2017 року !!! На нас чекає незабутня атмосфера рок-н-ролу та 60-их, майстер-клас з Бугі-Вугі, запальні та гарячі танці! ВЕСЕЛІ КОНКУРСИ ТА РОЗВАГИ! Дуже смачне Новорічне МЕНЮ! Нові та дуже

Відповідальна:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

 

Тур-клуб «Бідняжка» запрошує усіх чуваків та чувіх на  таємне святкування Нового 2017 року в стилі "Стиляги"!

 Еге-гей!!! Бідняжки одягаємо самі кльові траузерси, сокси, робимо начос, а потім їдемо на хату "Касабланка". Саме там буде таємний збір найстиляжніших Бідняжок та святкування шаленого 2017 року !!! На нас чекає незабутня  атмосфера рок-н-ролу та 60-их,  майстер-клас з Бугі-Вугі, запальні та гарячі танці! ВЕСЕЛІ КОНКУРСИ ТА РОЗВАГИ!!!!!!! !Нові та дуже цікаві знайомства…;)) А також дуже смачне Новорічне Меню!!! 

НУ І ЯК ЖЕ НОВИЙ РІК БЕЗ СВЯТКОВОГО СТОЛУ, без олів’є, без мандарин???В цьому році Стиляги ШИКУЮТЬ : вишукані ресторані страви, смачнющі закуски та ШАМПУСІК!!!!!!!!!!Без якого не можливо уявити святкування Нового року Стиляг!!!  Обіцяємо: буде дуже смачно. 

Для святкування ми обрали нам вже знайому Хату (ресторан) "Касабланка"! Який знаходиться на кінцевій зупинці "Електромережа"! Заклад дуже хороший! Ресторан складається з двох залів. Один з них ТАНЦПОЛ!!!!!!!!!! Його ми задекоруємо в яскраві кольори, аби кожен стиляга відчув атмосферу 50-60-х .Також у нас буде Фотозона для оригінальних фоточок чуваків та чувіх.

 

КОСТЮМИ! Одяг чим яскравіший та різнокольоровіший тим краще! Не бійтесь комбінувати та креативити! В цю ніч ніяких обмежень!!!!! Скажимо - Ні!-сірим будням!

Популярне для хлопців (чуваків): кольорові штани дудочки, кольорові сорочки, піджаки в клітинку, підтяжки та найрізноманітніші краватки.

Популярне для дівчат (гьорл, чувіх): яскраві та пишні плаття до коліна,  юпки з фатіновими підюпніками, кольорове намисто, начоси, великі сережки та кліпси, червона помада, яскравий макіяж, гольфи та ін.

Ну  а щоб краще відчути енергетику того часу, пропонуємо Майстер клас з Бугі-Вугі!!!!! Ох який це шалений танець!Ох який драйвовий та запальний!!! Для особливо жагучих, будуть навіть підтримки=)) Тому дівчата подумайте про свої підюпнічки, а то буде хлопцям щастя!!!!!))

УВАГА! Маємо велике бажання власноруч оформити фотозону в стилі СТИЛЯГ! Тому будемо вдячні за будь-яку допомогу! Можливо в когось вінілові пластинки?Касети!  Атрибутика 50-60 років? Яскраві тканини! Або ще якісь ідеї?????? Пропонуйте!!!!!!БУДЕМО ДУЖЕ ВДЯЧНІ!!! Зробимо разом наше свято ще яскравішим!!!!!!!!!!! 


Також ми знаємо,що серед наших учасників дуже багато ТАЛАНТІВ! Якщо ви співаєте, танцюєте або ще щось цікаве вмієте робити - повідомте організаторові.

Організаційний збір:

- 630 грн для Учасників Клубу (власників клубних карт);

- 685 грн для нових учасників Клубу;

Можна здати аванс в розмірі 250-300 грн, решту можна доплатити за 10 днів до Нового року.

Клубну картку можна отримати пред'явивши на офісі три магніти з наших подорожей або  сплативши одноразовий членський внесок 100 грн! За деталями звертайтесь до Організаторів! Картка діє на 2-х осіб. 

З 21-го грудня орг. збір зросте на 50 грн!!!

 Тому швиденько реєструйтесь та проплочуйте. Решту суми можна буде донести за 10 днів до Нового року. Тобто 21 грудня. 

В орг. збір входить: 

- Святковий новорічний стіл;

- декорування залу;

- розважальна програма;

- шампанське для зустрічі Нового року 2017;

- діджей;

- податки. 

ДРІНК (Алкоголь) кожен бере  з собою. (Смаки та здоров’я у кожного індивідуальні).

Але випробовувати своє здоров’я та терпіння організаторів не радимо. Організатор залишає за собою право попросити звільнити приміщення, якщо ви будете вести себе не коректно до інших присутніх. 

Чекаємо на Вас! Цей Новий рік ми тусанемо по повній програмі!!! 

Відповідальний організатор:0984096351 або 0935413325 Пчьолка Майя=))

 

 

 

 

Програма подорожі


Субота 31 грудня :
22:00 - 22:30 Зустріч на хаті (в ресторані) "Касабланка". Знайомимось, фотографуємось та сідаємо за святкові столи!
22:45 - 23:50 Початок Новорічної програми. Проводжаємо Старий рік. Веселі конкурси. Дрінкаємо( П'ємо)!!!Хаваємо( Їмо)! Гуляємо))
23:55 - 00:00 Слово президента! Юху! Бій курантів!!! Шампанське, щасливий сміх, обійми, поздоровлення.
Неділя 01 січня :
00:20 - 5:30 Відриваємось по повній!!! ДИСКОТЕКА!!!Зустрічаємо продвинуту Снігуроньку! А далі всі ДРУЖНО відриваємось в НОВОРІЧНОМУ Бугі-вугі(Мастер клас)!!!!Танцюємо рок-н-рол, джайв! Приймаємо участь в конкурсах та випробовуваннях стиляг.
5:30 - 6:00 Закінчується наша Стиляжна туса !!!!!Веселі та щасливі розбігаємось по домівках, поки нас не здав якийсь жлоб і не забрали в міліцію.

Транспорт

 • Ресторан "Касабланка"
0 вільних місць із 90

Всього є 90 місць. Звісно ніякого автобуса не буде, але для реєстрації ми їх використаємо.  З 1-го по 32 місце це ліва частина залу!  Самий довгий стіл знаходиться в центрі, це місця з 33 по 66. Ну і від 67 до 90 місця - це права частина залу. Реєструючись будь ласка запам'ятайте свій номерочок, так швидше ми вас зможемо розсадити.

234101112181920262728
1591317212529
876161514242322323130
3335363738394041424344454647484950686970767778848586
34677175798387
66656463626160595857565554535251747372828180908988
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.