06 квітня 06:30
Час відправлення
06 квітня 23:30
Час повернення
Є вільні місця!
550 UAH
600 UAH
Замовити місце

Подорож містичною столицею

Тип: Екстрим, Екскурсії
Буде підкорено: 600 км.

А чи знаєте ви, що існує інший, містичний Київ? З його таємничими вуличками і похмурими підземеллями. Ми відправляємось у столицю, щоб побачити усю містичність Києва у двох вимірах: наземний та підземний світ надприродного. Почути про усі дивовижні історії і легенди, які відбувались в столиці та побувати "на самому дні Всесвіту", перевтілитися у Черепашок Ніндзя із "зеленими ногами" ви зможете лише приєднавшись до нашої поїздки.

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальна:
Алла Юхимчук
(068)727-25-55
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Калинівка

Житомир

Київ

Про подорож

Екскурсія  Аскольдовою дренажно-штольною системою

  Напевно, багато хто бачив таємничі входи, закриті залізними дверима, які зустрічаються мало не на кожному кроці вздовж крутих схилів над Дніпром - це входи в мережу дренажно-штольних. Вони потрібні для того, аби не відбувалися руйнівні зсуви, що змітають все на своєму шляху. Одна з них - ДШС "Аскольдова"

   Сталактити, сольові відкладення і нарости створюють атмосферу природної печери. У Аскольдовій системі знаходиться гігантська шахта, зведена Метробудом. Відвідавши її, ми відчуємо, що значить дно всесвіту на глибині 33 метрів!

  Відвідавши підземелля Аскольдової системи, ми можемо випробувати себе на міцність - в якій мірі ми не боїмося темряви чи замкнутого простору, перевірити на витривалість. Це нам допоможуть зробити тунелі різних розмірів, різноманітні сходи і колодязі. Також ми напевно зустрінемо летючих мишок, постійних жителів підземного Києва!

  ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! Екскурсія оплачується додатково, вартість 100 грн./особа. Сюди входить оренда гумових бахіл, тому не хвилюйтесь ноги будуть сухі, хто має можливість, беріть гумові чоботи з собою, але переконайтесь що вони зручні.
ОБОВ'ЯЗКОВО мати з собою налобний ліхтарик, а краще - два (або ручний ліхтарик). У підземеллі непроглядна темрява, і ліхтар - це Ваші очі. Якщо ліхтаря немає - доведеться користуватись ліхтарем мобільного телефону. Екскурсія для учасників нашого туристичного клубу, які не страждають на клаустрофобію. Одягайте одяг, який не шкода забруднити. Також мати змінний одяг, на випадок якщо основний забрудниться, щоб переодягнутись для "виходу в люди". Температура під землею приблизно +5 ° +10 ° C. Майже ввесь маршрут буде у воді глибиною 10 см, місцями глибина буде по коліна, але бахілки захистять. Йти у повний зріст, місцями не зовсім у повний.

Екскурсія "Містика Києва"

  В цій екскурсії зібрані легенди про київських відьом, та як незвичність(містичність) міста сприяло їх появі. Андріївський узвіз - це сама "київська" вулиця і вона увібрала легенди про своїх незвичних жителів, які жили під Лисою горою. Ми дізнаємось чимало київських міфів, страшних історій і містичних легенд. 

Нині на Замковій горі можна побачити закинуте, стародавнє кладовище, з якого відкриваються неповторні панорами містичного Києва. Ви побачите лобне місце відьом, які з давніх часів збираються тут на шабаш.Тут навіть зараз старовіри проводять свої обряди, приносять жертви та відзначають свята.

Ця гора - дуже потужне енергетичне місце, яке чудово підходить ще й для ворожіння. Сьогодні ця гора височіє у центрі столиці, проте так і залишається вільною від будівель і зарослою кущами. Будуватися тут не наважуються навіть заможні багатії. Чому саме так, дізнаємося на екскурсії.

 Загадковий Київ, позначене Богом місто – ще не розкрив до кінця себе і своє істинне призначення. Київські історики, і такі майстри пера як Гоголь, Булгаков, Пушкін писали про те, що Київ – місто таємниче і містичне. Можливо і нам вдасться хоч трішки розкрити таємниці стародавнього містичного Києва під час нашої екскурсії.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348, Юхимчук Алла (068)727-25-55

Організаційний збір


Учасники Клубу 550 UAH
Новачки 600 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.  Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • організаційний супровід;
 • страховка на перевезення;

Додатково оплачується:

 • харчування;
 • витрати згідно опису подорожі;
 • власні витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки, мінімальний вік яких становить 7 років. Якщо дитина не займає місце в автобусі, а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


Субота 06 квітня :
06:30 Збір в карманчику, навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус, Старт 06.30. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
10:30 - 13:30 Орієнтовне прибуття у Київ до 10:30. Екскурсія "Містичним Києвом", тривалість 3 години.
13:30 - 15:00 Опісля вільний час для обіду, можна поїсти у закладах міста або домашніми бутербродами. Переїзд на нову локацію.
15:30 - 18:00 Початок екскурсії підземною дренажно-штольною системою. Тривалість 2 години.
18:30 До 18.30 збір біля автобуса, відправка на Вінницю.
23:30 Прогнозоване повернення додому до 23.30 ночі. Залежатиме від нашої організованості та стану дороги. Зупинка при в'їзді у місто на Водоканалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
12 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.