08 березня 08:00
Час відправлення
15 березня 23:00
Час повернення
Є вільні місця!
250 EUR
270 EUR
Залишити відгук

Омріяна Європа (8-16.03)

Тип:
Буде підкорено: 4000 км.

Це буде незабутня подорож у компанії Бідняжок!!! До того ж 8 березня зустрінемо у Львові!!!

Відповідальна:
Ірина Пишна
(097)813-31-12
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Омріяна Європа за 8 днів


Ополе

Ополе є не тільки столицею польської пісні, але також і містом культурних цінностей, науки, туризму та бізнесу. Це місто невелике, але чарівне, а його численні водні канали і зелені насадження надають йому особливу чарівність.
У Ополе ми подивимось історичні костели та монастирі (з їх фрагментами, що відносяться до 1280 років), поховання князів з династії П’ястів, а також грандіозну башту, руїни замку, розібраного німцями в 1930 році.
На центральній площі старого міста, оточена красивими будівлями, знаходиться міська ратуша, яка асоціюється з Палаццо Вецхіо у Флоренції. Майже вся територія міста розташована по обидві сторони річки Одри, і тільки його частина знаходиться на двох острівцях річки Одри – Болька і Пасіка.
Особливої уваги заслуговує перший з перерахованих островів – Болька, який розташований на самій середині Одри. Тут можна побачити прекрасні призначені для прогулянок бульвари, заховані серед дерев парку майданчики для ігор, чарівний ставок та зоопарк.
Численні готелі та ресторани міста пропонують своїм гостям спеціальності сілезької кулінарії, якими славиться Ополе.

Відень

Відень (Vienna) – столиця Австрії, затишно розташувалась по берегах Дунаю біля підніжжя Альп, облямована Віденським лісом, садами і виноградниками. 
Відень - це велич та розкіш з нальотом старизни, Відень - це місто музики та великих музикантів, Відень - це місто фіакрів і танцюючих білих жеребців, Відень - це дивовижна кава і знаменита яблучна штрудель.
Відень - це всесвітньо відомий центр музики, завдяки довгій череді відомих музикантів, що проживали і творили в цьому місті: Моцарт, Бетховен, Гайдн, Шуберт, Брамс.
Він такий різноманітний: чи то розкішні будівлі в стилі бароко, "золотий" модерн або сучасна архітектура, пам’ятки та цікаві місця тут на кожному кроці. І можна відвідати понад 100 музеїв. Екскурсія Віднем зробить ваш відпочинок в Австрії незабутнім кожного разу, неважливо ви тут вперше, чи всоте….


 Культурно-навчальна програма!

По приїзду в м. Ополе ми з ВАМИ  обов'язково долучаємось до участі у заходах, що передбачені програмою візиту:
- Зустріч з представниками вищих навчальних закладів Ополє
- Початковий урок польської мови
- Лекція – «Польська культура та історія».
Для здешевлення нашої поїздки ми домовились з представниками польсьої сторони, які зможуть нас розмістити у студентських хостелах (проживання по 4 особи) у кімнаті, зручності у коридорі+харчування (сніданки та 1 вечеря в дні проживання в хостелі м.Ополє).


Перелік документів які необхідно мати при здачі документів на візу:

 • Запрошення до участі у візиті (надається представником проекту).
 • Підтвердження проживання на період візиту (надається представником проекту).
 • Страхування на період візиту (оформляється учасником перед подачою на візу).
 • Закордонний паспорт та якісна ксерокопія першої сторінки та всіх сторінок з попередніми візами ( копія повинна бути виконана лише з однієї сторони листа).
 • Внутрішній паспорт та якісна ксерокопія усіх сторінок з відмітками.
 • Довідка з місця навчання(праці)
 • Довідка з банку про наявність коштів на поїздку( близько 5000грн)
 • Для дітей до 18 років – копія нотаріально завіреного дозволу від обох батьків на виїзд дитини за кордон (оригінал ні в якому разі не передавати, він повинен бути у вас для пред’явлення на кордоні), якщо, хтось з батьків відсутній – документ, що пояснює відсутність.
 • Діти до 18 років – копія свідоцтва про народження та копія паспорта.
 • Діти до 18 років копія першої сторінки українського паспорта обох батьків.
 • Якщо прізвище дитини інше ніж у  батьків – копія документу про зміну прізвища.
 • 2 фото для шенгенської візи ( на білому фоні, 80% обличчя).

Працівники консульств та візових центрів можуть додатково вимагати інші документи від учасників візиту, але за звичай перерахованих документів вистачає для отримання візи.
Кожний з учасників віком від 12 років подає документи до консульства або візового центру особисто через необхідність здачі відбитків пальців.Учасники до 18 років документи на візу подають в присутності одного із батьків.

Після збору усіх документів Вам буде призначено день і час в який Ви маєте здійснити візит до Візового Центру який знаходиться у м. Вінниця за адресою Пирогова 52а. Там, з пакетом документів слідуючи інструкціям працівників Візового Центру подаєте документи на візу, сплачуєте візовий збір 35 Євро та здаєте відбитки пальців якщо це Ваша перша поїздка .Після чого чекаєте 7 днів, під час яких Консул буде розглядати Вашу заявку та приходите в зазначений час за візою. 

Організатори не несуть відповідальність за відмову у відкритті візи. Консульський та візовий збір в такому разі не повертається.

Які гроші брати і скільки?

Найкращий варіант брати ЄВРО, тоді у Вас не буде потреб шукати обмінники і витрачати на це час.
Можете покласти декілька тисяч гривень на картку Visa і MasterCard на випадок, коли у Вас закінчаться гроші Ви зможете їх використати. 
Конкретної відповіді скільки САМЕ ВАМ треба ми не знаємо, оскільки можливості та потреби у нас різні.
В середньому на день потрібно 10-50 Є.
Щоб зекономити, візьміть з дому бутерброди та каші (мівіну) швидкого приготування та напої (чай, кава). В автобусі буде гаряча вода.

Орг. збір

Організаційний збір складає: 

230 Євро для учасників Клубу (власників Клубних Карт);

- 250 Євро для нових учаснків. 

!!!Гроші здавати у ЄВРО!!!

Нагадуємо, що Ви можете забронювати місце сплативши аванс 100 євро, а решту суми донести разом із документами до дати подачі на візу.

Клубну картку можна отримати безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен власник Клубної Картки може взяти одного учасника із собою на таких самих умовах як і він, тобто по клубній ціні).

 

Організаційний збір включає:

– проїзд комфортабельним автобусом;

- оглядові екскурсії;

- допомогу з подачею документів у візовий центр;

– організаційну підтримку до та під час подорожі;

– 1 євро на допомогу військовим;

 

Додатково оплачується:

- Візовий та консульський Збір 55 Євро;

- Вхідні квитки по маршруту слідування;

- Харчування (крім сніданків);

- Власні витрати

Увага! З 10 грудня орг. збір зросте на 10 Євро тому, будь-ласка плануйте свою подорож заздалегідь! Для бронювання місця достатньо буде здати аванс в розмірі 100 евро. Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Якщо у ВАС виникнуть запитання - 097 81 33 112 Ірина
 

 

 

 

 

Програма подорожі


Середа 08 березня :
07:00 - 07:10 Виїзд з "карманчика" навпроти Центрального автовокзалу
15:00 - 19:00 Екскурсія по Львову. Виїзд зі Львова, перетин кордону.
Четвер 09 березня :
08:00 - 09:00 прибуття до Ополє.
08:00 - 14:00 Участь у заходах, що передбачені програмою візиту: Зустріч з представниками вищих навчальних закладів Ополє. Початковий урок польської мови. Лекція – «Польська культура та історія».
14:00 - 19:00 екскурсія містом, вільний час.
20:00 - 21:00 вечеря
П'ятниця 10 березня :
04:00 - 11:00 Виїзд до міста Відень.
11:00 - 20:00 Прогулянка в історичній частині міста. Вільний час.
Субота 11 березня :
18:00 - 21:00 від’їзд до Ополє. Ночівля в хостелі.
Неділя 12 березня :
07:00 - 08:00 сніданок
Понеділок 13 березня :
18:00 - 00:00 Виїзд на кордон. Перетин кордону.

Транспорт

 • Neoplan Чисто сірий, 50 місць
25 вільних місць із 50

Хороший, зручний автобус, має багато місця між сидіннями. За кермом хороші, привітні водії :)

Також його особливістю є те, що останній ряд сидінь, нічим не відрізняється від інших, має тільки 4 сидіння, які так само розкладаються як і всі інші. А можливо навіть і краше розкладаються, адже позаду ви вже нікому заважати не будете :)

504642383430282420161284
494541373329272319151173
4844403632262218141062
474339353125211713951
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Хостел в м. Ополе
27 вільних місць із 52Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.