23 серпня 22:30
Час відправлення
27 серпня 04:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
27 серпня 2019р.
1740 UAH
1900 UAH
Залишити відгук

За Карпатами! на День Незалежності

Тип: Гори, Екскурсійні мандри, Фестивалі, Розваги
Буде підкорено: 1350 км.

Друзі, ми вирушаємо святкувати День Незалежності до північно-східної частини Українських Карпат, де на нас чекає неймовірно цікава та незабутня мандрівка національним парком "Сколівські Бескиди": Тустань - оборонний комплекс, стародавнє місто-фортеця, а також славетні скелі Довбуша. Неймовірні краєвиди Закарпаття з гори Гемба та водоспад Шипіт. Містичний бункер лінії Арпада. Лікувальна "Нафтуся" у Трускавці, тисячолітній Дрогобич та українська столиця кохання - місто Самбір.

Відповідальна:
Ірина Гаращук
(096)349-09-00
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницикий

Тернопіль

Скелі Довбуша

Тустань

Орявчик

Верхня Грабівниця

Пилипець

Дрогобич

Трускавець

Самбір

Про подорож

 Оборонний комплекс Тустань

 Залишки оборонної споруди видно ще з села Підгородці. Доглянутий вигляд високих скель змушує повірити в численні легенди про історію походження та знищення оборонних споруд. З вершини Тустані відкривається захоплюючий краєвид на долину села Урич. Також поруч з входом до заповідника розкинувся ринок, де продають сувеніри, гаряче вино, шашлик та продукти стародавнього ремісництва. Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослі - 52 грн.; діти - 26 грн.

 Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя. Неповторність Тустані полягає не лише у її природних особливостях, хоча скеля сама по собі вражає. Місто-фортецю Тустань творить комплекс скель Камінь, Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб та скелі, які прилягають до хребта Воронового.

 Дослідження фортеці Тустань розпочалося у 1971 році під проводом художника та археолога Михайла Рожка. Саме завдяки його роботам можна уявити, як виглядала руська твердиня. Щоправда, у Тустані залишилося ще чимало нерозгаданих таємниць. Відкрити їх можете і Ви, завітавши у Тустань!!! Беріть пляшку, тут можна буде набрати джерельної води.

Скелі Довбуша

  Скелі Довбуша розташовані у с. Бубнище на висоті 668 м над рівнем моря. Це зелений і скалистий край. Як географічний об'єкт скелі Довбуша не мають чіткої територіальної визначеності. В основному це окремі високі стовпи і великі камені, які знаходяться по всьому лісі. Скелі мають дуже незвичайну, химерну форму і навіть носять власні «імена».

  Біля в'їзду з боку с.Бубнище знаходиться скеля Одинець, дещо далі - Основний масив скель, дещо нижче - скеля Відьма, а значно нижче - Броня, Безіменна і Кінь. Середня висота осно­вних скель - 40 м. Не дуже високі (близько 18 м) - Австрійка, Мала Австрійка, Шуршун, Лялька, Голець і Колобок. Окремо від цілого масиву знаходиться скеля Хрест. Скелі Довбуша в Карпатах насправді не єдині: є такі в Бубнищах, в Яремчі, є просто скелі у Верхньому Синьовидному, які також носять опришківський бренд. Тут вже питання смаку і вибору. Але найколоритніші з них – скелі в Бубнищах.   

 За місцевими легендами, саме тут був табір народного героя, такого собі карпатського Робін Гуда, опришка Олекси Довбуша. Подейкують, що добряче він завдав шкоди польським шляхтичам, які хазяйнували свого часу на цих землях. Наша сентиментальність та романтична душа потребують лицарів, героїв, от і живе серед місцевих жителів легенда про безстрашного, хороброго месника, що мешкав зі своєю «дружиною» у цих кам’янистих печерах, ущелинах. 

 Є серед цих чудернацьких скель такі, що нагадують своїм «профілем» то голову лева, то голову самого Довбуша, то якогось доісторичного дракона-динозавра. Головне – дати волю своїй фантазії. Обов’язковою процедурою хто вирішив пройти «шляхом Довбуша», є спроба протиснутись у щілину одного з «камінних мішків», аби, очистившись від гріхів (це теж місцева легенда), відчути себе новою людиною. 

Найбільший в Україні бункер лінії Арпада

 Бункер лінії Арпада був побудований у період із 1939 по 1944 рік. Його будівництво проводилося в режимі повної таємності, роботи виконували переважно солдати будівельних штрафбатів угорської та румунської армій. Бункер обладнаний усередині гори, його коридори довжиною близько кілометра розташовані на глибині 50-100 метрів. Це зміцнення побудовано в три яруси, має чотири виходи на поверхню, а також розгалужену систему довготривалих вогневих точок (дотів). Під землею знаходиться питне джерело. Під час Другої світової війни підземелля бункера використовувалися як продуктовий склад, склад боєприпасів і госпіталь.

Додатково оплачується вхід у бункер та екскурсія: дорослі - 70 грн.; діти - 35 грн.; підлітки та студенти - 50 грн.

Гора Гемба

 Далеко не всі гори в Карпатах можна підкорити так легко, як гору Гемба. Весь секрет у тому, що до підніжжя гори вас може довезти підйомник. Канатна дорога доставить вас на гору Гемба, яка має 1491 метр над рівнем моря. Щоправда, не на саму вершину, до верху треба ще йти за півгодини. Гемба є частиною гірського масиву полонини Боржава, який інколи називають Боржавським хребтом. Поки їдеш вверх то ніби нічого цікавого: під ногами кущі, кози пасуться, мимо проїжджають опори витягу.

 Та на вершині перед Вами відкривається така панорама, що перші хвилини стоїш приголомшеним: чаруючі гірські пейзажі, незабутня атмосфера спокою. Можна годинами вдивлятися у далечінь, розглядаюче маленькі будиночки поміж горами.  Карпати — дуже мальовничі гори, але краєвид з Гемби, певно, б’є всі рекорди фотогенічності.

 Візьміть з собою якусь куртку або светр. Внизу може бути тепло, навіть спекотно, але нагорі значно прохолодніше, плюс різкий вітер. Додатково оплачується канатно-крісельна дорога на г.Гемба: дорослі -120 грн.; діти - 100 грн.

Водоспад Шипіт

 Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України – найкрасивіший водоспад Закарпаття. Витоком водоспаду служить підземне джерело на горі Великий Верх. Поступово вбираючи в себе струмочки, він перетворюється в більш потужний водний потік. Спадаючи з 14-метрової висоти, водоспад розбивається об каміння і стікає не потужним потоком, а дрібними струмками. Тому він не гримить, як інші, а немов шепоче.

Відвідавши водоспад Шипіт, у вас з'явиться можливість викупатися в його чистих і прохолодних водах (температура води гірського Шипіта навіть влітку не піднімається вище +8 С) Від такого купання ви, безсумнівно, отримаєте грандіозний заряд позитиву і здоров'я. Така незабутня казка доступна кожному бажаючому! Додатково оплачується рекреаційний збір на водоспад: дорослі - 10 грн.; діти - 5 грн.

Курортне місто Трускавець

 Трускавець - курорт, відомий по всій Україні і за її межами. Тут незвичайний лікувальний мікроклімат, унікальні цілющі мінеральні води та інші природні речовини. У місті маса санаторіїв і готелів. Але, крім цього, на курорті є чимало цікавих місць і пам'яток.

 І в першу чергу, ми підемо до знаменитого джерела мінеральної води з ласкавою назвою «Нафтуся». Кажуть, вона здатна творити чудеса, оцінити її цілющі властивості ми підемо до бювету розташованого в самому центрі міста. Також обов'язково прогуляємось Центральним парком. Він відрізняється від традиційних міських насаджень і більше нагадує густий ліс з різноманітною рослинністю, а також безліччю мешканців. Ну і як же без сувенірів на згадку!

Самбір - українська столиця кохання

 Є в древньому Самборі, що на Львівщині, якась неповторна аура, яка робить це західноукраїнське місто несхожим на інші. А що стосується архітектурних та історичних пам’яток, то у цьому сенсі Самбір вочевидь попереду багатьох інших невеликих міст Галичини. 

До того ж, чимало українців нині, мешкаючих на всіх континентах нашої планети, на жаль, і нині, мабуть, не знають, що з давніх-давен Самбір був і залишається місцем паломництва закоханих. Таким же, як і місто Терні (Італія), де, як прийнято вважати, упокоївся святий Валентин.

Центром громадського життя в галицьких мiстах завжди була та й нині є ратуша – будинок управи. Це не просто споруда з вежею на майданi (Ринку), це символ самоврядностi, який мали тiльки «вiльнi королiвськi мiста», об’єкти магдебурзького права. В будь-якому галицькому мiстечкові, де ратуша збережена, городяни пишаються нею не менше, ніж колись їхні предки. Не є виключенням і самбірська Ратуша. З висоти 40 метрів місто -мов на долоні: й рiзнокольоровi кам’янички на Ринку, й вузенькі вулички, що прорізають квартали, розходячись iз площi. Видно звідси й всi храми.

Храм Різдва Пресвятої Богородиці

 Тому одна з самбірських церков передусім привертає увагу тих  українських і  зарубіжних туристів, котрих тут іменують «прочанами» кохання» –  храм Різдва Пресвятої Богородиці. Адже в цій церкві зберігаються фрагменти останків покровителя всіх закоханих – Святого Валентина. Архівні документи свідчать про те, що означений  святий ще здавна був визнаний покровителем Перемишльсько-Самбірської єпархії. Свого часу у Ватикані вирішили частину мощей і капсулу, в якій зібране святе миро з нетлінного тіла праведника,   покласти у саркофаг  й відправити у Самбір, оскільки тут особливо його шанували. Звідтоді ця  реліквія тут і зберігається.

Наявні  джерела повідомляють, що у 1759 р. в Самбір надійшов документ, завірений тодішнім Папою Римським, який підтверджує її автентичність. Щороку на День Святого Валентина його мощі у скляній скрині виставляють у храмі на видному місці. Молоді люди просять у великомученика спізнати їм вічне кохання, а старші  моляться за вірне подружжя для своїх дітей та внуків. Адже існує повір’я, що кожен, хто доторкнеться реліквії, той спізнається великою любов’ю й матиме щасливу сім’ю.

Костел Святого Станіслава

 У  місті Самбір знаходиться Бернардинський монастир 1698 року будівництва. Монастир являє собою комплекс, до якого входять монастирські келії, дзвіниця і костел Святого Станіслава. Середньовічний монастир ордена єзуїтів був побудований за проектом архітекторів Я. Деламаріса і П. Гіжицького і є пам’яткою історії та архітектури.

Зараз у костелі знаходиться концертний зал органної та камерної музики. На жаль у цей день концерт проходити не буде, але ми маємо змогу побувати всередині.

Тисячолітній Дрогобич

  Дрогобич - одне із найдревніших міст України з майже тисячолітньою історією. Дрогобич - друге за величиною місто у Львівській області. Це красиве старовинне місто з історичними будівлями, пам'ятками архітектури та класичною ринковою площею.

Як і про кожне місто з великою кількістю цікавих в архітектурному плані пам'яток, про Дрогобич в двох-трьох абзацах писати важко. Тут стільки всього є, тут така аура... тут пахне Європою.

Як і в більшості європейських міст, в центрі Дрогобича зберігся історичний ансамбль площі Ринок. Високу башту нової ратуші добре видно з усіх точок міста. Ця будівля постала в 20-х роках ХХ ст. на місці своєї попередниці.

 Костел Святого Варфоломія

 Костел святого Варфоломія в Дрогобичі - архітектурна пам'ятка кінця XIV - XV ст., католицький храм. Варфоломіївський костел у Дрогобичі - однонефний, з подовженим гранчастим п'ятистінним вівтарем. Святиня знаходиться в історичному центрі міста. Костел св. Варфоломія - одна з найстаріших споруд міста. Це чудовий зразок готичної архітектури.

Перший нарізний камінь був закладений у 1392 році польським королем Владиславом Ягайлом. Однак освячений храм був лише в 1511 році. При освяченні він отримав титул Успіння Пресвятої Діви Марії та Святого Варфоломія.Храм звели на місці княжого палацу часів Галицько-Волинського князівства. В оборонній башті, розташованій поряд, встановили дзвіницю. Вона до цих пір має ознаки оборонної споруди.

Дерев'яна церква Святого Юра

 У Дрогобичі є три  дерев’яних церкви. Найвражаюча з них – церква Святого Юра (XV-XVII ст.), яка у 2013 році була внесенадо списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Церква – один з найяскравіших зразків галицької народної архітектури.

Тут зберігся унікальний іконостас XVIІ ст. В церкві не проводять служби, вона являється відділом музею “Дрогобиччина”.    Вхід до церкви оплачується додатково.

Відповідальний організатор: Ірина Гаращук (096) 34-90-900 та Отс Дмитро (097) 74-960-84УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Садиба «ШВАГРИ» Котеджі "Глибокий Потік"
4-місний (double+single+ single),
3-місний (triple),
4-місний (Quadriple)
2-місний (twin),
2-місний (double)
3-місний (Котедж №1) 2-місний (Котедж №2)
Учасники Клубу 1640 UAH 1740 UAH 1640 UAH 1740 UAH
Новачки 1800 UAH 1900 UAH 1800 UAH 1900 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 13 серпня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 28 липня 00:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання у готелі (дві доби);
 • страховка на перевезення;
 • екскурсійний та організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки згідно опису подорожі;
 • харчування;
 • власні витрати;
 • розваги;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! Вартість вхідних квитків на туристичні об'єкти може змінюватись і встановлюється адміністрацією на момент нашого перебування. У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


П'ятниця 23 серпня :
22:30 Збір в карманчику навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус, Старт о 22.30. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв.
Субота 24 серпня :
08:00 - 12:30 Орієнтовне прибуття в Труханів о 08:00. Йдемо у піший похід до скель Довбуша. Орієнтовно 09.00 прибуття до скель, вільний час до 10:30, вертаємось до автобуса. 11:30 переїзд у Тустань.
12:30 - 16:00 Обід на території. Тут є сувенірний ринок, шашлики, овочі та інша смачна їжа. Відвідування оборонного комплексу, міста-фортеці Тустань. Екскурсія. До 16:00 збір біля автобуса переїзд до готелю.
17:00 Приїзд до готелю. Поселення. Під час вільного часу у готелі, Ви зможете досхочу насолоджуватися краєвидами Карпатських гір, адже ми мешкаємо у досить мальовничому краї, або піти до лісу по гриби та ягідки, або приготувати з дому шашлик та засмажити його на території готелю, святкуючи День Незалежності!
Неділя 25 серпня :
08:30 - 09.00 Сніданок у готелі за попереднім замовленням. Виїзд всіх бажаючих до села Верхня Грабівниця.
10:00 - 11:30 Екскурсія по бункеру лінії Арпада. 11:30 виїзд до ГК Пилипець.
12:30 - 17:00 Відпочиваємо в Пилипці. Піднімаємося на г. Гемба та відпочиваємо біля водоспаду Шипіт. О 17:00 виїзд до готелю.
18:00 Повернення до готелю. Відпочинок.
Понеділок 26 серпня :
08:00 - 08:30 Сніданок за бажанням. О 08:30 збір біля автобуса, переїзд у Дрогобич. О 10.30 орієнтовне прибуття у Дрогобич.
10:30 - 13:30 Екскурсія містом Дрогобич. О 13:30 збір біля автобуса. Переїзд до Трускавця.
14:00 - 16:15 Прогулянка містом Трускавець та обід в місцевих закладах. О 16:15 виїзд до Самбора.
17:00 - 19:15 Екскурсія у Самборі. О 19:15 збір біля автобуса. Виїзд на Вінницю.
Вівторок 27 серпня :
04:00 Орієнтовне прибуття у Вінницю до 04.00. Залежить від стану дороги та нашої організованості. Зупинка на Західному автовокзалі (Барське шосе) та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Neoplan blue #51
-1 вільних місць із 51

Місця 27та 28 розташовані спиною до напрямку руху, Відповідно між 33, 34 та 27,28 знаходиться столик. Зверніть увагу!!!

47444036312925211713951
484339353230262218141062
49
5045413733272319151173
5146423834282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Садиба «ШВАГРИ»
 • Котеджі "Глибокий Потік"
0 вільних місць із 45

Ми будемо проживати у мальовничому селі Орявчик, оточеному високими карпатськими лісами. Нас очікують незрівнянні пейзажі навколишніх гір та долин, прогулянки лісом, де можна назбирати грибів, ягід чи лісових трав для пахучого карпатського чаю. Садиба "Швагри" розташована у фантастично красивому куточку Карпат біля Тисовця. Розкинувшись на висоті більш 820 метрів, садиба дозволяє насолоджуватися чудовими навколишніми пейзажами і найчистішим карпатським повітрям.

Усі номери оснащені необхідним набором зручних меблів та телевізором з кабельним ТБ. Санвузол включає умивальник, туалет, душову кабіну. На території садиби є Wi-Fi, кафе-бар, басейн, сауна, більярдна кімната, мангал та літня зона відпочинку.

Сніданки та вечері оплачуються додатково: вартість сніданку - 75 грн.; вечері - 95 грн.  

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейХрановська Галина Миколаївна
За Карпатами! на День Незалежності (23 серпня 2019р.)
Нам з онуком дуже дуже сподобалась ця мандрівка!!! Дякуємо щиро всім, а особливо гіду Ірі, вона неперевершена!!! Готель з басейном це круто!!! Сколівські бескиди місце сили та неймовірної насолоди!!! До зустрічі, друзі!!!


Відповідь: Галина, дякую за відгук! Ми завжди працюємо для того, щоб відпочинок наших друзів був неперевершеним!До зустрічі у нових подорожах!

Кузніцова Олена Сергіївна
За Карпатами! на День Незалежності (23 серпня 2019р.)
Можу впевнено сказати, що ця подорож була одна із най крутіших. Наша Іруся зробила все для того щоб ми отримали неймовірні емоції та враження від подорожі. Комфортний автобус та круті водії, з якими дуже цікаво спілкуватись. Вигляд з нашої садиби був дуже крутий. Так само і господарі садиби, робили для нас все, щоб ми смачно їли і гарно гуляли. Програма подорожі була просто кайфова. Куди ми тільки не ходили, і що ми тільки не бачили. Наші екскурсоводи дійсно просто cool. Це були люди, з якими не хотілось прощатись. Розказували на стільки круто. Можу впевнено сказати, якщо вас щось не цікавить, після зустрічі з ними, ви ви будете в неймовірному захваті. Відходити від цих людей не хотілось взагалі. Дуже дякую нашій Ірусі. Вона дійсно зробила все для того, щоб наш відпочинок був просто unbelievable. Емоції зашкалюють. Дуже вам дякую. Це були нові неймовірно красиві та шалені Карпати.


Відповідь: Оленка, дякую за теплі слова! Для нас найкраща винагорода - це задоволені та щасливі учасники подорожі, яких вже впевнено можна назвати друзями. Тож до скорої зустрічі!

Коритчук Наталя Дмитрівна
За Карпатами! на День Незалежності (23 серпня 2019р.)
Це була СУПЕРРРРООООВА поїздка!!! ІРУСЬ, ти ЧУДО! (У мене враження: у Бідняжок організатор Іра запорука професіоналізму, прекрасного організатора. Це Третя Іра, і Ви всі три прекрасно про нас дбали в поїздках!) Сама подорож змістовна та насичена! Окрім розкішних Карпат, ми насолодились зануренням в історію бункер лінії Арпада став родзинкою поїздки. Перший скельний день подарував камінний фундаменталізм скелі Довбуша та Тустань зачаровують масштабами та химерністю. Другий день (там я була вдруге) дарував насолоду Гимбою та Шипотом. Навіть дощик не зіпсував вражень. Третій (міський) день нагадав різницю місцевостей та культур. Сувенірний ринок в Трускавці, середньовічна церква та солеварня в Дрогобичі (ми сіль лопатою згрібали!!!), мощі св. Валентина в Самборі. Це все в супроводі привітних водіїв та суперактивної організатора ІРИНКИ, ентузіазму якій не позичати!!!! Іра не просто організовувала та супроводжувала, вона надихала, спрямовувала, показувала приклад!!! Окремо ДЯКУЮ за увагу до моєї 9річної доньки вона тепер дивиться не на зміст поїздок Бідняжок, а КУДИ ЇДЕ ІРА? БУДЬ ЛАСОЧКА, Й МИ З НЕЮ!!!! Глибини змісту додавали екскурсоводи на всіх етапах. З ними нам пощастило. Проживання в Шваграх мене також влаштувало чиста білизна, гаряча вода, телевізор (нехай лише з чотирма каналами), холодильних у коридорі, хазяї давали праску та фен. А басейн в готелі приємний бонус. ВКОТРЕ БІДНЯЖКАМ СПАСИБІ за ПРЕКРАСНО оганізовані вихідні!!! ДО ЗУСТРІЧІ у наступній поїздці!
P.S. І СПАСИБІ всій нашій компанії!!! Було весело та непринужденно. з двома подорожуючими компаныями ми не вперше подорожували. Чи це не показник віддіності та враженості вірусом Бідняжок. Та я не хочу одужувати. Донька моя також. (І річ зовсім не в холодильнику!!!)
Уже вишукую нову мандрівку!!!


Відповідь: Наталя, дякую Вам за такий змістовний та душевний відгук! Ми всі організатори шалено любимо свою роботу та робимо все можливе, щоб кожна Ваша наступна мандрівка була неперевершеною!Щодо Вашої донечки Софійки - от хто справжнє Чудо, стільки енергії, доброти, любові, відповідальності, вона для мене була справжньою помічницею. Обов'язково збережіть відео, та покажіть їй через рочків 5))). До зустрічі у нових подорожах!

Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.