07 травня 06:30
Час відправлення
07 травня 20:00
Час повернення
Залишилось місць: 1
30 UAH
30 UAH
Залишити відгук

Парк Олександрія та музей Пирогово, 7 травня

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 580 км.

Друзі, на нас чекає одноденна захоплююча мандрівка на травневі свята. Ми відвідаємо парк "Олександрія" - найбільший та найстаріший дендропарк в Україні. Саме тут ростуть унікальні види рослин, ставки розміщені каскадами та чудовий ландшафтний дизайн парку. Також ми відвідаємо головну етнографічну «скарбницю» нашої країни - музей народної архітектури та побуту. Це архітектурно-ландшафтний комплекс під відкритим небом, який розповідає про всі історико-етнографічні райони України. А на

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Дендропарк "Олександрія"

Дендрологічний парк "Олександрія" розташований у місті Біла Церква у Київській області. Парк було закладено у 80-х роках 18 століття графом Ксаверієм Браницьким. Названо на честь дружини графа - Олександри. Нині "Олександрія" офіційно вважається найбільшим (площа близько 406 га) та найстарішим дендропарком України. Вартість вхідних квитків у парк сплачуємо додатково: дорослі 30 грн., студентські та дитячі 10 грн. при наявності посвідчення.

Рекорди дендропарку «Олександрія»:

 • найбільший дендропарк України – площа 405,6 га;
 • найстаріший дендропарк України – заснований у 1788 році;
 • має найбільшу серед парків і садів України колекцію рослин – понад 2500 видів, сортів та форм;
 • діброва парку є найбільшою старовіковою (середній вік дубів 200 років, максимальний – понад 400 років) і чистою заплавною дібровою України (можливо навіть Європи) – площа 48 га;
 • Велика галявина (композиційне ядро парку) є рекордсменом за кількістю рослин, що зростають на обмеженій площі – 170 видів на 10 га.
 • на території парку зростають найстаріші в Україні тюльпанове дерево та сосна Веймутова.

Мандруючи парком, звертаєш увагу на ставки, що надають йому особливої краси та неповторності. Їх у парку просто неймовірна кількість (загалом більше двох десятків, але більшість розташовані на закритій науковій території). Ставки розташовані каскадами у трьох великих балках, які зливаються з долиною Росі. Гладь водної поверхні з лебедями та дикими качками, неймовірна затишність узбережних балкових ландшафтів, дзюрчання струмків та гуркіт водоспадів створюють незабутнє враження.

Можна дуже довго розповідати про різноманіття архітектурних пам'яток та скульптур "Олександрії", про неповторність та красу її ландшафтів, але краще хоч раз поїхати та побачити. "Олександрія" - це як гарний фільм, який хочеться передивлятись, і передивлятись. Спокійний фільм, який бере за живе не спецефектами, а грою акторів та режисерською постановкою.  Дивишся й постійно відкриваєш щось нове.  

Музей народної архітектури та побуту у селі Пирогово

Найбільший за площею музей в Україні. Головна етнографічна «скарбниця» нашої країни. Тут, на 150 га, розкинувся Музей народної архітектури та побуту - архітектурно-ландшафтний комплекс під відкритим небом, який розповідає про всі історико-етнографічних районах України. Музей в Пирогово починається... з млинів. Вітряки та храми формують образ сільського життя, створюють відчуття справжнього занурення в колорит українського села. Тут можна відчути «душу» нашого народу. Хати, найстаріша з яких належить до 1580-х років (!), наповнені зразками предметів побуту, одягом, іконами... І все це - на тлі «парку ремесел», де сучасні умільці за старими традиціями відроджують традиційні народні промисли, вкладаючи в ці історичні декорації живий дух працьовитого і веселого українського народу. У музеї представлені головні етнографічні зони України (їх шість): Полісся, Наддніпрянщина, Слобожанщина, Карпати, Поділля і Таврія. Пирогово - це величезна жива казка, де змішалися українські хати, широкі поля, тінисті стежки, млини, язичницькі кам'яні ідоли і чорні від часу православні церкви. Чудовий куточок для відпочинку на мальовничій околиці Києва. 

Музей народної архітектури та побуту в Пирогові – унікальне місце в Україні. Тут можна протягом одного дня побувати на Полтавщині і Наддніпрянщині, у Карпатах і на Поліссі, доторкнутися руками – у буквальному розумінні слова – і серцем до того сакрального простору, який творився упродовж віків поколіннями предків, який творить і живить душу людини. 

Музей засновано в 1969 року, а в 1976 році він відкрив браму для відвідувачів. У багатьох країнах є подібні музеї, що показують туристам традиційний побут та етнічні особливості житла, але київський музей під відкритим небом – унікальний, в першу чергу тому, що всі садиби, представлені в експозиції – важко назвати їх експонатами! – це не реконструкції, а справжні артефакти, хати звезені сюди з різних куточків України, щоб представити все багатство та розмаїття традиційної української архітектури. На кожній хаті є табличка з поясненням, з якого саме села вона привезена, а всередині відтворені інтер’єри, що відображають побут українців ХІХ - початку ХХ століття. Експозиція музею починається на пагорбі, з двох вітряків, що ніби вартові, охороняють це осереддя духовного простору українського етносу. Звідси відкривається чудовий краєвид на долину, у якій затишно розташувалася перша експозиція – традиційне село Середньої Наддніпрянщини. 

Вітряки привітно порипують своїми крилами, і в душі народжується особливий стан. Відвідайте і ви цей заповідний куточок на околиці Києва – у вас відкриється духовне око, яким ви зможете побачити сутність українського народу, який віками творив культуру, традицію, пісню, мистецтво. І ви відчуєте той сакральний простір, який живить кожного з нас, ви почуєте пісню рідного краю. І вона вже ніколи не перестане звучати у вашій душі… 

Під час екскурсії ви познайомитесь з побутом українців ХІХ століття, з сакральними пам'ятниками України. На території розміщено близько 300 унікальних пам’яток народної архітектури, датованих XVI − XX століттями. Вартість вхідних квитків оплачуємо додатково: дорослі 40 грн., дитячі та студентські 20 грн. при наявності посвідчення.

Аутлет містечко «Мануфактура»

Аутлет містечко «Мануфактура» - перший в Україні торговий комплекс в форматі «аутлет», архітектурно виконаний в стилістиці північно-європейських старовинних міст. У аутлеті представлені колекції одягу та аксесуарів світових брендів з постійними знижками від 30 до 70%.
До ваших послуг більше 60 бутиків, в яких представлені такі бренди, як Armani Collezioni, Ermenegildo Zegna, Bally, Baldinini, Lagerfeld, Guess, Lacoste, Paul & Shark, Chloe, Valentino, Marni, Pal Zileri, Dolce & Gabbana, Prada, Miu Міу, Том Форд, Ральф Лорен, Джон Річмонд, Dsquared, Coccinelle, Fendi, Lanvin, Saint Laurent, Brioni, Canali, Byblos, Rocco Barocco, Norma J Baker, Liu Jo, VDP, Роберто Каваллі, Вів'єн Вествуд, Kimberli, Moncler, Hugo Boss, Kenzo, Max Mara, Trussardi.


В аутлет-містечку створені ресторани, кафе і кондитерські. Для дітей є ігровий майданчик, центр розвитку «Дитяча кімната» і дитячий розважальний центр «Дакленд». Поруч з аутлет знаходяться фітнес-клуб, боулінг клуб, кінотеатр і великий гіпермаркет.
Аутлет «Мануфактура» - це не тільки можливість зробити вдалі покупки, але і прекрасне місце для комфортного дозвілля з сім'єю і друзями.

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 330 грн. (для власників Клубних карт) та 360 грн. для нових учасників Клубу. УВАГА! З 03.05 орг. збір збільшиться на 30 грн. 

Орг. збір включає:
• проїзд комфортабельним автобусом;
• страховка на перевезення;
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
• податки;
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати:
• оплачуються вхідні квитки у музей та парк згідно опису подорожі.
• харчування та власні витрати.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348

Організатори залишаюсть за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

Програма подорожі


Субота 07 травня :
06:30 Збір в карманчику, навпроти центрального автовокзалу (вул. Київська 8). Посадка в автобус, Старт 06.30. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
10:00 - 12:00 Початок оглядової екскурсії у дендропарку "Олександрія". Тривалість 2 години. Вільний час.
13:00 - 14.00 Збір біля автобуса. Переїзд у с.Пирогово. Початок оглядової екскурсії у музеї народної архітектури та побуту. Тривалість 3 години.
17:30 - 18.00 Переїзд у аутлет містечко «Мануфактура». Шопінг. Вільний час. Гуляємо та фотографуємось.
20:00 Збір біля автобуса, відправка на Вінницю. Прогнозоване повернення додому до 01.30 ночі (8 травня)

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
1 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейІра Марковська
Пригоди в "Олександрії" та Пирогово + містечко "Мануфактура" (21 жовтня 2018р.)
Дякую)
Автобус досить зручний.
Дуже і дуже красива природа.
В Пирогово була вперше, і поїду ще. Дуже цікаво, і дуже велика територія, тому навіть невстигли все обійти.
Дякую за подорож)


Відповідь: Іра, ми раді, що у вас залишились гарні враження) Дякуємо за відгук, до нових зустрічей!)

Ольга Стоцька
Пригоди в "Олександрії" та Пирогово + містечко "Мануфактура" (21 жовтня 2018р.)
Дякую Дімі та Аліні за незабутню подорож.Парк Олександрія дуже гарний,неповторну красу добавили осінні барви.Екскурсовод Олена цікаво розказувала,хотілось її слухати.Сподобалось дуже Пирогово,а Мануфактура,то взагалі щось на грані фантастиці,навіть не очікувала у нас таке побачити,можна подумати,що знаходишся десь за кордоном.Загалом все на відмінно,водій молодець,довіз швидко і безпечно.Цю подорож рекомендую усім.Вкотре переконалась,що ви найкращі.


Відповідь: Ольга, дякуємо за такі приємні слова і за компанію) До зустрічі в нових подорожах!)

Тетяна Бродовська
Пригоди в "Олександрії" та Пирогово + містечко "Мануфактура" (21 жовтня 2018р.)
Лишились приємні емоції ... Хочу відмітити,що різноманітність скомбінованих місць в одну подорож робить її тільки цікавіше. Дякую Дімі і Аліні за організацію,а водію за професіоналізм на наших українських дорогах.


Відповідь: Тетяна, дякуємо за гарний відгук) До нових зустрічей!

Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.