05 квітня 06:30
Час відправлення
12 квітня 15:00
Час повернення
Є вільні місця!
220 EUR
240 EUR
Залишити відгук

Культурно-освітній візит до Європи! (Париж+) 5-12 квітня.

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 5000 км.

З кожною новою миттю у житті Бідняжок ми стараємось відкривати все нові можливості для наших учасників - як мінімум затратити та максимум побачити!) Ми знайшли чудову можливість, як пізнавально відвідати п'ять европейських міст, що формують загальне враження про наших західних сусідів! І так, за 8 днів мі побачимо - чарівне польське містечко - Ополє, Краків, місто німецької культури та мистецтва - Дрезден, столицю Чехії - Прагу, ну і звісно ж незамінний та романтичний - Париж!)

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Відповідальний:
Олександр Антонюк
(096)965-33-33
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

 

Важливі деталі!

Друзі, вже в середу ми з вами вирушимо у одну із найцікавіших подорожей Бідняжок!) Ми проїдемо більше 2000 км. в один бік!

Проте, варто підготуватись до такої дальньої мандрівки! - Кожен, або на компанію знайомих підготуйте собі елементарну аптечку, де буде ваше знеболювальне, засоби від отруєння, закачування, можливо щось від алергії, і так далі, за своїми власними особливостями.Беріть також ковдри (пледи) в автобус.

Варто пам'ятати про список дозволених (заборонених) речей! Особливо це стосується алкоголю та цигарок! - Також не можна перевозити ковбаси та інші мясні та молочні продукти. Ми будемо кожному на сумку присвоювати номерок для індентифікації власника.

В дорогу беріть з собою їжу яка не швидко псується, або можна недорого придбати її в Польщі

Щоб купувати їжу, воду і т.д. на заправках і у державах яких ми проїзжатимемо (у кожної держави різна валюта) беріть банківську картку (в Приватбанку), де без комісії зможете розраховуватись по конвертаційному курсу, та щоб знімати валюту у місцевих банкоматах! Також варто мати з собою кошти у євро, щоб платити за різні екскурсії, вхідні квитки.

У середу зранку з 6:30 до 7:00 збираємось біля автобусу в карманчику навпроти центрального автовокзалу, завантажуємо, маркуємо речі і вирушаємо!) 

Не забудьте ПАСПОРТ, ЗАПРОШЕННЯ ТА СТРАХУВАННЯ!

Оптимізуйте свій багаж та не беріть зайвих речей!

Для зручності під час деяких екскурсій, беріть навушники до телефону, ми будемо використовувати рідіогід!

Також дещо змінились розсадження, так як нас не повний автобус, для того щоб подорож відбулась, організатори проекту в Польщі додали до нас ще одну невеличку групу і нам потрібно посадити їх поруч.

********************

Друзі,  наша мандрівка до Європи - це участь у міжнародному культурно-освітньому візиті, програмою якого передбачено відвідування визначних європейських міст!)

Метою візиту, окрім споглядання архітектрурних надбань найкрасивіших міст Європи, є ознайомлення з мовою та культурою цих країн, історією виникнення Європейського Союзу, здобутками європейської демократії, ознайомлення з можливістями навчання у вищих навчальних закладах країн Європи, отримання початкових навиків володіння польською мовою, розширення світогляду громадян, формування активної громадської позиції направленої на встановлення в Україні європейських стандартів життя, навчання та праці.

Ополе

Першим містом, яке ми відвідаємо у Польщі - стане Ополе, одне з  найстраших міст Польщі. Місто може пишатися великою кількістю історичних будівель і цінними творіннями мистецтва, що залишилися з понад тисячі років його історії. Воно невелике, але чарівне, а його численні водні канали і зелені насадження надають йому особливої краси!

Найціннішою пам'яткою Ополя, без сумнівів, є замок, який зберігся частково. До сьогодні збереглася П'ястова Вежа, частини нижнього замку і портал Гогензоллернів. Надзвичайно цікавою є архітектура готичних будинків міста.

День у нас буде досить  насиченим, адже ми візьмемо участь у заходах, що передбачені програмою візиту!

Культурно-освітня програма

- Зустріч з представниками вищих навчальних закладів Ополє
- Початковий урок польської мови
- Лекція – «Польська культура та історія»

А по її закіннченню вільний час містом з місцевими українцями!))

Дрезден

Далі ми вирушаємо до Дрездену, міста, яке змогло здивувати всю Європу! Адже воно було цілковито зруйнованим під час Другої світової війни та змогло постати з руїн так, що тепер є промисловим, урядовим та культурним центром німецької Саксонії. 

Відомою в усьому світі є терраса Брюля та її історичні пам'ятки, що на набережній річки Ельби у старому місті.  Терраса є улюбленим містом прогулянок місцевих та туристів! Ми не станемо виключенням!)

Будучи у Дрездені, 100% також варто відвідати: Фрауенкірхе - найвища церква в Німеччині, палац Цвінгер та Дрезденську картинну галерею, район Нойдщтадт.

За бажанням ми зможемо прокататись на річкових колісних пароплавах (2Євро) та підвісному залізничному монорельсі (4Євро).

Париж

Готуючи опис Парижу, слова зайві;) Це місто оспіване тисячами поетів, прозаїків та композиторів, про нього зняті сотні кінострічок, усі найромантичніші історії кохання відбувались саме тут! Дехто взагалі вважає що після відвідин Парижу можна вже й помирати, проте ми б вам радили ще пожити, адже у світі ще стільки незвіданого!)))

Ми відвідаємо найвизначніші місця Парижу, одним із них буде - Лувр! Будівля Лувру - це старовинний королівський палац, де зібрана найбільша колекція справжніх безцінних шедеврів світового мистецтва. Це один з найбільших музеїв усього світу! Вхідний квиток 15Є.

Версаль - один з обов'язкових пунктів в програмі туриста в Парижі! Це не просто палац, а ціле містечко, побудоване спеціально для забезпечення потреб королівського палацу. Людовик XIV хотів володіти чимось настільки розкішним, щоб ніхто не міг зрівнятися з ним в багатстві і красі. Вхідний квиток 15Є.

У нашій програмі також є відвідання музею французьськи парфумів, які вважаються найкращими у світі! Вхід до музею безкоштовний, екскурсія кількома мовами на вибір безкоштовна (тому, що це фактично магазин). Приблизні ціни: 15 мл флакон 27Є, 120 мл флакон - 57Є. Для туристичних груп спеціальні цінові пропозиції. Постійно тривають акції. В наявності різні набори з ассортиментом парфумерії 10 шт х 2 мл

Будучи в Парижі ми звісно ж втілимо дитячу мрію кожного - побуваємо в Діснейленді! )

Вартість квитка становить 34 євро - віком до 26 років, та 52 евро учасникам старше 26 років.

Прага

Неймовірна архітектура, унікальна кухня, прогулянки Карловим мостом і смачне чеське пиво - все це про Прагу. "Злата Прага", як раніше називали чеську столицю, одне з найкрасивіших міст Європи!

Тут матимемо достатньо часу щоб насолодитися цим містом, а також справжнім чешським пивом! )

 

Краків

Заключним містом на нашому шляху буде - Краків, одне із найтуристичніших міст Польші.  Краків − місто з тисячолітньою історією, культурна столиця всієї Польщі.Старе місто Кракова - це пішохідна зона, центр якої розташований на найбільшій європейській площі − Ринковій. Тут зконцентовані усі найвідоміші архітекурні пам'ятки міста та розташована велика кількість найрізноманітніших кафе і ресторанів! У центрі Ринкової площі знаходяться торгові ряди Сукеніце. Тут можна придбати сувеніри у місцевих майстрів, наприклад, вироби з бурштину або дерева, вишивку, картини або прикраси.

Під час оглядової екскурсії по старому Кракову ми оглянемо середньовічні міські фортифікації з воротами і Барбаканом, Маріацький Костьол, Ягелонський Університет, в якому навчались Микола Коперник і Папа Римський Ян Павло II, територію замку Вавель, Кафедральний собор. 

На годинку також завітаємо до Освенціму.А саме до табору Аушвіц-Біркенау — один із найбільших концтаборів, що існував з кінця травня 1940 до кінця 1949 року. З кінця травня 1940 до січня 1945 використовувався як нацистський концтабір. З січня 1945 до кінця 1949 року використовувався як радянський концтабір (з етичних міркувань фото не ставимо).

Перелік документів які необхідно мати при здачі документів на візу:

- Запрошення до участі у візиті (надається представником проекту).
- Підтвердження проживання на період візиту (надається представником проекту).
- Страхування на період візиту (оформляється Організаторами перед подачою на візу).
- Закордонний паспорт та якісна ксерокопія першої сторінки та всіх сторінок з попередніми візами ( копія повинна бути виконана лише з однієї сторони листа).
- Внутрішній паспорт та якісна ксерокопія усіх сторінок з відмітками.
- Довідка з місця навчання (роботи)
- Довідка з банку про наявність коштів на поїздку( близько 5000грн, береться за 2 тижні до подачі)
- Для дітей до 18 років – копія нотаріально завіреного дозволу від обох батьків на виїзд дитини за кордон (оригінал ні в якому разі не передавати, він повинен бути у вас для пред’явлення на кордоні), якщо, хтось з батьків відсутній – документ, що пояснює відсутність, копія свідоцтва про народження та копія паспорта, копія першої сторінки українського паспорта обох батьків, якщо прізвище дитини інше ніж у  батьків – копія документу про зміну прізвища.
- 2 фото для шенгенської візи ( на білому фоні, 80% обличчя, фотографія має бути не більш як 6-ти місячної давності)

Працівники консульств та візових центрів можуть додатково вимагати інші документи від учасників візиту, але за звичай перерахованих документів вистачає для отримання візи.

Кожен з учасників віком від 12 років подає документи до консульства або візового центру особисто через необхідність здачі відбитків пальців.Учасники до 18 років документи на візу подають в присутності одного із батьків.

Після збору усіх документів та оплати послуг Візового Центру (20 Євро) Вам буде призначено день і час в який Ви маєте здійснити візит до Візового Центру,  який знаходиться у м. Вінниця за адресою Пирогова 52а. Там, з пакетом документів слідуючи інструкціям працівників Візового Центру подаєте документи на візу, сплачуєте візовий збір (35 Євро) та здаєте відбитки пальців якщо це Ваша перша поїздка .Після чого чекаєте 7 днів, під час яких Консул буде розглядати Вашу заявку та приходите в зазначений час за візою. 

Організатори не несуть відповідальність за відмову у відкритті візи. Консульський та візовий збір в такому разі не повертається.

Подача заявок до візового центру розпочинається за 90 днів до дати початку мандрівки, тому з початку січня 2017-го року ми розпочинаємо подаватись на отриманням віз на нашу подорож. Черги іноді складають по півтора місяці. Будь ласка реєструйтесь на подорож та подавайте документи завчасно.


Організаційний збір складає: 

- 220 Євро для учасників Клубу (власників Клубних Карт);

- 240 Євро для нових учаснків. 

Нагадуємо, що Ви можете забронювати місце сплативши аванс 100 євро, а решту суми донести разом із документами до дати подачі на візу.

(Клубну картку можна отримати безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен власник Клубної Картки може взяти одного учасника із собою на таких самих умовах як і він, тобто по клубній ціні).

 

Організаційний збір включає:

– проїзд комфортабельним автобусом;

– проживання в студ. гуртожитку в Ополю та в готелі у Парижі із сніданками;

- оглядові екскурсії по Ополю, Дрездену, Парижу, Празі,  Кракову;

– туристичний страховий поліс;

- допомогу з подачею документів у візовий центр;

– організаційну підтримку до та супровід під час подорожі;

– 1 євро на допомогу військовим;

 

Додатково оплачується:

- Візовий та консульський Збір 55 Євро;

- Вхідні квитки по маршруту подорожі;

- Харчування (крім сніданків у гуртожитку та готелю);

- Власні витрати.

******************

Кошти бажано здавати в Євро, а якщо ж  у гривні, то враховуючи курс продажу валюти в Приватбанку на момент здачі + 2% комісій та зборів.Увага! З 15-го грудня орг. збір зросте на 10 Євро тому, будь-ласка плануйте свою подорож заздалегідь! Для бронювання місця достатньо буде здати аванс в розмірі 100 евро. Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Решту суми можна доздати разом із документами для подачі на візу!

Організатори подорожі:

Рибачок Андрій - 096 882 50 33;

Антонюк Олександр - 096 965 33 33.

Програма подорожі


Середа 05 квітня :
06:30 Збір в карманчику навпроти центрального автовокзалу, виїзд.
14:00 - 20:00 Прибуття у Львів, невеличка екскурсія, вільний час.
20:00 Виїзд із Львова, проходження кордону.
Четвер 06 квітня :
08:00 Приїзд в польське місто Ополе.
10:00 Участь у культурно-освітніх заходах, передбачених метою візиту. Зустріч з представниками вищих навчальних закладів в Ополе, початковий урок польської мови, лекція - «Польська культура і історія».
14:00 - 15:00 Обід (входить у вартість).
15:00 - 17:00 Прогулянка по місту.
17:00 - 20:00 Вільний час, є можливість безкоштовно годинку пограти у боулінг у студенському фітнес-центрі.
20:00 Вечеря (входить у вартість). Після ночуємо у студенському хостелі, по 4 чол. в кімнаті, зручності на коридорі.
П'ятниця 07 квітня :
04:00 Віїзд до Дрездену.
10:00 Прогулянка по історичній частині міста. Вільний час.
19:00 Виїзд до Парижу, нічний переїзд.
Субота 08 квітня :
10:00 Прибуття до Парижу, прогулянка містом на екскурсійному автобусі (вартість приблизно 27Є) - Це вартість квитка на день, по місту за туристичними маршрутами курсують спеціальні автобуси, де можна вийти у будь якому місці, а потім сісти в наступний, та продовжити екскурсію. Після вільний час, ночівля в хостелі.
Неділя 09 квітня :
09:00 Сніданок (входить у вартість). Після всі бажаючі зможуть відвідати Діснейленд.
19:00 Виїзд з Парижу, нічний переїзд до Праги.
Понеділок 10 квітня :
10:00 Прибуття у Прагу, прогулянка історичною частиною міста. Вільний час.
19:00 Виїзд з Праги.
Вівторок 11 квітня :
00:10 Прибуття в Ополе, ночівля у студенському хостелі.
08:00 Сніданок
09:00 Виїзд з Ополе до Кракова.
12:00 Прибуття в Краків, екскурсія містом, вільний час.
19:00 Виїзд з Кракова.
Середа 12 квітня :
15:00 Орієнтовне прибуття у Вінницю.

Транспорт

 • Neoplan 116 Чисто сірий, 50 місць
10 вільних місць із 50

 

Хороший, зручний автобус, має багато місця між сидіннями. За кермом хороші, привітні водії :)

Також його особливістю є те, що останній ряд сидінь, нічим не відрізняється від інших, має тільки 4 сидіння, які так само розкладаються як і всі інші. А можливо навіть і краше розкладаються, адже позаду ви вже нікому заважати не будете :)

504642383430282420161284
494541373329272319151173
4844403632262218141062
474339353125211713951
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Хостел (гуртожиток) у місті Ополе
16 вільних місць із 48

Оскільки дана подорож є предметом співпраці з польськими університетами, то вони зможуть розмістити у студентських хостелах (гуртожитках)  у 4-х місних кімнатах зі зручностями у коридорі. Також нас будуть харчувати (сніданки та 1 вечеря в дні проживання в хостелі м.Ополе).  

У Парижі (Амстердамі) ми зупинимось у досить хорошому готельчику "типу три зірки"  зі зручностями у кімнатах (2-х, 3-х та 4-х місних) із включеним також сніданком! Компоновка номерів уточнюється, можливо, для зручності оберемо таку ж як і в хостелі в Ополе. Побажання щодо  поселення зишайте у коментарях під  час реєстрації.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.